TVN jesień 2013

MamTalentJesienią w TVN obejrzymy nowe sezony programów „Mam talent” z nowym jurorem Agustinem Egurollą. 2 sezon „Masterchef”, kolejne sezony „Kobieta na krańcu świata”, „Perekcyjna pani domu”, „Bitwa o dom”, Kuchenne rewolucje”, „Ugotowani”, „Kuba Wojewódzki”, „Rozmowy w toku”, „Na językach”, „Co za tydzień” i „Dzień dobry TVN”. Obejrzymy również nowy serial „Wawa non TVNHDstop” oraz kolejne sezony seriali „Szpital”, „Lekarze”, „Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, „Na Wspólnej”, „Ukryta prawda” i „W-11 Wydział śledczy.”. Z seriali zagranicznych obejrzymy „Wybrani”, „Gdzie pachnatokrotki sezon 2 oraz „Dowody zbrodni” sezon 7.

MAM TALENT!

program rozrywkowy na żywo

Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurolla

Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia

Emisja: sobota, godz. 20.00, od 7 września

pamtalent.tvn.pl

MamTalentCiągle zaskakujący i pokazujący nowe talenty uczestnicy, nieprzewidywalni jurorzy
i niezastąpieni prowadzący, czyli „Mam talent!”. Czy za sprawą Agustina Egurroli zwycięży taniec, czy jednak postawi na swoim przewodnicząca jury Agnieszka Chylińska? A może Małgorzatę Foremniak oczaruje ogniste spojrzenie utalentowanego uczestnika? Tak czy inaczej, ostatnie zdanie będzie należeć do widzów programu, bo to oni zdecydują kto zasłuży na miano najbardziej utalentowanego!

Akrobaci, muzycy, tancerze, żonglerze, kuglarze… ograniczeń nie ma. I tak zobaczymy m.in. pokazy kulinarne, cukiernicze, florystyczne. Na osoby lubiące dreszczyk emocji czekają wręcz drastyczne sceny, a wśród nich objadanie się żyletkami czy mrożący krew w żyłach występ z użyciem pejczy. Również artyści – malarze i rzeźbiarze – postanowili swoje umiejętności odkryć przed szeroką widownią. Na scenie pojawi się mistrz jojo, a nawet… naga kobieta. Padną także niecenzuralne teksty, które wyszły spod pióra polskiego pisarza, Aleksandra Fredro. Gra na zębach, nitach  kubkach czy wykraczająca poza zmysły iluzja mentalna? Tego również nie zabraknie! Popularność „Mam talent!” zachęciła do udziału w programie  obywateli pochodzących z Gwatemali, Peru, Haiti, Rosji i Gruzji.

Widzowie będą mieli także okazję zobaczyć, jak za kulisami programu zachowują się jurorzy, co robią w garderobach oraz… jak uprawiają sport. Z wysoką, dosłownie, klasą program poprowadzi para nie do podrobienia – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Będą zapowiadać, służyć pomocą i rozładowywać napięte emocje. Odprowadzać uczestników, nie tylko na scenę, ale i do drzwi…

Tego co będzie działo się na scenie nie sposób opisać. Po prostu trzeba to zobaczyć.

 

MASTERCHEF sezon 2,

Emisja: niedziela, godz. 20.00, od 1 września

reality show

Jury: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran

masterchef.tvn.pl


MasterChef2
Od 1 września rusza kolejna polska edycja programu „MasterChef” – najpopularniejszego show kulinarnego świata! Czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy? Jakie nietypowe zadania otrzymają i jakie finezyjne potrawy przygotują?  Czy jurorzy będą równie surowi i które z dań zachwyci ich wyrafinowane podniebienia?  Kulinarny spektakl czas zacząć.

Pierwsza edycja niezwykłego programu, zgodnie z popularną maksymą „przez żołądek do serca”, zyskała ogromną sympatię widzów. Książka zwyciężczyni programu – Basi Ritz, stała się bestsellerem, a pozostali uczestnicy świetnie radzą sobie na rynku gastronomicznym. Jak będzie tym razem?

W jesiennej serii możemy liczyć na wiele niespodzianek. Podczas castingów kucharze amatorzy niejednokrotnie zadziwiali jury. Jak Magda Gessler zareagowała na roladkę z krokodyla? Czy Ania Starmach spróbowała sałatki z pytona? Czy Michelowi Moranowi smakował gulasz z jelenia? To na dobry początek.

Uczestnicy stawią też czoło wielu wyzwaniom – będą popisywać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami w egzotycznym Maroku, tam zetkną się z niezwykłymi lokalnymi specjałami, spotkają marokańskich kucharzy i poznają smaki Afryki. W jednym z odcinków wystąpi gościnnie charyzmatyczny Marco Pierre White – jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni świata. Jego uczniem był m.in. lubiany przez Polaków Gordon Ramsay.

O tym, kto zostanie nowym Mistrzem Kuchni i czyja receptura okaże się przepisem
na sukces, zdecyduje jury: Magda Gessler – najsłynniejsza polska restauratorka, Anna Starmach – absolwentka słynnej szkoły kucharskiej Le Cordon Bleu w Paryżu i prowadząca program „Pyszne 25” w TVN Style oraz Michel Moran – szef kuchni jednej z najlepszych polskich restauracji „Bistro de Paris”, rekomendowanej przez Przewodnik Michelin.

Program „MasterChef” to niezwykłe widowisko, w którym pasjonaci gotowania przygotowują swe popisowe dania i poddają ostrej krytyce profesjonalnego jury. Wielu kucharzy – amatorów bierze udział w castingach do programu. Jednakże tylko 14 najlepszych otrzyma szansę by walczyć o tytuł MasterChefa, 100 tysięcy złotych i własną książkę kucharską.

 

BITWA O DOM sezon 2

program rozrywkowy

Jury: Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek, Tomasz Pągowski

Emisja: środa, godz. 21.30, od 4 września

Uwaga! Uwaga! Niezwykła okazja! Atrakcyjne mieszkanie do wygrania! Wystarczy pokonać rywali i podbić serca wymagającego jury.  „Bitwa o dom” już rozpoczęta!

