TVN wiosna 2013 „Szpital”, „Kocham Enter”, „Na językach”, „Doradca smaku”, „Bitwa o dom”, „X Factor 3”, „Top Model. Zostań modelką”, „Przepis na życie”, „Wybrani”

xfACTOR3Na wiosnę 2013 TVN wyemituje nowe programy „Doradca smaku” Michela Morana, „Na językach” Agnieszki Szulim oraz reality show „Bitwa o dom”. Także nowe seriale „Szpital” i „Kocham Enter”. Nowe sezony programów m.in: X Factor z nową prowadzącą Patrycją Kazadi, „Perfekcyjna Pani domu”, „Kuchenne rewolucje”, „Top Model. Zostań modelką”, „Surowi rodzice”, „Kuba Wojewódzki”. Kontynuacje seriali: „Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, „Na wspólnej” W-11 Wydział śledczy”, „Lekarze” i „Ukryta prawda”. Obejrzymy również premierowy serial USA „Wybrani” (Person of Interest.

 

NOWOŚCI

 

DORADCA SMAKU

Program kulinarny

Prowadzący: Michel Moran

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 18.55, od 4 marca

Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a od 4 marca na antenie TVN będziemy mogli oglądać jak gotuje! Michel Moran – doświadczony szef kuchni i restaurator, zaprezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. Premiera jego show już 4 marca o godzinie 18.55!

W nowym programie kulinarnym Michel sam stanie przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokaże, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Żurek, barszcz, pierogi. Myśleliście, że są tylko u nas? Otóż nie! Gotuje się i przyrządza je w całej Europie, ale czynniki geograficzne i różnica smaków powodują, że w każdym kraju wspomniany żurek robi się nieco inaczej. Michel, nasz nowy doradca smaku, zdradzi jak!

W każdym odcinku przygotuje jedno danie lub zestaw tematyczny typu wiosenne sałatki czy też smaczne i szybkie przekąski. Oprócz tego pokaże jak przyrządzić mięsa, zupy, sałaty i desery. Nauczy tych, którzy nie potrafią gotować. Zainspiruje do poszukiwań tych, którzy o gotowaniu chcą wiedzieć więcej. Zademonstruje jak kroić, obierać, parzyć, w czym smażyć, jednym słowem – jak brylować w kuchni. Będzie czujny i w przypadku wyjątkowej okazji, takiej jak np. Dzień Kobiet – przygotuje odcinek specjalny dla panów. To wszystko z właściwą sobie pasją i zaangażowaniem z jakim codziennie gotuje dla gości w swojej restauracji.

Szkoła gotowania według Michela Morana już od marca na antenie TVN!

 

BITWA O DOM

Program rozrywkowy

Emisja: od kwietnia 2013

Osiem rodzin i osiem całkowicie nowych mieszkań do ich dyspozycji. Zadanie – jak najlepiej urządzić swoje wymarzone M. Każda z rodzin będzie mogła skorzystać z pomocy architekta, ale tylko jedna z nich ostatecznie dostanie klucze i będzie mogła się wprowadzić. Jak będzie przebiegać rywalizacja? Kto wygra bitwę?

W programie „Bitwa o dom”, na jednym z podwarszawskich osiedli, osiem rodzin będzie projektować, wyposażać i urządzać mieszkania według własnych pomysłów. Widzowie będą mogli śledzić wszystkie etapy prac – od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę”. Wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Uczestnicy w swoich zmaganiach będą mogli korzystać z pomocy profesjonalistów. Przebieg prac ocenią jurorzy.

Zaangażowanie, kreatywność, współpraca, ale i różnice zdań, konflikty w rodzinach, walka z czasem, zwątpienie, brak sił i pomysłów – to wszystko będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach programu. Podczas wielkiego finału na żywo, zwycięzców wybiorą widzowie w głosowaniu smsowym. Szczęśliwa rodzina wprowadzi się do swojego wymarzonego mieszkania.

Architekci oraz inni specjaliści z branży budowlanej będą także z widzami dzielić się swoją wiedzą i zachęcać do przeprowadzenia zmian w własnych mieszkaniach. Wszyscy, którzy urządzają, remontują bądź zmieniają wystrój swojego domu, znajdą tu cenne porady, które pozwolą im uniknąć wielu błędów. Jak wizualnie powiększyć czy rozjaśnić wnętrze? Jak nadać mu nowy charakter? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w każdym odcinku „Bitwy o dom”. Ostra rywalizacja, prawdziwe emocje, trudne wybory, cenne wskazówki i pomysły na wnętrza  – to wszystko na antenie TVN już od kwietnia.

