Nowy reality show „Dziewczyny w Londynie” na kanale FOX Life

dziewczyny w londynie Już od 30 listopada kanał FOX Life wyemituje nowy reality show „Dziewczyny w Londynie”, poza tym w listopadzie możemy również obejrzeć reality show „Pierwszy rok po ślubie – edycja brytyjska„.

FOX LIFE

 

DZIEWCZYNY W LONDYNIE (LADIES OF LONDON)

emisja od 30.11 godz. 13:15, kolejne emisje w niedziele po 2 odcinki, godz. 12:20 i 13:15 (8 odc.)

dziewczyny w londynieUmiejscowiony w pełnym blasku, podzielonym klasowo Londynie, program opowiada o grupie elitarnych brytyjskich bywalczyń towarzystwa – Annabelle Neilson i Caroline Stanbury oraz mieszkających w Wielkiej Brytanii Amerykanek – Juliet Angus, Caprice Bourret, Marissie Hermer oraz Noelle Reno, które bywają w tych samych kręgach towarzyskich, ale dzieli je przepaść. Począwszy od weekendowych wypadów na angielską wieś, aż po popołudniową herbatkę w jednym z ekskluzywnych, londyńskich klubów polo, obie grupy stosują się do rygorystycznych, niepisanych reguł postępowania, gdzie najbardziej liczy się reputacja.

 

„Pierwszy rok po ślubie” edycja brytyjska

emisja w czwartki od 20.11, godz. 23:15 (6 odc.)

Czy pierwszy rok małżeństwa jest naprawdę jak miesiąc miodowy? Intymna seria dokumentalna śledzi grupę świeżo poślubionych par od dnia, w którym mówią: „Tak”, by uchwycić znaczące kamienie milowe oraz trudne dostrajanie się – na lepsze lub gorsze – podczas statystycznie najbardziej narażonego na problemy okresu małżeństwa.

Większość związków ma swoją własną komunikację i dynamikę, ale zanim upłynie rok, kto wciąż pozostanie razem? W miarę jak ich życie przybiera kierunki, jakich nigdy by nie przewidzieli, pary, o których widzowie mogliby na początku powiedzieć: „Daję im najwyżej rok” mogą okazać się najsilniejszymi z całej grupy.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.