TVN wiosna 2019

Wiosną w TVN obejrzymy m.in: nowe seriale: „„Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Szóstka”, „„Chyłka – Zaginięcie”, nowy program”, „Starsza Pani musi fiknąć”, nowe sezony m.in. „Diagnoza”, Agent – gwiazdy”, „Masterchef Junior”, czy „Kuchenne rewolucje”. Na kanale TVN7 obejrzymy nowy sezon polskiej edycji „Big Brother” i nowy serial „Zakochani po uszy”. Kanał TTV wyemituje m.in nowe programy: „Patent na kasę”, „Vlogbox. W necie”, „Made in Poland” oraz nowe sezony: „Googlebox. Przed telewizorem”, „Królowe życia” czy „Dżentelmeni i wieśniacy”

TVN

NOWOŚCI

ODWRÓCENI
SZÓSTKA
STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ
CHYŁKA – ZAGINIĘCIE

KONTYNUACJE

DIAGNOZA
AGENT – GWIAZDY
MASTERCHEF JUNIOR
KUCHENNE REWOLUCJE
KUBA WOJEWÓDZKI
DZIEŃ DOBRY TVN
MILIONERZY
NA WSPÓLNEJ
36,6°C
EFEKT DOMINA
SZKOŁA
19+
SZPITAL
UKRYTA PRAWDA
FAKTY
UWAGA!
SUPERWIZJER
CO ZA TYDZIEŃ

ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI

NOWOŚĆ
PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 25 LUTEGO
Obsada: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i inni.
Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców? „Odwróceni. Ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski. Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Pruszkowscy” gangsterzy są na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. Stary „Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora – jest emerytowanym
policjantem. Córka Sikory, Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha został biznesmenem i świadkiem koronnym – celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii i spija śmietankę ze swojej dawnej złej sławy.
Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo.
Jednak nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów.
Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory, prowadzi córka Sikory – Lidka – razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz – emeryt Paweł Sikora i gangster – literat Blacha muszą znów współpracować, żeby przeżyć.
Obaj doświadczą najbardziej elementarnego uczucia człowieka – lęku o własne dzieci.
Rozwiązanie zaskoczy wszystkich bohaterów, a pod koniec historii nic nie będzie takie jak na jej początku.
Za pomysł i scenariusz odpowiadają Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński. Serial reżyserują Michał Gazda oraz Jan Holoubek. Autorami zdjęć są Tomasz Augustynek i Bartek Kaczmarek.

SZÓSTKA
NOWOŚĆ
NIEDZIELA, 21:30, OD 3 MARCA
Obsada: Julia Wyszyńska (Olga Mirska), Sławomir Orzechowski (Janusz „John” Mirski), Gabriela Muskała (Beata Małecka), Grzegorz Damięcki (Marcin Małecki), Maja Pankiewicz (Natalia Dębicka), Mateusz Rusin (Kamil Stańczak), Marianna Zydek
(Iza), Marcin Bosak (Paweł), Marian Dziędziel (profesor Bielik), Agnieszka Pilaszewska (koordynatorka Malewicz), Szymon Piotr Warszawski (doktor Lipski), Magda Biegańska (psycholog), Hubert Woliński (Staszek).
Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Czy bliskim wystarczy siły, by dotrzymać obietnicy i zaryzykować własnym życiem dla ratowania drugiej osoby?
Gdy program łączący dawców i biorców do przeszczepu wybiera sześć osób wydaje się, że będzie to początek nowego życia zarówno dla chorych jak i ich rodzin. Bohaterowie, którzy nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Aby doszło do przeszczepu nikt nie może się wycofać.
Czy dawcy odnajdą w sobie dość siły, by poświęcić część siebie dla ratowania kogoś bliskiego?
Beata z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu? Kamil i Natalia byli parą, gdy zdecydowali się na udział w programie łączącym nieznajomych do przeszczepu. Czy po rozstaniu, oboje nadal będą zdecydowani,
by poddać się operacji? Olga mimo wielu błędów ojca jest zdecydowana, by się dla niego poświęcić i zostać dawcą. Czy Janusz zrozumie jak wiele zawdzięcza córce?
„Szóstka” jest historią o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach, które zmuszeni jesteśmy podejmować w sytuacjach ekstremalnych. Wewnętrzne napięcia w każdej z par zapoczątkują serię konfliktów, nie tylko między bliskimi. Czy bohaterowie z różnych światów odnajdą w sobie siłę i wytrwają w postanowieniu ratowania życia i zdrowia tej drugiej osoby? Każdy odcinek będzie pogłębiał i komplikował relacje między bohaterami. A co jeśli między osobami z dwóch par niespodziewanie
pojawi się uczucie? Kto okaże się najsłabszych ogniwem łańcucha?

STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ
KWIECIEŃ 2019
Ona ci pierwsza pokazała księżyc… A ty jej? Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń, safari w otwartym samochodzie to tylko kilka przykładów atrakcji, jakie dorosłe już dzieci przygotują dla swoich rodziców. Nowy program „Starsza Pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!
Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz pięć innych rodzinnych par uda się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.
Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli im także uciec od pędu życia, zgiełku,
problemów i nadmiaru obowiązków. Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.
Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą.
Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać! Start wyjątkowych, rodzinnych podróży w kwietniu na antenie TVN!

NOWOŚĆ
CHYŁKA – ZAGINIĘCIE
SOBOTA, 20:00, OD 2 MARCA
Obsada: Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Katarzyna Warnke (Angelika Szlezyngier), Michał Żurawski (Dawid Szlezyngier), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Piotr Stramowski (Adam
Kosmowski), Piotr Żurawski (Kormak), Mirosław Haniszewski (Wito), Mirosław Baka (Antoni Ekiel), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Filip Obertał), Jakub Gierszał (Piotr Langer Junior), Artur Żmijewski (Piotr Langer Senior).

Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie
ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc, Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier. Czy obrońcy zdołają ustalić, kto stoi za zniknięciem dziecka?
„Chyłka – Zaginięcie” to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka. Aby bronić swoich klientów, korzysta nie tylko ze swojej wiedzy. Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę.
Serial jest pierwszą ekranizacją prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Podczas procesów Chyłka ujawnia wiele twarzy – potrafi swoją wnikliwością i precyzją doprowadzić do szału prokuratora, by po chwili słodkim spojrzeniem zabiegać o przychylność sądu. Doskonałą znajomość prawa, intelekt i spryt wykorzystuje, by pokonać przeciwnika na sali sądowej, która jest dla niej tym, czym scena dla aktora.
Gdy Angelika Szlezyngier, znajoma z przeszłości, kontaktuje się z Chyłką, by prosić ją o pomoc prawną, pani mecenas decyduje się wziąć sprawę, która komplikuje się coraz bardziej w miarę postępowania śledztwa. Małżeństwo Szlezyngierów odkrywa, że zniknęła ich córka, trzyletnia Nikola. Policja, przeszukując dom, nie znajduje śladów porwania. Wszystkie poszlaki wskazują na winę rodziców. Obawiając się postawienia zarzutów, małżeństwo prosi o pomoc Chyłkę, która przybywa na miejsce ze swoim nowym aplikantem – Kordianem „Zordonem” Oryńskim. Czy wspólnie zdołają
doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału? Czy, mimo różnic i skrajnie odmiennych charakterów, stworzą zgrany prawniczy duet?