 

SZPITAL

Serial

Obsada: Maciej Słota (dr Piotr Wójtowicz), Radek Osmalak (dr Eryk Wajman), Krzysztof Wnuk (dr Michał Morawski), Tomasz Augustynowicz (dr Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (dr Anna Nowicka), Kaja Sosnowska (dr Dominika Gajda), Elżbieta Wójcik (pielęgniarka oddziałowa Elżbieta Sułowska).

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 17.00, od 11 lutego

Wzruszające ludzkie historie, sceny trzymające w napięciu, ciekawe zagadki medyczne. To wszystko w nowym serialu scripted docu – „Szpital”, który startuje już 11 lutego. Uwaga! Podczas oglądania istnieje ryzyko przyspieszonego tętna!

Nie ma większej wartości niż ludzkie życie. Ta prawda przyświeca w codziennej pracy lekarzom ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, którym szefuje dr Piotr Wójtowicz. Codziennie na SOR trafia wielu pacjentów z przeróżnymi schorzeniami. Historie ich przypadków medycznych stanowią jedynie punkt wyjścia do ich historii życiowych. Emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw podczas ich pobytu w szpitalu. Dlatego lekarze z SOR-u nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też często muszą zmierzyć się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną czy też zwykłą ludzką bezmyślnością.

Każdy z odcinków „Szpitala” tworzy odrębną całość. Ich finałem jest rozwiązanie zagadki medycznej oraz rozstrzygnięcie sytuacji prywatnej. Część medyczna wpisana jest bowiem w szeroki kontekst obyczajowy.

W pracach nad serialem, zarówno na etapie scenariuszowym jak i samych zdjęciach, uczestniczą konsultanci i lekarze kilku krakowskich SOR-ów. To od nich pochodzą opisy zdarzeń z izby przyjęć i wskazówki co do dalszego diagnozowania i leczenia pacjentów.

 

Kocham. Enter

Serial

Obsada: Agnieszka Płoszajska, Sylwia Nowiczewska

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 14.55, od 11 lutego

KochamEnter„Kocham”- dziesiątki maili, sms-ów i postów z tym wyznaniem krąży co sekundę w sieci. Nigdy dotąd wyznanie miłości nie było tak łatwe. A jednocześnie tak trudne w świecie realnym. Dwie dziewczyny podjęły się nie lada wyzwania. Postanowiły pomóc tym, którzy nie radzą sobie z uczuciami. Zatrudniły się w portalu, w którym służą pomocą i radą. Wystarczy napisać maila i wcisnąć enter. „Kocham. Enter” – nowy serial już od 11 lutego w TVN!  

Nigdy jeszcze ludzie nie byli sobie tak obcy, a jednocześnie tak bliscy. Rzeczywistość online daje poczucie, że możemy dowolnie kreować otaczający nas świat. Często zapominamy jednak o tym, co najważniejsze w świecie realnym:
o bliskości, o poczuciu więzi, o potrzebie miłości. Na szczęście Internet daje też każdemu szansę mówienia o sobie, swoich planach, problemach i nadziejach.
O sercowych rozterkach i tęsknotach.

„Kocham.Enter” to nowy serial w formacie scripted docu, z miłością w tle.
Każdy odcinek to osobna historia, wszystkie zaś łączy redakcja internetowego portalu „Kocham.Enter” i pracujące w nim dwie koleżanki – Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska). To one pomagają rozwiązać realne problemy za pomocą sieci. Dzięki dynamicznej realizacji bliskiej dokumentowi, widzowie mogą poczuć się uczestnikami historii prezentowanych w kolejnych odcinkach.

Bohaterowie, których historie opowiadamy pochodzą z różnych środowisk, mówią różnym językiem, różne są ich miłosne perypetie – każdy może znaleźć pomoc
w redakcji portalu „Kocham.Enter”. Pomoc nie znaczy jednak, że każda
z historii kończy się happy endem. Życie przecież pisze najróżniejsze scenariusze…

 

NA  JĘZYKACH

Program rozrywkowy

Prowadzący: Agnieszka Szulim

Emisja: niedziela, godz. 22.00, od 3 lutego

NajezykachChcesz wiedzieć co jest „Na językach”, nie ruszając się z kanapy? Agnieszka Szulim wraz z gośćmi w każdą niedzielę podsumuje najciekawsze wydarzenia ze świata show – biznesu w mijającym tygodniu. Kto w tym roku przebije ilością okładek Joannę Koroniewską? Jakie powiedzenie zastąpi kultowe „oddaj fartucha”? Na czym polega fenomen testu białej rękawiczki?

