TVN jesień 2015

APLAUZ APLAUZJesienią w TVN obejrzymy nowe TVNHDseriale: „Aż po sufit!”, „Singielka”, Wesołowska i mediatorzy” nowy talent show „Aplauz Aplauz!” oraz nowe sezony m.in „Top model”, „Master Chef”, Kuba Wojewódzki”, „Kto poślubi mojego syna?”, „Żony Hollywood”, „Kuchenne rewolucje”, „Mam talent”, „Kobieta na krańcu świata”  „Szpita;”, „Szkoła”…

Już od 1 września startuje jesienna ramówka w TVN,

PONIEDZIAŁEK

„Top model” – 21:30 – premiera 7 września

„Na językach” –  22:30 – premiera 7 września

 

WTOREK

„Aż po sufit!” –  21:30 – premiera 1 września  – NOWOŚĆ

„Kuba Wojewódzki” – 22:30 – premiera 1 września

 

ŚRODA

„Kto poślubi mojego syna?” –  21:30 – premiera 2 września

„Żony Hollywood” –  22:30 – premiera  2 września

 

CZWARTEK

„Kuchenne rewolucje” – 20:50 – premiera  3 września

 

PIĄTEK

SUPERKINO – 20:00 – premiera 4 września

 

SOBOTA

„Mam Talent!” – 20:00 – premiera  5 września

 

NIEDZIELA

„Kobieta na krańcu świata” – 11:00 – premiera 6 września

„Co Za Tydzień” – 11:30 – premiera 6 września

„Ugotowani” –  18:00 – premiera 6 września

„Aplauz, Aplauz!” – 20:00 – premiera 6 września – NOWOŚĆ

„MasterChef” –  21:30 – premiera 6 września

 

Codzienne programy, w tym nowy serial „Singielka”.

„Dzień Dobry TVN” – poniedziałek-piątek 8:00 i w weekendy 8:30 od 31 sierpnia

„Szkoła” – poniedziałek-piątek 15:00 – premiera 1 września

„Rozmowy w toku” – poniedziałek-piątek 16:00 – premiera 1 września

„Ukryta prawda” – poniedziałek-piątek – 17:00 – premiera 1 września

„Singielka” – poniedziałek-piątek 17:30 – od października – NOWOŚĆ

„Szpital” – poniedziałek-piątek 18:00 – premiera 1 września

„Na Wspólnej” – poniedziałek- czwartek 20:10

„Wesołowska i mediatorzy” – poniedziałek-środa 20:50 – premiera 1 września – NOWOŚĆ

 

 NOWOŚCI

 

AŻ PO SUFIT, wtorki 21:30 – premiera 1 września

AZ PO SUFITMają za sobą 25 lat udanego małżeństwa, dorosłe dzieci, które właśnie wyfrunęły z domu, oraz drugą młodość przed sobą. Żyć nie umierać! Gdy Joanna i Andrzej zaczynają smakować wyczekanej wolności, do ich drzwi po kolei pukają – a jakże – córka i synowie. I to z bagażami – dosłownie i w przenośni. „Aż po sufit!” to nowy serial TVN, w rolach głównych wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura.

 

 

SINGIELKA, poniedziałek-piątek 17:30 – od października

SINGIELKAByć singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które widzowie będą śledzić od października w serialu „Singielka”. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?

Elka (Paulina Chruściel) to trzydziestoparolatka, która od kilku lat jest sama. Dlaczego? No cóż, dla niej liczy się prawdziwa miłość a nie przypadkowe miłostki. A jak wiadomo tę niełatwo znaleźć. Stan cywilny Elki wcale nie jest dla niej powodem do zmartwień. Pracuje jako dziennikarka w popularnym portalu internetowym, rozwija się zawodowo i czeka na swój wielki moment w pracy. Generalnie jest zadowolona ze swojego życia singielki. Może się przecież wysypiać sama w wielkim łóżku, mieć szafę tylko dla siebie i w ogóle robić co jej się podoba. Tylko rodzina nie daje jej spokoju i ciągle dręczy Elkę pytaniami, które tak dobrze znają wszyscy single: Jak układa tam Twoje życie miłosne? Kiedy wreszcie sobie kogoś znajdziesz? Elka zaczyna mieć już tego dość i postanawia utrzeć nosa kochanej rodzince.

W dniu, kiedy jej siostra Natalia (Julia Kamińska) ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka postanawia, że wbrew temu, co sądzi jej mama (Dorota Pomykała) na ślubie siostry pojawi się z facetem. I to nie byle jakim, przypadkowym, ale Tym Jedynym. Do ślubu Natalii zostało dokładnie 274 dni. Elka zaczyna chodzić na randki, a perypetie związane z szukaniem miłości opisuje w felietonach pod pseudonimem Singielka.

 

WESOŁOWSKA I MEDIATORZY, poniedziałek-środa 20:50 – premiera 1 września

WESOLOWSKA I MEDIATORZY„Wesołowska i Mediatorzy” to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial o tym, że istnieją wyjścia z pozornie niemożliwych do rozwikłania sporów. Mediacja zaczyna być dostrzegana i doceniana, bo w skomplikowanym świecie zaczynamy coraz częściej szukać uzgodnienia stanowisk zamiast konfrontacji, zadośćuczynienia zamiast rewanżu i wybaczenia zamiast zemsty. Nikt lepiej nie pokaże, jak szukać sprawiedliwego i mądrego wychodzenia z konfliktów niż Anna Maria Wesołowska i jej zespół młodych mediatorów.

 

 

APLAUZ APLAUZ, niedziele 20:00 – premiera 6 września

APLAUZ APLAUZŚpiewasz wraz z rodziną przy dźwiękach gitary na wakacjach? Jesteście mistrzami wspólnego kolędowania? Czas wyjść z domowego zacisza i stanąć w blasku świateł! Po raz pierwszy na scenie staną juniorzy rodu wraz ze swoją mamą, tatą, babcią lub dziadkiem i wyśpiewają sobie sławę! O przejściu do kolejnych etapów zadecyduje… aplauz widowni zgromadzonej w studiu oraz głosy ławy jurorskiej. A zasiądzie w niej dwójka profesjonalnych muzyków – Anna Rusowicz i Piotr Rubik oraz najbardziej empatyczna psycholog- Małgorzata Ohme! Nowy program „Aplauz, Aplauz!” poprowadzi energetyczna Agnieszka Szulim!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.