NOWOŚĆ
DIAGNOZA
WTOREK, 21:30, OD 26 LUTEGO
Już wiosną widzowie obejrzą kolejną odsłonę „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych
seriali telewizyjnych ostatnich lat. Poprzednie sezony produkcji TVN przyciągnęły olbrzymią widownię, a zawikłana historia chirurg Leśniewskiej oraz profesora Artmana zyskała grono wiernych fanów. W nowej serii Anna, wspierana przez Szymona (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Nieoczekiwanie wpadnie na trop afery ekologicznej…
W nowych odcinkach Jan Artman, awansowany na ordynatora oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Powrócą do niego echa mrocznej przeszłości i zbrodni, którą popełnił.
Czy dosięgnie go zemsta Bogny, czy jednak przebiegły lekarz i tym razem spadnie na cztery łapy?
Do personelu rybnickiego szpitala dołączy Szymon Brock. Uznany pediatra oraz toksykolog, ale przede wszystkim wolny duch i ekolog żyjący w zgodzie z naturą, na wszystkich zrobi ogromne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik będzie traktował go z dystansem i niechęcią… Natomiast Annie, która podziela przekonania Brocka, lekarz zaimponuje podejściem do pacjenta oraz proekologicznym zaangażowaniem. W tym czasie partner Leśniewskiej, Michał, zacznie coraz bardziej popadać
w uzależnienie od leków…
Wiosną poznamy też dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. Do gabinetu Marty trafi
dziewczynka po wielu traumatycznych przeżyciach. Podczas terapii neuropsycholog bardzo zżyje się z małą pacjentką. Czy na tyle, by przekroczyć swe lekarskie uprawnienia? Wanda i Gerard,
przyszli rodzice, staną przed trudnym zadaniem odbudowy małżeństwa, ale na zupełnie nowych podstawach i zasadach. Ambitna Dagmara, po nominacji Artmana na ordynatora, wyczuje szansę na rozwój swojej kariery. Czy uda jej się awansować? Natomiast nad szczęśliwym związkiem
Olgi i Agnieszki zawisną ciemne chmury…
W nowym sezonie pojawią się również kluczowi bohaterowie poprzednich serii. Na ekranie zobaczymy ponownie Jana Englerta, Helenę Englert i Weronikę Rosati. Czy niespodziewany powrót wyrachowanego biznesmena i jego córki to zwiastun kłopotów? I czy Anna naprawdę może liczyć na wsparcie siostry? Widzowie dowiedzą się już wiosną.

AGENT – GWIAZDY
ŚRODA, 21:30, OD 27 LUTEGO
„Agent – Gwiazdy” wraca na antenę stacji TVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Razem z nimi pojechał też… Agent!
Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej).
Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach.
Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze jak zawsze nietrwałe. Tylko wyjątkowy spryt, niezwykła inteligencja i genialne umiejętności obserwacyjne pozwoliły dojść do finału najlepszym. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyjątkowo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, a Agent pokazał wiele twarzy. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty. Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco
zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna. Czy udało mu się uśpić ich czujność?
Kto zostanie zwycięzcą tej edycji i najważniejsze pytanie: kto jest Agentem?
„Agent – Gwiazdy” to reality show oparty na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie.

MASTERCHEF JUNIOR
NIEDZIELA, 20:00, OD 3 MARCA
Kuchnia MasterChefa ponownie otwiera się na kulinarne doznania! Aż 40 utalentowanych młodych kucharzy już po raz czwarty stawi czoło wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie czwartym polskim MasterChefem Juniorem?
Na młodych kucharzy czekają liczne zadania, które pozwolą wykazać się kreatywnością i wyczuciem smaku. Pierogi, tarty, owoce morza czy wyszukane lunch boxy to tylko niektóre z nowych konkurencji.
Tegoroczna edycja najpopularniejszego kulinarnego show będzie obfitować także w liczne wizyty gości specjalnych! Odwiedzi nas Robert Makłowicz, który sprawdzi, jak uczestnicy radzą sobie z regionalnymi potrawami. W kuchni MasterChefa zjawi się też królowa polskiej kuchni, czyli Magda Gessler. Restauratorka oceni wykwintne śniadania przygotowane specjalnie na jej przyjazd,
a będzie je jeść… w wielkim królewskim łożu! Po raz pierwszy w historii programu „MasterChef Junior” uczestnicy zmierzą się też z daniem posiadacza gwiazdki Michelina Andrea Camastry.
Na planie pojawią się także laureaci dorosłego „MasterChefa”. Ola Nguyen zweryfikuje, jak
kucharze radzą sobie z azjatyckimi produktami, zaś Dominika Wójciak podzieli się swoim
przepisem na smażone lody. Mateusz Zielonka sprawdzi, co dzieci przygotują z jajek… strusia.
Prawdziwym wyzwaniem okaże się konkurencja drużynowa, w której zadaniem będzie przygotowanie menu degustacyjnego dla klientów restauracji. Wśród nich znajdzie się finałowa czternastka siódmej odsłony „MasterChefa” oraz finaliści szóstej edycji show.
Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednego z kucharzy. Dla kogo miłość
do gotowania i dziecięca pasja okażą się kluczem do wygranej? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN!

KUCHENNE REWOLUCJE
CZWARTEK, 21:30, OD 28 LUTEGO
Magda Gessler od kilkunastu sezonów udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań. Tej wiosny restauratorka świętować będzie przeprowadzenie 250. rewolucji! Dziewiętnasta edycja ponownie zaskoczy królową polskiej kuchni, która dotrze w każdy zakamarek Polski, ratując gastronomiczne biznesy. Czy i tym razem sprosta nowym wyzwaniom?
Już od dziewięciu lat Magda Gessler przemierza kulinarną mapę Polski. W nadchodzącym sezonie zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL „Paradiso” pod Legnicą oraz pierogarnię w Tczewie i Nowogardzie. Na ratunek przybędzie też siostrom z Aleksandrowa Łódzkiego, prowadzącym
domowy bar, oraz właścicielce drewnianej „Karczmy” pod Lublinem. Przekonamy się także, jakie zmiany dokonają się w wilanowskiej restauracji „Mada”, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej.
Przeniesiemy się również do niewielkiej Słupi pod Bralinem, tuż przy dawnej trasie
Warszawa-Wrocław. Mirek, człowiek bywały w świecie, otworzył tam okazałą „Hacjendę”, jeden z pierwszych w Polsce prawdziwych steak house‘ów. Dobra passa skończyła się wraz z wybudowaniem nowej autostrady. Mężczyzna starał się wprowadzać zmiany w menu, wykorzystując swoje doświadczenie
zdobyte za granicą. Serwował bez powodzenia owoce morza, homary, a nawet steki z aligatora, wracając finalnie do kuchni polskiej. Niestety, wysiłek Mirka ciągle nie jest doceniany…
Kolejnym wyzwaniem będzie także rybnicka „Dzika róża”. Właściciele, Ewa i Marek, postanowili wynająć remizę straży pożarnej, znajdującą się na peryferiach miasta. Własnymi siłami
przeprowadzili remont i otworzyli restaurację na pierwszym piętrze budynku. Szybko okazało się, że wybór miejsca stanowi największy problem „Dzikiej róży”, przez co traktowani są jako integralna cześć straży. Sytuacja stała się na tyle zła, że lokal czynny jest tylko w niedzielę. Jak zwykle, ostatnią deską ratunku okaże się Magda Gessler.

KUBA WOJEWÓDZKI
WTOREK, 22:30, OD 26 LUTEGO

DZIEŃ DOBRY TVN
CODZIENNIE, 8:00

MILIONERZY
PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK, 20:55, OD 25 LUTEGO

NA WSPÓLNEJ
PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK, 20:15

.
36,6°C
SOBOTA, 18:00, OD 2 MARCA

EFEKT DOMINA
NIEDZIELA, 11:00, OD 3 MARCA

SZKOŁA
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 15:30, OD 25 LUTEGO

19+
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 16:30, OD 25 LUTEGO

SZPITAL
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 17:00, OD 25 LUTEGO

UKRYTA PRAWDA
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 18:00, OD 25 LUTEGO

FAKTY
CODZIENNIE, 19:00

UWAGA!
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 19:50
SOBOTA – NIEDZIELA, 19:45

