TVN 7 jesień 2015

olimp1Kultowe: „Chirurdzy”, „Dr House”, „Zaklinaczka duchów”. Nowe sezony: „Revolution”, „Tajemnice Laury”. Debiuty: „Rush”, „Olimp” oraz hit z USA, tuż po premierze – „Miasto zła” z Edem Westwickiem w roli głównej! Jesień w TVN7 pełnTVN7a seriali!

Revolution - Season 2Jeszcze w sierpniu na antenie kanału zadebiutuje drugi sezon „Revolution” (22 odc.) (26 sierpnia,  godz. 16.00) przedstawiający życie ludzi w świecie, w którym już od dawna nie działają żadne urządzenia elektryczne. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Mathesonów zmagającej się nie tylko z brakiem prądu, ale także z radykalną grupą buntowników?

„Chirurdzy” to absolutny faworyt widzów. Pokochali pracowników szpitala Seattle Grace tak mocno, że producenci właśnie przygotowują premierę dwunastego sezonu filmu. A jak to wszystko się zaczęło? TVN7 już od (31 sierpnia, godz. 18.00) rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów słynnych lekarzy z Seattle. Nietypowe przypadki medyczne  i skomplikowane historie życiowe to zdecydowanie ich największa specjalność.

„Dr House’a” nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten bezczelny geniusz jest stałym gościem w ramówce TVN7. Nie inaczej będzie jesienią, wtedy pokażemy 4 sezon serialu. Wizyty domowe wybitnego diagnosty – od 11 września, godzina 19.00.

rushTo nie koniec medycznych przypadków i perypetii lekarzy na antenie kanału. Jedną z nowości jesiennych TVN7 będzie „Rush” (10 odc.). Już 6 września (godz. 22.55) widzowie poznają czarującego doktora Williama P. Rusha granego przez Toma Ellisa. Ale to nie jest typowy lekarz w kitlu ze stała posadą w szpitalu. Zgłaszają się do niego pacjenci, którzy swoje problemy ze zdrowiem chcą zachować w tajemnicy. Nietypowy doktor niesie pomoc wszędzie i każdemu – pod warunkiem, że klient w potrzebie zapłaci odpowiednią sumę. Ten tryb pracy na pewno przyniesie wiele nietypowych spotkań, a bohater nie raz wpakuje się w poważne kłopoty. Zwłaszcza, że jego przeszłość da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

25 września o godz. 16.00 przyjdzie czas na „Zaklinaczkę duchów”. Melinda Gordon od dziecka potrafi porozumiewać się ze zmarłymi. Bardzo często proszą ją o pomoc w załatwieniu różnych spraw, których nie zdążyli dopilnować za życia. „Zaklinaczka duchów” ma przez to sporo problemów, ale zrobi wszystko, żeby jej nietypowi goście zaznali wreszcie spokoju. W listopadzie pokażemy drugi sezon „Tajemnic Laury”. Przed ambitną panią detektyw nowe śledztwa i kolejne problemy z wychowaniem dwójki dzieci.

miasto zlaListopad i grudzień to także serialowe premiery. Na początku listopada, tuż po premierze w USA, TVN7 pokaże kryminalny serial „Miasto zła” (10 odc.). Jego akcja rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Los Angeles, w którym rządzą seks, narkotyki, rock and roll oraz brutalni przestępcy. Fabuła opowiada o kulisach śledztwa dotyczącego seryjnych morderstw w okolicach Sunset Strip. W główną postać „Miasta zła” wcielił się Ed Westwick, szerszej publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej „Plotkarze”. W obsadzie serialu zobaczymy także polską aktorkę Karolinę Wydrę, która zagra panią detektyw pomagającą w śledztwie.

olimp1W grudniu na antenie TVN7 zadebiutuje  „Olimp” (13 odc.). To serial Si-Fi. Jego bohaterem jest młodzieniec, który chce zyskać nieśmiertelność. Aby ją zdobyć musi pokonać liczne przeszkody i wrogów oraz dotrzeć na sam Olimp. To tam skrywany jest dar nieśmiertelności.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.