„Zakazane imperium” sezon 3 od 17 września w HBO

 Już od 17 września, dzień po amerykańskiej premierze, równocześnie w HBO, HBO GO i HBO OD, zostanie wyemitowany 3 sezon serialu „Zakazane imperium”, w każdy poniedziałek godz. 22:00 w HBO.

 

 

 

 

 

 

 

ZAKAZANE IMPERIUM III (BOARDWALK EMPIRE III) serial obyczajowy, USA 2012

 

Trzeci sezon Zakazanego imperium będzie można oglądać od 17 września w HBO, HBO GO i HBO OD. Serial składa się z dwunastu odcinków, które będą emitowane w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Powtórkę drugiego sezonu serialu można będzie obejrzeć w ramach maratonu w weekend 15 i 16 września od godz. 23.00 w HBO2. Cały drugi sezon jest również dostępny w HBO GO.

Trzeci sezon nagrodzonego Złotymi Globami i Emmy serialu produkcji HBO. Początki hazardu w Atlantic City – wyprodukowana przez Martina Scorsese i Terrence’a Wintera opowieść o porachunkach gangsterów w czasach prohibicji.


 

USA, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Enoch „Nucky” Thompson (nagrodzony za swoją rolę Złotym Globem Steve Buscemi), prominentny polityk i biznesmen, sprawuje kontrolę nad Atlantic City – miastem, w którym rodzi się hazard. To człowiek sukcesu, który nie boi się zdecydowanych ruchów – w trzecim sezonie poniesie konsekwencje dramatycznych wyborów dokonanych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – po śmierci Jimmy’ego (Michael Pitt) jego relacja z Margaret (Kelly MacDonald) stanie się jeszcze bardziej skomplikowana. W Atlantic City pojawi się też nowa postać, która zagrozi pozycji Nucky’ego.

 

Obsypany nagrodami (2 Złote Globy, 8 nagród Emmy) serial produkcji HBO opowiadający o Ameryce z czasów prohibicji. Jego twórcami są doświadczeni filmowcy, mistrzowie kina gangsterskiego – nagrodzony Oscarem Martin Scorsese (Gangi Nowego Jorku, Infiltracja) oraz Terrence Winter (serial HBO Rodzina Soprano). W serialu, obok Steve’a Buscemi’ego (Ghost Word, Kawa i papierosy, Rodzina Soprano), występuje plejada znakomitych aktorów, m.in.: nominowana za swoją rolę do Złotego Globu Kelly MacDonald (Trainspotting, To nie jest kraj dla starych ludzi), Shea Whigham (Szybko i wściekle, Maczeta) oraz Paz de la Huerta (Szkoła uczuć, Istota, Miłość w Los Angeles).

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.