SUPERWIZJER
WTOREK, 23:30

CO ZA TYDZIEŃ
NIEDZIELA, 11:30

PLAYER

Player.pl nadal pozostaje najbardziej angażującym polskim serwisem OTT. Oferuje bogatą
ofertę seriali, filmów, programów rozrywkowych na żądanie oraz najlepsze kanały na żywo, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.
26 grudnia wystartował, stworzony specjalnie na potrzeby player.pl, serial „Chyłka – Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Siedmioodcinkowa ekranizacja drugiego tomu serii o słynnej mecenas, w reżyserii Łukasza Palkowskiego, to najchętniej oglądana produkcja własna w historii serwisu. Jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej popularną premierą serialową ostatnich miesięcy.
21 stycznia w player.pl pojawił się także serial „Zakochani po uszy”, czyli historia wakacyjnej miłości Asi (Katarzyny Grabowskiej) i Piotra (Michała Meyera). Już w lutym udostępniona zostanie kolejna serialowa nowość TVN i Discovery Polska – „Szóstka”.
W tym roku do oferty TVN i Discovery Polska powraca legendarne reality-show „Big Brother”. Player.pl poprowadzi relację live z wydarzeń z domu „Wielkiego Brata” 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, tylko w serwisie fani będą mogli obejrzeć niepublikowane wcześniej materiały specjalne.
Player.pl to także tysiące filmów i programów rozrywkowych z uwielbianych przez widzów kanałów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV Home & Garden, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, CANAL+ i HBO. W płatnej ofercie player+ nieustannie pojawiają się nowe propozycje programowe. Aktualnie to biblioteka ponad 3 000 wyjątkowych tytułów w kolekcjach VoD oraz ponad 300 hitów filmowych na życzenie. Już od 25 stycznia w player+ pojawi się najnowsza serialowa ekranizacja kryminału Agathy Christie „A.B.C.”. W roli Herkulesa Poirot’a – John Malkovich. Tego samego dnia do biblioteki dołączy także film komediowy „Juliusz” w reż. Aleksandra Pietrzaka, czyli opowieść o uporządkowanym nauczycielu plastyki, którego głównym problemem w życiu jest nieustająco imprezujący ojciec. Od 6 lutego użytkownicy będą mogli obejrzeć niezwykle głośny w tym roku i bijący rekordy oglądalności film „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.
Player+ to także ponad 40 kanałów na żywo oraz tysiące godzin transmisji sportowych live – w tym treści CANAL+ i HBO oraz Eurosportu i ELEVEN SPORTS.
Do zobaczenia w player!

KANAŁY
TEMATYCZNE

TVN7
TTV
METRO
TVN FABUŁA
TVN TURBO
DISCOVERY CHANNEL
SCI DISCOVERY SCIENCE
DISCOVERY HISTORIA
DTX
ID
TVN STYLE
TLC
HGTV HOME & GARDEN
FOOD NETWORK
TRAVEL CHANNEL
DISCOVERY LIFE
ANIMAL PLANET
TVN24
TVN24 BiS
EUROSPORT

To będzie wyjątkowa wiosna w TVN7! Nowy autorski serial, nowe propozycje rozrywkowe i moc kinowych blockbusterów! Widzowie już teraz mogą śledzić losy bohaterów nowego serialu „Zakochani po uszy” – pierwszej własnej produkcji opartej na oryginalnym pomyśle stacji. Ale to nie koniec nowości! W marcu na antenę Siódemki, po 18 latach
od pierwszej, przełomowej edycji, powróci kultowy program „Big Brother”. TVN7 to także najwięk sze filmowe hity oraz znakomite pasmo seriali.
W Siódemce sezon na rozrywkę najwyższej jakości trwa przez cały rok!
„Zakochani po uszy” to pierwszy serial codzienny TVN7 i player, który otwiera sezon filmowy stacji. To historia niespełnionej, wakacyjnej miłości. Zauroczenia, które, nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą. Od ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, aspirującą influencerką, która
na Instagramie kreuje pozornie idealny związek i, podobnie jak jego mama,
popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?
Mocnym wejściem w kalendarzową wiosnę będzie powrót „Big brothera”. To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie.
Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie. Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety?
Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy!
TVN7 to również największe hity kinowe. Na poniedziałkowe wieczory stacja przygotowała nie lada gratkę dla miłośników polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć zarówno klasyki, które weszły już do kanonu rodzimej kinematografii, jak i najnowsze produkcje. W wiosennej ofercie znalazły się m.in. „Psy”, „Reich”, „Sztos”, „Vinci”, „Zróbmy sobie wnuka” czy obie części „Och, Karol”. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji prosto z Hollywood.
Oferta kanału zadowoli nie tylko amatorów kinowych nowości, ale także widzów, którzy cenią sobie powrót do swoich ulubionych programów i seriali. Po raz pierwszy widzowie TVN7 będą mieli szansę zobaczyć najbardziej doceniane produkcje serialowe TVN z udziałem takich gwiazd, jak Agata Kulesza, Leszek Lichota, Magdalena Boczarska, Bartek Topa, Łukasz Simlat czy Małgorzata Foremniak. Tej wiosny nie zabraknie również znanych i lubianych serii: „Singielki”, „19+” oraz kultowych już „Przyjaciół”.

W TVN7 sezon trwa przez cały rok!
ZAKOCHANI PO USZY
BIG BROTHER

TTV

TTV to dynamicznie rozwijająca się telewizja, od siedmiu lat obecna na polskim rynku. Konsekwentna polityka programowa jest doceniania przez widzów i sprawia, że TTV z sezonu na sezon bije kolejne rekordy oglądalności. W 2018 roku TTV otrzymała tytuł „Telewizji Roku” przyznany przez branżowy magazyn Media & Marketing Polska. Stacja
ma swój niepodrabialny charakter i nie boi się eksperymentować. W swoich programach TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Na wiosnę 2019 roku, oprócz nowości, TTV przygotowała nowe sezony popularnych produkcji,
m.in.: „Googlebox. Przed telewizorem”, „Królowe życia”, „Dżentelmeni i wieśniacy”, „Usterka” czy „DeFacto”. Na antenę wraca też program „Druga twarz”, w którym zespół ekspertów – Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz Łukas z Urbański – będzie pomagać ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. W dziewiątym już sezonie „Ostrego cięcia” Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt odwiedzą te salony fryzjerskie w całej Polsce, które wymagają natychmiastowej
rewolucji. Wiosną zobaczymy też kolejny etap „Wtajemniczenia” Przemka Kossakowskiego, który znajdzie się w sercu Indii.
Zacznij dzień z „Expressem”! Teraz najświeższe wiadomości na żywo dostępne w TTV przez cały dzień już od godziny 6:45. W wiosennej ramówce, oprócz nowych godzin emisji, pojawią się też nowi prowadzący. Do Małgorzaty Prokopiuk i Jakuba Porady dołączą dziennikarki Patrycja Stockinger i Joanna Dunikowska-Paź. „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana w przystępnej formie. W „Expressie” mówimy i pokazujemy co przyniósł dzień, co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą, co warto wiedzieć.
„Vlogbox. W necie” to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy.
Dlatego bohaterowie programu „Vlogbox. W necie”, wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. „Vlogbox. W necie” jest oparty na formule znanej z popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”.
Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Jak wynika z badań, 15 milionów Polaków nie ma żadnych oszczędności. „Patent na kasę” to program, dzięki któremu
widzowie poznają metody na zmniejszenie kosztów życia. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki. Zaprezentujemy patenty z życia wzięte, jak zrobić wrażenie na pierwszej randce nie wydając złotówki. Dowiemy się, ile można zaoszczędzić na stacji benzynowej. Zdradzimy sposób na bycie modną bez wydawania grosza. „Patent na kasę” to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie.
„Made in Poland” to nowy reality show, w którym barwna para bohaterów z „Królowych Życia” – Gabriel Seweryn i Rafał Grabias – wraz z ekipą przyjaciół, spróbuje udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Wyruszą w Polskę do niewielkich miasteczek i wsi, by podzielić się swoim entuzjazmem z osobami, które się do nich zgłosiły. Na swojej drodze spotkają m.in. grupę strażaków – twardych facetów, którym w pędzie codziennego życia umknęła wiedza jak wyznawać miłość swoim dziewczynom, czy koło gospodyń wiejskich, które potrzebuje inspiracji modowych profesjonalistów. Prowadzący pomogą też swoim bohaterom wymyślić i zorganizować niespodzianki. Raz będzie to wzruszający i zabawny
występ, innym razem wielka feta dla ważnej dla całego miasta osoby. „Made in Poland” to program, który nie raz zaskoczy naszych bohaterów, ale bohaterowie również zaskoczą prowadzących.