Bitwa o dom , 8.03.2013, Na zdje?ciuRzadko kiedy nowe mieszkania spadają z nieba! „Bitwa o dom” to jedyna okazja, żeby spełnić swoje marzenie o przytulnym gniazdku. Z całej Polski spływają zgłoszenia ludzi, którzy tak jak Piotr Gogolewski – zwycięzca pierwszej edycji – chcą stoczyć bitwę o swoją przyszłość. Single, dziadkowie, bezdzietne małżeństwa, rodziny wielopokoleniowe, narzeczeni, rozwódki i rozwodnicy. Wszyscy są gotowi, aby stanąć do bitwy i wywrócić swoje życie do góry nogami. Kto tym razem będzie miał szansę, żeby wykazać się talentami dekoratorskimi? Wybrani uczestnicy dostaną pod swoją opiekę mieszkania w stanie surowym, z których będą musieli wyczarować prawdziwe cacka. Muszą wygrać z czasem i zmieścić się w określonym budżecie. Nie będzie łatwo! Projektowanie, zakupy, przebudowa, nietypowe rozwiązania, dekorowanie wnętrz to tylko część zadań z jakimi będą musieli zmierzyć się bohaterowie programu. Wszystko pod okiem widzów i surowego jury, które już nie może się doczekać nowej edycji. Tomasz Pągowski stawia na kreatywność  i nietuzinkowe pomysły. Natalia Nguyen dba o funkcjonalność każdego architektonicznego rozwiązania. Nie zapomina też o zasadach feng shui, w którym jest specjalistką. Małgorzata Rozenek zwraca uwagę na każdy detal i zawsze ma swoje zdanie w kwestii wystroju.
Ta wymagająca trójka nie przepuści żadnej fuszerki. W końcu to „Bitwa o dom”!

 

PERFEKCYJNA PANI DOMU

reality show

Prowadząca: Małgorzata Rozenek

Emisja: poniedziałek, godz. 21.30, od 2 września

perfekcyjna.tvn.pl

PerfekcyjnaPaniDomuSprzątanie to niby taka zwykła sprawa. Każdy kiedyś porządkował i pucował. Czy półtora roku temu ktoś przypuszczał, że z tak prostych czynności można stworzyć prawdziwą religię? Małgorzata Rozenek potrafi to jak nikt inny! Polscy widzowie pokochali „Perfekcyjną Panią Domu”, a prowadząca przebiła popularnością swoją brytyjską odpowiedniczkę.

Kto by się spodziewał, że Polacy z takim zapałem zabiorą się do sprzątania ze zwykłym octem, proszkiem  do pieczenia i cytryną?! Większość widzów zna już zasadę „3 P”, potrafi segregować rzeczy, pokochało pudełka i bez mrugnięcia okiem składa prześcieradło
z gumką. Małgorzata Rozenek wielokrotnie udowodniła, że swoim zapałem i energią potrafi zarazić nawet największego leniucha.

W nowym sezonie „Perfekcyjna Pani Domu” będzie miała dużo pracy. Nadal jest wiele osób, które mają bałagan nie tylko w swoich domach, ale także w życiu i potrzebują jej wsparcia. „Królowa czystości” odwiedzi niezwykłe mieszkania kobiet z pasją, które uwielbiają „artystyczny nieład”. Weźmie udział w międzypokoleniowych starciach i pomoże rozstrzygnąć niejeden spór. Maminsynkowie, córeczki uczepione kurczowo swoich rodziców to już dla Małgorzaty Rozenek chleb powszedni. W tej edycji także ich nie zabraknie. Jesienne porządki czas zacząć!

 

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA sezon 5

program podróżniczy

Prowadząca: Martyna Wojciechowska

Emisja: niedziela, godz. 10.55, od 8 września

nakrancuswiata.tvn.pl

KobietaNaKrancuSwiata5Piąty sezon programu “Kobieta na krańcu świata” zapowiada się więcej niż obiecująco. Martyna Wojciechowska, która kilkakrotnie okrążyła kulę ziemską i poznała do tej pory wiele niezwykłych historii kobiet z najdalszych zakątków ziemi, znowu nie zawiedzie. Będzie inspirować, wzruszać, dawać siłę, czasem też przerażać – dostarczy widzom całą paletę emocji. Każdy znajdzie coś dla siebie, od opowieści o ratowaniu zagrożonych gatunków krokodyli w malowniczym Belize, przez poszukiwanie złota w Sudanie Południowym aż po rozmowy z duchami zmarłych na Kubie. “Kobieta na krańcu świata” po raz kolejny poszerzy horyzonty i pokaże rzeczywistość taką, jaką jest, bez upiększania czy oceniania.

Program „Kobieta na krańcu świata” emitowany jest już w 6 wersjach językowych, w kilkunastu krajach, m.in. w Japonii, Hong Kongu, Hiszpanii czy Szwecji, ale wciąż nie przestaje zaskakiwać! Tym razem Martyna wyruszyła do Tajlandii, na Filipiny, do Sudanu Południowego, Belize, na Kubę, do Albanii i Stanów Zjednoczonych. Dziennikarka przedstawi widzom historie, które na długo pozostaną w pamięci. To świat, o którego istnieniu wielu z nas nie miało pojęcia.

W Sudanie Południowym, najmłodszym kraju świata do niedawna ogarniętym wojną, Martyna dotarła do nielegalnych kopalni złota. Spotkała tam kobietę z plemienia Toposa, która oprócz codziennych czynności w swojej wiosce zajmuje się poszukiwaniem cennego kruszcu.

Podczas wyprawy na Kubę Martyna poznała lokalne czary i zaklęcia. Czy można rozmawiać z duchami przodków poprzez szklanki napełnione wodą? Opowie o tym santeryjska kapłanka z Trinidadu. Ekipa programu odbyła także fascynującą podróż po tej wyspie, gdzie ludzie wciąż żyją w absurdach socjalistycznego kraju.

Z kolei w Belize Martyna stanęła oko w oko z krokodylami, a Cherie, która na co dzień zajmuje się ratowaniem tych niezwykłych gadów okazała się także wrażliwą, pełną czułości kobietą, która – choć mogłoby wydawać się to niemożliwe – naprawdę kocha te przerażające stworzenia.

Jedną z bardziej szokujących historii Martyna odkryła w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotkała ważącą prawie 300 kg Donnę uwięzioną w swoim monstrualnym ciele. Próbowała zrozumieć fenomen „tuczenia” kobiet w celu zaspokojenia męskich fantazji seksualnych. Okaże się, że dla miłości kobieta jest w stanie zrobić wszystko, nawet zaryzykować własne zdrowie i życie.

To tylko część historii, które widzowie programu „Kobieta na krańcu świata” zobaczą w TVN tej jesieni!

 

KUCHENNE REWOLUCJE

program rozrywkowy

Prowadząca: Magda Gessler

Emisja: czwartek, godz. 21.30, od 5 września

kuchennerewolucje.tvn.pl

Magda Gessler odwiedziła już prawie każdy zakątek Polski. W ponad 90 restauracjach przekazywała kucharzom oraz właścicielom „przepis” na sukces. W nowej edycji pierwsza „rewolucjonistka” RP zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami.

