TVN, TVN Style, TVN Turbo, TTV i player.pl, premiery jesień 2016

azja expressJesienią w TVN nowe programy: „Azja Express”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nowy serial „Na noże”, serial paradokumentalny „19+”. oraz kontynuacje m.in: „Mam talent”, MasterChef”, „Top Model”. Kanał TVN Style wyemituje nowe programy m.in: „Hotele marzeń”, „W dobrym stylu”, „Pyszne Peru”, „Historie więzienne”. Kanał TTV rownież przygotował nam kilka kilka nowości: „Kossakowski. Być jak…”,  „Damy i wieśniaczki.PL”,  Anatomia głupoty według Doroty Wellman”, TVNHDPierwszy raz za granicą…”, 10 zadań specjalnych Michela Morana”, „Dzień, w którym pojawiła się forsa”.

TVN
NOWOŚCI
Azja Express • Na noże • Ślub od pierwszego wejrzenia • 19+
KONTYNUACJE
Druga szansa • Singielka • Mam talent • MasterChef • Top Model • Dzień Dobry TVN • Kuchenne rewolucje
Kuba Wojewódzki • Na Wspólnej • Szkoła • Szpital • Ukryta prawda • Rozmowy w toku • Kobieta na krańcu świata
Ugotowani • Co za tydzień • Fakty • Uwaga! • Superwizjer • Filmy

TVN

AZJA EXPRESS

ŚRODA 21:30, OD 7 WRZEŚNIA

azja expressPrzygodę czas zacząć! Gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Mają do pokonania tysiące kilometrów i żadnej taryfy ulgowej. Jak sobie poradzą? Kto dotrwa do finału? Która z par powróci z tej eskapady bogatsza nie tylko w doświadczenia, ale i z nagrodą pieniężną?

Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowski – oto śmiałkowie, którzy zdecydowali się wsiąść w „Azja Express”. Mają przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Są zdani tylko na siebie. Sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport.

A podróż będzie długa i trudna. Szlak wiedzie przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Egzotykę czuje się tu wszystkimi zmysłami. Każde z odwiedzanych miejsc to magnetyczny świat, pełen zapachów, dźwięków i kolorów. Z jednej strony ciekawi i budzi zachwyt, z drugiej męczy intensywnością i przytłacza. To właśnie Azja. Osiem par zmierzy się ze swoimi słabościami, ale do mety dotrze tylko jedna.

Cała przygoda zaczyna się w Wietnamie. W wyznaczonych punktach wyprawy na uczestników czeka Agnieszka Szulim. To ona sprawdzi, kto najszybciej przemierzył poszczególne odcinki. Warto się spieszyć, bo para, która dotrze jako pierwsza, dostaje immunitet. Ten specjalny przywilej gwarantuje nietykalność podczas eliminacji, ale także zwalnia z następnego etapu wyścigu. W co drugim odcinku duet, który znajdzie się na mecie jako ostatni, pożegna się z programem.

Walka z czasem to nie jedyne pole do rywalizacji. Na podróżników czekać będą liczne zadania i misje do wykonania. To okazja do zdobycia specjalnych amuletów, z których każdy ma określoną wartość pieniężną. Ci, którzy odpadną z dalszej części gry, przekażą zebrane trofea wybranej przez siebie parze. Cała zebrana pula trafi w finale do zwycięzców programu.

Dla bohaterów udział w podróży na Daleki Wschód to także niezwykła okazja, by odkryć na nowo siebie i sprawdzić siłę przyjaźni. Na ile mogą sobie zaufać, jak dobrze się znają, w jaki sposób znoszą stresujące sytuacje. To dla nich wielkie wyzwanie i ciężka próba odnalezienia się w nowych ekstremalnych warunkach.

 

 

NA NOŻE

NIEDZIELA 21:30, OD 4 WRZEŚNIA

OBSADA: Wojciech Zieliński (Jacek Majchrzak), Piotr Stramowski (Darek), Weronika Książkiewicz (Wiola), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda), Jan Frycz (Marian Majchrzak), Marzena Trybała (Beata Majchrzak), Witold Dębicki (dziadek Antoni), Elżbieta Kępińska (babcia Janina), Zbigniew Stryj (Tomasz), Antoni Pawlicki (Serafin) oraz inni
na noze„Na noże” to smakowita pozycja w jesiennym menu stacji TVN. Podana z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Poprzeczka ustawiona jest więc bardzo wysoko. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości. Trudne wybory, głód niespełnionych marzeń i poszukiwania prawdziwej miłości. Czy w świecie ostrej, kuchennej rywalizacji warto być wiernym swoim zasadom?

Gorąca atmosfera, walka z czasem i ogromna adrenalina, to codzienność zawodowych szefów kuchni. W tej piekielnej branży nie ma miejsca nawet na najmniejsze potknięcie. „Na noże” to pierwszy serial pokazujący kulisy ich pracy, oparty na autorskim scenariuszu TVN. Jego główny bohater, Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński), to niezwykle utalentowany kucharz, obdarzony wyjątkowym zmysłem i smakiem. Ten trzydziestolatek jest właśnie na kulinarnym szczycie, gdy podejmuje decyzję, aby postawić wszystko na jedną kartę. Zamyka za sobą drzwi renomowanej restauracji. Porzuca także piękną i zmysłową Wiolę (Weronika Książkiewicz), menedżerkę, do tej pory także swoją życiową partnerkę. Ma prosty przepis na nowy etap w swoim życiu: zero kompromisów. Teraz liczą się tylko jego marzenia i zasady. By zrealizować swój plan, Jacek musi zdobyć pieniądze na nowy lokal. Nie może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Jego surowy ojciec, Marian Majchrzak (Jan Frycz), nigdy nie pogodził się z wyborem syna. Dla znanego i szanowanego profesora kardiologii pasja Jacka jest jedynie wybrykiem niedojrzałego mężczyzny. Jacek może jednak liczyć na swoich oddanych współpracowników i przyjaciół – Zuzę (Joanna Jarmołowicz) oraz Patryka (Piotr Głowacki). Wraz z nimi otwiera wymarzoną restaurację.

Świat kuchni to przede wszystkim ostra rywalizacja i gorycz niejednej porażki. Tu wygrywa najlepszy. Otwierając własne bistro, Jacek staje do walki ze swoim rywalem – Darkiem (Piotr Stramowski), miłośnikiem wyrafinowanej kuchni molekularnej. Darek Zimoląg, czyli Dario Boretti, jest żądnym sukcesu i sławy kucharzem, który zrobi wszystko, aby stać się numerem jeden w kulinarnym świecie. Tak rozpoczyna się starcie dwóch szefów kuchni. Każdy z nich ma swoją wizję i swoje smaki. Czy podążanie za własnymi marzeniami przyniesie Jackowi nie tylko sukces, ale również długo wyczekiwane szczęście i wewnętrzną harmonię? Czy w wymagającym całkowitego poświęcenia świecie znajdzie się miejsce na prawdziwą miłość?

 

 

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

PONIEDZIAŁEK 22:30, OD 5 WRZEŚNIA

EKSPERCI PROGRAMU: prof. Bogusław Pawłowski – kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, Monika Staruch – seksuolog, dr Piotr Mosak – psycholog

slub od pierwszego wejrzenia Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los fachowcom? Uczestnicy nowego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu…

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog, oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów… to naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera.
Prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz dr Piotr Mosak przejrzą setki kwestionariuszy osobowych, zdjęć i wyników badań w poszukiwaniu idealnych par. Ci uczestnicy programu, którym zdaniem naukowców uda się dopasować partnera czy partnerkę, będą mogli poznać ich dopiero w dniu ślubu. Czy zdecydują się na ten krok
i podejmą największe ryzyko w swoim życiu? Jak na tę informację zareagują ich bliscy?

– Ideą tego eksperymentu jest to, aby pokazać, że nie nad wszystkimi decyzjami mamy całkowitą kontrolę. W miłości dużą rolę odgrywają czynniki, których nie zawsze jesteśmy świadomi. Chcemy sprawdzić, czy kierując się wyłącznie nauką, możemy znaleźć idealnego partnera i stworzyć szczęśliwy oraz trwały związek – tłumaczy Grzegorz Madej, producent programu.

Na tych, którym wystarczy odwagi, by powiedzieć „tak” nieznajomej osobie, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego kontrowersyjnego doświadczenia? Czy naukowe
podejście do miłości sprawdzi się w praktyce, a wybory ekspertów okażą się strzałem w dziesiątkę?

 

 

19+

Od listopada

Mają 19 lat, zdaną maturę, głowę pełną marzeń i ukochanego smartfona w kieszeni. Z radością opuszczają szkolne mury i z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Nie spodziewają się nawet, że samodzielne życie da im prawdziwą lekcję. Jak potoczą się losy młodych bohaterów nowego serialu TVN „19+”?

