TVN STYLE „Zawody 24h”, „Kuchnia chińska według Goka”

kuchniaChinskawgGokaTVN Style startuje z nowym sezonem programu TVNSTYLE„Zawody 24h”. Już od 26 stycznia obejrzymy nowy program kulinarny „Kuchnia chińska według Goka”.

 

 

 

 

ZAWODY  24 H

Premiera: 8 lutego, piątek, godz. 20.10

Wszystkie zawody mają swoje tajemnice. W nowej serii „Zawody 24 h” tajniki zdradzają pracownicy różnych branż. Nigdy anonimowo, zawsze prosto w twarz. Opowiadają jak nas widzą i regularnie „kantują”. Co bawi rzeźników? Czy istnieje złodziejski kodeks honorowy? Ile zarabiają duchowni? Jak zostać striptizerem? „Zawody 24 h” już 8 lutego w TVN Style.

ODCINEK 1 – ZŁODZIEJE

Czy złodziejski kodeks honorowy to mit, czy istnieje naprawdę? Jakie wpadki przytrafiają się złodziejom? W jaki sposób ułatwiamy im pracę? Czego złodzieje boją się najbardziej? Dlaczego niektórzy rezygnują z tej profesji, a inni nie mogą przestać kraść? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w pierwszym odcinku najnowszej serii programu „Zawody 24h”. Tylko u nas o swoim „fachu” opowiedzą byli i obecni złodzieje, drobni kieszonkowcy, sklepowi rabusie oraz specjaliści od aut i mieszkań.

 

ODCINEK 2 – DUCHOWNI

Od zawsze budzą skrajne emocje. Jedni znajdują u nich pocieszenie, inni zarzucają im największe grzechy. Tak naprawdę mało kto wie, jak wygląda życie codzienne księży. W kolejnym odcinku „Zawodów 24h” dowiemy się, z czego żyją duchowni, czy i ile zarabiają. Co noszą pod sutanną oraz jakie wpadki zdarzają się im podczas mszy. Usłyszymy o tym co ich śmieszy, na co najbardziej narzekają i jak to jest z ich celibatem.

 

ODCINEK 3 – STRIPTIZERZY

W kolejnym odcinku „Zawodów 24h” dowiemy się, jakie wpadki przytrafiają się striptizerom podczas występów. Dlaczego niektóre panie doprowadzają ich do szału i jak czuje się mężczyzna zmuszony do noszenia stringów? Poza tym wszystko o najdziwniejszych zamówieniach podczas występów prywatnych. Jedno jest pewne. Kobiety potrafią się zabawić.

 

ODCINEK 4 – POŁOŻNE

Od położnych często zależy nasze życie i zdrowie. Ich praca na pewno nie jest łatwa, lekka i przyjemna. Poród to jedno z najbardziej intensywnych przeżyć dla kobiety. Położne są zawsze w pełnej gotowości. Muszą stawić czoła emocjom, które towarzyszą narodzinom. W programie opowiedzą o najbardziej nietypowych zachowaniach rodzących, o ojcach, którzy mdleją, oraz o porodach na ulicach.

 

ODCINEK 5 – RZEŻNICY

Bohaterowie kolejnego odcinka  „Zawody 24h” to przedstawiciele jednej z trzech najmniej lubianych i znanych profesji. Rzeźnicy. Kto wykonuje ten zawód? Dlaczego dla niektórych to praca marzeń? Co bawi rzeźników? Jakie są najniebezpieczniejsze momenty w ich pracy? Jak patrzą na nich żony, matki i dziewczyny? W odcinku także cała prawda o mięsie i wędlinach trafiających na nasze stoły – opowiedziana przez tych, którzy wiedzą na ten temat wszystko.

 

KUCHNIA CHIŃSKA WEDŁUG GOKA

Program kulinarny

Tytuł oryginalny: Gok Cooks Chinese

Premiera: 26 stycznia, sobota, godz. 18.45

kuchniaChinskawgGokaPrzed wami Gok Wan w zupełnie nowej odsłonie. Ze świata mody przeskoczył prosto do kuchni. Ze swoim ukochanym ojcem wprowadzi widzów w świat chińskiego jedzenia. Będzie zdrowo, pysznie i wzruszająco.

Kuchnia chińska cieszy się dużym powodzeniem. Wydaje się, że przygotowanie wschodnich dań jest trudne i czasochłonne. Gok Wan całe dzieciństwo spędził w restauracji swojego ojca. Mając dziesięć lat, umiał samodzielnie przyrządzić makaron i ugotować zupę. W rodzinie słynnego stylisty jedzenie odgrywało bardzo ważną rolę. Wszyscy domownicy zbierali się na wspólne biesiady, podczas których dzielili się różnymi przysmakami i cieszyli swoim towarzystwem. Według Gok Wana to już połowa sukcesu. W nowym programie stylista z pasją opowie o rozkoszach kuchni chińskiej i zaprezentuje sprawdzone sposoby na zdrowe odżywianie. Łącząc tradycję z nowoczesnością zademonstruje, jak łatwo, szybko i przyjemnie przygotować pyszne potrawy. Większość z nich pochodzi z rodzinnej książki kucharskiej Goka, dlatego częstym gościem w kuchni będzie jego ojciec. Prowadzący spotka się też z chińskimi mistrzami kuchni, którzy zdradzą mu sekrety przygotowania najlepszych azjatyckich dań. Przyjemnego gokowania!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.