KuchenneRewolucjeSopot, Łódź, Słupsk, Kościerzyna, Nowy Targ to zaledwie kilka z miast, w których w nowym sezonie zagości specjalistka od „kuchennej rewolucji”! Magda Gessler  stawi czoła najróżniejszym problemom restauratorów i nawykom kucharzy. Czy z każdej „bitwy” o dobre imię polskiej kuchni wyjdzie zwycięsko? Przekonamy się już niebawem. Pewne jednak jest to, że Magda Gessler nie podda się bez walki! Udowodni, że paskudny barak z tłustym jedzeniem, tylko jej znanymi sposobami można zamienić w urokliwą małą  restauracyjkę
z pyszną domową kuchnią. W innym przypadku trzem „kobietom na skraju załamania nerwowego” odmieni  ponurą, bankrutującą restaurację  w ciepłe, kobiece miejsce
z oryginalnym menu. Wstrząśnie  trzema mężczyznami pogrążonymi w marazmie
i przypomni im na czym polega prawdziwa restauracja. Co zrobi z restauracją, którą zdecydowanie omijają  klienci, a jej wnętrze jest totalną porażką? Jak  uzdrowi restaurację w zamku położonym na uboczu? Czy uda się jej wpłynąć na kucharzy, by ci szanowali ludzi, dla których gotują?

Ciekawych, czasami szalonych pomysłów Magdzie Gessler na pewno nie zabraknie! Zaskoczy wielokrotnie swoją kreatywnością i bezkompromisowością w odkrywaniu kuchennych grzechów głównych. Czy wszyscy proszący ją o pomoc będą chcieli wypełnić jej zalecenia i naprawiać swoje błędy?  Zobaczymy już we wrześniu!

 

UGOTOWANI

program kulinarno-rozrywkowy

Emisja: niedziela, godz. 18.00, od 8 września

ugotowani.tvn.pl

Plan programu "Ugotowani" Seria trzecia 30.07.2012 fot.: TVN/Cezary PiwowarskiŁączy ich pasja do gotowania, miłość do jedzenia, radość z karmienia innych i głód zwycięstwa! „Ugotowani”, bo to właśnie o nich mowa, już czekają na zaproszenie do stołu. Nowe menu mają dopracowane do perfekcji i w zanadrzu kilka asów w rękawie, którymi zakasują konkurencję! W czyjej kuchni rozniesie się woń zwycięstwa? Która z gwiazd polskiego show-biznesu tym razem podejmie wyzwanie i odkryje swój kulinarny talent?

Przepis na „Ugotowanych” jest prosty: w każdym odcinku czwórka bohaterów przygotowuje dla siebie kolacje, zasiada do jednego stołu i walczy o 5 tysięcy złotych. Apetyt na wygraną ma każdy, ale mistrz kuchni może być tylko jeden. To, kto zostanie zwycięzcą kulinarnych zmagań, zawsze budzi wielkie emocje. I tym razem nie będzie inaczej!

W nowej edycji do walki o apetyczną sumkę staną mieszkańcy 11 miast, w tym m.in.: Lublina, Krakowa, Kielc, Bydgoszczy, Warszawy i Trójmiasta. Które z miejsc na kulinarnej mapie Polski okaże się bezkonkurencyjne pod względem menu? Gdzie będzie smacznie, a gdzie tylko widowiskowo? W którym z miast bohaterowie będą sobie najbardziej słodzić? A gdzie postawią sprawy na ostrzu noża? Dowiemy się już jesienią! Wtedy też poznamy 4 gwiazdy, które w tej edycji staną do kulinarnej bitwy przy stole „Ugotowanych”. Zajrzymy do ich domów, sprawdzimy kulinarne umiejętności, ocenimy gościnność i, a nuż, skłonimy do zwierzeń… Czyja gwiazda rozbłyśnie w kuchni najjaśniej, a czyja przeżyje upadek? Odpowiedzi na te pytania w odcinku specjalnym „Ugotowanych” już jesienią!

 

„WAWA NON STOP”

serial

Mieszkańcy domu: Maciej Tylenda (Maciej), Dobrosława Stoma (Dobrusia), Jacek Mędrala (Janek), Jowita Zienkiewicz (Oliwia), Łukasz Jaronik (Łukasz),  Marta Chwaszczyńska (Marta), Magdalena Budrewicz (Lena), Joanna Drozdowska (Joanna) , Maciej Czachowski (Piotr)

Emisja: pon.-pt., godz. 18.00, od 2 września

wawa.tvn.pl

WawaNonStopW tym domu kamera towarzyszy jego mieszkańcom NON STOP – całą dobę,
7 dni w tygodniu. Pokazując każdy aspekt życia domowników, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Już od września, dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszka pod jednym dachem. Zmierzą się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami…Bo scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu.

 

A jak się to wszystko zaczęło? Maciej – bloger, pasjonat motocykli i muzyki rockowej prowadzi komis z rowerami. Pewnego dnia nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom
w centrum Warszawy. Pieniądze, które zostawiła mu w spadku babcia oraz kredyt wystarczają na remont domu, jednak już nie na opłaty. Maciek dochodzi do wniosku, że sam nie da rady utrzymać mieszkania. Wpada na pomysł, by wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część swoich lokatorów znajduje w Internecie, gdzie umieścił ogłoszenie. Część trafi do domu przez dziwne zbiegi okoliczności. Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Z upływem tygodni dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie ze stolicą.

Początki wspólnego mieszkania dla nikogo z grupy nie będą łatwe. Kobiety okupujące łazienkę, jedzenie znikające z lodówki, niezapowiedziane imprezy do białego rana, zepsuta pralka czy szukanie odpowiedzi na odwieczne pytanie – kto dziś sprząta? Kamera będzie towarzyszyć domownikom jednak nie tylko w domu, ale też poza nim – podczas pracy,
w czasie wolnym, z przyjaciółmi lub wrogami. Obserwując, jak uczestnicy realizują swoje plany, pokonują trudności oraz podejmują kolejne wyzwania. A także wtedy kiedy zrobi się bardzo prywatnie… Ale koniec końców to dom będzie centralnym miejscem programu. To tu stale będą spotykać się współlokatorzy, tu będą zbiegać się wszystkie historie. Stąd też będą brały one swój początek.

 

LEKARZE

serial medyczno-obyczajowy

Obsada: Magdalena Różczka (Alicja Szymańska), Paweł Małaszyński (Maks Keller), Danuta Stenka (Elżbieta Bosak), Jacek Koman (Leon Jasiński), Piotr Polk (Krzysztof Florczyk), Szymo Bobrowski (Piotr Wanat), Marcin Perchuć (Adam Gajewski „JIVAN”), Wojciech Zieliński (Daniel Orda), Katarzyna Bujakiewicz (Sylwia Matysik), Agnieszka Więdłocha (Beata Jasińska), Magdalena Boczarska (Olga Rojko), Katarzyna Warnke (Iza Wanat), Marta Ścisłowicz (Magdalena Żelichowska), Aleksandra Hamkało (Basia Torzewska), Krzysztof Jędrysek (Tadeusz Karkoszka) i inni.