EXPRESS
VLOGBOX. W NECIE
PATENT NA KASĘ
MADE IN POLAND

METRO

Wiosną widzowie Metra zobaczą fascynujące serie dokumentalne. Ludzkość od dawna była na łasce kosmosu – podporządkowana często nieprzewidzianym wydarzeniom, które istniały poza granicami ziemskiej atmosfery. Współcześnie ludzie podejmują liczne wyzwania, aby lepiej poznać kosmiczną przestrzeń. Dokument „Podbój kosmosu. Nowy rozdział” odsłoni widzom kulisy odważnych przedsięwzięć, zaplanowanych do realizacji w przestrzeni kosmicznej. O swoich planach opowiedzą Elon Musk – założyciel przedsiębiorstwa kosmicznego SpaceX, Richard Branson – miliarder i właściciel
Virgin Galactic oraz słynny reżyser filmowy James Cameron.
Wiosną stacja pokaże na swojej antenie dokumentalny serial „NASA – archiwum tajemnic”. W tej fascynującej serii twórcy przyjrzą się niektórym z najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych dotąd misji NASA. Widzowie poznają historie osiągnięć inżynieryjnych oraz ludzkiej wytrzymałości. Każdy
odcinek to relacje astronautów oraz autentyczne materiały z misji NASA. Na antenie zobaczymy również program „Gorączka złota”, ukazujący ekscytujące kulisy poszukiwania cennego kruszcu i zaciętej walki o wielką fortunę.
Nie zabraknie również atrakcji dla fanów dobrego kina. Wiosną w paśmie filmowym pokażemy takie hity kinowe, jak: „Raport mniejszości”, „Święty”, „Poznaj mojego tatę”, „Poznaj moich rodziców”, „Terminal” czy „Cast Away: Poza światem”.

TVN FABUŁA

TVN Fabuła dba o to, by w ofercie kanału każdy miłośnik X muzy znalazł pozycję dla siebie. Wielbiciele historii o superbohaterach będą mieli okazję, by przeżyć niezapomniane emocje dzięki trylogii o Batmanie, w reżyserii Christophera Nolana. To również idealna propozycja, dla tych, którzy w kinie cenią grę aktorską na najwyższym poziomie. Wśród maratonów filmowych nie zabraknie dwóch części przygód o detektywie z Baker Street. „Sherlock Holmes” oraz „Sherlock Holmes. Gra cieni” wyróżnia brawurowa kreacja Roberta Downey Jr. w roli tytułowej. Dla koneserów kina zaplanowany został weekend Oscarowy, podczas którego TVN Fabuła przypomni widzom tytuły
uhonorowane złotą statuetką za najlepszy film. Wśród nich znajdą się między innymi: „Pożegnanie z Afryką”, „Bez przebaczenia”, „Operacja ARGO”, „Grawitacja” oraz „Infiltracja”. Na antenie pojawi się nowy cykl „Seriaale!”, którego głównym tematem będą produkcje serialowe, cieszące się w ostatnich latach niesłabnącą popularnością. Powrócą również docenione prze z widzów programy: „Szkoła filmowa” oraz „Grażyna Torbicka Zaprasza”, w których artyści i twórcy opowiedzą o pracy na planie oraz warsztacie filmowca.

TVN Turbo to ulubiony kanał męskiej części widowni. Dowodzą tego nieustannie rosnące wyniki oglądalności – w minionym roku stacja pobiła kolejny rekord, przyciągając przed telewizory największą ilość miłośników motoryzacji i nowych technologii w swojej piętnastoletniej historii.
Bez wątpienia siłę TVN Turbo stanowią autorskie formaty. Każdego roku stacja produkuje prawie 50 programów, w tym aż 6 nowości! Tym razem nie będzie inaczej. Wystartują: „Klimek kontra Duda”, „Służba Więzienna” i „Mechanicy”. Nie zabraknie
też uwielbianych przez widzów kontynuacji. Ponownie zobaczymy m.in.: „Zakup kontrolowany”, „Samochód marzeń: kup i zrób” oraz „Nowy gadżet”. Z kolei najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce, „Automaniak”, powróci w nowej odsłonie, z nowymi prowadzącymi. Adam Kornacki, Łukasz Bąk i Patryk Mikiciuk przetestują rynkowe nowości i podzielą się wrażeniami z jazdy. Łącząc profesjonalizm z poczuciem humoru, na różne sposoby sprawdzą szereg aut – od wartych miliony złotych po niebanalne terenówki. Przejadą setki kilometrów po włoskich, francuskich i polskich drogach.
Nadszedł czas na warsztatowy pojedynek dwóch najlepszych mechaników TVN Turbo – „KLIMEK KONTRA DUDA”. W każdym odcinku nowego programu Adam Klimek i Grzegorz Duda będą rywalizować, modyfikując ten sam model samochodu. By rozpocząć prace, każdy z nich musi najpierw dokonać zakupu auta. Ogranicza ich ten sam budżet oraz reguły, które ustalą między sobą na początku starcia.
Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia i czy uda im się je zrealizować? Tu będą się liczyć umiejętności i patenty, które obaj motoryzacyjni chirurdzy wypracowali, spędzając lata w warsztatach.
Nie zapomną przy tym podzielić się wiedzą i ciekawostkami z widzami. Dwaj mechanicy, dwa auta, ten sam budżet i ten sam czas na zrealizowanie zadania. Sprawdzimy, który z nich wykaże się większą kreatywnością i doświadczeniem. Kto okaże się lepszy i w nagrodę zdobędzie samochód zmodyfikowany przez przeciwnika?
Opanowanie, stanowczość, umiejętność szybkiego reagowania i logicznego myślenia – to tylko niektóre z cech niezbędnych do pracy w więziennictwie. Kolejny nowy program TVN Turbo ukaże kulisy pracy funkcjonariuszy „SŁUŻBY WIĘZIENNEJ”. Kim są ludzie, którzy zdecydowali się na taki zawód i jak wygląda ich codzienność „za kratami”? Śledząc losy bohaterów z różnych zakładów karnych, poznamy najciekawsze, nieoczywiste i często niebezpieczne aspekty ich profesji. Zobaczymy, jak wygląda więzienna rzeczywistość z perspektywy funkcjonariuszy – z czym na co dzień muszą się mierzyć oddziałowi, wychowawcy czy członkowie konwoju oraz jak udaje im się zachować zimną krew
w trudnych momentach. Mamy również propozycję dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy zastanawiają się czy w Polsce można znaleźć uczciwy warsztat z mechanikami znającymi się na swoim fachu. Odpowiadamy:
tak! Wiosną, w nowym programie TVN Turbo, przedstawimy zakłady z całej Polski specjalizujące się w różnych dziedzinach – od mechaniki ogólnej, renowacji i obsługi pojazdów zabytkowych, po serwis autobusów MZA. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją. Sprawdzimy, jak wygląda codzienność „MECHANIKÓW” i jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed
nimi wymagający klienci.

