TVN w czerwcu, „Agenci NCIS” sezon 7, „Fringe: sezon 3″ Detektyw Monk” sezon 7

W czerwcu na TVN powróci nowy sezon 7 serialu „Agenci NCIS”, powrót również serialu „Detekty Monk”, sezon 7, kontynuacje nowych odcinków seriali „Fringe: na granicy światów” sezon 3, oraz „Cała prawda”

 

 

 

 

 

 

Agenci NCIS sezon 7
(Navy NCIS VII)

serial sensacyjny rok produkcji: 2010

w poniedziałki, 20:50 i 21:50 od 11.06

od  26.06 wtorki 26.06 i środy 27.06 godz. 13:15

Siódmy sezon popularnego serialu kryminalnego opowiadającego o losach zespołu śledczego prowadzącego dochodzenia w sprawie przestępstw, w które uwikłani są żołnierze amerykańskiej marynarki. Zespołowi śledczemu bardzo brakuje Zivy, która pozostała w Izraelu i mając nadzieję, że jednak uda się ją z powrotem ściągnąć, niezbyt przykładają się do poszukiwań zastępstwa.

 

 

Fringe: Na granicy światów sezon 3
serial S-F USA, rok produkcji: 2010

w poniedziałki,  23:50

Autorami serialu jest amerykański tercet J.J. Abrams, Alex Kurtzman i Robert Orci – twórcy kultowych „Zagubionych”. Fringe w języku potocznym oznacza „skraj świadomości”. Serial opowiada o niewyjaśnionych zjawiskach paranormalnych. W serialu splatają się losy Agentki FBI Olivii Durham, doktora Waltera Bishopa i jego syna Petera. Cała trójka wspólnie prowadzi niewyjaśnione sprawy z pogranicza nauki. Choć w zespole pierwsze skrzypce gra ambitna agentka Olivia, niewiele zdziałałaby bez wybitnego naukowca Waltera Bishopa. Doktor nauk ścisłych, przez wiele lat przebywał w szpitalu psychiatrycznym. Został oskarżony o postradanie zmysłów, gdy ten uwierzył w zjawiska paranormalne. W końcu został uwolniony w zamian za pomoc przy rozwiązywaniu „nietypowych” śledztw prowadzonych przez FBI. Syn Waltera – Peter, równie inteligentny co ojciec, pozostaje sceptyczny wobec rozwiązywanych spraw i postępowania swojego ojca.
W zaskakującym finale pierwszego sezonu, Olivia dowiedziała się, że istnieje równoległy wszechświat i możliwe są podróże między dwoma światami. Ten nowy wszechświat ma inne, nie mniej intrygujące tajemnice…

 

Detektyw Monk sezon 7 serial sensacyjny USA, rok produkcji: 2008

niedziela, od 10.06, 23:10
w poniedziałki, od 25.06, 13:15

Monk (Tony Shalhoub) był kiedyś najlepszym policyjnym detektywem w San Francisco. Szczęśliwe życie skończyło się, gdy podłożona w samochodzie bomba zabiła jego żonę Trudy. Załamany psychicznie Monk przestał radzić sobie z rzeczywistością, w końcu zmuszony był odejść ze służby. By jakoś funkcjonować wynajął osobistą pielęgniarkę – Sharonę Fleming (Bitty Schram), która służyła mu pomocą przy najzwyklejszych codziennych czynnościach, jak choćby układanie skarpetek w szufladzie. Jak dr Watson Sherlockowi Holmesowi, tak Sharona towarzyszyła Monkowi w każdym przedsięwzięciu i nie odstępowała go na krok. Tworzyli duet idealny do czasu, gdy Sharona wyszła ponownie za byłego męża i przeprowadziła się do New Jersey. To był dla Monka ogromny szok – znów zamknął się w sobie i przerwał pracę w charakterze doradcy policji. Na szczęście pewnego dnia spotkał Natalie Teeger (Traylor Howard) – samotną matkę, pracującą jako barmanka. Kobieta poprosiła Monka o pomoc w schwytaniu złodziei, którzy w ciągu tygodnia dwukrotnie włamali się do jej domu. Tak narodziła się przyjaźń, która umożliwiła Adrianowi wypełnić lukę po odejścu Sharony. Dzięki Natalie Adrian znów mógł powrócić do swojej pasji – pracy detektywa.