Emisja: poniedziałek, godz. 21.30, od 2 września

lekarze.tvn.pl

Lekarze „Lekarze” z powołania – ratują życie zarówno w serialu, jak i w świecie realnym. Aktorzy przez całą wiosnę wspierali akcję społeczną na rzecz zwiększenia świadomości i akceptacji społecznej dla idei transplantacji m.in. poprzez promocję podpisania oświadczenia woli. Z kolei ich bohaterowie jesienią wracają do szpitala Copernicus, by walczyć o życie serialowych pacjentów.

Widzowie już od września będą mogli ponownie śledzić zmagania „Lekarzy”. Kolejne wyzwania i przypadki chorób, a w międzyczasie powroty starych miłości i nowe sercowe uniesienia. Ekipę lekarską zasili świeża krew w osobie Olgi (Magdaleny Boczarskiej) czy Basi (Aleksandry Hamkało), które mocno odbiją się na życiu głównych bohaterów.

 „Nowa seria „Lekarzy” z pewnością będzie okazją, aby wraz z naszymi postaciami przeżywać i długo oczekiwane chwile szczęścia, i zaskakujące momenty zwątpienia – zapewnia producentka serialu Dorota Chamczyk. – „Zobaczymy ciąg dalszy zdarzeń, jakie wiążą się z tajemniczą lekarką Olgą, którą Maks (Paweł Małaszyński) poznał w Somalii. Przekonamy się jak silna jest siła miłości, a jak trudna moc wybaczania.  Poznamy bliżej młodą lekarkę Barbarę Torzewska (Aleksandra Hamkało), którą Leon (Jacek Koman) spotkał w Bydgoszczy. Ciekawie zapowiada się historia tajemniczego pacjenta Filipa (Andrzej Niemyt) i Beaty (Agnieszka Więdłocha). 

Miłość Alicji i Maksa nabierze rumieńców. Szykują się ślub, wesele i romantyczna podróż poślubna. Czy pojawienie się w Toruniu lekarki z misji w Somalii, Olgi Rojko zburzy sielankę zakochanych?

Relacje pomiędzy Elżbietą i Krzysztofem radykalnie się zmienią. Współpraca przy tworzeniu szpitala klinicznego, który był marzeniem Elżbiety, bardzo ich zbliży. Czy odważą się przekroczyć granice przyjaźni? Czy nowy szef kliniki, nielubiany znajomy z lat studenckich zepsuje plany przyjaciół?

Orda ciągle nie będzie mógł znaleźć dla siebie miejsca po zerwaniu z Sylwią. Jego motocyklowa pasja doprowadzi do wypadku, po którym życie i kariera zawodowa chirurga zawisną na włosku. Czy uda mu się wrócić do zdrowia i pełnej sprawności? A może dopierootarcie się o śmierć sprawi, że Sylwia i Daniel przestaną uciekać od miłości, która ich połączyła?

Życiową walkę podejmie również Iza, która po powrocie z odwyku rozpocznie próby odbudowy związku z Piotrem. Czy będzie w stanie cierpliwie czekać, aż mąż zauważy jej starania? Wszelkie nadzieje rozwieją się, gdy odkryje, ze Piotr ma romans. Wówczas postawi wszystko na jedną kartę…

Gościnnie w tej serii serialu pojawią się m.in. Ewa Błaszczyk, Aleksandra Popławska, Ewa Skibińska, Karolina Gorczyca, Maria Maj, Anna Radwan, Ireneusz Czop, Krzysztof Pieczyński, Piotr Jankowski, Andrzej Zieliński, Jarosław Boberek oraz Cezary Kosiński.

 

PRZEPIS NA ŻYCIE sezon 2, od 1 września, niedziela godz. 21:00

serial

Obsada: Magdalena Kumorek (Anka), Borys Szyc (Jerzy), Piotr Adamczyk (Andrzej), Edyta Olszówka (Pola), Maja Ostaszewska (Beata), Bartek Świderski (Tadeusz), Dorota Kolak (Irena), Iwona Bielska (Wanda), Wojciech Duryasz (Karol), Sławomir Orzechowski (Stefan), Jan Englert (Michał), Aleksandra Radwańska (Mania), Dominika Gwit (Gruba), Magdalena Schejbal (Zuza) i inni

Emisja: niedziela, godz. 21:00, od 1 września

przepisnazycie.tvn.pl

PrzepisNaZycieSmaki, kolory, humor, przyjaciele, miłość – to podstawowe składniki tego serialu. Jego bohaterowie zaserwowali widzom serpentynę przygód i emocji, które często brały górę nad rozumem. Z czego wynikało wiele nietuzinkowych historii… Ale w końcu przyszedł czas na deser. Przepis podamy już jesienią. Szef kuchni Anka Adamowicz poleca! 

Poprzedni sezon serialu zakończył się dość niespodziewanie. Kiedy już wszyscy myśleli, że Jerzy wypowie sakramentalne „tak” i stanie się mężem pięknej pani psycholog Doroty, ten wybiegł z kościoła. Zdał sobie sprawę, że życie może budować tylko u boku Anki i to ona jest jego największą miłością. Postanowił odszukać ukochaną we Włoszech. A to oznacza kolejne perypetie miłosne zakochanych. Tym bardziej, że pewne osoby nie życzą najlepiej ich związkowi. Co więcej, Anka będzie musiała się zmierzyć z dalszymi przeciwnościami losu. Stoczy walkę o ukochaną restaurację – „Przepis”. Po drugiej stronie ringu stanie Zuza (Magdalena Schejbal), córka Michała (Jan Englert), która będzie chciała przejąć restaurację.

Beatka i Andrzej – u tej pary na pewno będzie ciekawie. Do ich na pozór ułożonego życia wkradnie się niezapowiedziany gość. Gość, który nie będzie chciał szybko zniknąć i który znakomicie się zadomowi w ich domu. Czy „ten trzeci” zburzy idyllę związku? Czy Andrzej zaakceptuje w domu męską konkurencję?

U Poli i Tadeusza dużo pozytywnych zmian. Pola jest w ciąży, a Tadeusz wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie. Na szczęście stan jego zdrowia ulega znacznej poprawie. Dzięki temu będzie mógł w pełni poświęcić swój czas Poli, która na pewno będzie go teraz bardzo potrzebowała.

Premierowy sezon to nowe pytania i odpowiedzi także w przypadku najstarszych i najmłodszych bohaterów serialu. Seniorzy i młodzi – różni, a jednak podobni. Dla nich miłość, przyjaźń, sukces i porażka smakują tak samo, niezależnie od wieku. A ich losy niezmiennie układają się w różnobarwny portret życia, na który każdy z nich szuka swojego przepisu. „Przepis na życie” od września w TVN.

 

PRAWO AGATY

serial obyczajowy

Obsada: Agnieszka Dygant (Agata Przybysz), Daria Widawska (Dorota Gawron), Leszek Lichota (Marek Dębski), Małgorzata Kożuchowska (Maria Okońska), Tomasz Karolak (Wojtek Gawron), Marian Opania (Andrzej Przybysz), Michał Mikołajczak (Bartek Jankowski) i inni.

