TVN wiosna 2015

piekielny hotel Wiosną w TVN nowe seriale „Mąż czy nie mąż” i „Nie rób scen”. Nowe programy „Mali agenci”, „Piekielny Hotel”, „Żony Hollywood”, „OdloTVNHDwowy ogród” oraz „Mamy cię!” z nowymi prowadzącymi. Powrócą również nowe sezony m.in. „ You Can Dance Po prostu tańcz”, „Kuchenne rewolucje”, Project Runway”, „Kuba Wojewódzki”, „Na językach” czy „Prawo Agaty”.

MALI GIGANCI

program rozrywkowy

od 7 marca, soboty 20:00

PROWADZĄCY: Filip Chajzer JURY: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz, Kuba Wojewódzki TRENERZY: Ula Chincz, Natalia Lesz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil, Piotr Rubik

mali agenci„Mali Giganci” tej wiosny zrobią niemałe zamieszanie! Najzdolniejsze dzieci z całej Polski wkroczą na scenę nowego programu, by dyktować warunki dorosłym. Najlepsi jurorzy z najlepszych: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i debiutująca w tej roli Katarzyna Bujakiewicz, postarają się nie ulec urokowi utalentowanych dzieciaków, by sprawiedliwie przyznawać punkty za występy taneczne, wokalne lub sceniczne. Małych bohaterów zagrzewać będą trenerzy znani ze sceny i z ekranu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

W nowym programie TVN to najmłodsi będą grać główną rolę i kierować na siebie światła jupiterów.

Dzieci w wieku 4–12 lat zawstydzą swoimi zdolnościami niejednego dorosłego! Na najmłodszych czeka wiele zabawy podczas ciekawych konkurencji, ale także nauka nowych rzeczy oraz rozwijanie swoich talentów.

Podczas castingów powstanie 6 drużyn, a w każdej z nich znajdzie się jeden uzdolniony wokalista, para taneczna oraz jeden showman – czyli przebojowe dziecko potrafiące przegadać Kubę Wojewódzkiego i mówić lepsze żarty od Filipa Chajzera. Każda z drużyn będzie mieć swojego opiekuna artystycznego i nazwę. Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Piotr Rubik do każdego odcinka przygotują swój zespół, by zaprezentować się przed Agnieszką Chylińską, Katarzyną Bujakiewicz i Kubą Wojewódzkim.

Teamy będą rywalizować ze sobą w trzech kategoriach: śpiew, taniec i show. Za każdy występ otrzymają punkty od jurorów. Zespół, który w danym odcinku zgromadzi najmniej punktów, odpada z programu, zabierając ze sobą nagrodę pocieszenia. W finale do boju staną dwie drużyny oraz ich trenerzy.

Jednak to nie będzie koniec zabawy! W ostatnim, specjalnym odcinku wystąpią dzieci ze wszystkich drużyn, lecz tym razem będzie to konkurencja indywidualna. Jurorzy wybierają po jednym faworycie z każdej kategorii, czyli jednego małego showmana, jednego małego wokalistę oraz parę małych tancerzy.

 

 

MAMY CIĘ!

program rozrywkowy

od 1mamycie marca, niedziele 20:00

PROWADZĄCY: Marcin Prokop i Szymon Hołownia

To program, który budził grozę wśród gwiazd. Dziwne sytuacje, niezrozumiałe zachowania, niewiarygodne spotkania. Jedni twardo udawali, że wszystko jest w porządku, inni wpadali w furię, pozostali nie czuli, że coś się święci. Gdy padało słynne „Mamy Cię!” – reakcje ofiar też bywały różne. Drżyjcie! „Mamy Cię!” powraca na antenę TVN! A wkręcać będą mistrzowie słownego sparingu, posiadacze nietuzinkowego humoru – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Sprawdzą granice wytrzymałości niejednej znanej persony…

„Mamy Cię!” – polska wersja kanadyjskiego przeboju „Surprise, Surprise” po 11 latach znowu na antenie TVN.