 

Tajemnice Smallville sezon 7

serial S-F USA/Kanada, rok produkcji: 2007

Od 17.06 w niedziele,  00:05 i 01:00
Ponad dwanaście lat temu na Smallville spadł deszcz meteorytów. Zginęło wielu ludzi, a w całym mieście pozostało mnóstwo odłamków skały o nazwie kryptonit. Martha (Annette O’Toole) i Jonathan Kent (John Schneider) znaleźli wtedy na polu kukurydzy statek kosmiczny, a w nim maleńkie dziecko. Przygarnęli chłopczyka i tym samym stali się powiernikami jego sekretu. Clark dorastał i odkrywał w sobie wciąż nowe zdolności. Widział przez ściany, potrafił wzrokiem wzniecać ogień, miał niezwykle czuły słuch. Tracił zdolności i słabł jedynie w pobliżu kryptonitu. Skała wywoływała również dziwne mutacje wśród mieszkańców Smallville. Clark czuje się odpowiedzialny za wszelkie zło wyrządzone ludziom przez kryptonit i próbuje chronić miasto przed różnego rodzaju plagami i dziwnymi zjawiskami.

 

Cała prawda sezon 1

wtorki, ok.  23:30
piątki, od 29.06, 13:15

serial kryminalny USA, rok produkcji: 2009
Jimmy i Kathryn to para przyjaciół z czasów studenckich. Ich nazwiska są znane w świecie prawniczym Nowego Jorku. Jimmy Brogan jest wschodzącą gwiazdą nowojorskiej adwokatury. Zajmuje się sprawami związanymi z przestępstwami kryminalnymi. Kathryn Peale stoi na czele prokuratury na Manhattanie.

 

Dowody zbrodni

serial kryminalny USA

poniedziałki, od 11.06.2012, 22:50
czwartki, od 28.06, 13:15

Bystra i ambitna detektyw Lilly Rush (KATHRYN MORRIS) bada przypadki niewyjaśnionych morderstw, które popełniono wiele lat temu. Rozwiązywanie kryminalnych zagadek przy użyciu najnowszej technologii stało się jej prawdziwym powołaniem. Wie, jakie są tego konsekwencje. Rodziny zamordowanych znów będą cierpieć, a podejrzani mogą popełnić kolejne przestępstwa. Tym niemniej jednak Rush chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy ma kłopoty, prosi o pomoc porucznika Johna Stillmana (John Finn) i detektywa Willa Jeffriesa (Thom Barry). Poza tym w zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford), Scotty Valens (Danny Pino) oraz Kat Miller (TRACIE THOMS)

 

Ostry dyżur sezon 5 i 6

poniedziałek – piątek, 12:40 bez 07.06

od 11.06 godz. 13:10

od 25.06 godz. 12:15

Serial obyczajowy
USA

Nieprzerwanie od 1994 r. serial Ostry dyżur (ER) cieszy się wielkim powodzeniem. Opowieść o lekarzach, personelu i o pacjentach jednego z największych i najbardziej obciążonych pracą szpitali klinicznych w Chicago ma z każdym rokiem coraz większą widownię. Po blisko dziesięciu latach emisji serial doczekał się 108 nominacji do nagrody Emmy i otrzymał ją w różnych kategoriach aż 21 razy. W 1996 r. serial Ostry dyżur zdobył nagrodę Emmy w kategorii Najlepszy serial telewizyjny. Bez wątpienia to pasmo sukcesów i zainteresowania publiczności gwarantują wybitni twórcy, a wśród nich jeden z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy, Michael Crichton.

Szpital County General w Chicago. Doktor John Carter (Noah Wyle) właśnie ukończył medycynę i odbywa praktykę na chirurgii. Jest w lepszej sytuacji, niż jego koledzy stażyści. On od dawna zna ten szpital i kierującego oddziałem chirurgii doktora Petera Bentona (Eriq La Salle). Benton nie stosuje taryf ulgowych, u niego wszyscy muszą ciężko pracować. Carterowi nie udała się operacja, wściekły wyładowuje nagromadzoną złość na pielęgniarkach. One, aby się zemścić, przez cały nocny dyżur najczęściej wzywają właśnie jego. Na szczęście Dennis Gant (Omar Epps), kolega z większym doświadczeniem pomaga Carterowi w najtrudniejszych chwilach. Niestety, dawny konflikt pomiędzy Carterem i jego rywalem Dale’em Edsonem (Matthew Glave) odnawia się ze zdwojoną siłą. Przystojny uwodziciel, doktor Douglas Ross (George Clooney), bezskutecznie próbuje przekonać rozwiedzionego niedawno doktora Marka Greene’a (Anthony Edwards), do uroków stanu wolnego, czyli do romansów. Pracująca jako pomoc medyczna, Jeanie Boulet (Gloria Reuben) dowiaduje się, że zaraziła się od męża wirusem HIV. Benton, który miał z nią romans nie zaraził się, wie o chorobie Jeanie i domaga się od niej, aby powiadomiła o tym szpital. Wszyscy pracownicy szpitala najbardziej obawiają się plotek o zamknięciu ich placówki. Najbardziej przeżywa to kierująca personelem pomocniczym siostra Carol Hathaway (Julianna Margulies). Niedawno, aby zaprotestować przeciwko panującej w służbie zdrowia biurokracji, siostra Hathaway zamierzała rzucić pracę. Doktor Mark Greene znów popada w konflikt z arogancką doktor Kerry Weaver (Laura Innes), która awansowała i teraz ma w szpitalu taką samą pozycję jak on. Weaver kłóci się nie tylko z Greene’em, ale również z szefową intensywnej terapii doktor Susan Lewis (Sherry Stringfield). Szpital żyje nie tylko pracą i konfliktami, na pikniku z okazji Święta Niepodległości sanitariusze pokonali drużynę lekarzy w meczu siatkówki. To właśnie wtedy Hathaway natknęła się na swego byłego kochanka „Shepa” Shepherda (Ron Eldard) w towarzystwie jego nowej dziewczyny.