„Powiem wam, że kogoś znam, kogoś, kto zna ponoć jego samego. Ten ktoś mi powiedział, że tamten powiedział, by on mi powiedział, żebym przyszła do niego”. Show-biznes często przypomina świat iluzji. Tak jak w piosence „Na językach” plotka goni plotkę i nikt nie wie, co jest prawdą. Kto zagra główną rolę w nowym filmie?
Czy nadal będzie trwała moda na gotowanie? Kto będzie bohaterem najbardziej emocjonującej afery sezonu? Kogo najbardziej znienawidzą internauci?

Agnieszka Szulim doskonale orientuje się co i kto jest obecnie „Na językach”.
Co tydzień zaprosi do studia osoby znające świat mediów od podszewki, które nie boją się o nim mówić bez owijania w bawełnę. Wspólnie odkryją kulisy najbardziej gorących wydarzeń i zjawisk, którymi żyją widzowie. Prowadzącej pomogą reporterzy, którzy są zawsze w centrum wydarzeń. Dodatkowo w każdym odcinku Agnieszka Szulim zaprosi do studia wyjątkowego gościa związanego ze światem kultury i show biznesu. Jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie oglądaj
„Na językach”. Zapraszamy do najlepszego newsroomu w polskim show-biznesie.

 

ROZRYWKA

X FACTOR

Program rozrywkowy

Prowadząca: Patricia Kazadi

Jury: Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil

Emisja: sobota, godz. 20.00, od 23 lutego

Jeśli wiosna, to „X Factor”! Najpopularniejszy program rozrywkowy na świecie wystartuje w TVN już w lutym. W tym wydaniu z zachowaniem parytetu – dwie panie i dwóch panów.  W roli prowadzącego – kobieta!

xfACTOR3Do seksownej Tatiany Okupnik, nieco zakręconego Czesława Mozila i sypiącego bon motami Kuby Wojewódzkiego, dołączy w tym sezonie nowa, fenomenalna prowadząca – Patricja Kazadi. Po treningu na parkietach „You Can Dance. Po prostu tańcz!” Patricja przeniosła się na castingi „X Factor”, by wspierać adeptów wokalistyki. Przed nią i przed widzami sporo wzruszeń i rozrywki na najwyższym poziomie.

Po etapie precastingów już wiadomo, że duch w narodzie nie ginie. Wokół wciąż masa nieodkrytych talentów: wybitnych wokalistów, niezrównanych showmanów, wyciskaczy łez i zapieraczy tchu. Nic tylko przesłuchiwać, przesłuchiwać
i przesłuchiwać! Wszystko po to, by wyłonić następce Gienka Loski i Dawida Podsiadło. Może tym razem wygra kobieta?

Przed widzami tradycyjnie kilka etapów, które spędza wspólnie z uczestnikami
i twórcami „X Factora”. Castingi (z udziałem jurorów i debiutująca prowadzącą), „domy jurorów” czyli wybór półfinalistów, półfinałowe i finałowe live show czyli koncerty. Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują o zwycięzcy programu. A ten zgarnie 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

 

CO ZA TYDZIEŃ

Magazyn

Prowadzący: Olivier Janiak

Emisja: niedziela, godz. 11:35

cozatydzien.tvn.pl

 „Co za tydzień” nieprzerwanie od 12 lat na bieżąco informuje
o wydarzeniach ze świata kultury i show biznesu. Zagląda za kulisy i tam, gdzie inne kamery wstępu nie mają. Wiosną nie będzie inaczej. W każdą niedzielę
w magazynie pigułka najważniejszych i najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia.

Dla fanów jednego z najlepszych i najprzystojniejszych trębaczy jazzowych Chrisa Bottiego mamy dobrą wiadomość! Już w marcu, w „Co za tydzień” zobaczymy wywiad z muzykiem, który przeprowadzi Olivier Janiak.

Kamery nie zabraknie również na koncercie zespołu Depeche Mode, na Stadionie Narodowym. Ekipa magazynu jak zawsze będzie gościć na pokazach najnowszych kolekcji polskich projektantów, premierach teatralnych, planach teledysków, filmów
i seriali. Olivier dotrze do największych gwiazd. Kto i co wyjawi Janiakowi
w najbliższym sezonie?