Program skradł serca milionów widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Oprócz Kanady, w której pobił wszelkie rekordy popularności, był emitowany m.in.: w Szwajcarii, Belgii, we Francji, Niemczech, Szwecji i Danii.

„Mamy Cię!” wraca w nowej odsłonie i z nowymi prowadzącymi. Marcin Prokop i Szymon Hołownia zdążyli już zasłynąć tym, że zdradzają swoje tajemnice na wizji. Czy uda im się również odkryć zupełnie nieznane dotąd oblicza osobowości ze świata filmu, mediów, polityki i show-biznesu? To właśnie te osoby, znane widzom z telewizji i pierwszych stron gazet, będą „ofiarami” słynnych wkrętek. W każdym odcinku zobaczymy trzy gagi z udziałem słynnych bohaterów wplątanych w śmieszne, przedziwne, a czasami wręcz absurdalne sytuacje. A to, co z pewnością pozostanie największą gratką dla widzów, to szczera i zaskakująca reakcja „wkręcanych” zarejestrowana przez ukryte kamery. „Ofiary” oraz ich bliscy, którzy pomogli w realizacji żartów, zagoszczą w studiu i razem z prowadzącymi po raz pierwszy obejrzą swoje reakcje. Przygotujmy się na dużą dawkę bezkompromisowego humoru, gdyż zarówno redaktor Prokop, jak i redaktor Hołownia są mistrzami spontanicznych komentarzy, które z pewnością ubarwią odbiór całości.

Nowe „Mamy Cię!” to 12 odcinków, 36 „wkrętek” i 58 minut świetnej zabawy. Ten program nadał zupełnie nowe znaczenie słowu – niespodzianka! W zagranicznych edycjach „wkręceni” zostali m.in.: Celine Dion, Claudia Schiffer, Michael Schumacher, Liv Ulman, Paco Rabanne i Jean Reno. Lista znanych i lubianych polskich osobowości jest również długa i imponująca. Słynne „Mamy Cię!” usłyszeli m.in.: Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Ryszard Kalisz, Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Małgorzata Kożuchowska, Doda oraz Agnieszka Chylińska. Kto tym razem padnie w ręce twórców „Mamy Cię!” – zobaczymy już wiosną!

 

 

PIEKIELNY HOTEL

program rozrywkowy

od 15 marca, niedziele 18:00

PROWADZĄCA: Małgorzata Rozenek

piekielny hotel„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. W tym przypadku – Małgorzatę Rozenek, która ruszy w Polskę na ratunek upadającym hotelom. Znana z perfekcji przeprowadzi istne śledztwo, by dowiedzieć się, czemu lokal świeci pustkami. Następnie zarządzi piekielne rewolucje!

W programie „Piekielny Hotel” Małgorzata Rozenek przybędzie z odsieczą do miejsc, gdzie goście trafiają tylko przez przypadek albo wcale. Właściciele nie rozumieją dlaczego. Rozenek odpowiedzi będzie szukała zarówno wśród obsługi, jak i w samym obiekcie. Nic nie umknie jej uwadze, gdyż jak wiadomo „diabeł tkwi w szczegółach”.

Zajrzy do pokoi, pod dywany, na zaplecze, weźmie pod lupę zapuszczone łazienki, niekompetentnych pracowników, a także nietrafione działania marketingowe i promocyjne. Wszystko po to, by pokazać właścicielom kierunek zmian, które uchronią biznes przed bankructwem oraz zamienią hotel w przyjazne i przytulne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się na kolejny pobyt.

Prowadząca przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, w każdym odcinku spotka się z innymi bohaterami. Sprawdzi przyczyny niepowodzenia biznesu i zasugeruje zmiany, które na nowo przyciągną gości. To będzie wymagało od właścicieli i ekipy hotelu dużo ciężkiej pracy. W przypadku „być albo nie być” nie ma mowy o kompromisach! Atmosfera będzie piekielnie gorąca! Czy Małgorzacie Rozenek wystarczy anielskiej cierpliwości, by zamienić piekło hotelowych pokoi w istny raj na ziemi? Odpowiedź tej wiosny!

