Walka o przetrwanie w AXN

Premiera serialu Podróżnicy i weekend z filmami o końcu świata w AXN oraz nowe sezony Dynastii Tudorów sezon 2 i Elementary sezon 6 w AXN White.

 

 

 

Jak przenieść swoją tożsamość do ciała osoby z przeszłości, żeby uratować przyszłość, pokażą bohaterowie serialu Podróżnicy. Jak to jest być jednym z najokrutniejszych tyranów w historii dowiemy się, śledząc losy Henryka VIII w 2. sezonie Dynastii Tudorów. Najlepszy detektyw świata, Sherlock Holmes, nauczy widzów jak przezwyciężyć swoje słabości w 6. odsłonie produkcji Elementary, a różne wizje końca świata zaprezentują twórcy filmów 2012, 1000 lat po Ziemi, Inwazja: Bitwa o Los Angeles i Piąta fala.

 

 

W serialu Podróżnicy agent FBI, Grant MacLaren (w tej roli Eric McCormack, znany z takich seriali jak Will i Grace oraz Percepcja), śledzi cztery osoby, które zmieniły się nie do poznania. W końcu Grant odkrywa szokującą prawdę: w dalekiej przyszłości bohaterowie serialu stanowią ostatnich reprezentantów rodzaju ludzkiego. Znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku, aby zapobiec katastrofie w przyszłości. Premiera serialu Podróżnicy we wtorek 5 czerwca o godz. 21:00. Kolejne odcinki we wtorki 21:00 w AXN.

 

 

Dynastia Tudorów to nowe spojrzenie na historię króla Anglii, Henryka VIII – tyrana, który rządził swym królestwem przy pomocy intryg, zbrodni i zdrad. Laureat Złotego Globu, nominowany do nagrody Emmy Jonathan Rhys Meyers (Elvis – Zanim został królem, Mission: Impossible III) jako Król Henryk VIII uwodzi urokiem i pasją. Spragniony władzy i miłosnych uniesień monarcha rządzi swym królestwem tak jak żyje – z bezwzględną żywiołowością i zapamiętaniem. Premiera 2. sezonu serialu Dynastia Tudorów we wtorek 12 czerwca o godz. 21:05. Kolejne odcinki we wtorki 21:05 w AXN White.

 

 

Serial Elementary to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw. W nowym sezonie serialu Joan i Sherlock zajmą się rozwiązaniem spraw kolejnych zagadkowych morderstw w Nowym Jorku oraz przezwyciężeniem swoich problemów osobistych. Premiera 6. sezonu serialu Elementary w czwartek 28 czerwca o godz. 22:05. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:05 w AXN White.

 

 

W czerwcu AXN przygotował dla widzów weekend z epickimi filmami o końcu świata i zagładzie ludzkości. W produkcji Inwazja: Bitwa o Los Angeles bohaterowie będą bronić Miasta Aniołów, które po ataku obcych zostało ostatnim bastionem ludzkości na naszej planecie. W filmie 1000 lat po Ziemi Will Smith i jego syn, Jaden, będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwami na planecie niegdyś zamieszkiwanej przez ludzi, która została zniszczona tysiąc lat temu przez globalną katastrofę. W 2012 na widzów czeka wielka dawka efektów specjalnych, pokazujących niszczącą siłę kataklizmów nawiedzających Ziemię. Z kolei Piąta fala to historia Cassie, poszukującej zaginionego brata, którego po inwazji kosmitów przetransportowano do tajemniczej bazy wojskowej.

Film Inwazja: Bitwa o Los Angeles w sobotę 9 czerwca o godz. 17:40 oraz w niedzielę 10 czerwca o godz. 19:40 w AXN.
Film 1000 lat po Ziemi w sobotę 9 czerwca o godz. 20:00 oraz w niedzielę 10 czerwca o godz. 0:15 w AXN.
Film 2012 w sobotę 9 czerwca o godz. 22:00 oraz w niedzielę 10 czerwca o godz. 16:40 w AXN.
Film Piąta fala w niedzielę 10 czerwca o godz. 22:00 w AXN.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.