 

Powtórki polskich seriali:

„Reguły gry”, „Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, Julia”, „Ukryta prawda”, „Sąd rodzinny”, W-11 wydział śledczy”, „Detektywi”, „Na Wspólnej”

 

FILMY

01.06 Pt.
20:00 Transformers
22:55 Projekt Monster (Cloverfield)
02.06 Sb.
13:35 Galimatias czyli Kogel mogel II
21:45 Polowanie na druhny (Wedding Crashers)
00:05 Złodziej życia (Taking Lives)
03.06 Nd.
16:00 Scooby-Doo II: Potwory na gigancie (Scooby-Doo 2:Monsters Unleashed)
22:00 Po zachodzie słońca (After the Sunset)
04.06 Pn.
21:30 W morzu ognia (Fire Down Below)
06.06 Śr.
23:15 Droga bez powrotu (Wrong Turn)
07.06 Czw.
11:40 Areszt domowy (House Arrest)
13:50 Bliźniacy (Twins)
16:00 Złoto dla zuchwałych (Kelly’s Heroes)
22:30 Zabójcza broń (Lethal Weapon)
08.06 Pt.
20:00 Mumia (The Mummy)
22:40 Dwanaście małp (Twelve Monkeys)
09.06 Sb.
20:00 Seks w wielkim mieście (Sex and the City)
23:00 Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)
01:20 Porywacze ciał (Body Snatchers)
10.06 Nd.
12:30 Looney Tunes: Znowu w akcji (Looney Tunes: Back in Action)
16:00 Gdzie jest generał…
20:00 Norbit
13.06 Śr.
20:50 Notting Hill
23:20 Brudny Harry (Dirty Harry)
14.06 Czw.
21:50 Zabójcza broń II (Lethal Weapon 2)
15.06 Pt.
20:00 Na własną rękę (Collateral Damage)
22:15 Tylko strzelaj (Shoot ‘Em Up)
16.06 Sb.
20:00 Uciekająca panna młoda (Runaway Bride)
22:20 Dziewczyna mojego kumpla (My Best Friend’s Girl)
00:25 Rzeka tajemnic (Mystic River)
17.06 Nd.
11:25 Andre
16:00 Richie milioner (Richie Rich)
20:00 Gruby i chudszy II:Rodzina Klumpów (Nutty Professor II: The Klumps)
20.06 Śr.
20:50 Ścigany (The Fugitive)
23:35 Siła Magnum (Magnum Force)
21.06 Czw.
21:50 Zabójcza broń III (Lethal Weapon 3)
22.06 Pt.
20:00 Harry Potter i kamień filozoficzny (Harry Potter and the Philospher’s Stone)
23:05 Ludzkie dzieci (Children of Men)
23.06 Sb.
20:00 Wredne dziewczyny (Mean Girls)
22:00 Honey
00:00 Zabójcza perfekcja (Virtuosity)
24.06 Nd.
11:25 Psy i koty (Cats & Dogs)
15:45 Junior
20:00 Gliniarz z Beverly Hills III (Beverly Hills Cop III)
27.06 Śr.
20:50 Czas patriotów (Patriot Games)
23:10 Egzekutor (The Enforcer)
28.06 Czw.
21:50 Zabójcza broń IV (Lethal Weapon 4)
29.06 Pt.
20:00 Mumia powraca (The Mummy Returns)
22:30 Krwawy sport (Bloodsport)
30.06 Sb.
20:00 Pamiętnik (The Notebook)
22:30 Podróż przedślubna (Forces of Nature)
00:50 Numer 23 (The Number 23)

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.