Emisja: wtorek, godz. 21:30, od 3 września

prawoagaty.tvn.pl

Czasami życie decyduje za nas. Zmusza, aby się zatrzymać i poważnie nad sobą zastanowić. To czeka bohaterów serialu w nadchodzących odcinkach. Po utracie prawa wykonywania zawodu, życie Agaty diametralnie się zmienia. Czy mecenas Przybysz zdoła odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Prawo Agaty 3Po raz kolejny los wystawia Agatę na dramatyczną próbę. Po utracie posady dyrektora w firmie ubezpieczeniowej, mecenas Przybysz znalazła pomoc u przyjaciółki. Teraz znowu kariera bohaterki jest na zakręcie. Utrata prawa wykonywania zawodu dla prawnika oznacza koniec. Tak jest w przypadku mecenas Przybysz. Na szczęście załamanie nie trwa długo. Agata znajduje nowe zajęcie, które otworzy przed nią gamę nieznanych do tej pory możliwości. Praca z młodzieżą okaże się dla kobiety niezwykle inspirująca, a wsparcie, które otrzyma od przyjaciół w nowej sytuacji utwierdzi ją w przekonaniu, że wszystko jest możliwe, także w miłości! Sama Agata także nie zapomni o najbliższych i w razie potrzeby pospieszy im z pomocą. A ta będzie potrzebna szczególnie Wojtkowi i Dorocie. Gawron, który w końcu odnalazł szczęście zawodowe w prowadzeniu knajpy, tragicznym zrządzeniem losu stanie przed dylematem, co zrobić ze swoją przyszłością. Dorotę pochłoną sprawy zawodowe i nie zawsze będzie miała czas dla męża. Wsparcia będzie potrzebował także Marek. Widzowie poznają wreszcie jego rodzinę, a odkrycie tajemnicy z lat młodości Dębskiego pozwoli im zrozumieć, dlaczego adwokat ma trudności w budowaniu relacji z kobietami.
Najmłodszy z grona przyjaciół, Bartek, w końcu odnajdzie satysfakcję nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Przystojny adwokat pokaże nam się od strony, której wcześniej nie znaliśmy – mężczyzny, o którego starcie stoczą dwie nieprzeciętne kobiety! Czy wybierze właściwą partnerkę, tak jak stało się w przypadku ojca Agaty – Andrzeja? Związek Przybysza robi się coraz bardziej poważny i wiele wskazuje na to, że zakończy się na ślubnym kobiercu. Czy któryś z pozostałych bohaterów pójdzie w jego ślady?
Tej jesieni Agata i Marek dojrzewają. Każde na własną rękę, ale tak naprawdę wspólnie. Czynowe doświadczenia umocnią ich przyjaźń czy może doprowadza do rozstania? Zobaczycie już w krótce!

W najnowszych odcinkach „Prawa Agaty” gościnnie wystąpią m.in.: Bartosz Opania, Witold Dębicki, Sylwia Boroń, Paulina Chruściel, Marcin Hycnar, Natalia Keber .

 

SZPITAL

serial

Obsada: Maciej Słota (dr Piotr Wójtowicz), Radek Osmalak (dr Eryk Wajman), Krzysztof Wnuk (dr Michał Morawski), Tomasz Augustynowicz (dr Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (dr Anna Nowicka), Kaja Sosnowska (dr Dominika Gajda), Elżbieta Wójcik (pielęgniarka oddziałowa Elżbieta Sułowska).

Emisja: pon.-pt., godz. 17:00, od 2 września
szpital.tvn.pl

Plan zdjeciowy serialu SZPITALSportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze wykryją ostrą gruźlicę. Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy z udziałem kobiety w ciąży. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której boi się przyznać rodzicom. A także symulant przekonany o swojej chorobie, opierający się na diagnozie… wróżki! To tylko część z emocjonujących historii i ciekawych przypadków medycznych z jakimi zmierzą się w nowych odcinkach lekarze ze „Szpitala”.

Nieustannie toczą walkę o ludzkie życie, leczą choroby, opatrują rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które nierzadko towarzyszy pobytom w szpitalu. Lekarze z krakowskiego SOR-u robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc ludziom w ich bolesnej drodze do wyzdrowienia. Tak było dotychczas i tak będzie w nowych odcinkach serialu!

Widzowie „Szpitala” mogą się spodziewać mnóstwa trzymających w napięciu akcji ratowniczych i zaskakujących ludzkich historii. Jak choćby ta, której bohaterką będzie kobieta z zaburzeniami psychicznymi, chcąca targnąć się na życie własnych dzieci. Albo ta, gdzie na SOR trafi mały chłopiec z wrodzoną wadą serca. Matka nie zgadza się jednak na jego leczenie, gdyż panicznie boi się szpitali. W przeszłości straciła dziecko i winą za to do dziś obarcza lekarzy… Czy ordynator zdoła ją nakłonić do zmiany zdania i uratować życia chłopca?

Lekarzom nie będzie również łatwo w przypadku kobiety z guzem piersi, która za wszelką cenę chce ukryć swoją chorobę przed mężem. Boi się, że ten ją zostawi, dlatego próbuje na własną rękę leczyć się wywarem z ostrych papryk. Trafia na SOR z ostrym zatruciem… Jak dalej potoczą się jej losy?

Jakie jeszcze ludzkie historie widzowie będą mieli okazje poznać przez pryzmat „Szpitala”? Przekonamy się już we wrześniu!
UKRYTA PRAWDA

serial

Emisja: pon. – pt., godz. 15:00, od 2 września

ukrytaprawda.tvn.pl

Top Model, Odcinek 10, Edycja 3, gość specjalny Ania RubikKolejne opowieści o ludziach stojących przed bardzo poważnymi życiowymi wyborami. Historie, które mogą zdarzyć się w każdej rodzinie i każdemu z nas. Problemy z jakimi borykają się młodzi ludzie wchodzący w dorosłe życie. Tematy te zostaną poruszone w jesiennych odcinkach serialu „Ukryta prawda”, który zdobył już swoich wiernych widzów.

Jeden z odcinków opowie o dramatycznej sytuacji małżeństwa, którego dzieci potrzebują przeszczepu nerek. Zaskoczeni i przerażeni diagnozą rodzice zrobią wszystko żeby ratować życie swoich pociech. Podejmą bardzo trudną decyzję. Czy przyniesie oczekiwany efekt?

W nowych odcinkach „Ukrytej prawdy” często będziemy przedstawiać problemy, z którymi boryka się młodzież. Brak porozumienia z rodzicami i kolegami, bunt okresu dojrzewania, wątpliwości w kwestii przyszłości, życiowe decyzje i konflikty z otoczeniem. Przykładem będzie przypadek Kasi, która odkryje, że nie interesują jej chłopcy. Pociąg seksualny czuje tylko do dziewczyn. Jak z tą sytuacją poradzi sobie bohaterka? Komu zwierzy się ze swoich wątpliwości i obaw? Jak na homoseksualizm dziewczyny zareagują jej najbliżsi?