„19+” to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Niektórzy z nich mają już sprecyzowany plan na przyszłość, inni ciągle szukają pomysłu na siebie. Młodzi ludzie przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą studenckie porażki. Serialowi dzięwiętnastolatkowie są bardzo różni, tworzą jednak zgraną ekipę i mogą na siebie liczyć, bo przyjaźń jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu.

Grupę znajomych poznajemy w przełomowym dla nich momencie – tuż po uroczystym rozdaniu świadectw maturalnych. Główną bohaterką jest Melania, zwariowana nastolatka, która komentuje życie swoje i znajomych na videoblogu. Dziewczyna marzy o karierze aktorskiej. Czy uda jej się dostać na wymarzone studia? Najlepsza
przyjaciółka Melanii to ambitna i skoncentrowana na przyszłej karierze lekarskiej Lena. Oby miłość nie przeszkodziła jej w osiągnięciu celu. Pasją Sebastiana jest taniec, a własne studio spełnieniem marzeń. Niestety, napotka trudności przy realizacji tego przedsięwzięcia. Luźne podejście do życia charakteryzuje Oskara. Chłopak lubi dobrą zabawę, więc świetnie odnajduje się w pracy barmana w klubie. Przyjaciele wątpią, czy kiedykolwiek się ustatkuje. Najbardziej odpowiedzialni z grupy znajomych wydają się być Kasia i Rafał. To licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu – wychowaniu dziecka. Rodzicielstwo będzie poważną próbą dla ich związku. Poznamy również szaloną parę Jolę i Irka, przyszłą prawniczkę Lucy, zakręconą Alę, ekscentrycznego studenta informatyki Kacpra, romantyka Staszka oraz Kamila, któremu rodzice zaplanowali życie w najdrobniejszych szczegółach. Przyjaciele zamieszkają razem, by wspierać się i wspólnie stawiać pierwsze
kroki w dorosłość.

„19+” jest serialem paradokumentalnym, realizowanym w nowoczesnej, oryginalnej formule. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu Melanii – jednej z bohaterek. W ten sposób produkcja bardzo naturalnie i realistycznie pokazuje świat młodych ludzi.

„»19+« to przede wszystkim opowieść o młodości, o dziewiętnastolatkach, którzy cieszą się sobą i odkrywaniem świata. Te historie łączy radość, młodzieńczy entuzjazm, gotowość do zmian i do podejmowania wyzwań. Nasi bohaterowie nie nudzą się i nie znają rutyny, ciągle muszą robić coś po raz pierwszy w życiu i nieustannie ciekawi są każdego następnego dnia. »19+« to serial o tym, jak młodość jest piękna i… jak szybko mija” – podsumowuje Krystyna Lasoń – producentka serii.

 

KONTYNUACJE

DRUGA SZANSA

PONIEDZIAŁEK 21:30, OD 5 WRZEŚNIA

W nowych odcinkach wiosennego hitu TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, przebojowa agentka gwiazd Monika Borecka znowu jest na topie. Monika oprowadzi widzów po meandrach polskiego show biznesu, a śledząc jej losy, będą mieli oni szansę zajrzeć za kulisy wielkich konferencji i telewizyjnych bankietów, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i zajrzeć za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji. W serialowym świecie show biznesu nie zabraknie wielkich intryg, sukcesów i potknięć na czerwonym dywanie. Bohaterowie, którzy dali się poznać w pierwszym sezonie serialu, odkryją przed widzami zupełnie nowe oblicza, ujawniając skrywane przez nich dotąd pragnienia i tajemnice. Im bliżej szczytu, tym walka stanie się zacieklejsza, a sukces będzie działał na niektórych jak narkotyk. Uzależni, da poczucie mocy i nie pozwoli na ucieczkę. Do obsady znanej z pierwszego sezonu serialu dołączy Bartłomiej Topa w roli prezesa zarządu telewizji, dla której Monika produkuje muzyczny serial. Spotkanie tej dwójki będzie jak trzęsienie ziemi!

SINGIELKA

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 20:55

W „Singielce” – fala powrotów. Olgierd wraca do domu, Tomasz z Himalajów, Natalia z wakacji, Konrad z Anglii, a „Singielka” na antenę TVN. Solidna dawka humoru i jeszcze większa porcja miłosnych zawirowań to gwarantowane składniki nowego sezonu. Nowi fatyganci, byli zalotnicy, stali wielbiciele i inni miłośnicy uroków Elki będą krążyć, kusić i intrygować. Czy komuś uda się ją oczarować? Czy po miłosnych perypetiach i gigantycznej pracy przy tworzeniu portalu Singielka ma jeszcze siłę na nową miłość? Na razie walczy o sukces nowego przedsięwzięcia i o swoje miejsce w branży.

W nowych odcinkach nie zabraknie wątków związanych z Natalią, Moniką i Sławą. Nagłe oświadczyny, szalony wieczór panieński, przedślubne perypetie oraz, jak wszystko pójdzie dobrze – wymarzony ślub.

 

MAM TALENT

SOBOTA 20:00, OD 3 WRZEŚNIA

Kolejny sezon jednego z najbardziej widowiskowych talent show. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości. Towarzyszyć im będzie niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. W jesiennej edycji show widzowie zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą, czy depilacja ogniem. Tego w historii show jeszcze nie było! Ta edycja programu to również festiwal magii z prawdziwego zdarzenia – iluzjoniści będą pomnażać pieniądze, czytać w myślach jurorów, uwalniać się z więzów. Kto tym razem będzie miał największy talent i wygra
300 000 złotych?

 

MASTERCHEF
NIEDZIELA 20:00, OD 4 WRZEŚNIA

Nikt nie wyobraża sobie jesiennych wieczorów bez najlepszego programu kulinarnego w Polsce! Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran idealnie doprawili każdy odcinek, wysoko podnosząc poprzeczkę! Uczestnicy po drodze do finału będą musieli pokonać nie tylko konkurencję, ale też własne słabości. Zwłaszcza gdy na planie pojawi się zjawiskowa Joanna Krupa – gwiazda „Top Model”. Wtedy słowo „słabość”, zwłaszcza w przypadku panów, nabierze innego wymiaru. Uczestników na ziemię sprowadzą finaliści „MasterChefa Junior” oraz wybitni, uznani w międzynarodowym środowisku kucharze – Michel Roux Junior, juror brytyjskiego programu „MasterChef Professionals” oraz Benny Masekwameng, juror południowoafrykańskiej edycji „MasterChefa”. Znawcy kuchni sprawdzą umiejętności finalistów i podpowiedzą, kto według nich zasługuje na awans do kolejnego odcinka. A walka
o finał rozstrzygnie się w odległej Kolumbii, która zaczaruje bogactwem smaków, zapachów i dźwięków.

TOP MODEL

WTOREK 21:30, OD 6 WRZEŚNIA

Ten program to istna trampolina do świata wielkiej mody! Utorował drogę do sławy nie tylko finalistom poprzedniej edycji – Radkowi Pestce, Jakobowi Koselowi czy Karolinie Pisarek, ale także tym, którzy do ścisłej czołówki się nie zakwalifikowali jak Karolina Gilon, dziś gwiazda kanału TTV! Do premierowej edycji zgłosiły się setki młodych ludzi marzących o karierze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka zweryfikują kto zasługuje na miejsce w zaszczytnym gronie finalistów. A Michał Piróg jako prowadzący program doda uczestnikom otuchy i motywacji! Wyjazdy zagraniczne, pokazy mody, sprawdziany umiejętności, metamorfozy – uczestnicy przejdą nie lada szkołę. Wiedzą jednak, że ten program może otworzyć im drzwi do kariery. Szykuje się zacięta rywalizacja. Wysoka nagroda finansowa, kontrakt z międzynarodową agencją modelek „Avant Models” oraz okładka w miesięczniku „Glamour” – to wszystko zdobędzie zwycięzca „Top Model”.

DZIEŃ DOBRY TVN

PONIEDZIAŁEK – SOBOTA 8.00-10.55, NIEDZIELA 08:30-11:00

Nowy sezon w DDTVN to wachlarz niekończących się niespodzianek. Andrzej Sołtysik w duecie z Anną Kalczyńską od nowego sezonu poprowadzi codzienne wydania programu, naprzemiennie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Agnieszka Cegielska w swoich autorskich felietonach zajmie się zdrowym stylem życia. Kasia Bosacka zbada prawdy
i mity na temat produktów, a Paweł Płuska, dziennikarz „Faktów”, pochyli się nad bezpieczeństwem, promując pozytywne zachowania na drodze. To tylko część nowości, które wypełnią grafik jesiennych poranków. Uzupełnią je znane i cieszące się popularnością kontynuacje, takie jak „Udana operacja” czy „Odpicowane mieszkanie”. Tak naładowany program nie pozwoli widzom na długi sen, energetyzując ich porcją najlepszych tematów każdego dnia!

