Twardziele w akcji w AXN

Premiera nowych sezonów S.W.A.T. – Jednostka specjalna i Agenci NCIS oraz filmowa sobota z Arnoldem Schwarzeneggerem we wrześniu w AXN.

Kontynuacja serialowego hitu z lat 70-tych, agenci specjalni szukający prawdy stojącej za zbrodniami w amerykańskiej marynarce i jeden z najbardziej utytułowanych aktorów kina akcji. Na początek jesieni kanał AXN przygotował nowe sezony seriali S.W.A.T. – Jednostka Specjalna i Agenci NCIS oraz sobotę z filmami z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz z byłym detektywem z wydziału zabójstw Tonym DiNozzo, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, Doktorem Mallardem. W nowym sezonie drużyna przeżyje ciężkie chwile po postrzale Gibbsa i wreszcie rozprawi się z organizacją „Calling”. Premiera 13. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartek 5 września o godz. 21:00. Kolejne odcinki w czwartki o 21:00 w AXN.

 Serial S.W.A.T. – Jednostka Specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W drugim sezonie widzowie zobaczą dalszy ciąg wydarzeń z ostatniego odcinka pierwszej serii, kiedy sierżant Daniel Hondo odsunął od obowiązków oficera Jima Streeta za niepodporządkowanie się rozkazom. Teraz Street planuje zemstę. W drugim sezonie poznamy też lepiej kapitan Jessicę Cortez. Premiera dwóch pierwszych odcinków 2. sezonu serialu S.W.A.T. – Jednostka Specjalna w poniedziałek 30 września o godz. 21:00 i 21:55. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 i 21:55 w AXN.

Sobota z Arnoldem Schwarzeneggerem to trzy hity kina akcji, które AXN pokaże 28 września. Na początek widzowie zobaczą Bohatera ostatniej akcji, w którym miłośnik filmów akcji dzięki magicznemu biletowi przenosi się do świata swojej ulubionej produkcji. Zaraz po nim Batman i Robin, w którym superbohater z Gotham i jego młodzi sojusznicy krzyżują zbrodnicze plany dwojga szaleńców. Następnie film Terminator 3: Bunt maszyn, w którym T-800 zostaje wysłany w przeszłość, by chronić Johna Connora i jego przyjaciółkę Kate Brewster. Na koniec AXN pokaże produkcję Na własną rękę – to historia strażaka, który po utracie rodziny w zamachu terrorystycznym wyrusza do Kolumbii w poszukiwaniu zemsty.
Film Bohater ostatniej akcji w sobotę 28 września o godz. 14:30 w AXN
Film Batman i Robin w sobotę 28 września o godz. 17:15 w AXN
Film Terminator 3: Bunt maszyn w sobotę 28 września o godz. 19:50 w AXN
Film Na własną rękę w sobotę 28 września o godz. 22:00 w AXN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.