 

W-11 WYDZIAŁ ŚLEDCZY

Emisja: pon. – czw., godz. 20.45, od 2 września

serial

Komisarze: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Joanna Palka, Rafał Kopacz

w11.tvn.pl

W11W nadchodzącym sezonie na widzów serialu czeka mnóstwo różnorodnych śledztw
i akcji poprowadzonych przez komisarzy z W-11. Wśród nich znajdą się sprawy dotyczące zabójstw nie tylko dla zemsty, czy zysku, ale i popełnianych dla zdobycia sławy. Poruszające historie nastolatków wplątanych w niebezpieczne układy.  Rodzinne dramaty rozgrywające się w zaciszach domowych, jak również wydarzenia znane z pierwszych stron gazet.

Na jednym z osiedli zostaje postrzelona młoda kobieta. Zaraz po przyjeździe policji pada kolejny strzał, którego ofiarą jest młody chłopak. To on wydaje się być celem zabójcy. Tymczasem ktoś strzela do policyjnego balistyka. Policja organizuje na osiedlu centrum dowodzenia, pojawia się także brygada antyterrorystów, a sprawę relacjonują media. Wkrótce policja ustala kto i dlaczego postanowił zabijać… Sprawę tę poprowadzą komisarze Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba oraz Anna Palka i Rafał Kopacz.

Kolejna historia pokazuje dramat matki, która twierdzi, że jej piętnastoletnia córka została porwana. Prowadzący śledztwo Anna Potaczek i Maciej Dębosz odkrywają, że nastolatka nawiązała w Internecie kontakt z grupą rówieśników. Zaniedbane przez rodziców dzieciaki uważają, że są elfami i należą do innego świata. Ta sprawa nie znajdzie niestety szczęśliwego zakończenia.

Z przerażającą tragedią rodzinną zmierzą się Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Z domu znika biznesmen, członek rady miasta. Początkowo trop prowadzi do mężczyzn, którzy grozili mężczyźnie chcąc wyegzekwować długi. Tymczasem policja dokonuje makabrycznego znaleziska. W rzece ktoś zatopił worki z poćwiartowanym ciałem poszukiwanego. Zeznania świadków sugerują, że mężczyzna był despotą i znęcał się nad rodziną. Komisarze postanawiają bliżej przyjrzeć się jego żonie i dzieciom…

Z trudną sprawą, bo dotyczącą krzywdy dziecka, będą mieli do czynienia Anna Palka i Rafał Kopacz. W centrum miasta ktoś ciężko pobił ośmioletnią dziewczynkę. Świadkowie zeznają, że dziecko żebrało. Policja ustala, że dziewczynka pochodzi z patologicznej rodziny i być może do nagabywania obcych na ulicy zmuszał ją ojciec. Tymczasem dalsze śledztwo odkrywa, że nie była jedynym dzieckiem zmuszanym do zarabiania na ulicy. Kto zajmuje się tym procederem i jest zdolny do skrzywdzenia dziecka?

 

NA WSPÓLNEJ

Emisja: pon.- czw. 20:05, od 2 września

serial obyczajowy

Obsada: Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodzimierz Zięba), Anna Korcz (Izabela Brzozowska), Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska), Tomasz Schimscheiner (Andrzej Brzozowski), Joanna Jabłczyńska (Marta Hoffer), Jakub Wesołowski (Igor Nowak), Kazimierz Mazur (Kamil Hoffer), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Anna Guzik (Żaneta Zięba-Szulc) i inni.

nawspolnej.tvn.pl

NaWspolnejEmocjonują, wzruszają, śmieszą, a czasami wprawiają w osłupienie – losy bohaterów „Na Wspólnej” z pewnością i tym razem nie pozostaną obojętne widzom. Burzliwe rozstanie Basi i Andrzeja, kontrowersyjne starania Zuzy o możliwość adopcji dziecka, dramatyczny upadek Oli oraz nowy mężczyzna w życiu Ewy to zaledwie namiastka tego, co jesienią zobaczymy w serialu. Szykują się duże zmiany, a wręcz rewolucja!

„Na Wspólnej” po wakacjach zafunduje widzom dużą dawkę emocji. Na początek trzęsienie ziemi – czyli dramatyczne wydarzenia w życiu Oli Zimińskiej. Dziewczyna, mając przy sobie 10 gramów amfetaminy, wpada w ręce policji. Wieść o jej konflikcie z prawem natychmiast rozchodzi się po uczelni. Zimińscy dowiadują się o poważnych problemach swojej córki dopiero od funkcjonariuszy, którzy przychodzą przeszukać ich mieszkanie! To dla rodziców ogromny szok i początek prawdziwego piekła… Przymusowy odwyk, wizyty w prokuraturze, nieustanny nadzór nad córką–narkomanką i w końcu tragedia, która na zawsze zmieni życie Oli…

Wielkie zmiany czekają Zuzę i Kamila, którzy bardzo pragną dziecka. Z tą różnicą, że Kamil bardzo chciałby mieć swojego potomka, a Zuza zdecydowała się na adopcję. Hofferowa nie chce już ryzykować, dlatego stara się przekonać męża do swojej decyzji. A właściwie stawia go przed faktem dokonanym i umawia ich w ośrodku adopcyjnym. Zaskoczony Kamil deklaruje, że z miłości do żony, gotów jest zrobić wszystko… W pewnym momencie staje jednak przed dylematem, którego się nie spodziewał: Zuza, będąc nosicielką wirusa HIV, ma znikome szanse na adopcję – dlatego prosi męża o fałszywe zwolnienie lekarskie. Co zwycięży – miłość do żony czy lekarska etyka?!

Z kolei w małżeństwie Basi i Andrzeja po miłości nie ma już nawet śladu. Tych dwoje czeka na rozprawę rozwodową. Andrzej usiłuje wymóc na żonie, żeby odbyło się to bez orzekania o winie. Basia jednak chce zemsty. Rozpad małżeństwa Brzozowskich destrukcyjne wpływa na ich relacje z dziećmi. Brzozowska przeżywa bardzo ciężkie chwile, a żeby tego wszystkiego było mało – zostaje zwolniona z pracy. Czy zdoła się od niego odbić i zacząć wszystko od nowa? Czy znajdzie kogoś, kto znowu da jej radość z życia i poczucie spełnienia?