KUCHENNE REWOLUCJE

CZWARTEK 21:30, OD 1 WRZEŚNIA

Czy Magdę Gessler jest w stanie jeszcze coś zaskoczyć? Objechała całą Polskę wzdłuż i wszerz, poznała setki właścicieli i ich upadające knajpy, dla których często była ostatnią deską ratunku. Mierzyła się z najtrudniejszymi rewolucjami. A mimo to przetrwała i to z niesłabnącą sympatią widzów, którzy są przy niej w każdy czwartkowy wieczór. Ponad dwumilionowa publika, setki komentarzy w sieci, emocje mieszkańców odwiedzanych miejscowości. „Kuchenne rewolucje” to już nie tylko program, to „zjawisko”, które od jesieni wejdzie w 14. sezon. To absolutny ewenement na skalę światową. W żadnym innym kraju nie miał on tylu kontynuacji. Magda Gessler zna przepis na sukces i wie, jak zrewolucjonizować polską gastronomię. Nie stawia więc kropki, rusza w Polskę, aby kolejny raz stanąć oko w oko z kuchennymi koszmarami i odgonić je na zawsze!

KUBA WOJEWÓDZKI

WTOREK 22:30, OD 13 WRZEŚNIA

Nazywa się Kuba. Kuba Wojewódzki. Nosi trampki. Pije oranżadę – wstrząśniętą, niemieszaną. Lubi szybkie samochody, piękne kobiety – ostatnio tylko jedną. Człowiek wielu talentów, właściciel niewyparzonej gęby i skórzanej kanapy. Tradycyjnie zasiądą na niej najodważniejsi ludzie, którzy nie boją się konfrontacji z Królem TVN. Co więcej, także w tym sezonie będzie mu towarzyszyć osobnik o cokolwiek nietradycyjnym poczuciu humoru – Michał Kempa.

NA WSPÓLNEJ

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 20:15

Jesień w jednym z czołowych seriali TVN zapowiada się niezwykle interesująco! Producenci „Na Wspólnej” przygotowali wiele emocjonujących i poruszających historii. Po kilkumiesięcznej przerwie na ekrany wraca Żaneta Szulc, czyli Anna Guzik. Niestety rodzinę Szulców czekają dramatyczne chwile. Miłość Wojtka (Wojciech Błach) do motocykli doprowadzi do tragedii. W wyniku wypadku poważnie zostanie ranna Mania. Córka Szulców będzie walczyć o życie. Żanecie trudno będzie wybaczyć mężowi, że naraził życie ich córki na tak wielkie niebezpieczeństwo. Całą rodzinę czeka poważna próba… Czy Mania wróci do zdrowia? Czy związek Żanety i Wojtka przetrwa kryzys?

Nowy sezon to także wzruszające momenty. Mieszkańcy „Na Wspólnej” będą żyli wielkim wydarzeniem – czyli ślubem Romana i Honoraty. Hoffera czeka niezapomniany wieczór kawalerski, który będzie wymagał… interwencji jednej ze służb. Szczęście młodej pary zakłóci nowy sąsiad, który już wkrótce pojawi się w „Na Wspólnej”. Zdzisław, czyli doskonale znany widzom Piotr Cyrwus, poważnie będzie uprzykrzał życie Hofferom…

SZKOŁA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 16:00, OD 1 WRZEŚNIA

Nowy rok szkolny to dla kadry dyrektora Stanisława Chlebowskiego nowe wyzwania nie tylko edukacyjne, ale również wychowawcze. Nastoletni wiek rządzi się przecież swoimi prawami! Bunt, negowanie autorytetu dorosłych, pierwsza miłość, bolesne rozstania czy alkoholowe wybryki. To cechy charakterystyczne dla burzliwego okresu dorastania.

W jesiennych odcinkach serialu widzowie poznają m.in. historię licealistki, która, aby poprawić swoje stopnie, korzysta z korepetycji. Niestety, jej chłopak podejrzewa, że nastolatka jest zafascynowana nauczycielem. Zazdrosny licealista postanawia zemścić się na korepetytorze!

Bohaterem „Szkoły” będzie także Adam – nastolatek uzależniony od Internetu i portali społecznościowych. Jego dziewczyna postawi chłopakowi ultimatum – albo ona, albo internetowy nałóg. Czy Adam poradzi sobie z tą sytuacją? Czy zrozumie, że prawdziwe życie toczy się w realnym, a nie wirtualnym świecie?

SZPITAL

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 18:00, OD 1 WRZEŚNIA

Na krakowskim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym liczy się każda minuta. Pod opiekę zespołu ordynatora Piotra Wójtowicza trafiają setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda diagnoza musi być szybka i trafna, bo życie ludzkie jest tutaj największą wartością.

W nowym sezonie dr Dominika Gajda mierzy się z trudnym przypadkiem medycznym – chorobą Kawasakiego, na którą cierpi 8-letni chłopiec. Dziecko wymagało długiego i skomplikowanego leczenia. W tle tej medycznej historii pojawią się także poważne problemy rodzinne. Ojciec chłopca, który także jest lekarzem, podważy diagnozę dr Dominiki i nie zgodzi się na leczenie syna. Czy lekarze i matka dziecka zdołają go przekonać, aby zmienił decyzję? Na SOR trafi także nastolatka, która potrąciła człowieka, robiąc sobie selfie podczas jazdy samochodem. Lekarze będą walczyć o życie mężczyzny. Niestety, tę tragedię dziewczyna spróbuje wykorzystać do zyskania sławy.

 

UKRYTA PRAWDA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 17:00

Każdy dzień pisze nowy scenariusz, daje niespodziewane rozstrzygnięcia, a czasem przewraca życie do góry nogami. „Ukryta prawda” obnaża historie, pokazuje ludzką twarz w różnych odcieniach. Uczy, karci, daje przestrogę. Każdy odcinek to inne sytuacje, wydarzenia. Jedno jest jednak stałe – na koniec widz staje się świadkiem finału, który dla
bohaterów programu nie zawsze jest „happy endem”.

 

ROZMOWY W TOKU

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 15:00, OD 1 WRZEŚNIA

„Jeden na jeden” to formuła, która będzie poświęcona płci pięknej. Czy każda kobieta musi być matką? Co lepsze? Operacje plastyczne czy naturalne piękno? Wolne związki czy małżeństwo? Kobieta kontra kobieta. Sędziuje – Ewa Drzyzga.

Ewa poruszy także problem uzależnienia od portali społecznościowych. Rodzice przyjadą do programu ze swoimi nastoletnimi dziećmi, które nieustannie siedzą na Facebooku i Snapchacie. Następnie młodzież spędzi z psychologiem kilka dni w miejscu odciętym od Internetu. Jaki będzie efekt tego eksperymentu? Gościem Ewy będzie także Brytyjczyk Andrew Wardle, który urodził się bez penisa. Zoperował się dopiero po trzydziestych urodzinach. Mimo to ma wśród kobiet opinię Casanovy. Do studia przyjechał z dziewczyną. Jak przez pierwszy rok ich znajomości i wspólnego życia udawało mu się ukrywać prawdę?

We wrześniu widzowie zobaczą dwa odcinki z Londynu. Ewa spotka się najpierw z Polakami, którzy w stolicy Wielkiej Brytanii odnieśli sukces, a potem odwiedzi małżeństwa Polek z muzułmanami.

 

 

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

NIEDZIELA 11:00, OD 11 WRZEŚNIA

Jesienią wraca nowa, ósma seria ekscytujących podróży niestrudzonej Martyny Wojciechowskiej! Jak zawsze nie zabraknie historii, które wzruszą, zszokują, ale też rozbawią do łez. Boliwia, Peru, Rosja, Pakistan – to tam odkryjemy nowe krańce świata. W Boliwii na chwilę zatrzymamy się w czasie. Martyna odwiedzi społeczność, która w XXI wieku żyje na przekór cywilizacji. Mennonici nie używają elektryczności, nie uprawiają sportów, życie poświęcają religii, pracy na roli i hodowli zwierząt. Radio, telewizja, telefony komórkowe – to wszystko jest przez pastorów zakazane. Na tym samym kontynencie, w Peru, Martyna wraz z innymi kobietami spróbuje swych sił przy pracy w kopalni soli, gdzie metody jej zbierania od czasów Inków przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Na Florydzie dziennikarka pozna charyzmatyczną Maję Kazazić, bośniacką muzułmankę, która cudem przeżyła wojnę w byłej Jugosławii. W Rosji zaś – zjawiskową Larisę Renar – założycielkę akademii życia prywatnego. Jak dobrze wyjść za mąż w 3 miesiące? Jak zrobić z męża milionera? Wszystkie odpowiedzi w programie „Kobieta na krańcu świata”.

 

UGOTOWANI

NIEDZIELA 18:00, OD 11 WRZEŚNIA

Jedni kurczowo trzymają się sprawdzonych i opanowanych do perfekcji przepisów. Inni stawiają na improwizację w kuchni. Są tacy, co lubią nieźle namieszać, inni to specjaliści od bicia piany. Nowy, 12. sezon „Ugotowanych” rusza pełną parą! A każdy odcinek to prawdziwy kulinarny pojedynek. Czwórka nieznajomych z tego samego miasta spotyka się przy wspólnym stole. Każdy z nich przygotowuje kolację według własnego pomysłu i umiejętności. Goście smakują, wymieniają się pierwszymi wrażeniami, by na koniec wystawić ocenę. Ten, kto zdobył najwięcej punktów
– wygra 5 tysięcy złotych.

