Walka o życie w AXN.

Premiera seriali Okup 2, Porwani i Rekrut w grudniu w AXN.

 

Najstarszy nowicjusz w policji Los Angeles, międzynarodowej sławy negocjator i mistrzyni sztuk walki – w grudniu bohaterowie seriali AXN Okup 2, Porwani i Rekrut będą walczyć nie tylko o życie ofiar przestępstw, ale także swoje własne.

Okup to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o negocjatorze kryzysowym, Ericu Beaumontcie (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Główny bohater wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem – Marwanem Merym – stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 2. sezonie serialu Eric będzie musiał się zmierzyć z porywaczem, który uprowadził jego córkę. Premiera 2. sezonu serialu Okup już w środę 5 grudnia o 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:00.

 

 

Serial Porwani to historia młodej kobiety, Kit „Kick” Lannigan (Leven Rambin), która w młodości została uprowadzona. Uwolnił ją agent specjalny FBI, Frank Novak (Chris Noth). Od tamtej pory Kit poświęciła się treningom sztuk walki i posługiwania się bronią. Po latach otrzymuje od Novaka propozycję, aby dołączyć do jego jednostki specjalnej FBI zajmującej się porwaniami i zaginięciami. Premiera serialu Porwani w środę 5 grudnia o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00.

 

 

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (Nathan Fillion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. Premiera serialu Rekrut już we wtorek 11 grudnia o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.