Sensacji nie zabraknie również w wątku Ewy, która na swej drodze spotka przystojnego i majętnego mężczyznę – Tomasza Bednarskiego (Mariusz Drężek). Czy u jego boku znajdzie w końcu szczęście, na które tak czeka? Czy los uśmiechnie się do Igora, który wrócił z Manchesteru z nadzieją na wspólną przyszłość z Magdą i Julką? Czy nowe hobby Żanety i

jej tajemniczy układ z Mirem (Marcin Przybylski) – najlepszym przyjacielem Wojtka – nie pogrzebie jej planów na wspólne życie z Szulcem? I w końcu kto tak naprawdę stoi za pojawieniem się na Wspólnej specjalistki od rewolucji – Magdy Gessler? I co, a może kto, stanie się przedmiotem jej zainteresowania?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już we wrześniu tylko w „Na Wspólnej!

 

Wybrani” (Person of Interest) sezon 1 od 13 odcinka (23 odc.) dramat USA 2011-2012

występują: Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman, Michael Emerson

emisja w poniedziałki godz. 23:30 od 2 września

WybraniOtaczają nas setki tysięcy kamer wszechobecnego monitoringu… Czy śledzą każdy nasz ruch…? Monitorują każdą rozmowę… ? Czy faktycznie jesteśmy obserwowani? Widzów, którzy chcą przenieść się do orwellowskiego świata Wielkiego Brata, rzucić w wir wartkiej akcji oraz niezwykłych intryg, zapraszamy do TVN od 4 marca w każdy poniedziałek o 23:30! Po raz pierwszy w polskiej telewizji pokażemy wielki hit szklanego ekranu – serial „Wybrani”!

Za produkcję serialu odpowiada, obsypany nagrodami, genialny duet –  J.J Abrams, twórca kultowych „Zagubionych” i Jonathan Nolan, scenarzysta „Mrocznego Rycerza”.  Produkcja ma koncie nominację do nagrody Emmy i otrzymała statuetkę People Choice Awards 2012 w kategorii nowy ulubiony dramat. Czekają nas więc ogromne emocje!

Były agent CIA John Reese, uznany przez zwierzchników za zmarłego oraz ekscentryczny multimilioner i geniusz komputerowy Harold Finch rozpoczynają współpracę przy niezwykłym projekcie. Finch stworzył program, który szpieguje obywateli i identyfikuje osoby, które w niedalekiej przyszłości popełnią zbrodnie. Aby im zapobiec zgrany duet musi dowiedzieć się kto stanie się ofiarą, ustalić datę i okoliczności przestępstwa. Bajeczna fortuna Fincha i umiejętności szpiegowskie Reese’a okażą się tu niezwykle pomocne. Wesprze ich również detektyw Carter. Nieprzewidywalny agent,  tajemniczy programista i błyskotliwa pani detektyw przemierzą ulice Nowego Yorku, by zapobiec zbrodniom i uratować niewinne ofiary. Czy im się uda?
Niebanalna fabuła, gwiazdorska obsada,  wybitni twórcy, świetna muzyka oraz energetyczny Nowy York. Wszystko to tworzy wyjątkowy serialowy thriller i stanowi gwarancję udanego poniedziałkowego wieczoru!

 

 

KUBA WOJEWÓDZKI

talk show

Prowadzący: Kuba Wojewódzki

Emisja: wtorek, godz. 22.30, od 3 września

kuba.tvn.pl

Król TVN wraca jesienią na swój skórzany tron. Wodzianka napełniła dzbanki, stół wypolerowany, klima podkręcona. Interesanci już się ustawiają w kolejce na audiencję. Kto dostąpi zaszczytu i ogrzeje się w blasku Kuby? Kogo namaści, a kogo znieważy?

KubaWojewodzkiTo już taka piękna świecka tradycja. On bryluje w studiu i zamęcza gościa, a gość mimo siódmych potów na czole, czuje się wybrańcem. W nowych odcinkach zobaczymy gwiazdy i gwiazdeczki. Obowiązkowo zapozuje z nimi do „sweet foci”. Zaprosi ludzi z pierwszych stron gazet jak i tych bardziej anonimowych. Jedno jest pewne, dla jednych i drugich będzie tak samo królewski. U niego ostatni będą pierwszymi, albo… pozostaną ostatnimi. Kopie, gryzie, wyszydza, a nieobliczalność i cięty jęzor to zaraz po Władysławie jego trzecie imię. Czy można kochać i nienawidzić jednocześnie? Można – Kubę.  Czy znajdzie sobie równych, godnych, a zarazem bezwzględnych przeciwników jak on? Czy poradzi sobie z nimi? Już na jesieni poznamy rozwiązanie zagadki… Na koniec show tradycyjnie występować będą znani, ale i debiutujący muzycy.

Program dla osób o mocnych nerwach, przed emisją zalecane jest zasięgnięcie opinii lekarza, nie tylko rodzinnego.

 

NA JĘZYKACH

Prowadząca: Agnieszka Szulim

Emisja: niedziela, godz.  22.00, od 1 września

tvn.pl

Agnieszka Szulim żadnej plotki się nie boi, dlatego regularnie znajduje się „Na językach”. Z chirurgiem plastycznym rozpracowała operacje gwiazd, zaangażowała się w gorące spory rodzinne z pierwszych stron gazet, a jak było trzeba przebrała się za krewetkę.      

NaJezykachProgram „Na językach” szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu. Prowadząca wraz ze swoimi gośćmi bezlitośnie komentowała najbardziej kontrowersyjne wydarzenia ze świata gwiazd i zdradzała najpilniej strzeżone sekrety. Kto trzyma władzę? Celebryci czy fotoreporterzy? Gdzie aktorzy robią zakupy? Jakie gratisy dostają na różnych imprezach? Ile znane osoby zarabiają na chałturach? O co tak naprawdę chodziło w seksaferze
z modelkami? Kto zrobił sobie operację plastyczną i się do tego nie przyznaje? Newsroom Agnieszki Szulim nie ma sobie równych! Informacje podawane w programie były wielokrotnie cytowane na łamach gazet i portali plotkarskich. Nic dziwnego! Prowadząca na własnym przykładzie pokazała, co można zrobić ze zdjęcia za pomocą dobrego retuszu. Agnieszka bez makijażu? Żaden problem! Nagrała też własną wersję hitu Moniki Brodki „Granda”, żeby udowodnić, że w dzisiejszych czasach ”śpiewać każdy może”. Na jakie eksperymenty jest gotowa w nowym sezonie?

„Na językach” to także wywiady z najbardziej gorącymi nazwiskami ze świata show-biznesu. W programie gościli już: Mike Tyson, Małgorzata Rozenek, Patricia Kazadi, Natalia Siwiec, Anna Czartoryska – Niemczycka, Viola Kołakowska czy Pikej. Prowadząca już ”ostrzy sobie pazurki” na bohaterów kolejnych odcinków.

Kto tym razem znajdzie się „Na językach”? Agnieszka Szulim na pewno będzie wiedziała o tym pierwsza!