 

NIE RÓB SCEN

serial komediowy

od 1 marca, niedziele 21:20

OBSADA: Joanna Brodzik, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti, Andrzej Konopka, Wojciech Solarz

nie rob scenŻona, matka, przyjaciółka, kochanka w jednym. Jak być kobietą i nie zwariować? I do tego często słyszeć nad głową… „Nie rób scen!”. Historie bohaterek nowego serialu pokazują\ zabawną stronę życia kobiet po trzydziestce. Bo ich życie po przekroczeniu „magicznej” granicy wcale nie zwolniło tempa, a raczej nabrało mocnych rumieńców. „Nie rób scen” to obraz z przymrużeniem oka.

Oka reżysera Łukasza Palkowskiego, twórcy głośnych „Bogów”.

Joanna Brodzik, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti, a także Andrzej Konopka i Wojciech Solarz – to mocny komediowy team. Ich bohaterowie idą przez życie z przebojem, energią i poczuciem humoru, mając wsparcie w sobie nawzajem. Pokazują, jak można żyć, nie zwalniając tempa, a każdy etap i wydarzenie traktować jako wyzwanie z nutką dystansu. Udowadniają w ten sposób, że życie to paleta barw, w której każdy kolor – choć inny – ma ciekawy smak…

Serial „Nie rób scen” nie moralizuje, nie poucza, nie potępia. A wręcz pokazuje bohaterów w sytuacjach, w których dystans do samego siebie jest najbardziej wskazany. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia PRAWIE jak Kate Moss i biodra PRAWIE jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Jedno jest pewne – prawdziwe życie zaczyna się po trzydziestce, więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

„Nie rób scen” jest nową produkcją telewizji TVN, realizowaną przez własny zespół produkcyjny.

Trzynastoodcinkowy serial powstaje na bazie przebojowego izraelskiego tytułu „Little Mom”, który w 2014 roku otrzymał prestiżową nagrodę telewizyjną Rose d’Or dla najlepszego serialu komediowego. Obecnie produkowane są również wersje amerykańska i francuska, a w planach są kolejne.

 

MĄŻ CZY NIE MĄŻ

serial komediowy

od 1 marca, niedziele 21:50

OBSADA: Marta (Magdalena Schejbal), Michał (Marcin Perchuć), Zuzia (Magdalena Żak), Karol (Krzysztof Stelmaszyk), Ewa (Magdalena Boczarska), Czarek (Mirosław Kotowicz), Kinga (Monika Pikuła), Misia (Ewa Telega)

maz czy nie mazNic dwa razy się nie zdarza. Z wyjątkiem miłości! Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o parze do poprawki. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć.

Marta (Magdalena Schejbal) i Michał (Marcin Perchuć) przez lata byli szczęśliwą, kochającą się parą. Ona – „dziewczyna z ikrą”, wrażliwa i inteligentna. On – uroczy typ wiecznego chłopca, życiowy optymista. Stworzyli rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę – Zuzię (Magdalena Żak). Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie, bo formalności miały dla nich znaczenie drugorzędne. Jednym słowem – byli parą na medal. Pewnego dnia Michał odchodzi do innej kobiety. Ale… nie na długo.

„Mąż czy nie mąż” to pełen ciepłego humoru obraz pary, która usiłuje odbudować swoje uczucia po zdradzie i rozstaniu.

Historię tych dwojga poznamy w momencie, kiedy potulny i pełen wyrzutów sumienia mężczyzna za wszelką cenę próbuje odzyskać kobietę, którą naprawdę kocha. Marta otwiera przed Michałem drzwi, ale nie serce. Michał nie zamierza się poddać i gotów jest walczyć o rodzinę za wszelką cenę. Marta doskonale wie, że teraz to ona rozdaje karty.