CO ZA TYDZIEŃ

NIEDZIELA 11:30, OD 4 WRZEŚNIA

FAKTY

CODZIENNIE O 19:00

 

 

UWAGA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 19:50, NIEDZIELA 19:45

SUPERWIZJER

WTOREK 23:30, OD 6 WRZEŚNIA

 

 

 

TVN STYLE

NOWOŚCI
Hotele marzeń • W dobrym stylu • Pyszne Peru • Historie więzienne • Subiektywny ranking NAJ • Modelki 3.0
Bez planu • Magia Y • Sztuka uwodzenia • Bez skazy • ShowBiz Info

KONTYNUACJE
Afera fryzjera • Apetyt na miłość • Dorota was urządzi • I nie opuszczę cię aż do ślubu
Niezwykłe przypadki medyczne • Idealna niania • Magiel towarzyski • Pani Gadżet • Sablewskiej sposób na modę
Życie bez wstydu • Wiem, co jem i wiem, co kupuję • W roli głównej

 

HOTELE MARZEŃ

JESIEŃ 2016

Podwodna sypialnia na wyspie Pemba, pokój z widokiem na hipopotamy, domek w środku amazońskiej dżungli. Jeśli istnieje raj na ziemi, Ania Dereszowska na pewno go znajdzie i przetestuje. Zapraszamy w ekskluzywną podróż po hotelach, o jakich nawet filozofom się nie śniło.

Hotelarze na całym świecie prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych atrakcji dla turystów. Nocleg na pokładzie okrętu w środku miasta. Luksusowy hotel osiemnaście metrów pod ziemią. Relaks w miejscu zbudowanym tylko i wyłącznie z soli. To wszystko możliwe! Nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć w świat i odnaleźć wszystkie te nietypowe miejsca. Anna Dereszowska kocha podróżować. Tym razem wraz z kamerą TVN
Style odwiedziła niesamowite, luksusowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów. Na jej trasie znalazły się komfortowe, ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami oraz prawdziwa marokańska twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel. Prowadząca odwiedziła także luksusową, wietnamską „wioskę rybacką”, w której wakacje spędza Angelina Jolie z rodziną i namibijską „lodge” położoną na środku pustyni. Każde z tych miejsc ma swoją niepowtarzalną historię. Warto je zobaczyć choćby z pilotem w ręku na domowej kanapie.

 

W DOBRYM STYLU

SOBOTA 17:30, OD 3 WRZEŚNIA

Wszyscy znamy Małgosię Rozenek z czerwonych dywanów, okładek kobiecych magazynów, konferencji prasowych i pokazów mody. Nowy program TVN Style to niepowtarzalna okazja do zobaczenia jej w zupełniej nowej odsłonie, w miejscu, w którym czuje się najlepiej. W domu… Większość z nas żyje w biegu i ma bardzo mało czasu na życie domowe. Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka staje się przedsięwzięciem nie do pokonania. Podobnie jak spakowanie się na miesięczny wyjazd do jednej walizki. W mieszkaniu panuje bałagan nie do opisania, a w lodówce leży tylko zepsuty jogurt. Okazuje się, że nawet osoby zapracowane mogą dobrze radzić sobie w domu i stylowo żyć. Małgosia Rozenek zdradzi widzom, jak to zrobić. Wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowie gotowe rozwiązania na wiele domowych problemów. Jak szybko przyrządzić efektowne i pyszne danie, kiedy pojawiają się niespodziewani goście? Co zrobić, żeby dziecko nauczyło się robienia porządków? Jak zrobić automatyczną konewkę, która podleje nasze rośliny?

Prowadząca podzieli się także swoją wiedzą na temat ekologicznego zarządzania gospodarstwem domowym. Podpowie, jak samodzielnie zrobić dla siebie dietę pudełkową oraz zabezpieczyć mieszkanie przed najmniejszymi domownikami. Będzie też wszystko o życiu z alergikiem. Jakie są najlepsze sposoby na walkę z roztoczami
i pleśnią?

Dom to także miejsce, w którym powinno się stworzyć przestrzeń do wypoczynku. Jak odpowiednio dobrać kolory i meble, żeby sprzyjały dobremu samopoczuciu? Może czasem wystarczy samodzielnie wykonany peeling z kawy.

Program „W dobrym stylu” to skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się bardziej prostsze, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe.

 

PYSZNE PERU

JESIEŃ 2016

„Pyszne Peru” to kolejny z serii dokumentów TVN Style. Tym razem w podróż do odległego zakątka świata wyruszyła Magda Gessler. Słynna restauratorka odwiedziła między innymi Limę, zwaną nową kulinarną stolicą świata. Krzyżują się w niej tradycje kuchni andyjskiej, amazońskiej i smaki charakterystyczne dla wybrzeży Pacyfiku.

W Peru Magda Gessler przygotowała tradycyjne indiańskie danie „pachamanca”, łowiła ośmiornice, poznała recepturę najlepszego „ceviche” – narodowej potrawy z surowej ryby, odwiedziła lokalne targi i spróbowała egzotycznych owoców.

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” nie byłaby sobą, gdyby nie skosztowała też czegoś ekscentrycznego – Magda nie odmówiła zjedzenia pieczonej świnki morskiej i zupy z dodatkiem rybiej spermy. Tej ostatniej skosztowała w restauracji „Al Toke Paz”, gdzie kucharz japońskiego pochodzenia – posiadacz doktoratu z chemii – tworzy swoje
dania przy użyciu tylko jednej patelni.

Peru słynie z kilku tysięcy odmian ziemniaków. To właśnie w Limie kartofle szykują się do misji na Marsa. Magda odwiedziła największy na świecie bank kartoflanych zarodków in vitro mieszczący się w Instytucie Ziemniaka. To tam we współpracy z NASA naukowcy opracowują plan hodowli tego warzywa na Czerwonej Planecie.

W Peru Magda odbyła też wizytę u lokalnego szamana, który próbował ją zdiagnozować i wyleczyć przy pomocy… świnki morskiej.

„Pyszne Peru” odsłoni przed widzami tajniki kuchni o bogatej tradycji i zapozna ich z wieloma ciekawostkami związanymi z jedną z najstarszych i niezwykle oryginalnych kultur.

 

HISTORIE WIĘZIENNE

JESIEŃ 2016

W latynoamerykańskich więzieniach przebywa obecnie kilkudziesięciu Polaków. Prawie wszyscy zostali skazani za przemyt. Wielu z nich nie miało wcześniej żadnego kontaktu z przestępczością. Zapłacili okrutną cenę za jedną, nieprzemyślaną decyzję. Tak jak Maciek, który swoją wstrząsającą historię zgodził się opowiedzieć Magdzie Gessler.

Magda realizowała w Peru inny dokument dla TVN Style o smakach Ameryki Południowej. Kiedy poznała historię Maćka, musiała się z nim zobaczyć. Tak powstał poruszający reportaż, który nikogo nie pozostawi obojętnym… Trzydziestoletni Polak został złapany przez peruwiańską policję z kilogramem kokainy w żołądku. Przez sześć lat przeżywał prawdziwy koszmar w jednym z najcięższych i najbardziej okrutnych więzień w Peru. Regularnie
doświadczał tam brutalnej przemocy. Na jego oczach zabijano ludzi. W obawie o własne życie musiał pozostawać na usługach więziennych bossów.

Kilka tygodni po wyjściu z więzienia znalazł schronienie w domu polskich ojców salezjanów w Limie. Okazało się, że Maciek pomimo zakończenia odsiadki, ciągle żyje w paraliżującym strachu przed zemstą ze strony gangów narkotykowych. Dodatkowo jest winny zakładowi karnemu kilka tysięcy dolarów za pobyt. Każdego dnia był obciążany codziennymi kosztami życia za murami więzienia. Maciek nie ma pewności, czy kiedykolwiek uda mu się
wrócić do Polski.

 

 

SUBIEKTYWNY RANKING NAJ

ŚRODA 22:25, OD 7 WRZEŚNIA

NAJdłuższe, NAJwiększe, NAJcięższe, NAJwęższe, NAJdroższe, NAJstarsze. Kobiece rekordy świata! Wszystkie w jednym programie. Te najbardziej wyjątkowe, zadziwiające i szokujące. Po świecie nietuzinkowych wyczynów oprowadzi widzów Anna Nowak-Ibisz.