KLIMEK KONTRA DUDA
SŁUŻBA WIĘZIENNA
MECHANICY

DISCOVERY CHANNEL

„LOTNISKO” to potężny organizm funkcjonujący na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To także skomplikowane, obostrzone surowymi przepisami procesy oraz praca setek profesjonalistów i pasjonatów, na barkach których spoczywa bezpieczeństwo milionów pasażerów.
Discovery Channel dotrze z kamerami w miejsca niedostępne dla podróżujących.
Dawid Andres przemierzył swoim truckiem Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz. Nadeszła pora, by szoferkę TVN Turbo zamienić na Discovery Channel i wyruszyć w nową podróż – „CIĘŻARÓWKĄ
PRZEZ WIETNAM”. Polski kierowca pokona kilometry trudnych i niebezpiecznych tras. Nie zapomni też w swoim stylu zboczyć z drogi, by odkryć najciekawsze miejsca, oraz doświadczyć nowych wrażeń.
Los Angeles. To tutaj podobno spełniają się marzenia. W programie „KLASYCZNY AMERYKAŃSKI SEN” pokażemy Polaków, którym udało się zamienić pasję do samochodów w potężny biznes i tym samym
zrealizować swój American Dream. Zdradzimy patenty, dzięki którym sprowadzanie amerykańskich aut do Polski przynosi realne pieniądze oraz podpowiemy, w jakie auta opłaca się zainwestować.
Słabości do czterech kółek nie można też odmówić Rafałowi i Grzegorzowi z programu „ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS”. Rodzeństwo z Legnicy za marzeniami wyjechało do Wielkiej Brytanii, gdzie otworzyli warsztat samochodowy. Nieprzeciętny tuning sprawia, że auta w rękach naszych rodaków stają się istnymi dziełami sztuki, a
do grona ich klientów należą gwiazdy takie, jak Cristiano Ronaldo czy Rita Ora.
Londyn stał się drugim domem również dla założycieli firmy HAWK. Jej pracownicy dbają, by tysiące ton śmieci generowanych przez osiem milionów mieszkańców tej aglomeracji nie trafiało na ulicę, lecz do wyznaczonych do ich składowania i utylizowania miejsc. „BRUDNA ROBOTA – CZYSTY ZYSK” to program ukazujący pracę Polaków, którzy każdego dnia przemierzają wąskie brytyjskie uliczki wielkimi, specjalistycznymi ciężarówkami.
Są wytrwałe i silne, żadnej pracy się nie boją. „SPECJALISTKI” przełamują wszelkie stereotypy i udowadniają, że podział na profesje damskie i męskie nie istnieje. Prowadzą ciężarówki, pracują w tartaku, jako operatorki żurawi i strażaczki. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a wykonywany zawód to prawdziwa pasja!
W programie „GRANICE WYTRZYMAŁOŚCI ZACHARA” były żołnierz wojsk specjalnych zabierze widzów na ekstremalną wyprawę w Góry Izerskie. Wojciech Zacharków pokaże, jak przetrwać 10 dni zimą w skrajnie trudnych warunkach, mając przy sobie jedynie nóż i krzesiwo.
Tej wiosny sprawdzimy także „JAK FUNKCJONUJE MIASTO”. Na przykładzie Warszawy zdradzimy kulisy zarządzania metropolią i poszczególnymi elementami miejskiej infrastruktury. Przedstawimy ludzi, którzy dbają o bezpieczeństwo, wygodę i komfort życia mieszkańców.
To będzie wyjątkowa wiosna w Discovery Channel. Lider wśród kanałów dokumentalnych
nie przestaje odkrywać, inspirować i… zaskakiwać, w tym sezonie przygotowaliśmy bowiem rekordową liczbę nowych, polskich produkcji. Na antenie pojawi się aż osiem tytułów: „Lotnisko”, „Ciężarówką przez Wietnam”, „Klasyczny amerykański sen”, „Odjazdowe bryki braci Collins”, „Brudna robota – czysty zysk”, „Specjalistki”, „Granice
wytrzymałości Zachara” oraz „Jak funkcjonuje miasto”. Ponadto z nowymi odcinkami powróci znane i lubiane „Złomowisko” oraz serie, które widzowie pokochali jesienią, czyli „Porty”, „Nietypowe transporty” i „Zawodowcy”. Oczywiście nie zabraknie również nowości zagranicznych, a wśród nich programu dla wszystkich fanów byłego żołnierza
brytyjskiej armii – „Pojedynki Eda Stafforda”.
Zobaczymy także kontynuacje międzynarodowych hitów, z których Discovery Channel słynie na całym świecie. „Fani czterech kółek”, „Parker na złotym szlaku”, „Gorączka złota: Rzeka skarbów”, „Warsztat reaktywacja”, „Klan z Alaski”, „Amerykański chopper: Powrót legendy” czy kolejne odcinki „Gorączki złota” to tylko niektóre z wiosennych propozycji.

DISCOVERY HISTORIA

Discovery Historia to propozycja dla każdego, kto chce wiedzieć więcej. Fascynujące dokumenty, najwyższej jakości polskie i zagraniczne produkcje oraz materiały archiwalne przenoszą widzów do świata historycznych wydarzeń. W nowoczesny sposób prezentujemy fakty, przedstawiamy różne punkty widzenia i hipotezy. Wiosną zapraszamy na program „Szyfry i spiski” prezentujący informacje, których próżno szukać w podręcznikach historii. Od lat ignorowane szczegóły oraz skrywane sekrety ujrzą światło dzienne. Poznamy tajne stowarzyszenia, odkryjemy tajemnice słynnych miejsc, zobaczymy przełomowe wynalazki i opowiemy o osobach, które zmieniły bieg historii.

DTX

DTX to kanał dla widzów żądnych mocnych wrażeń. Oferowane programy to wgląd w fascynujący męski świat aut, dużych i małych gadżetów oraz ekstremalnych sytuacji. Tej wiosny wciskamy pedał gazu i lądujemy w warsztacie DieselSellerz, gdzie rozgrywa się akcja nowej serii programu „Dieselmania”.
To właśnie tam ekipa mechaników zajmuje się budową ogromnych maszyn i ciężarówek. Heavy D, Diesel Dave i ich współpracownicy pokażą nam świat, w którym królują silniki Diesla. W kolejnych odcinkach będziemy podglądać, jak ci motoryzacyjni maniacy tworzą, sprzedają, a także niszczą pojazdy. Po raz pierwszy w swojej karierze podejmą się budowy terenowej ciężarówki. Ich pomysły i modyfikacje odbiegają od standardowych rozwiązań. Eksperymentalne helikoptery z silnikami Diesla czy nowa wersja starego samochodu strażackiego nie mają sobie równych. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

DISCOVERY SCIENCE

Discovery Science bada, analizuje i wyciąga wnioski. Kanał porusza naukowe tematy i wyjaśnia to, co niezrozumiałe. Wiosenna nowość stara się znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie: „Jak działa wszechświat?”. Człowiek potrafi już podróżować w kosmos i dysponuje coraz doskonalszą aparaturą badawczą, jednak wszechświat nadal stanowi dla niego wielką tajemnicę. Autorzy szukają odpowiedzi na pytania: czym jest, jaki był jego początek i kiedy nastąpił. Opierając się na teorii Wielkiego Wybuchu, cofają się do pierwszych chwil jego istnienia.

ID

ID zaprasza widzów do tajemniczego świata zbrodni, oferując trzymające w napięciu programy kryminalne. Intrygujące, dramatyczne i autentyczne historie oraz ich dogłębna analiza dostarczają mocnych wrażeń. Twórcy prezentowanych serii przedstawiają wiele aspektów rozwiązywanych zagadek – od tego, co dzieje się w umysłach przestępców i jakie są motywy ich działań, przez pracę laboratoriów kryminalistycznych, po relacje detektywów i rozmowy z najbliższymi ofiar. Wiosną zapraszamy na nowy program „Lata 90. Dekada zbrodni”. Sprawdzimy, dlaczego to właśnie lata 90.
były jednym z najciemniejszych i najbardziej śmiercionośnych dziesięcioleci w historii.

TVN Style to od siedmiu lat najchętniej oglądana kobieca stacja lifestylowa w Polsce. W swojej bogatej i różnorodnej ofercie programowej pokazuje wszystkie oblicza życia kobiet. Do grona prowadzących TVN Style należą między innymi: ambasadorka kanału Agata Młynarska, Anna Nowak-Ibisz, Urszula Chincz, Katarzyna Bosacka, Magda Mołek oraz Izabela Janachowska.
Już wiosną zaprezentują widzom nowe odcinki swoich programów. Na antenę powróci „Eks-tra zmiana”, w której Agata Młynarska wraz z eks pertami pomogą kolejnym osobom po rozwodzie. Urszula Chincz w „Nowej misji ratunkowej” zaprezentuje widzom mnóstwo sprytnych rozwiązań dotyczących sprzątania, majsterkowania i wystroju wnętrz. Maja Sablewska w swoim programie „Sablewska o stylu. Na okazje” pokaże jak
można ubrać się na różnego rodzaju wydarzenia. Wiosna w TVN Style to także nowe sezony programów: „Pani Gadżet”, „Co nas truje?”, „W roli głównej”, „Gwiazdy prywatnie” oraz „Śluby marzeń”.

To nie wszystko! TVN Style przygotowała dla widzów aż sześć wiosennych nowości!

