Universal Channel wrzesień 2012 „Paragraf Kate s.2” „Bananowy doktor s.3”

Kanał Universal Channel we wrześniu wyemituje nowe sezony sriali „Paragraf Kate” sezon 2, oraz serial komediowy  „Bananowy doktor” sezon 3.

 

 

 

 

 

 

 

Paragraf Kate” sezon 2, (Fairy Legal) serial obyczajowy, USA, 2012 od 20.09 czwartek godz. 22:00

Kate Reed (Sarah Shahi) jest zdecydowaną zwolenniczką teorii, że sprawiedliwość można odnaleźć wszędzie, choć nie zawsze na sali rozpraw. Dzięki wrodzonemu zrozumieniu ludzkiej natury, wiedzy prawniczej, a także ironicznemu poczuciu humoru, Kate pozostaje neutralna w stosunku do sporów, które musi rozwiązywać. Wyjątkiem są sytuacje konfliktowe, które bezpośrednio jej dotyczą.

Po nagłej śmierci ojca, relacja Kate z nową szefową -“złą” macochą Lauren (Virginia Williams)- staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Również sytuacja z niedługo-byłym-mężem Justinem, asystentem prokuratora okręgowego, jest zagmatwana. Z pomocą pomysłowego asystenta Leonardo (Baron Vaughn), Kate stara się skupiać na pracy i nie myśleć o własnych problemach. Ale wraz z nowymi osobistymi wyzwaniami i skomplikowanymi przypadkami w pracy, umiejętności tej świeżo upieczonej mediatorki będą coraz częściej wystawiane na próbę.

Kate Reed (Sarah Shahi) powraca do pracy po tym jak Lauren (Virginia Williams) ją zwolniła, by poprowadzić mediację w sprawie między korporacją a byłym pracownikiem, którego wnuczka twierdzi, że był on narażony na działanie szkodliwych substancji. Kate mierzy się z adwokatem sądowym Benem Groganem, granym przez Ryana Johnsona.

 

„Bananowy doktor” sezon 3 (Royal Pains) serial komediowy USA 2011-2012 od 10.09, poniedziałek, godz. 22:00

Głównym bohaterem serialu pt. Bananowy Doktor jest Hank Lawson grany przez Marka Feuersteina, który po tym jak zostaje wykluczony ze środowiska lekarskiego, rozpoczyna karierę jako „doktor na zamówienie”, pracując dla bogatych i znanych mieszkańców Hamptons. Poza leczeniem bogaczy, Hank opiekuje się również tymi, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Dlatego Hank znajduje się pomiędzy tym co dla niego dobre, i tym co jest dobre dla innych. W serialu występują również: Paulo Costanzo, Reshma Shetty oraz Jill Flint. Henry Wrinkler (Arrested Development) dołącza do zespołu jako Eddie R. Lawson – ojciec Hanka oraz Evana.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.