Jeśli myślicie, że największą pupę na świecie ma Kim Kardashian, to jesteście w błędzie. W programie pokażemy Amerykankę, której obwód bioder wynosi aż dwa i pół metra! Która kobieta ma najdłuższe włosy na świecie? Chinka. Jej warkocz ma długość aż sześciu metrów! To nie wszystko! Jak wygląda kobieta, która pobiła rekord w liczbie zrobionych operacji plastycznych? Czy żałuje trzystu trzydziestu wykonanych zabiegów? To zobaczycie
tylko w programie „Subiektywny ranking NAJ”. Udowodnimy także, że ciało ludzkie ma niezwykłe możliwości. Wystarczy zobaczyć, jak pewna gibka Rosjanka potrafi zmieścić się w lodówce. Nie bez powodu nazywana jest najbardziej elastyczną kobietą na świecie.
W programie nie zabraknie także polskich akcentów. To właśnie Polka jest uważana za najbardziej zakręconą dziewczynę na świecie. W ciągu jednej minuty potrafi trzysta czterdzieści dwa razy obrócić się na łyżwach. Pokażemy też posiadaczkę najwęższej talii w naszym kraju, która mogłaby wpędzić w kompleksy niejedną modelkę.

To nie koniec niespodzianek! Prowadząca Anna Nowak-Ibisz na waszych oczach spróbuje pobić niektóre rekordy. Jedno jest pewne! W „Subiektywnym rankingu NAJ” można zobaczyć kobiecy świat, o którym długo nie da się
zapomnieć.

MODELKI 3.0

JESIEŃ 2016

Trzy generacje modelek. Paryż, Mediolan, Warszawa. Światowe wybiegi, ekskluzywne bankiety, ciekawi ludzie, ale także ciągłe życie na walizkach, wyczerpujące sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach i nieregularne zarobki. Jak naprawdę wygląda świat wielkiej mody? Sprawdzi to znana polska modelka Renata Kaczoruk.

Nieskazitelny wygląd, piękne stroje, znajomości w świecie show biznesu to tylko nieznaczny ułamek tej profesji.
Wiele osób myśli, że bycie modelką to nic trudnego. Nie wiedzą, jak naprawdę wygląda życie dziewczyn wykonujących ten zawód. Większość z nich zaczyna pracę jako nastolatki. Przyszłe modelki muszą dorosnąć w przyśpieszonym tempie, usamodzielnić się i odnaleźć się w nowej roli z dala od domu i najbliższych. Muszą być w pełni dyspozycyjne
i żyją w ciągłym w biegu. Osoby, z którymi pracują, zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wymaga to od nich sporych zdolności interpersonalnych. Jednego dnia pracują w bajkowych wnętrzach dla Karla Lagerfelda, kolejnego przez całą dobę realizują sesję zdjęciową w ujemnej temperaturze. Jakie są rzeczywiste koszty pracy w tym zawodzie?
Jak odnaleźć się w tym skomplikowanym oraz wymagającym świecie i nie zatracić siebie? Co decyduje o sukcesie modelki? Układ kości policzkowych i piękne nogi czy osobowość?

Dokument „Modelki 3.0” pokazuje także, jak świat mody zmienił się w ciągu ostatnich piętnastu lat. Rozwój mediów społecznościowcyh czy portfolio na tablecie to tylko część istotnych przemian. Jak ilość followersów na Instagramie wpływa na sukces zawodowy modelek?

JAC Monika Jagaciak, Anna Jagodzińska, Ola Rudnicka – te nazwiska wiele znaczą w świecie mody na całym świecie. Coraz więcej Polek podbija zagraniczne wybiegi i zostaje twarzami produktów najlepszych marek. Renata Kaczoruk, która pracuje jako modelka od siedemnastego roku życia, zna ten świat od podszewki i z przyjemnością oprowadzi po nim widzów. Zapyta najbardziej znane polskie twarze modelingu o ich życie, plany na przyszłość, największe wyzwania i trudy wykonywanego zawodu. Kulisy fashion week, sesji zdjęciowych i rozmowy z modelkami znajdującymi się na różnych etapach kariery – to trzeba zobaczyć!

 

 

BEZ PLANU

JESIEŃ 2016

Hanna Lis zwiedza świat… od kuchni. Włochy, Szwecja, Portugalia czy Rumunia to tylko niektóre ze smakowitych przystanków w jej niezwykłej podróży. Jedno jest pewne! Tego nie znajdziecie w przewodnikach i książkach kucharskich!

Dziennikarka, poliglotka oraz wielbicielka podróży i dobrej kuchni – Hanna Lis. Już jesienią razem z widzami TVN Style wyruszy w poszukiwaniu nietuzinkowych smaków, wyjątkowych ludzi i fantastycznych miejsc. Najbardziej charakterystycznych regionalnych specjałów będzie wypatrywać w małych, ukrytych przed turystami restauracjach i jadłodajniach. To właśnie w nich kucharze wkładają w gotowanie całe swoje serce, a potrawy powstają według tradycyjnych i sprawdzonych przepisów.

Hanna Lis nie byłaby sobą, gdyby nie zajrzała na zaplecze każdego lokalu. W takich miejscach prowadząca czuje się jak ryba w wodzie. Zrobi wszystko, żeby szefowie kuchni zdradzili jej chociaż kilka tajników swoich niesamowitych dań. Porozmawia z dostawcami produktów, odwiedzi producenta wina i wstąpi do przydomowej wytwórni serów. Zajrzy także na lokalne bazary, gdzie spróbuje potraw przyrządzanych i sprzedawanych na ulicy. Jej rozmowy ze sprzedawcami, kucharzami i lokalnymi smakoszami przybliżą widzom nie tylko kuchnię danego kraju, ale także jego historię, tradycje i kulturę. „Bez planu” to program dla pasjonatów gotowania, jedzenia, podróżowania oraz nietypowych sposobów zwiedzania i poznawania świata.

 

 

MAGIA Y

JESIEŃ 2016

Przyszła pora na odrobinę magii w TVN Style… Znany polski iluzjonista i mentalista – Magik Y, swoimi sztuczkami sprawia, że widzowie zaczynają kwestionować otaczającą ich rzeczywistość. Czy gwiazdy zaproszone do programu dadzą się ponieść i uwierzą w siłę iluzji?

Magik Y swoimi magicznymi trikami podbił już Internet. Teraz przyszła pora na telewizję. Iluzjonista w każdymodcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu. Z jedną z nich umówi się w miejscu publicznym, z drugą w domu. Kolejnej zaproponuje spotkanie w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu. Co dalej? Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek. Okaże się, że czytanie w myślach i prowadzenie
samochodu z zamkniętymi oczami jest możliwe. Podobnie jak zrobienie tatuażu za pomocą samego dotyku. Nie zabraknie też tradycyjnej magii karcianej i eksperymentów z połykaniem ostrych przedmiotów. Magik Y zaprosi do zabawy ludzi spotkanych na ulicy. Będzie ich zadziwiał, rozbawiał, a nawet wzruszał. Wszystko za sprawą iluzji.

W programie „Magia Y” niemożliwe staje się możliwe. Niejedna osoba będzie przecierała oczy ze zdziwienia. To produkcja, jakiej nie było jeszcze w polskiej telewizji. To czysta magia!

 

SZTUKA UWODZENIA

JESIEŃ 2016

Co lepiej zadziała? Podryw na romantycznego wielbiciela poezji czy na skórę, furę i komórę? Na pierwszej randce koloryzować czy mówić prawdę prosto w oczy? Czy można znaleźć miłość przez aplikację w telefonie? Na wszystkie te pytania odpowiedzą eksperci oraz znani i lubiani komentatorzy ze świata show biznesu w nowym programie
„Sztuka uwodzenia”.

Randkowanie to temat, na który można rozmawiać godzinami. Od dawna wiadomo, że nie ma jednego skutecznego sposobu na znalezienie prawdziwej miłości lub po prostu kogoś, z kim można dobrze się bawić i miło spędzać czas. Sukces miłosny zależy od miliona przeróżnych czynników. Czasami wystarczy niesamowicie silna chemia, czasem
to po prostu przypadek… Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Czy nadal liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie? Komentatorzy podpowiedzą widzom, jak najlepiej ubrać się na randkę oraz podadzą listę rzeczy, których na sto procent nie można założyć. Eksperci podzielą się także swoimi opiniami na temat tego, jak powinno się zacząć, a jak skończyć pierwsze spotkanie z potencjalną wybranką bądź kandydatem na męża. Zdradzą też parę magicznych trików, które pomogą zagubionym podbić serca swoich
wymarzonych partnerów.

W programie nie zabraknie rozmów o nowoczesnych sposobach randkowania, takich jak speed dating czy różnego rodzaju mobilne aplikacje. Jak skutecznie znaleźć poważne oferty w Internecie? Czy warto jeszcze otwierać skrzypiące drzwi biura matrymonialnego?

Przez gąszcz miłosnych zaułków, pułapek, podstawowych zasad, które czasami trzeba umiejętnie złamać, przeprowadzą widzów goście programu. Swoją wiedzą podzielą się psychologowie oraz trenerzy na co dzień zajmujący się uczeniem „zawodowego” podrywu. Gwiazdy ze świata show biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach z randkowaniem. Będzie zabawnie, a czasem przerażająco…

 

 

 

BEZ SKAZY

ŚRODA 22:55, OD 31 SIERPNIA

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie są hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Nowy program TVN Style bez żadnych skrupułów odkryje przed widzami wszystkie tajemnice biznesu, który w ostatnich latach przynosi
w Polsce miliony złotych zysku.

