Polska premiera 3. sezonu serialu „Bez powrotu”(In Plain Sight), na kanale Universal Channel.

Polska premiera 3. sezonu serialu „Bez powrotu”(In Plain Sight) we wtorek 23 października o godzinie 23. Dzielna Mary Shannon znów pomagać będzie skruszonym gangsterom i ludziom, którzy widzieli za dużo i dołączają do programu ochrony świadków.

 

 

Główną bohaterka serialu ”Bez powrotu” jest Mary Shannon. Pani zastępca szeryfa to kobieta o silnym charakterze. Kocha swoją pracę i jest jej oddana bez reszty. W pełnym niebezpieczeństw  policyjnym świecie radzi sobie bez problemu. Dzięki sile charakteru rozwiązuje kolejne sprawy, w razie potrzeby bez wahania sięgając po broń, lub używając argumentu pięści.

Mary to anioł stróż, nie tylko w godzinach pracy, choć jej życie prywatne nie jest usłane różami. Na swojej głowie ma ekscentryczną i trudną we współżyciu rodzinę: uzależnioną od alkoholu matkę Jinx, ojca hazardzistę oraz siostrę Brandi, która spotyka się z dilerem narkotyków. W całym tym zamieszaniu Mary musi jeszcze znaleźć trochę czasu dla swojego narzeczonego – byłego bejsbolisty Raphaela. Takie towarzystwo to prawdziwa mieszanka wybuchowa.

W nowym sezonie dzielna Pani zastępca szeryfa wychodzi ze szpitala. Ledwo zaleczona rana postrzałowa to jednak żadna przeszkoda dla Mary. Szybko odzyskuje wigor i wraca do swoich zawodowych obowiązków. Nowe przygody, nieoczekiwane zwroty akcji, sceny pełne napięcia oraz ciekawi bohaterowie czekają na widzów Universal Channel.

Polska premiera 3. sezonu serialu „Bez powrotu” we wtorek o godzinie 23:00 na kanale Universal Channel. Kolejne odcinki co wtorek po 2 odc. o godzinie 22.00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.