 

DZIEŃ DOBRY TVN

Magazyn

Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 08.00 – 11:00, sobota – niedziela, godz.  8:30 – 11:00

Coś, co działa wyśmienicie nie potrzebuje radykalnych zmian. Jednak wrodzona dbałość o widza nie pozwala twórcom „Dzień Dobry TVN” spocząć na laurach. Zapowiadamy wiosenne porządki w studio, sporo nowych elementów w programie oraz powrót Marcina Mellera w roli prowadzącego. Będzie partnerował Magdzie Mołek.

 

KUBA WOJEWÓDZKI

Talk show

Prowadzący: Kuba Wojewódzki

Emisja: wtorek, godz. 22.30, od 26 lutego

Szyk, sznyt i kontrowersyjna elegancja. Zawsze wie co w modzie piszczy, chociaż nigdy się do tego oficjalnie nie przyzna. Jego znak rozpoznawczy – modne auta
i gustowne oprawki. Ale Ryszarda Kalisza nie przebije. W tym sezonie wraca w podwójnej roli – jurora w X Factorze i gospodarza talk show. Jego stylistka już szykuje dwa razy więcej strojów.

 

KUCHENNE REWOLUCJE sezon 7

Program rozrywkowy

Prowadząca: Magda Gessler

Emisja: czwartek, godz. 21.30, od 28 lutego

Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta mistrzyni kuchennej rewolucji doskonale znana jest z tego, że sama „smakuje” życie, a przy tym uczy innych jak to robić, i jeszcze na tym zarobić! Przed nami nowy sezon „Kuchennych rewolucji”, w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Nowe restauracje, nowi właściciele i nowe wyzwania. Czy podoła?
Kto, jak nie ona!

 

PERFEKCYJNA PANI DOMU sezon 3

Program rozrywkowy

Prowadząca: Małgorzata Rozenek

Emisja: poniedziałek, godz. 22.30, od 25 lutego

Ubiegły rok bez wątpienia należał do niej. Słowo „perfekcyjna” odmieniano na wszelkie możliwe sposoby, a w Polsce nigdy tak dużo nie mówiło się
o sprzątaniu. Test białej rękawiczki, szarfa odpowiedzialności, zasada 3P. Wszyscy wiedzą o co chodzi, a „Perfekcyjna Pani Domu” znów wkracza do akcji. Z jakimi problemami zetknie się tym razem? Kto zgłosi się do niej po pomoc?

 

ROZMOWY W TOKU

Talk show

Prowadząca: Ewa Drzyzga

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 15.55, od 11 lutego

W studiu Ewy Drzyzgi będzie wrzało od emocji, których dostarczą tematy
i goście wiosennych odcinków programu. Historii będzie mnóstwo – zarówno wesołych, jak i szokujących, bulwersujących czy wzruszających. Czeka nas również opowieść rodem z „Baśni 1001 nocy”, którą usłyszymy od specjalnego gościa z zagranicy. A 14 lutego, z okazji Walentynek, Ewa zaprosi na „randki niespodzianki”. To właśnie w studiu „Rozmów w toku” po raz pierwszy na żywo spotkają się „randkowicze internetowi”. Czy to będzie dla nich miła chwila, czy wielkie rozczarowanie?

 

SUROWI   RODZICE sezon 2

Reality show

Emisja: niedziela, godz. 20.00, od 24 lutego

Wagarują, obrażają swoich rodziców, nikogo nie szanują, piją alkohol, palą papierosy, a własne domy traktują jak hotele. Uważają, że wszystko im się należy. Nastolatki z piekła rodem tym razem trafią do domów „Surowych rodziców” mieszkających w Polsce i za granicą. Czy tygodniowy pobyt w nowej rodzinie przemówi im do rozsądku?

Reality show „Surowi rodzice” pojawiło się na antenie TVN wiosną ubiegłego roku
i wzbudziło wiele emocji wśród polskich widzów. Teraz czas na nową serię, w której sprawiającymi problemy nastolatkami zajmą się nie tylko „Surowi rodzice” z Polski, ale także Polacy od lat mieszkający za granicą. Rozkapryszone małolaty trafią do rodzin z Litwy, Ukrainy, Rumunii i Niemiec. Rodziców czeka nie lada wyzwanie. Pierwsze z „wyzwań” ma na imię Paulina. Ta 16-latka jest zagrożona niemal ze wszystkich przedmiotów w szkole i nie ma żadnych obowiązków. Matka płaci jej za każde wyjście z psem. Z kolei 15 – letni Adrian notorycznie wagaruje. Dwa razy powtarzał w gimnazjum tę samą klasę. Wulgarnie odzywa się do nauczycieli,
a ostatnio kupił broń na gumowe kulki i strzelał do uczniów. No i Marta. Ma 15 lat, opuściła w szkole ponad 300 godzin lekcyjnych. Jej matka jest wzywana do szkoły kilka razy w tygodniu. Nie tylko z powodu nieobecności. Bójki, złe odzywanie się do nauczycieli, dewastacja, to dla Marty norma.