Od pewnego czasu medycyna estetyczna stała się powszechnie dostępna. Salony kosmetyczne oferujące różnego
rodzaju metody poprawiające wygląd można znaleźć prawie na każdym rogu ulicy. Z ich usług korzysta coraz
więcej osób. Niestety, z różnym skutkiem. Jak uchronić się przed nieuczciwymi właścicielami gabinetów? Co zrobić z komplikacjami po źle wykonanych zabiegach? Czym kierować się w wyborze właściwego fachowca?

Program „Bez skazy” wraz z ekspertką, właścicielką SkinClinic Katarzyną Chwedoruk, podpowie widzom, jak mądrze korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Czy można osiągnąć taki sam efekt, płacąc mniej? A co z bezpieczeństwem? Eksperci opowiedzą o ryzyku, jakie wiąże się z korzystaniem z tego rodzaju usług.

W programie pojawi się także mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która podpowie, jak umalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości.

„Bez skazy” to wszystko, co widzowie chcieliby wiedzieć na temat medycyny estetycznej, ale dotychczas bali się zapytać. Po obejrzeniu nowego programu TVN Style każdy będzie wiedział, jak mądrze o siebie zadbać i które zabiegi są dla niego odpowiednie.

 

 

SHOWBIZ INFO

SOBOTA, 27 SIERPNIA, kolejne odcinki NIEDZIELA 17:15, OD 4 WRZEŚNIA

Która gwiazda jest teraz na topie? Kto pojawił się na czerwonym dywanie na premierze filmowej? Jaki będzie najbardziej gorący hit serialowy jesieni? Kto z kim i dlaczego? Plotki, ploteczki i gorące newsy w zupełnie nowym wydaniu. Agnieszka Jastrzębska jak nikt inny zna świat show biznesu i już jesienią poprowadzi „ShowBiz Info” w TVN Style!

Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka i reporterka DDTVN, zna świat show biznesu od podszewki. Od lat uczestniczy w najważniejszych imprezach i premierach każdego sezonu. W nowym programie podzieli się z widzami tym,co na czerwonym dywanie piszczy. W „ShowBiz Info” nie zabraknie materiałów z planów najpopularniejszych programów oraz relacji z wielkich gal i eventów, z udziałem celebrytów z pierwszych stron gazet. Znana dziennikarka nie przepuści żadnej gwieździe. Tylko ona potrafi zadać tak celne pytania, że dostaje zawsze wyczerpujące odpowiedzi. Dzięki niej widzowie dowiedzą się między innymi: ile ważą celebryci, jak przetrwać galęna szpilkach oraz co dla znanych osób jest najważniejsze w pracy i w życiu prywatnym. Będzie też o oświadczynach, wieczorach panieńskich oraz weselach gwiazd. Zdradzimy sekrety żon naszych piłkarzy, sesji zdjęciowych z gwiazdami modellingu z całego świata oraz pokażemy nowe twarze ze świata sportu. To wszystko tylko w jednym programie! Jesteśmy pewni, że reporterski temperament Agnieszki Jastrzębskiej rozsadzi antenę TVN Style już jesienią.

 

 

KONTYNUACJE

AFERA FRYZJERA

SOBOTA 15:00, OD 3 WRZEŚNIA

Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa, ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. To urodzony drapieżnik, który zapewni widzom dodatkową dawkę adrenaliny. Nie będzie łatwo! Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet  dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej,
będzie po prostu dobry.

APETYT NA MIŁOŚĆ

NIEDZIELA 22:15, OD 4 WRZEŚNIA

DOROTA WAS URZĄDZI

SOBOTA 16:45, OD 3 WRZEŚNIA

 

 

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

NIEDZIELA 13:30, OD 4 WRZEŚNIA

NIEZWYKŁE PRZYPADKI MEDYCZNE

JESIEŃ 2016

IDEALNA NIANIA

NIEDZIELA 10:45, OD 4 WRZEŚNIA

MAGIEL TOWARZYSKI

SOBOTA 22:30, OD 3 WRZEŚNIA

PANI GADŻET

CZWARTEK 22:25, OD 1 WRZEŚNIA

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

NIEDZIELA 12:15, OD 4 WRZEŚNIA

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ

NIEDZIELA 11:30, OD 4 WRZEŚNIA

W ROLI GŁÓWNEJ

PONIEDZIAŁEK 22:25, OD 5 WRZEŚNIA

 

 

 

TVN TURBO

NOWOŚCI
Megatransporty • Jak to się stało? • Debeściaki • Wypad z kraju • Wszystko co naj…
Projekt warsztat • Zakup kontrolowany: pierwszy samochód • Bezwypadkowa okazja

KONTYNUACJE
Nowy gadżet • Samochód marzeń: kup i zrób • Automaniak
Wojny samochodowe • Turbo kamera • 101 napraw

 

 

MEGATRANSPORTY

CZWARTEK 22:15, OD 1 WRZEŚNIA

Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie. Witamy w świecie megatransporterów. Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek. Na drogach możemy spotkać ciężarówki przewożące praktycznie wszystko, od niebezpiecznych substancji, przez wielotonowe, niewymiarowe konstrukcje, aż po całe domy.

Ta ciężka praca wiąże się z wielodniowymi rozłąkami z rodziną, długimi trasami, presją czasu, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością za towar. W programie „Megatransporty” pokażemy od kulis polskich kierowców, którzy na co dzień pracują za kółkiem kilkutonowych ciężarówek i przewożą ponadgabarytowe ładunki. Zobaczymy, jak nasi bohaterowie zmagają się z nietypowym ekwipunkiem, niebezpiecznymi trasami
i wymagającymi klientami.

 

JAK TO SIĘ STAŁO?

ŚRODA 22:45, OD 31 SIERPNIA

Czy wiecie, że każdego dnia do sieci trafia aż 85 tysięcy amatorskich filmików? Jedni pokazują w nich swoje wyjątkowe umiejętności i chwalą się swoimi niespotykanymi talentami. W innych z kolei nagraniach ludzka głupota wygrywa pojedynek z rozsądkiem. Wyczyny, które można znaleźć w Internecie, z jednej strony bawią do łez,
z drugiej przerażają.

Tylko w tym programie zbadamy i rozłożymy na czynniki pierwsze najciekawsze sytuacje przedstawione w materiałach nagranych przez widzów. Odpowiedzi na pytanie „Jak to się stało?”, że się nie udało, poszuka Filip Chajzer. Na własnej skórze spróbuje on tych wszystkich szalonych rzeczy oraz wyjaśni naukowo przyczynę porażki
lub sukcesu.

 

DEBEŚCIAKI

NIEDZIELA 15:45, OD 4 WRZEŚNIA

Postanowiliśmy zderzyć ze sobą opinie dwóch motoryzacyjnych dziennikarzy i zobaczyć, co z tego wyniknie. Czy uda im się znaleźć porozumienie i wspólny punkt zaczepienia? To będzie prawdziwe starcie tytanów! Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki w nowym programie dokonają oceny najlepszych ich zdaniem samochodów w danych kategoriach. Ich wybory będą bardzo różne i bardzo subiektywne. Pokażą najlepsze auta z Francji, Niemiec, czy Japonii. Pojawią się hot hatche i limuzyny, pojazdy o wartości od kilku tysięcy do kilku milionów złotych. Będą samochody współczesne, te wyciągnięte prosto z salonu i prawdziwe legendy. Dwójka prowadzących podda je serii testów, żeby wybrać jednego zwycięzcę. Dowiemy się, czy auta z przeszłości wciąż mogą cieszyć i zaskakiwać kierowcę, a nowoczesna motoryzacja daje jeszcze frajdę z jazdy.

WYPAD Z KRAJU

SOBOTA 13:45, OD 3 WRZEŚNIA

Kuba Bielak zdecydował się na wypad z kraju. Jego cel to przygotowanie turboprzewodnika dla zmotoryzowanych i ciekawych świata. Odwiedzi: Serbię, Albanię, Bułgarię, Azerbejdżan, Armenię i Gruzję. Sprawdzi, w jakim państwie można wylądować na 15 dni w areszcie za posiadanie antyradaru. Gdzie za jazdę po alkoholu trzeba zapłacić średnią miesięczną pensję oraz dokąd wybrać się, gdy chcemy znaleźć atrakcyjnego oldtimera w dobrej
cenie. Po drodze skorzysta też z wielu lokalnych atrakcji. W nowej serii nie zabraknie opowieści o nietypowych przepisach drogowych i oryginalnych zwyczajach kierowców, a wszystko to w egzotycznej scenerii.

 

WSZYSTKO CO NAJ…

NIEDZIELA 17:45, OD 4 WRZEŚNIA

Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na
ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”.

