Walka z siłami zła w listopadzie w AXN

Nowe sezony seriali „Kroniki Shannary” sezon 2, „Grimm” sezon 4 oraz najnowsze odcinki Ultravioletu w listopadzie w AXN.

 

 

6 listopada telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w 2. sezonie serialu Kroniki Shannary. Zaraz po nim autor bestsellerów, Richard Castle, oraz detektyw Kate Beckett, powrócą w 7. sezonie serialu Castle. 21 listopada policjant Nick Burckhardt stanie do ponownej walki z siłami zła w 4. sezonie serialu Grimm. Natomiast w każdą środę na widzów AXN czekają najnowsze odcinki serialu Ultraviolet z Martą Nieradkiewicz, Sebastianem Fabijańskim, Agatą Kuleszą i Bartłomiejem Topą.

 

 

Kroniki Shannary to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry’ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców, chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagdy Mora. Z księżniczką w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) oraz Eretria (Ivana Baquero). W drugim sezonie serialu po zwycięstwie nad Dagda Morem, które było możliwe dzięki poświęceniu życia przez księżniczkę Amberle, Wil i Eretria prowadzą na pozór normalne życie w postapokaliptycznym San Francisco. Jednak siły ciemności nie dadzą na długo o sobie zapomnieć. Premiera 2. sezonu serialu Kroniki Shannary w poniedziałek 6 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN. (10 odc.)

 

 

Grimm to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć…potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe umiejętności z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby).  Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. W najnowszym sezonie serialu główny bohater będzie musiał się zmierzyć z utratą swoich mocy. Premiera 4. sezonu serialu Grimm we wtorek 21 listopada o godz. 23.00. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 23:00.

 

 

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W serialu zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agatę Kuleszę, Michała Żurawskiego, Marka Kalitę i Bartłomieja Topę. W najnowszych odcinkach serialu członkowie grupy Ultraviolet zajmą się sprawą tajemniczego wybuchu w biurze poselskim oraz rozwiązaniem zagadki tajemniczych zaginięć kobiet. Premiera nowych odcinków serialu Ultraviolet w każdą środę o 22:00 w AXN.

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.