 

CO ZA TYDZIEŃ

magazyn

Prowadzący: Olivier Janiak

Emisja: niedziela, godz. 11.30, od 1 września

cozatydzien.tvn.pl

CO ZA TYDZIEÑ, OLIVIER JANIAK, STYCZEÑ 2013, FOTO: TVN/MARTA WOJTALOlivier oraz towarzyszący mu reporterzy, jak co roku nie dają sobie chwili wytchnienia. Na ich celowniku znajdują się zarówno wydarzenia kulturalne, jak i te ze świata show-biznesu. Wnikliwość, wszechstronność oraz obecność ekipy w odpowiednim miejscu
i czasie składają się na fenomen magazynu  „Co za Tydzień”.

Tej jesieni, czujnemu oku kamery nie umkną wydarzenia sportowe, takie jak Wielki Maraton Warszawski wraz z licznymi towarzyszącymi mu imprezami czy Wielki Mecz „Gwiazdy TVN kontra Politycy”.

8 września, dzięki ekipie magazynu, uchylimy rąbka tajemnicy ze świata mody. Pokażemy kulisy sesji zdjęciowej, która jest efektem współpracy jednej ze światowej sławy modelek
i polskiej firmy odzieżowej.

Na ekranie zagoszczą również relacje z premier filmowych i teatralnych oraz nowości ze świata muzyki. Nie zabraknie oczywiście relacji z konferencji TVN prezentującej jesienną ofertę stacji. Reportaż będzie można zobaczyć zarówno na stronie cozatydzień.tvn.pl, jak i portalu tvn.pl.

 

DZIEŃ DOBRY TVN

magazyn poranny

Prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

Emisja: pon.- pt., godz. 8.00 – 11.00,  sob. – niedz., godz. 8.30 – 11.00, od 31 sierpnia

Z nami pobudka wcale nie jest trudna, kawa smakuje lepiej, a ranek mógłby trwać w nieskończoność. „Dzień Dobry TVN” to jedyny skuteczny sposób, aby ciężkie poranne chwile zamienić w dobry początek dnia. W tym sezonie zapowiadamy dużo nowości w programie i w studiu!

Dzien Dobry TVN i jego goscieCzasy, gdy ojciec ograniczał się do dawania buziaka na dobranoc swojemu śpiącemu już dziecku, bezpowrotnie minęły. Dziś tata jest pełnoprawnym uczestnikiem procesu wychowania dziecka. W serii poświęconej „tacierzyństwu” przedstawimy ojca, który samotnie wychowuje syna. Kamera będzie mu towarzyszyła w różnych aspektach życia dokumentując jego codzienność. Jak to jest być tatą na pełen etat? Znalezienia odpowiedzi na to pytanie podjęła się ekipa „Dzień Dobry TVN.”

Raz w tygodniu, zobaczymy też relację z pracy nad szczuplejszą figurą byłej uczestniczki programu „Top Model. Zostań modelką” – Anny Bałon. Modelka postanowiła, że rozpocznie kurację odchudzającą razem z „Dzień Dobry TVN”. Dzięki temu cała Polska ujrzy jak zmienia się jej ciało i psychika. Czy uda jej się powrócić do sylwetki z czasów programu „Top Model”?

Dla fanów mody i tych, którzy są z nią na bakier redakcja proponuje spotkania
z przewodniczką modową – Zofią Ślotałą. Jej zadaniem będzie odwiedzać pracownie młodych, aspirujących polskich projektantów w poszukiwaniu inspiracji. Ślotała udowodni, że moda nie musi być niedostępna i droga. Wręcz przeciwnie, jest adresowana do każdego!

Producentka wydań codziennych programu Ewa Baj zapewnia: „To tylko namiastka tego, co zobaczymy tej jesieni. W nowym sezonie gwarantujemy wachlarz tematów najwyższej jakości. Dla naszej redakcji najważniejsza jest dbałość o widza i serwowanie mu niekonwencjonalnie podanej rozrywki, wartościowych informacji i pozytywnej energii, dlatego już nie możemy doczekać się nowego sezonu”.

Każda z redakcji – codzienna i weekendowa – już szykuje arsenał pomysłów, gości i tematów! Zapowiada się prawdziwa poranna uczta. Bo oprócz interesujących reportaży i nowych cykli, jak zwykle doświadczymy bliskich spotkań z gwiazdami, muzyki na żywo, kulinarnych odkryć i odpowiedzi na trudne pytania, których nie boją się zadawać nasi prowadzący!

 

ROZMOWY W TOKU

talk show

Prowadząca: Ewa Drzyzga

Emisja: pon. – pt., godz. 16:00, od 2 września

rozmowywtoku.tvn.pl

 

Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki
w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać!

 

RozmowyWTokuValerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą.  Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W rozmowie z Ewą Drzyzgą wyjdzie na jaw, czy rzeczywiście stara się zrobić wszystko, aby żyć …

W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Jeden z mężczyzn dowie się wreszcie, czy jest biologicznym ojcem dorosłego syna? To pytanie nie dawało mu spokoju przez wiele lat, odkąd odeszła od niego żona zostawiając dziecko. Czy potwierdzi się jego obawa, że go zdradziła i syn nie jest jego? Z kolei siostry, które znalazły się po latach poszukiwań chcą upewnić się, czy rzeczywiście łączą je więzy krwi.

Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami
i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski?

Ewa zaprosi do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. Spędzą z nimi cały dzień, przyglądając się ich życiu i codziennym sprawom. Czy wreszcie szczerze odpowiedzą sobie na pytanie, czy nie warto pochylić się nad swoim życiem, a nie tylko nad urodą, która nie gwarantuje szczęścia.

 

PUBLICYSTYKA I INFORMACJE 

Rzetelnie i na temat. Poważne podejście do każdej sprawy, dogłębna analiza każdej z nich i sumienna selekcja wydarzeń w tym się specjalizują. Nie odpuszczą, przekażą to, co najistotniejsze. Zwarci i gotowi, aby  przekazać najświeższe informacje z kraju i ze świata. Reporterzy stacji TVN przygotowują codziennie najlepsze programy informacyjne, publicystyczne i interwencyjne.

Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Takie są Fakty. Codziennie o 19.00: Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak mówią do ponad 4 milionów widzów.

Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!” jak zawsze na posterunku. W tym sezonie widzów czekają nowe, często kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną, ostatnio nagłośnili tzw. aferę antybiotykową w polskim przemyśle mięsnym. „Uwaga!” – od poniedziałku do piątku o 19.50 zaprasza Zbigniew Łuczyński, a w weekendy na 19.45 – Tomasz Kubat.

Ekipa Superwizjera wyciągnęła na światło dzienne wiele błędów wymiaru sprawiedliwości, afery gospodarcze, skandale, korupcję władzy. I na tym nie poprzestaje. Jolanta Konopka w każdy wtorek o 23.30 zaprezentuje nowe reportaże, wydarzenia, o których inni boją się mówić. Tematów nie brakuje, fabułę pisze samo życie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.