We wszystkich przypadkach rodzice są bezradni i nie są w stanie poradzić sobie
z dojrzewającymi dziećmi. Udział w programie to dla nich ostatnia deska ratunku.
Co stanie się, kiedy Paulina, Adrian i Marta trafią do domów „Surowych rodziców”? Jak zareagują na sztywne zasady panujące w rodzinie protestanckiej? Czy były trener polskiej kadry lekkoatletów będzie w stanie zdyscyplinować parę nastolatków, których zachowanie przekracza wszelkie możliwe granice? Czy małżeństwo
z Rumunii, które wychowuje czwórkę własnych dzieci, poradzi sobie z bezczelnymi małolatami? Jak dzieciaki zareagują na zwyczaje i metody wychowawcze panujące
w obcych krajach? Przekonamy się już wkrótce.

 

TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ

Reality show

Prowadzący: Joanna Krupa

Jury: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka

Trener: Michał Piróg

Emisja: środa, godz. 21.30, od 6 marca

Okładki najlepszych magazynów mody, wybiegi u największych projektantów,  być jak Anja Rubik, Zuzanna Bijoch czy Waries Dirie. „Top Model. Zostań modelką” może być pierwszym krokiem do kariery modelki. Wiedzą to już zwyciężczynie poprzednich edycji Paulina Papierska oraz Olga Kaczyńska.
W marcu rusza kolejna edycja tego popularnego na całym świecie show.

Premierowa edycja programu „Top Model. Zostań modelką” przyniesie dużo więcej niespodzianek niż poprzednie. Producenci programu przemierzyli Polskę wzdłuż
i wszerz, aby spośród tysięcy amatorek pragnących zaistnieć w świecie mody, wybrać te najpiękniejsze. Dziewczyny wyselekcjonowane podczas przesłuchań w czterech miastach Polski. Pojadą tym razem na zgrupowanie do Zamku Czocha w Leśnej, gdzie zmierzą się z wymagającymi zadaniami. Swoim profesjonalizmem, pasją i wytrwałą pracą będą musiały przekonać do siebie jury. Tylko czternaście najlepszych powalczy
o tytuł TOP MODEL, kontrakt z marką Deescreet, sesję okładkową w magazynie „Glamour” oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek „Next”.

Tradycyjnie postępy uczestniczek śledzić będzie jury pod wodzą jednej
z najseksowniejszej kobiet świata – Joanny Krupy. Towarzyszyć jej będzie oczywiście Dawid Woliński, czołowy polski projektant mody oraz najbardziej rozchwytywany polski fotograf mody – Marcin Tyszka. Tym razem w wyborze top modelki wspierać ich będzie Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf największych wydarzeń modowych w kraju! Czy będzie surowym jurorem? Czy może jednak ochroni dziewczyny przed ostrą krytyką pozostałych jurorów?

 

UGOTOWANI sezon 4

Program kulinarno-rozrywkowy

Emisja: niedziela, godz. 18:00, od 24 lutego

Polska już tańczyła, śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu „Ugotowani”. Już wiosną – nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne! W jednym gotować będą Gwiazdy. Drugi zaś zostanie nagrany w Wielkiej Brytanii, gdzie narodził się pomysł na „Ugotowanych” („Come Dine with Me”).

Widzowie zdążyli już poznać zasady obowiązujące w programie. I przywyknąć do tego, że w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. W nowej edycji mogą się jednak spodziewać dwóch niespodzianek. Pierwszą z nich jest odcinek, w którym do kulinarnego pojedynku staną Gwiazdy. Od tej strony widzowie nie mieli jeszcze okazji ich poznać – projektant Maciej Zień, tancerz i aktor Stefano Terrazzino, dziennikarka Anna Wendzikowska i aktorka Małgorzata Potocka. To właśnie oni postarają się stworzyć kolacje na miarę mistrzów! Kto z nich zgotuje sobie zwycięstwo? Kto swoim pomysłem na kolację zakasuje konkurentów?