Mimo przepaści, która ich dzieli, oboje zgadzają się co do jednej sprawy: najważniejsze jest szczęście ich córki, Zuzi.

Dla niej będą w stanie wypracować kompromis i nadać swojej relacji nową formę. Marta godzi się, aby były partner wprowadził się na piętro ich wspólnego domu.

Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? „Mąż czy nie mąż” to serial, który w sposób lekki, ale prawdziwy opowiada o uczuciach. To spojrzenie na odwieczny i uniwersalny problem – czy para może odbudować swoje uczucie, gdy jeden z partnerów okazuje się niewierny.

A także historia nastolatki, która bardzo chce, aby rodzice do siebie wrócili.

Scenariusze do serialu „Mąż czy nie mąż” powstały na podstawie kanadyjskiego serialu „Un sur 2”. Pierwsza polska seria została zaplanowana na 13 odcinków. Reżyserem jest Paweł Maślona, autorem zdjęć Cezary Stolecki.

 

ŻONY HOLLYWOOD

program rozrywkowy

od 2 marca, poniedziałki godz. 22:30

zony hollywood„Żony Hollywood” to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood!

Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta to tytułowe bohaterki, dzięki którym poznamy kulisy polskiego życia w hollywoodzkim stylu. Ich historie dowodzą, że szczęściu można dopomóc i kiedy czegoś pragniesz, to only sky is the limit. Życie, jakie w tej chwili wiodą, może uchodzić za bajkę.

Ekskluzywne posiadłości, obłędnie drogie samochody, imponujące garderoby, wystawne przyjęcia i obcowanie z celebrytami. Na nich kraina snów, za jaką uchodzi Hollywood, nie robi już wrażenia. To miejsce, gdzie mieszkają i z którego umieją czerpać wszystko to, co najlepsze. I choć mają zupełnie różne osobowości, temperamenty i pomysły na życie, to łączy je niezwykła determinacja w osiąganiu celów. Kim są „Żony Hollywood”?

Eva Halina była „królową reklam” w Los Angeles, poślubiła amerykańskiego aktora komediowego – Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena wraz ze swoim partnerem – Argentyńczykiem, zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella – z wykształcenia prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboya. Na swoim koncie ma dwuletni pobyt w rezydencji Hugh Hefnera. Kasia jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w „Bad Boys 2”. Miała okazję pracować u boku, m.in.: Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone i Pierce’a Brosnana. I ostatnia z „Żon Hollywood” – Kinga – również mężatka, projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie.

Jak zaczęła się przygoda Polek w Hollywood? Jak wygląda ich typowy dzień, jak radzą sobie za fasadą luksusu? Jakie marzenia są jeszcze na ich liście „do spełnienia”? Cała prawda o kulisach polskiego życia w Mieście Aniołów już wiosną w TVN!

 

 

ODLOTOWY OGRÓD

program rozrywkowy

od 7 marca, soboty 17:25

PROWADZodlotowy ogrodĄCY: Dominik Strzelec

Dominik Strzelec jest pasjonatem wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! „Odlotowy ogród” to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże, w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać.

U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą, jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie.

Naglady to mazurska wieś, gdzie żyje pewna rodzina tzw. preppersów. Ich sposób na życie to być przygotowanym na przetrwanie każdej klęski. Mieszkają pod lasem, ucząc się, jak przeżyć bez prądu i wody, jak rozpalać ognisko i zdobywać pożywienie.

Dominik zastał u nich jedynie warzywniak, w którym królowała brukiew i lubczyk. Co jest najważniejsze w ogrodzie preppersów, aby łatwiej było im przeżyć katastrofę? Piwniczka na żywność! A do tego altany z pięknym ukwieconym dachem. To łatwizna dla Dominika i jego ekipy.