 

PROJEKT WARSZTAT

SOBOTA 18:15, OD 3 WRZEŚNIA

Wszyscy kierowcy w Polsce narzekają na jakość warsztatów samochodowych. Są one źle wyposażone, mechanicy nieprzeszkoleni, a właściciele nastawieni na jak największy zarobek. Czas na motoryzacyjną rewolucję! Nasz ekspert, konsultant i doradca techniczny Łukasz Ryś wyrusza, by pomóc punktom naprawy pojazdów. Bez owijania w bawełnę wyda swoją opinię o serwisie i mechanikach. Wyjaśni właścicielom, co robią źle i dlaczego biznes się nie kręci. Da wskazówki, jak skutecznie rozwiązać problemy oraz zadba o zaopatrzenie warsztatów w niezbędne narzędzia. Krótko mówiąc, Łukasz i jego ekipa zrobią wszystko, żeby uczynić z pracowników specjalistów najwyższej klasy oraz stworzyć miejsce przyjazne dla klientów i przede wszystkim samochodów!

 

ZAKUP KONTROLOWANY:
PIERWSZY SAMOCHÓD

NIEDZIELA 15:45, OD 2 PAŹDZIERNIKA

Zakup pierwszego samochodu to spełnienie marzeń dla każdego młodego kierowcy. Przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, często nie dostrzega on usterek, korozji zżerającej karoserię czy przyszłych wydatków związanych z użytkowaniem pojazdu. Ale spokojnie! Z pomocą właścicielom przyjdzie Adam Kornacki. Doradzi, jakie auto będzie najlepsze dla świeżo upieczonych rodziców, aktywnego singla czy młodej osoby rozkręcającej swój pierwszy biznes. Młody kierowca musi wziąć pod uwagę wiele czynników – cenę, bezpieczeństwo czy funkcjonalność. Jaki samochód sprawdzi się najlepiej przy danym stylu życia? Pytań jest wiele, a odpowiedzi na nie znajdziecie w nowym, wyprodukowanym przez TVN Turbo dla player.pl programie – „Zakup kontrolowany: pierwszy samochód”.

BEZWYPADKOWA OKAZJA

JESIEŃ 2016

Każdy z nas marzy o bezwypadkowym aucie, z niskim przebiegiem i po „starszej pani, co tylko w niedzielę do kościoła jeździła”. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i za każdą okazją kryją się kłopoty. W „Bezwypadkowej okazji” opowiemy o tym, jak w przydomowych warsztatach handlarzy powstają „prawdziwe okazje”. Nasi eksperci, m.in. Adam Klimek i Krzysztof Róg, pokażą losy wymarzonego, używanego auta. Od momentu zakupu powypadkowego egzemplarza, przez wszelkie naprawy umożliwiające ukrycie jego przeszłości, aż po dostosowanie wyposażenia do wymagań nowego klienta i końcową sprzedaż. Zdemaskujemy metody handlarzy oszustów, którzy nie tylko przekręcają liczniki, ale także podrabiają dokumenty i historię samochodu czy składają auto z kilku egzemplarzy, idealnie tuszując powypadkową przeszłość i jednocześnie narażając klienta na niebezpieczeństwo.

 

KONTYNUACJE

NIEDZIELA 13:30, OD 18 WRZEŚNIA
NOWY GADŻET

SAMOCHÓD MARZEŃ: KUP I ZRÓB

NIEDZIELA 10:30, OD 2 PAŹDZIERNIKA

AUTOMANIAK

NIEDZIELA 11:30, OD 2 PAŹDZIERNIKA

WOJNY SAMOCHODOWE

NIEDZIELA 14:00, OD 4 WRZEŚNIA

 

 

TURBO KAMERA

WTOREK 22:15, OD 6 WRZEŚNIA

101 NAPRAW

PONIEDZIAŁEK 22:15, OD 5 WRZEŚNIA

 

 

 

TTV

NOWOŚCI
Kossakowski. Być jak… • Damy i wieśniaczki.PL • Anatomia głupoty według Doroty Wellman
Pierwszy raz za granicą… • 10 zadań specjalnych Michela Morana • Dzień, w którym pojawiła się forsa
KONTYNUACJE

Usterka • Betlejewski. Prowokacje • Testerzy • Gogglebox. Przed telewizorem • DeFacto
Express • Uwaga! po uwadze

 

 

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK…

SOBOTA 22:00

Czy można spojrzeć na historię swojego życia oczami Przemka Kossakowskiego i znaleźć drugie dno?

Tej jesieni w TTV Przemek Kossakowski pojawi się w nowym, autorskim programie. Wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi go do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej. W nowym wcieleniu wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy.

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK… ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się im wcześniej zadać.
Przed Kossakowskim stanie zadanie odnalezienia tego, czego inni nie chcieli lub nie potrafili dostrzec. Uchwycenie tego, co intrygujące i nieznane w życiu bohatera, co przygotuje go do finałowej rozgrywki. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka spotka się z nim w kameralnej rozmowie. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK… Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler,
Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?

DAMY I WIEŚNIACZKI.PL

CZWARTEK 22:00

Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej. „Damy i wieśniaczki.PL” to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron.

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez
bieżącej wody i łazienki? W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek. Efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia. Po sukcesie serii ukraińskiej, od września, „Damy i wieśniaczki.PL” na antenie TTV.

 

 

ANATOMIA GŁUPOTY WEDŁUG
DOROTY WELLMAN

ŚRODA 22:00

Głupota to potocznie odwrotność mądrości. A może to pozornie bezmyślne i szalone zachowania są motorem postępu?

Tej jesieni w TTV Dorota Wellman pokaże, jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych
błędach!

Jedna z najbardziej lubianych dziennikarek, laureatka wielu nagród, m.in. Wiktorów, bierze na warsztat szalone eksperymenty z pogranicza nauki, by w przystępny sposób rozebrać je na czynniki pierwsze i znaleźć jakiś morał. „Anatomia głupoty według Doroty Wellman” zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami
z sieci.

Widzowie uwielbiają oglądać innych ludzi robiących z siebie w spektakularny sposób „głupków” i na dodatek umieszczających swoje wyczyny w Internecie. Na szczęście autorzy filmów internetowych nie przejmują się tym,
jakie wnioski można wyciągnąć z ich zachowań. Dlatego w tym programie przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej Doroty Wellman.

Dowiemy się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą i czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.

To zadanie dla Doroty Wellman, która nowych wyzwań w walce z głupotą się nie boi!

PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ…

PIĄTEK 22:00

Podróżowanie wydaje się być proste, dostępne i na wyciągnięcie ręki. Można odnieść wrażenie, że świat się bardzo skurczył i dotrzeć można wszędzie, a wyjechać może de facto każdy. Serio, każdy? Okazuje się, że co czwarty Polak nigdy nie był za granicą, a tylko co trzeci ma ważny paszport, jak wynika z sondażu CBOS. Kto pamięta swój „Pierwszy raz za granicą”, ten wie, ile emocji towarzyszyło zderzeniu z inną rzeczywistością. Szok, konsternacja, ale też i niczym nieskrępowana zabawa.

W tym docu-reality za granicę wyjadą ludzie, których stopa nigdy nie stanęła poza granicami Polski. W każdym odcinku dwie pary z różnych środowisk i pokoleń wybiorą się na pierwsze w ich życiu wakacje za granicą.

Podpatrzymy, jak świeżo upieczeni podróżnicy przebrną przez odprawę bagażową na lotnisku, czy smakuje im kanapka z jajkiem na plaży Costa Brava oraz jak poradzą sobie z tubylcami w egzotycznej lokalizacji. Będziemy świadkami ich szczerych reakcji na nowe kraje, obyczaje i atrakcje, których w Polsce na co dzień nie mają.

O dobre samopoczucie wyjeżdżających oraz ich miękkie lądowanie zadba prowadzący, a raczej sprawcawakacyjnego zamieszania w życiu uczestników, Janek Pirowski, znany widzom TTV z programu „W trasie” oraz z autorskich audycji w radiu Eska.

 

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHELA MORANA

SOBOTA 10:00

Michel Moran, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, tym razem wystąpi w innej roli i osobiście pokucharzy. W TTV zaprezentuje, jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Będzie przekonywał, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego przed szefem kuchni skomplikowanego zadania. Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Czy to posiłek dla wybrednych
dziecięcych niejadków, obiad dla wegetarian, czy danie z wszystkiego, co pod ręką i w lodówce. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości.

Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę
zegarową. Mistrz kuchni udowodni, że z każdym zadaniem specjalnym można sobie poradzić i mieć z tego frajdę.

 

DZIEŃ, W KTÓRYM POJAWIŁA SIĘ FORSA

JESIEŃ 2016

Niecodzienny eksperyment telewizyjny zmieniający rzeczywistość jego uczestników. „Dzień, w którym pojawiła się forsa” to program, który zaczyna się od finansowego trzęsienia ziemi – w każdym odcinku jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami dużą kwotę pieniędzy.