 

LEKARZE sezon 2

Serial obyczajowy

Obsada: Alicja Szymańska  (Magdalena Różczka), Maks Keller (Paweł Małaszyński), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), Elżbieta Bosak (Danuta Stenka), Leon Jasińki (Jacek Koman), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Adam Gajewski „JIVAN” (Marcin Perchuć), Daniel Orda (Wojciech Zieliński), Sylwia Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha) i inni.

Emisja: poniedziałek, godz. 21.30, od 25 lutego

Premierowy sezon bijącego rekordy popularności serialu „Lekarze” przyniesie kolejną porcję emocji, wzruszeń i dramatycznych zwrotów akcji. Ulubieni serialowi bohaterowie Polaków powracają na antenę TVN w świetnej formie,
by w toruńskim szpitalu ratować zdrowie i życie pacjentów, często zapominając o tym co boli ich samych…

 

Na Wspólnej

Serial obyczajowy

Obsada: Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodzimierz Zięba), Anna Korcz (Izabela Brzozowska), Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska), Tomasz Schimscheiner (Andrzej Brzozowski), Joanna Jabłczyńska (Marta Hoffer), Jakub Wesołowski (Igor Nowak), Kazimierz Mazur (Kamil Hoffer), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Marcin Chochlew (Filip Konarski) i inni.

Emisja: poniedziałek – czwartek, godz. 20.05

W „Na Wspólnej” szykuje się istna rewolucja! Pojawi się zupełnie niespodziewany gość – adoptowany syn Marii i Włodka Ziębów, który wiele lat temu zerwał kontakty z przybranymi rodzicami. Bogdan wraca na Wspólną i stopniowo zaczyna odbudowywać relacje z rodziną. Choć nie do końca z własnej woli…

 

PRAWO AGATY sezon 3

Serial obyczajowy

Obsada: Agnieszka Dygant (Agata Przybysz), Daria Widawska (Dorota Gawron), Leszek Lichota (Marek Dębski), Małgorzata Kożuchowska (Maria Okońska), Tomasz Karolak (Wojtek Gawron), Marian Opania (Andrzej Przybysz), Michał Mikołajczak (Bartek Jankowski) i inni.

Emisja: wtorek, 21:30, od 26 lutego

Najpopularniejsi telewizyjni prawnicy powracają na antenę TVN! Agacie i jej wspólnikom z kancelarii wiosna przyniesie nowe wyzwania zawodowe, a także niezwykłe zawirowania w życiu prywatnym. Czy tak jak na sali sądowej starczy im pewności i odwagi, aby stawić czoło swoim uczuciom
i podjąć zdecydowane kroki? Czas na wiosenne porządki!

 

PRZEPIS NA ŻYCIE

Serial obyczajowy

Obsada: Magdalena Kumorek (Anka), Piotr Adamczyk (Andrzej), Borys Szyc (Jerzy), Edyta Olszówka (Pola), Maja Ostaszewska (Beata), Dorota Kolak (Irena), Iwona Bielska (Wanda), Sławomir Orzechowski (Stefan), Wojciech Duryasz (Karol) Aleksandra Radwańska (Mania), Dominika Gwit (Gruba) i inni

Emisja: niedziela, godz. 21:00, od 24 lutego

Wreszcie apetyt telewizyjnych sympatyków „Przepisu na życie” zostanie zaspokojony! Najsmaczniejszy serial TVN powraca w niedzielne wieczory
z najnowszym sezonem. Ostatni odcinek „Przepisu na życie” zakończył się dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności. Jak dalej potoczą się losy kulinarnych ulubieńców Polaków? Cierpliwość widzów zostanie nagrodzona!

 

UKRYTA PRAWDA

Serial

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 18:00, od 11 lutego

Scenariusze odcinków „Ukrytej prawdy” powstają na bazie prawdziwych historii, które mają miejsce w codziennym życiu. Bohaterowie serialu opowiadają o problemach, przeżywają tragedie, ale i radość, kiedy udaje im się poukładać swoje sprawy. W najnowszej serii w centrum uwagi znajdą się kobiety. Przyjrzymy się ich relacjom z rodziną i innymi ludźmi oraz problemom z jakimi często się borykają.

 

W-11 WYDZIAŁ ŚLEDCZY

Serial fabularno-dokumentalny

Komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Potaczek i Maciej Dębosz, Anna Palka i Rafał Kopacz

Emisja: poniedziałek-czwartek, godz. 20:45, od 11 lutego

„W11 Wydział Śledczy” od ośmiu lat gromadzi przed telewizorami wielbicieli zagadek kryminalnych. Dzięki skuteczności i bezwzględności w tropieniu przestępców oraz życzliwości i zrozumieniu dla poszkodowanych, komisarze
z W11 zyskali wizerunek „dobrego gliny”. Tej wiosny czeka na nich wiele skomplikowanych śledztw, które jak zawsze poprowadzą z zaangażowaniem
i poświęceniem.