POGROMCY MEDYCZNYCH MITÓW

Wszyscy zgadzamy się, że zdrowie jest najważniejsze! W społeczeństwie krąży wiele teorii na temat tego, co służy naszemu organizmowi. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, nie zwariować, a przede wszystkim nie zachorować?! W nowym programie ekipa lekarzy obali mity krążące wokół tematyki zdrowotnej.
Eksperci w prosty i przejrzysty sposób podzielą się z widzami swoją fachową wiedzą. Niejednemu z nas pomogą otworzyć oczy i poprawić jakość życia.

KTO TU MIESZKA?

Pięciu bohaterów. Pięć mieszkań. I jedno pytanie: kto tu mieszka? W każdym odcinku uczestnicy odwiedzą pięć domów należących do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie a powiem ci, kim jesteś…

POWRÓT DOKTORA SZCZYTA

W swoim nowym programie doktor Marek Szczyt, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce, spotka się z kolejnymi pacjentami. Czy uda mu się pomóc Patrycji z asymetrią twarzy, Sandrze z odstającymi uszami oraz Paulinie z lewostronnym porażeniem ciała i zanikiem mięśni w jednej z łydek? Nie mamy wątpliwości, że doktor Szczyt i jego lekarze specjaliści zrobią wszystko, by odmienić
życie bohaterów programu.

Z BOSACKĄ NA DIECIE

Katarzyna Bosacka dobrze wie, że kilogramy lubią wracać. Mimo wszystko nie poddaje się i po raz kolejny idzie na dietę. Tym razem będzie towarzyszyła jej dwójka bohaterów. Wspólnie staną do walki z wagą i własnymi słabościami. Nad procesem odchudzania będą czuwali specjaliści z różnych dziedzin. Nie zabraknie przepisów na dietetyczne dania, wskazówek dotyczących aktywności fizycznej oraz porad lekarzy i psychologów. Idzie wiosna! Pora na zmiany!

KOSMETYCZNE REWOLUCJE

Otworzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń. Utrzymanie się w tym biznesie to zupełnie inna bajka! Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy. Będzie się działo!

TAK POWSTAJE…

Anna Nowak-Ibisz rusza w Polskę, by odkryć świat fabryk i przyjrzeć się, jak powstają przedmioty codziennego użytku. Prowadząca z charakterystycznym dla siebie zacięciem będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Czy producenci zdradzą jej swoje laboratoryjne tajemnice?

TLC

TLC to coś więcej niż telewizja. TLC jest jak najlepsza przyjaciółka. Autentyczna, zaskakująca i inspirująca. Jest zawsze blisko swoich widzów.
Z pasją pokazuje jak naprawdę wygląda rzeczywistość. Nie boi się rozmawiać na trudne tematy. Nie ocenia i akceptuje widzów takimi, jakimi są. Można się z nią pośmiać i oderwać od codziennych obowiązków. Na wiosnę stacja przygotowała dla wszystkich
niesamowitą niespodziankę! Do Polski, na specjalne zaproszenie TLC, przyjeżdża jeden z najbardziej znanych stylistów i projektantów na świecie – Gok Wan! Która panna młoda zostanie prawdziwą szczęściarą i to właśnie jej pomoże wybrać wyjątkową suknię ślubną? Twarzą TLC w Polsce jest Izabela Janachowska.
Wiosna w TLC zapowiada się ekscytująco! Uwielbiany brytyjski stylista i projektant Gok Wan przyjeżdża do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Mamy niesamowite szczęście! Polska
to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju
na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt, tak jak Gok Wan, nie potrafi znaleźć drogi
do serca kobiety, podpowiedzieć, co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia,
że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!
Program „Salon sukien ślubnych Goka” jest oparty na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.
Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie
wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten,
w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki. Wiosną w telewizji TLC zobaczymy już drugi sezon programu „Panny młode ponad miarę”.

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA
PANNY MŁODE PONAD MIARĘ

HGTV Home & Garden

HGTV Home & Garden ma tylko dwa lata, a już jest drugim najchętniej oglądanym kobiecym kanałem lifestylowym w Polsce. O sukcesie HGTV Home
& Garden decyduje nie tylko bogata oferta programowa, ale przede wszystkim ludzie. Eksperci, jak Dorota Szelągowska, Maja Popielarska czy Krzysztof Miruć to zdecydowanie ulubieńcy fanów tej stacji. Niedawno do rodziny HGTV dołączyli kolejni pasjonaci – Dominik Strzelec, Mirella i Marcin Kępczyńscy, Kamil i Marcin Pastuszak oraz Izabela Szarmach i Olga Piórkowska. Już wiosną kanał pokaże premierowe
odcinki ich programów. To będzie wyjątkowy rok nie tylko dla stacji, ale także dla kultowego programu „Nowa Maja w ogrodzie”, który świętuje swoje piętnaste urodziny! Wiosną
HGTV Home & Garden pokaże 700. odcinek programu Mai Popielarskiej! W nowej ramówce znajdą się również najbardziej znane tytuły z amerykańskiej oferty HGTV. Nie zabraknie Christiny i Tareka z „Zarobić na remoncie” czy Lindsey i Erica z najnowszego sezonu „Remontu na pustyni”.
W jednej z nowości pt. „Hawajski remont” widzowie będą mogli podziwiać renowacje domów w wykonaniu rodzeństwa Michelle i Davida Jaime – specjalistów od oszczędnych remontów na wyspach. Twarzą kanału HGTV Home & Garden w Polsce jest Dorota Szelągowska.

PARA W REMONT

Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe instalacje to dla nich żaden problem. Mirella i Marcin z każdego pomieszczenia potrafią wyczarować miejsce dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. I to na jakich zasadach! Każdą metamorfozę muszą przygotować tylko w trzy dni. Z budżetem też nie poszaleją – na wszystko mają jedynie dziesięć tysięcy złotych. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania.

POLOWANIE NA OGRÓD

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść do sklepu ogrodniczego po kilka cebulek, a wrócić z dwoma workami ziemi, nowymi meblami ogrodowymi i naręczem sadzonek? Poznaj ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką – Dominikiem Strzelcem, profesjonalnym projektantem ogrodów i jego ekipą! Prowadzący nowy program HGTV Home & Garden nawet z najmniejszej zielonej
przestrzeni potrafi wyczarować prawdziwe cuda. On i jego niezastąpiona ekipa potrzebują zaledwie kilku dni i niewielkiego budżetu, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się wymarzonym miejscem, w którym można siedzieć godzinami. Rośliny wreszcie będą posadzone tam gdzie trzeba, a każdy z domowników znajdzie w ogrodzie coś dla siebie. Tych fachowców nie zniechęci żadne wyzwanie, a ich metamorfozy zaskoczą nie tylko widzów! Daj się zainspirować i… upolować! Program „Polowanie na ogród” jest oparty na popularnym formacie amerykańskim „Yard Crashers”.

DOROTA INSPIRUJE

Dorota Szelągowska kocha zmiany. Ciągle coś przestawia, maluje, remontuje. W drugim sezonie swojego programu przeprowadzi metamorfozy kolejnych pomieszczeń, które dzięki niej staną się nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Tu liczy się przede wszystkim dobry pomysł!

ZGŁOŚ REMONT

Prowadząca zdradzi widzom proste patenty na kreatywne zmiany w ich otoczeniu. Macie ochotę coś wyremontować? To do dzieła! To jeden z najchętniej oglądanych programów
na antenie HGTV Home & Garden. Architekt Krzysztof Miruć wkracza do akcji wszędzie tam, gdzie właścicielom brakuje pomysłu na remont i kompletnie nie wiedzą
jak się za niego zabrać. W granicach budżetu ustalonego ze zleceniodawcą pomaga przeprowadzić całkowitą metamorfozę kłopotliwego pomieszczenia. Analizuje jego wady i zalety. Wszystko po to, by naprawić błędy popełnione przez poprzednich fachowców. Przesunie ściany, położy nową farbę, a na koniec wybierze odpowiednie meble i dodatki. Dzięki jego nietuzinkowym pomysłom, każde wyremontowane
pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, a właściciele zaniemówią z wrażenia.