Bohaterami programu będą ludzie, którym los często nie sprzyjał. Tym razem jednak ktoś majętny wyciągnie do nich rękę i podaruje im wysoką, jak na polskie warunki, kwotę. Jak obdarowani wykorzystają szansę na nowe
otwarcie w życiu?

Czy niespodzianka w postaci łatwych pieniędzy rozwiąże ich problemy? Przez miesiąc wybranej rodzinie będzie towarzyszyć kamera i obserwować, jak uczestnicy odnajdują się w nowej, zaskakującej rzeczywistości. Obdarowani staną przed pokusą natychmiastowego wydania pieniędzy. Sposób, w jaki wykorzystają gotówkę, będzie zależał
tylko od nich samych. Czy wpadną w wir zakupów, czy raczej wybiorą bardziej perspektywiczne podejście? A może odważą się zainwestować w swój rozwój?

Dla uczestników programu przewodnikiem po nowej rzeczywistości będzie Dorota Wellman. Prowadząca będzie im służyć niezbędnym wsparciem, a w razie potrzeby i na wyraźną prośbę bohaterów programu doradzi, jak z głową rozdysponować gotówkę.

Czy mimo takiej pomocy będą potrafili wyciągnąć naukę z dotychczasowego życia i po miesiącu stać się kimś innym?

 

KONTYNUACJE

USTERKA
WTOREK 22:00

„Usterka” dokonała swojego Brexitu i płynie coraz dalej w świat w poszukiwaniu fachowców. Tym razem nadaje z nowej ziemi obiecanej dla majsterkowiczów z polskim paszportem, czyli z irlandzkiej Zielonej Wyspy.

W kolejnej serii „Usterki” nasz mistrz od dobrej roboty, Dominik Strzelec, zainstaluje się w Dublinie. Jak zwykle zasiądzie na honorowym miejscu w reżyserce remontowanego domu, by stamtąd zawodowym okiem oceniać starania fachowców.

Dla porównania z polskimi pracownikami Dominik zweryfikuje również umiejętności irlandzkich specjalistów. Co tym razem oni wspólnie zmalują? Czy po robocie zasłużą na zimnego Guinnessa w pubie? Ten werdykt wyda Dominik Strzelec.

 

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

NIEDZIELA 22:00

TESTERZY

WTOREK 20:00

GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM

PONIEDZIAŁEK 22:00

DEFACTO

CZWARTEK 20:00

EXPRESS

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
SOBOTA – NIEDZIELA 9:45, 15:45, 17:45 i 19:45

UWAGA! PO UWADZE

PONIEDZIAŁEK 20:10

PLAYER
NOWOŚCI
#niemażeniemogę • Para nie do pary • Wszystkie teorie Darwina
1 na 1 walka na style • Selfie life

#niemażeniemogę

SIERPIEŃ 2016

PROWADZĄCA: Kasia Wolska

To program, w którym trenerka Kasia Wolska udowadnia, że warto walczyć i pokonywać swoje słabości. Mimo iż jest specjalistką, wciąż może i chce się doskonalić, próbować nowych dyscyplin oraz przezwyciężać strach czy lenistwo. W kolejnych odcinkach pokaże, że każdy, bez względu na wiek oraz stopień zaawansowania, może podjąć próbę i zacząć ćwiczyć, a dzięki pracy i regularnym treningom wejść na wyższy poziom.

Kasia żyje intensywnie, bez asekuracji i choć zdarza jej się płakać z bezsilności, jest szczęśliwa. Częściej nosi siniaki niż szpilki i bywa, że łamie paznokcie. Wszystko po to, aby móc powiedzieć sobie – brawo dziewczyno! W kolejnych odcinkach najnowszego show podejmie inne wyzwanie – zmierzy się z nową dla siebie konkurencją lub spróbuje pobić dotychczasowe wyniki. Wśród nich runnmaggedon, kitesurfing, wakesurfing, boks tajski, wspinaczka i parkour. Po tygodniu treningów podejmie rywalizację z mistrzem w danej konkurencji. W każdym odcinku udowodni, że podnoszenie umiejętności, bez względu na to, na jakim poziomie jesteśmy, nie przychodzi łatwo, wymaga pracy i samozaparcia.

#niemażeniemogę motywuje do pokonywania własnych słabości. Pokazuje, że nie zawsze musimy być najlepsi, że satysfakcja płynie z małych zwycięstw w walce ze sobą.

6 odcinków do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie na player.pl

 

 

PARA NIE DO PARY

WRZESIEŃ 2016

OBSADA: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha, Katarzyna Bujakiewicz, Wojciech Mecwaldowski
REŻYSERIA: Kristoffer Rus
To pierwszy serial w Polsce nakręcony w innowacyjnej technologii 360 stopni, dzięki której widz może zagościć w centrum serialowych wydarzeń i stać się jego uczestnikiem. Dzięki kamerze, która nieustannie rejestruje gwiazdy serialu z kilku ujęć jednocześnie, mamy możliwość dowolnego przesuwania obrazu w różne strony i decydowania, na którego z aktorów chcemy spojrzeć w danym momencie.

W rolach głównych wystąpią pomysłodawczyni projektu – Magdalena Różczka oraz Paweł Małaszyński. Aktorzy grają małżeństwo, które musi zmierzyć się z różnymi sytuacjami codzienności. Oprócz nich w serialu będziemy mogli również zobaczyć inne gwiazdy polskiego kina, m.in.: Małgorzatę Sochę, Katarzynę Bujakiewicz czy Wojciecha Mecwaldowskiego.

5 odcinków do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie na player.pl

 

WSZYSTKIE TEORIE DARWINA

PAŹDZIERNIK 2016

PROWADZĄCY: Marek Hucz, Jan Jurkowski
To nietuzinkowy program satyryczny, bazujący na humorze wyższych lotów, rodem z ponadczasowych, brytyjskich seriali telewizyjnych. Zabawna fabuła, ciekawi bohaterowie oraz nietypowe miejsca akcji z pewnością wprawią widzów w dobry nastrój, a niekiedy nawet rozśmieszą do łez. Serial jest dedykowany osobom z dystansem zarówno do siebie, jak również do utwierdzonych w społeczeństwie stereotypów. Program poprowadzą Marek Hucz i Jan Jurkowski – założyciele Grupy Filmowej Darwin.

„Wszystkie teorie Darwina” to nie tylko seria skeczy wyróżniających się niebanalnym poczuciem humoru. To przede wszystkim podróż po różnych epokach historycznych i tajemniczych miejscach, gdzie rozgrywają się rozmaite scenki, na które należy patrzeć z przymrużeniem oka. Widzowie przeniosą się do fascynujących zakątków z czasów prehistorycznych, współczesnych i… z dalekiej przyszłości.

5 odcinków do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie na player.pl

 

PAŹDZIERNIK 2016
1 NA 1 WALKA NA STYLE

To emocjonujące widowisko nie tylko dla widzów o mocnych nerwach. W „1 na 1 walka na style” zobaczymy rywalizację mistrzów różnych sztuk walki, przedstawioną w bardzo oryginalny sposób. Program skupia się na kontrastach między poszczególnymi dyscyplinami, a dobór zawodników opiera się na przeciwieństwach w sposobie walki, strojach czy obowiązującym regulaminie. Podobnej zasadzie doboru podlegali prowadzący.

W tej roli wykwalifikowany znawca bijatyk oraz gwiazda Internetu i social mediów.
W każdym odcinku zobaczymy pojedynek mistrzów reprezentujących dwie zupełnie skrajne sztuki walki. Zanim przejdą do pojedynku, dowiemy się nieco więcej o wybranych dziedzinach sportu. Jednak nie będzie to wiedza podręcznikowa, a zbiór najciekawszych i najzabawniejszych treści online. Dodatkowo widzowie zobaczą zdjęcia z backstage’u i wezmą udział w typowaniu celebrytów.

6 odcinków do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie na player.pl

 

LISTOPAD 2016
SELFIE LIFE

„Selfie Life” to mini serial pokazujący luksusowe życie bogatych i pewnych siebie nastolatków z tzw. pokolenia selfie. Kamery niemal na każdym kroku będą towarzyszyć elitarnej grupie skupionych na sobie, pozornie bezproblemowych Warszawiaków, którzy dzięki fortunom rodziców żyją i bawią się ponad stan. W programie zobaczymy również materiały samodzielnie przygotowane przez uczestników, m.in. dziesiątki selfie, a na nich
prywatne śmigłowce, jachty, gadżety najdroższych marek i samochody, których cena porównywalna jest z rocznym budżetem małego miasta.

Każde z selfie otwiera lub zamyka pewną historię. Będziemy świadkami pierwszych kroków, które bohaterowie stawiają w dorosłym życiu. Zobaczymy fragment ich drogi do niezależności: szalone imprezy, konflikty z wiecznie nieobecnymi rodzicami, rywalizację, frustrację, samotność.

Do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie na player.pl

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.