 

 

FILMY I SERIALE ZAGRANICZNE

Wraz z nadejściem wiosny, TVN zaserwuje widzom mnóstwo świeżych premier filmowych. Piątkowe wieczory nie zawiodą amatorów dobrego kina. W Superkinie zobaczymy pełną akcji „Incepcję”, przezabawną animację „Megamocny” oraz hit srebrnego ekranu „Iron Man 2”. Przypomnimy również sagę „Zmierzch” oraz dwie części kultowych „Transformers”!

Główny bohater głośnej „Incepcji” – Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) – to genialny złodziej, który, za pomocą hipernowoczesnej technologii, wykrada cenne sekrety
z umysłów śpiących osób. Czy uda mu się zrealizować kolejne zlecenie? Innym błyskotliwym złoczyńcą, którego perypetie obejrzymy wiosną, jest diaboliczny bohater animacji „Megamocny”. Od lat, jako ambasador Zła, bezskutecznie usiłuje podbić Ziemię, walcząc z przedstawicielem Dobra. Czy w końcu mu się uda?  To jednak
nie koniec opowieści o superbohaterach. Tony Stark stawi czoło potężnym, chcącym wykraść jego sekretną technologię, przeciwnikom w filmie „Iron Man 2”.                                           TVN przypomni również sagę „Zmierzch” – historię romansu zagubionej dziewczyny
i tajemniczego wampira, którą na całym świecie obejrzały już miliony widzów.
W kolejnych częściach poznamy dalsze losy Belli i Edwarda, będziemy świadkami walki rodziny Cullenów z armią wampirów oraz niezwykłego przeobrażenie Jacoba i jego przyjaciół w sforę wilkołaków.  Spektakularnym przemianom ulegną również auta
w dwóch częściach filmu „Transformers”, w których zakompleksiony chłopak pomoże Autobotom pokonać niszczycielskie Deceptikony.

W sobotnie wieczory natomiast zaserwujemy widzom dużą dawkę śmiechu. Na antenie TVN  królować będą przezabawne komedie. Czeka nas premierowy zawrót głowy!

Miłośnicy dobrej zabawy obejrzą perypetie Grega (Ben Stiller) w filmie „Poznaj naszą rodzinkę”. Pechowy mąż i ojciec postara się przekonać surowego teścia (Robert De Niro), że w pełni zasługuje na miano głowy rodziny. Szczęśliwym tatą zostanie bohater kolejnej zwariowanej komedii „Zanim odejdą wody”. Peter (Robert Downey Jr) chciałby towarzyszyć żonie podczas porodu. Niestety niefortunnym zrządzeniem losu będzie musiał dotrzeć na miejsce autostopem, w towarzystwie  nieznośnego nieznajomego. Przed ogromnym rodzicielskim wyzwaniem staną również bohaterowie sympatycznej komedii „Och, życie”. Jako rodzice chrzestni zaopiekują się osieroconą córką przyjaciół. Mimo wzajemnej niechęci, spróbują pogodzić ambicje zawodowe
i opiekę nad dzieckiem. W komedii „Miłość na zamówienie”, zdesperowani rodzice 35-letniego Trippa (Matthew McConaughey) wykażą się nie lada sprytem. Wynajmą piękną kobietę (Sarah Jessica Parker), która postara się nakłonić ich syna, by w końcu wyprowadził się z domu.  Dla tych którzy będą jednak odczuwać niedosyt, pokażemy ciepłą komedię „Wielki Mike”, z oscarową rolą Sandry Bullock. Poznamy niezwykle losy bezdomnego chłopca, adoptowanego przez zamożną rodzinę.

To jednak nie koniec propozycji TVN na wiosenne wieczory. Fanów wartkiej akcji
i intrygujących historii zaprosimy przed telewizory w poniedziałki o godzinie 23:30. Tylko u nas jeden z największych telewizyjnych hitów ostatniego roku – „Wybrani” (Person of Interest)! Serial niebanalny, nieprzewidywalny, realizowany przez twórcę „Zagubionych”. Uwaga! Uzależnia! Były agent CIA John Reese oraz ekscentryczny multimilioner i geniusz komputerowy Harold Finch rozpoczynają współpracę przy niezwykłym projekcie. Finch stworzył program, który szpieguje obywateli i identyfikuje osoby, które w niedalekiej przyszłości popełnią zbrodnie. Czy zgrany duet będzie w stanie im zapobiec i uratować niewinne ofiary? Aby poznać odpowiedź, oglądaj TVN wiosną!