FOOD NETWORK

Najlepsza w Polsce stacja kulinarna, która co chwilę bije kolejne rekordy oglądalności. Razem z Food Network widzowie mają szansę spróbować nowych smaków zarówno lokalnych, jak i tych z różnych zakątków świata. To kanał, który inspiruje i zapewnia doskonałą rozrywkę. W gronie prowadzących Food Network można znaleźć najważniejsze nazwiska z kulinarnej mapy Polski: Magdę Gessler, Roberta Makłowicza, Tomasza Jakubiaka, Darię Ładochę czy Walentego Kanię. Wiosną na antenie stacji nie zabraknie nowych odcinków „Sexy kuchni Magdy Gessler”, „Makłowicza w drodze”, „Sztuki mięsa”, „Patenciar” oraz „Kuchni dla odważnych”. Na widzów
czekają też cztery nowości!

ODKRYCIA MAGDY GESSLER

To niezwykła szansa, żeby zobaczyć ambasadorkę kanału – Magdę Gessler – w zupełnie nowej roli! Od dawna wiadomo, że nikt tak jak ona nie potrafi rozmawiać o jedzeniu. Najbardziej znana restauratorka ruszy w Polskę, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje oraz genialnych szefów kuchni! Odkryje prawdziwe kulinarne talenty i opowie ich fascynujące historie. To nie wszystko! Podejrzy jak pracują w kuchni, a także spróbuje ich popisowych dań. Skąd czerpią inspiracje? Jak prowadzą restauracje? Czy
uda im się zachwycić, a może zaskoczyć ikonę telewizji?

Z GRUNTU ZDROWO

Miłość do gotowania Tadeusz Müller odziedziczył w genach. Syn Magdy Gessler w swoim nowym programie udowodni, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończonainspiracja do tworzenia pysznych potraw. Tadeusz pojedzie na pola, by przekonać się na własne oczy, jak wyglądają uprawy, a w swojej kuchni pokaże przepisy na dania, które będą prawdziwymi bombami witaminowymi. Już w pierwszym odcinku opowie o zdrowotnych właściwościach buraka. Dlaczego warto codziennie pić zakwas z tego warzywa? Jak rozpoznać czy rosło bez środków chemicznych? Jedno jest pewne!

ZDROWO DLA ODMIANY

Będzie pysznie i zdrowo! Jak skutecznie zlikwidować oponkę na brzuchu? Co zrobić, żeby pozbyć się worów pod oczam i albo skończyć ze słodyczami? Jakie produkty wyrzucić raz na zawsze ze swojej diety? Anna Makowska, znana jako Doktor Ania w programie „Zdrowo dla odmiany” pomoże kobietom zawalczyć z ich słabościami i niezdrowymi nawykami! Prowadząca podpowie, jak świadomie robić zakupy, by wybrać pełnowartościowe produkty i nie poddawać się marketingowym obietnicom producentów żywności.
Doktor Ania wraz z bohaterką wybierze się do sklepu, doradzi jej jak zmienić jadłospis i porzucić stare nawyki. To nie wszystko! W naszym studiu kuchennym wesprze ją doświadczony kucharz, który zaproponuje zdrowe wersje lubianych dań i udowodni, że kuchnia „fit” nie musi być trudna i czasochłonna.

PRZYŚLIJ PRZEPIS

Już wiosną oddamy antenę miłośnikom gotowania z całej Polski! Kamery Food Network zajrzą do Waszych kuchni, gdzie będziecie mogli zaprezentować swoje przepisy na popisowe dania! Odwiedzimy prawdziwych pasjonatów i podpatrzymy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację czy imieniny u cioci. Poznamy się bliżej i będziemy biesiadować przy wspólnym stole! Wy też możecie dołączyć do grona prowadzących Food Network!

TRAVEL CHANNEL

Podróżować można na wiele sposobów. Dla jednych to pomysł na życie, dla innych liczą się przede wszystkim wakacyjne wypady. Są też tacy, którzy uwielbiają zwiedzać świat, nie ruszając się z kanapy. Podróżowanie to także próbowanie nowych smaków oraz poznawanie niesamowitych osób spotykanych po drodze. Tak jest właśnie w Travel Channel. Tutaj świat tworzą ludzie i ich wyjątkowe historie. Twarzą kanału w Polsce jest
Martyna Wojciechowska.
Wiosną na antenie stacji nie zabraknie kolejnych przygód globtroterów – Vienia i Filipa Głodka, czyli „COOL turystów”. Poznamy również nowych bohaterów, mieszkających na odległych krańcach ziemi, w serii „Jestem z Polski”. Fascynujący podróżnicy pokażą swój „Świat według…”, a z kolei w drugim sezonie programu „Subiektywny ranking NAJ” zabierzemy widzów do najbardziej filmowych lokacji, odkryjemy najsmaczniejsze kierunki oraz najciekawsze parki i rezerwaty. To tylko początek! W wiosennej
ofercie programowej znajdziecie aż dziewięć nowości! Jesteście gotowi?
Pieczone nietoperze, sos ze skisłych ryb, a może larwy pszczół w miodzie? Każdy kraj ma swoje tradycyjne potrawy, które jego mieszkańcy jedzą na
co dzień. Dla turystów nie jest to już takie oczywiste!
Antropolog i miłośnik egzotycznych wypraw Jarek Nowak w nowym programie „SZOKUJĄCE POTRAWY” wybierze się w kulinarną podróż po najdziwniejszych kuchniach świata! Gospodarzami premierowego cyklu „CZY WIESZ, ŻE…” będą ośmioletnia Hela i jedenastoletni Szymon.
Już wiosną wybiorą się w fascynującą podróż po Polsce i świecie w poszukiwaniu różnych ciekawostek. Jak dziecięcymi oczami wyglądają Namibia, Indie i Madagaskar? Zapraszamy Was na wspólną wyprawę – niezależnie od wieku!
Jeżdżąca za właścicielem inteligentna walizka, a może urządzenie, które w czasie rzeczywistym potrafi tłumaczyć na dowolny z sześćdziesięciu języków? Zaskoczeni? To nie są narzędzia z przyszłości, ale genialne gadżety, które mogą służyć Wam podczas podróży! W nowym cyklu „COOL GADŻET” zaprezentuje je raper Vienio.
Nowy program „NO TO LECĘ!” przybliży widzom zawód stewardesy i stewarda! Jak wygląda ich codzienna praca? Bohaterowie serii zabiorą widzów w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. W pierwszym odcinku Olga Buława – Miss Polski 2018 oprowadzi Was po Seulu.
Dziennikarz Jakub Porada w programie „PORADA NA WEEKEND” zaprezentuje widzom najciekawsze i niepospolite miejsca na krótkie wypady. Już wiosną wybierze się na malownicze Roztocze, spędzi fiński weekend w… Karkonoszach, a nawet, niczym na Marsie, wyląduje w Bieszczadach, gdzie przenocuje w nowoczesnej kopule sferycznej!
MÓJ PRZEWODNIK PO…” to zestawienie 10 zagadnień dotyczących poszczególnych wakacyjnych kierunków. Od najlepszego miejsca na selfie, przez najciekawsze miejsca
do spania, po najdziwniejsze lokalne atrakcje. Prowadzącą będzie Justyna Nagłowska – absolwentka reżyserii, influencerka, a prywatnie narzeczona Borysa Szyca. Przystanek pierwszy – Macedonia! Co papież Franciszek jada na śniadanie i kto układa dla niego jadłospis? Dlaczego nie każdy może pojechać do Mekki? Na te oraz na wiele innych pytań odpowie ksiądz Kazimierz Sowa, który w serii „ŚWIĘTE MIEJSCA” zabierze nas na wyprawę tropem słynnych destynacji związanych z różnymi religiami.
„EGZOTYCZNE WAKACJE NA KAŻDĄ KIESZEŃ” to marzenie większości Polaków. Nowy cykl Travel Channel udowodni widzom, że wyjazd na tropikalną wyspę nie musi być bardziej kosztowny niż pobyt w Sopocie! Hania Zborowska-Neves, córka znanej pary aktorskiej zdradzi widzom swoje patenty na oszczędzanie w podróży. Co zrobić, kiedy zgubi nam się bagaż? Jakie szczepienia należy wykonać przed wyjazdem do egzotycznych krajów? Youtuber Kuba Jankowski w programie „ABC PODRÓŻNIKA” pomoże widzom
w zorganizowaniu od podstaw każdej wyprawy!

