TVP 2 wiosna 2015

sluzby specjalne Wiosną w TVP2 m.in. nowy serial TVP2Patryka Vegi „Służby specjalne”, 2 sezon serialu „Krew z krwi”, 2 sezon serialu „O mnie się nie martw”, 6 sezon serialu „Rodzinka.pl”, nowe odcinki „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Barw szczęścia”, a także nowy program „Przygarnij mnie”, zachęcający do adopcji psów ze schronisk.

Wiosna w Dwójce to najlepsze seriale i znakomita rozrywka, nowe filmy fabularne i dokumenty. TVP2 będą tam, gdzie mają miejsce najważniejsze wydarzenia kulturalne, m.in. na galach filmowych Orłów czy Fryderyków. „Pytanie na śniadanie” rozbudzi apetyt na pozytywne zmiany i dostarczy ciekawych tematów do rozmów na cały dzień. A zaangażowanie społeczne Dwójki udowodni nowatorski program „Przygarnij mnie”. Słowem – jedyna taka oferta na rynku telewizyjnym w Polsce.

Wśród nowości TVP2 proponuje głośne „Służby specjalne” Patryka Vegi, drugą serię „Krwi z krwi” w reżyserii zdobywcy Paszportu Polityki, Jana Komasy. Do ramówki powraca też „O mnie się nie martw”, czyli drugi sezon cieszącego się ogromną popularnością serialu z Joanną Kulig i Stefanem Pawłowskim.

Wiosną widzów czeka również szósta odsłona perypetii nieposkromionej „Rodzinki.pl”, a także dalsze losy bohaterów „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Barw szczęścia”. Dodatkowo TVP2 zaplanowała dwie nowości rozrywkowe: „Latający Klub 2”, czyli wieczór kabaretowy z Góralem i Jabbarem oraz program „Paranienormalni Tonight”.

Nowością będzie też nowatorski projekt „Przygarnij mnie”, zachęcający do adopcji psów ze schronisk.

Ponadto kolejne premiery w ramach Studia Teatralnego Dwójki, m.in. spektakl „Proszę Państwa, będzie wojna!” znakomitego duetu Monika Strzępka i Paweł Demirski, „Walizka” w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego z Adamem Ferencym, Krzysztofem Globiszem, Haliną Łabonarską i Martą Król oraz „Chłopiec malowany” Piotra Ratajczaka.

TVP2 oferuje jeszcze wiele hitów kina fabularnego, jak chociażby głośny „Sponsoring” Małgorzaty Szumowskiej, „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, „Wielki Liberace” Stevena Soderbergha, „Bejbi Blues” Katarzyny Rosłaniec czy „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego, a także znakomite filmy sensacyjne, obyczajowe i komedie.

TVP2 poleca również doskonałe dokumenty, w tym: „Karykaturzyści: piechota demokracji”, „Ukraińska beczka prochu”, „Nieznane powstanie w Arabii Saudyjskiej”, „Sonda o mężczyznach” czy „Hawking – krótka historia”. Na uwagę zasługują również premiery dwóch filmów dokumentalnych autorstwa Piotra Szczepańskiego: „Generacja C.K.O.D” i „Generacja C.K.O.D. 2 – plan ewakuacyjny” oraz nowe cykle: „Wyprawy” i „Sztuka codzienności”.

Z kolei magazyny kulturalne TVP2 („Kocham kino”, magazyn publicystyki kulturalnej „Kultura, głupcze” i program „WoK – Wszystko o kulturze”) będą od marca emitowane w odświeżonej formule i w zmienionym, bardziej dogodnym czasie antenowym.
Centrum Informacji TVP

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.