 

Wybrani” (Person of Interest) sezon 1 (23 odc.) dramat USA 2011-2012

występują: Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman, Michael Emerson

WybraniOtaczają nas setki tysięcy kamer wszechobecnego monitoringu… Czy śledzą każdy nasz ruch…? Monitorują każdą rozmowę… ? Czy faktycznie jesteśmy obserwowani? Widzów, którzy chcą przenieść się do orwellowskiego świata Wielkiego Brata, rzucić w wir wartkiej akcji oraz niezwykłych intryg, zapraszamy do TVN od 4 marca w każdy poniedziałek o 23:30! Po raz pierwszy w polskiej telewizji pokażemy wielki hit szklanego ekranu – serial „Wybrani”!

Za produkcję serialu odpowiada, obsypany nagrodami, genialny duet –  J.J Abrams, twórca kultowych „Zagubionych” i Jonathan Nolan, scenarzysta „Mrocznego Rycerza”.  Produkcja ma koncie nominację do nagrody Emmy i otrzymała statuetkę People Choice Awards 2012 w kategorii nowy ulubiony dramat. Czekają nas więc ogromne emocje!

Były agent CIA John Reese, uznany przez zwierzchników za zmarłego oraz ekscentryczny multimilioner i geniusz komputerowy Harold Finch rozpoczynają współpracę przy niezwykłym projekcie. Finch stworzył program, który szpieguje obywateli i identyfikuje osoby, które w niedalekiej przyszłości popełnią zbrodnie. Aby im zapobiec zgrany duet musi dowiedzieć się kto stanie się ofiarą, ustalić datę i okoliczności przestępstwa. Bajeczna fortuna Fincha i umiejętności szpiegowskie Reese’a okażą się tu niezwykle pomocne. Wesprze ich również detektyw Carter. Nieprzewidywalny agent,  tajemniczy programista i błyskotliwa pani detektyw przemierzą ulice Nowego Yorku, by zapobiec zbrodniom i uratować niewinne ofiary. Czy im się uda?
Niebanalna fabuła, gwiazdorska obsada,  wybitni twórcy, świetna muzyka oraz energetyczny Nowy York. Wszystko to tworzy wyjątkowy serialowy thriller i stanowi gwarancję udanego poniedziałkowego wieczoru!


Emisja serialu „Wybrani” (Person of Interest) na antenie TVN  w każdy poniedziałek, o godzinie 23.30 (
od 4 marca).

PUBLICYSTYKA I INFORMACJE         

Dziennikarstwo to misja, dlatego reporterzy stacji TVN przygotowują codziennie najlepsze programy informacyjne, publicystyczne i interwencyjne. Szukają odpowiedzi, zadają niewygodne pytania. Dociekają, przyciskają, domagają się prawdy i patrzą na ręce władzy. Codziennie przekazują najświeższe informacje z kraju i ze świata. Wiosną – niezmiennie na posterunku.

Rzetelne, obiektywne, wiarygodne, profesjonalne i szybkie – czyli informacje podane na najwyższym poziomie. Te Fakty mówią same za siebie.  Niezmiennie na antenie TVN. Codziennie o 19.00: Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak mówią do ponad 4 milionów widzów z nowego, kosmicznego studia.

Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. W tym sezonie widzów czekają nowe, często kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, obnażając m.in. problemy w polskiej służbie zdrowia, agresję w szkołach czy karalne zaniedbywanie zwierząt. Stałym punktem programu jest niedzielny cykl „Kulisy Sławy,” w którym pokazujemy reportaże o blaskach i cieniach życia gwiazd. „Uwaga!” – od poniedziałku do piątku o 19.50 zaprasza Zbigniew Łuczyński, a w weekendy na 19.45 – Tomasz Kubat.

Dziennikarze tego programu już dwunasty rok śledzić będą afery gospodarcze, odsłonią skandale, pokażą korupcję władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości, przedstawią reportaże o ludziach, ich radościach i problemach. Magazyn reporterów TVN – Superwizjer. Tematów do tego programu dostarcza samo życie. Co wtorek, o godzinie 23.30, przedstawia je Jolanta Konopka.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.