DISCOVERY LIFE

Discovery Life to duża dawka emocji i doskonałej rozrywki. Stawiamy na wyjątkowe historie, szczerych bohaterów i szczęśliwe zakończenia! Już wiosną premierowe odcinki piątego sezonu programu „Córka inna niż wszystkie”! Będziemy śledzić dalsze losy Jazz Jennings, jednej z najmłodszych transpłciowych kobiet w historii, która otwarcie mówi o swoich problemach. Na antenę Discovery Life powraca program „Wiza na miłość: pierwsze spotkanie”! Bohaterowie, którzy znają się z Internetu, wybiorą się w podróż, by spotkać się po raz pierwszy. Czy zdecydują się na poważne deklaracje? Na wszystkich fanów czeka również nowy sezon „Wizy na miłość: dalsze losy”!

ANIMAL PLANET

Przeżyj bliskie spotkania z przyrodą i dzikimi zwierzętami, nie wychodząc z domu. Animal Planet to gwarancja najwyższej jakości programów dokumentalnych przedstawiających niesamowity świat fauny i flory. W propozycjach Animal Planet nie zabraknie miejsca dla ludzi, którzy postanowili poświęcić dużą część swojego życia na działanie na rzecz natury lub pomaganie różnym stworzeniom. Tej wiosny zapraszamy na nowy program „Klinika Hendersonów”. Pokażemy, jak wygląda praca w jednym z najbardziej obleganych szpitali weterynaryjnych w stanie Kolorado – Fox Hollow. To tutaj od ponad 20 lat
zwierzęta leczone są przez rodzinę Hendersonów – dra Tony’ego oraz jego synów: Ryana, Cole’a i Rossa. Ten ostatni zdobył serca internautów filmami ukazującymi, w jaki sposób uspokaja swoich małych, zestresowanych podopiecznych – robi to śpiewem i grą na gitarze! Nadszedł czas, by widzowie Animal Planet również zobaczyli specjalną więź, jaka łączy członków rodziny Hendersonów z ich pacjentami.

 TVN24

TVN24 jest pierwszym całodobowym kanałem informacyjno-publicystycznym w Polsce. Najwyższe standardy dziennikarskie oraz rzetelne i wiarygodne informacje to wizytówka tej stacji. Niesłabnącą popularność i zaufanie, którym TVN24 obdarzają widzowie potwierdza pozycja lidera oglądalności wśród stacji informacyjnych w Polsce.
Szybki i wielowymiarowy opis tego, co właśnie dzieje się na świecie możliwy jest dzięki
zespołowi profesjonalistów, pracującemu przy codziennych produkcjach kanału. Od lat ze stacją związani są rzetelni i doświadczeni dziennikarze m.in. Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Andrzej Morozowski czy Tomasz Sianecki.

W strukturze TVN24 istotną rolę pełnią także zagraniczni korespondenci, dzięki którym przekazywane są najważniejsze wiadomości z całego świata.
Codzienną ramówkę stacji dopełniają magazyny, takie jak „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Tak jest”, „Czarno na białym”, „Polska i świat”, „Dzień po dniu”, „Kropka nad i”, „Śniadanie mistrzów” czy „Szkło kontaktowe”.

TVN24 BiS

TVN24 BiS to druga stacja wchodząca w skład portfolio informacyjnego TVN i Discovery Polska. Kanał ten oferuje treści związane ze światem finansowo-biznesowym, podejmuje tematykę międzynarodową. To doskonałe źródło wiedzy dla widzów, których interesuje globalna gospodarka.
Oferta stacji stanowi rozszerzenie i uzupełnienie programów przygotowywanych w TVN24.
Przekazuje najświeższe i najważniejsze informacje z rynków polskich i zagranicznych, bieżące wiadomości oraz analizy i komentarze ekspertów. Kanał kierowany jest do widzów zainteresowanych światowymi giełdami i międzynarodowymi wydarzeniami. Ważne miejsce w codziennej
ramówce TVN24 BiS zajmują takie programy jak: „24 godziny”, „Biznes dla ludzi”, „Bilans”,
czy „Pokaż nam świat”.

EUROSPORT

Eurosport daje swoim widzom wszystko, co może zainteresować prawdziwych fanów sportu: największe gwiazdy, wielkie emocje, dziesiątki fascynujących dyscyplin, tysiące godzin relacji na żywo, legendy sportu w roli ekspertów i najlepszy komentarz m.in. Tomasza Jarońskiego, Krzysztofa Wyrzykowskiego, Tomasza Sikory, Igora Błachuta, Marka Rudzińskiego, Dariusza Baranowskiego, czy Adama Probosza.
Eurosport współpracuje z wybitnymi sportowcami, a polskimi ambasadorami stacji są Kamil Stoch, Stefan Hula i Robert Korzeniowski. Każda transmisja przenosi kibiców w samo centrum sportowych wydarzeń!
Widzowie Eurosportu mogą się cieszyć najpełniejszą ofertą sportów zimowych i setkami godzin transmisji z najważniejszych aren. W Polsce sportowa zima
to przede wszystkim skoki narciarskie.
Tylko w Eurosporcie kibice mogą oglądać nie tylko wszystkie konkursy Pucharu Świata, ale także kwalifikacje do zawodów. Przez cały sezon reporterzy Eurosportu są obecni
na europejskich konkursach, aby przeprowadzać wywiady ze skoczkami, a eksperci i komentatorzy stacji, w tym Marek Rudziński i Igor Błachut, profesjonalnie analizują wydarzenia w relacjach ze studia.
Poza skokami narciarskimi Eurosport zapewnia także bardzo obszerne relacje z tras biathlonowego Pucharu Świata z niezrównanym komentarzem duetu Jaroński – Wyrzykowski, których wspiera legenda polskiego biathlonu Tomasz Sikora. W zimowej ofercie kanału znajduje się także widowiskowe narciarstwo alpejskie z takimi gwiazdami jak Lindsey Vonn, Mikaela Shiffrin, czy Marcel Hirscher
oraz biegi narciarskie, kombinacja norweska, saneczkarstwo, czy łyżwiarstwo figurowe.
Już w lutym na antenę Eurosportu wraca także piłka nożna w wydaniu krajowym i międzynarodowym.
Widzowie będą mogli oglądać mecze otwierające i zamykające kolejki Lotto Ekstraklasy
oraz decydujące starcia w Pucharze Niemiec, w których wystąpią między innymi Borussia Dortmund Łukasza Piszczka i Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego. W maju
na Stadionie Olimpijskim w Berlinie rozegrany zostanie wielki finał tych rozgrywek.
Eurosport od lat kojarzy się także z kolarstwem. Rozkręcający się niemal od początku roku peleton nabierze tempa wiosną, gdy kolarze będą rywalizować w klasykach. Już w maju staną z kolei na starcie pierwszego z wielkich tourów – Giro d’Italia. Obok Rafała Majki z BORA-Hansgrohe i Michała Kwiatkowskiego z Team Sky, polscy kibice będą mogli się emocjonować występami Team CCC, które skomentują m.in. Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, Dariusz Baranowski i Adam Probosz.
W ramówce Eurosportu stałe miejsce mają również wszystkie najważniejsze turnieje snookerowe na czele z mistrzostwami świata w Sheffield. Wyczyny gwiazd tej dyscypliny takich jak Ronnie O’Sullivan, Mark Selby, Mark Williams i John Higgins komentują między innymi najlepsi w swoim fachu Przemysław Kruk i Rafał Jewtuch.
Eurosport to numer 1 wśród płatnych kanałów sportowych w Polsce i w Europie, zapewniający tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń w ponad 120 dyscyplinach. Filarami Eurosportu są najpełniejsze na rynku relacje ze sportów zimowych,
wielkoszlemowego tenisa i kolarstwa, a także piłka nożna, sporty motorowe i snooker. Eurosport łączy kibiców, dając im możliwość wspólnego przeżywania emocji i bycia blisko ich sportowych idoli.

Zródło TVN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.