Magda samotnie wychowuje trójkę dzieci. Rozstała się z mężem, z którym mieszkała w Egipcie. W Polsce brakuje jej słońca, piasku i kaktusów. Czy w środkowej Europie można stworzyć klimat afrykański?

Plaża w ogrodzie z basenem, prysznicem i egzotyczną roślinnością? Dla Dominika to żaden problem, nawet pod Warszawą.

W Tarnowie mieszkają rodzice trójki dzieci, którzy postanowili żyć w zgodzie z naturą. Wszystko, czego używają – od tuszu do rzęs po środki czystości – nie ma grama chemii. Dominik ma więc stworzyć ogród i strefę relaksu z materiałów z odzysku. Eko Dominik podejmuje wyzwanie. Cegła rozbiórkowa i drewno ze starej szopy posłużą do budowy ogrodzenia z furtką. Z palet wyczaruje wygodny zestaw mebli.

Czy rodzina będzie zadowolona?

Dominik Strzelec spełnia marzenia i małych, i dużych z całej Polski. Dzięki jego

pomysłom rodzinny dom dziecka zyska tajemniczy ogród. A jak urządzić zieloną przestrzeń dla alergika, który nie może mieć kontaktu z trawą? To dopiero będzie „Odlotowy ogród”!

 

NOWOŚCI

 

YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ!

od 2 marca, poniedziałki godz.  21:3o

program rozrywkowy

PROWADZĄCY: Patricia Kazadi JURY: Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg

„You can dance – Po prostu tańcz!” wraca po trzech latach na antenę TVN! Wszystko za sprawą

niezwykle uzdolnionych tancerzy, którzy byli wówczas za młodzi, by wystartować w castingu. Teraz przyszła kolej na nich! Poprzednicy podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko. Nowych uczestników czeka krew, pot i łzy. Ciężka praca, zarówno fizyczna, jak i psychiczna oraz ocena surowego jury. Dopingować ich będzie Patricia Kazadi. Najlepszy z najlepszych wygra kurs w prestiżowej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych!

Zwycięzcy siedmiu ostatnich sezonów „You Can Dance – Po prostu tańcz!”: Maciej Florek, Artur Cieciórski,

Wiola Fiuk, Anna Kapera, Jakub Jóźwiak, Dominik Olechowski oraz Brian Poniatowski przeżyli przygodę swojego życia.

Ich niezwykłe występy przeszły do historii programu. Kto dostarczy takich emocji tym razem?

Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg oraz Agustin Egurrola będzie bacznie przyglądać się tancerzom i szukać wyjątkowych osobowości. Na castingach w pięciu miastach Polski wyłonią 36 szczęśliwców, którzy pojadą na warsztaty za granicę i będą się szkolić pod okiem najlepszych choreografów na świecie! W tej edycji finałowa czternastka zostanie wybrana w Sewilli. Hiszpańskie słońce dodatkowo podgrzeje atmosferę.

Otuchą dla uczestników będzie Patricia Kazadi, która wspierać ich będzie na każdym etapie programu.

Wzruszające choreografie, ciekawe duety oraz niezapomniane solówki. Z tym kojarzony jest ostatni etap programu – odcinki na żywo. To widzowie będą decydować o losach uczestników i wskażą tancerza, który dołączy do grona zwycięzców poprzednich edycji.

Kto tym razem spełni swoje marzenia i dostanie się do jednej z najlepszych szkół tanecznych na świecie oraz wygra 100 tysięcy złotych? Odpowiedź już wiosną!

 

 

PROJECT RUNWAY

od 4 marca, środy godz. 21:30

program rozrywkowy

PROWADZĄCA: Anja Rubik JURY: Joanna Przetakiewicz, Marcin Tyszka

MENTOR: Tomasz Ossoliński

Powraca najpopularniejszy show na świecie o projektowaniu mody – „Project

Runway”. 2 miliony widzów, publikacje w największych polskich magazynach o modzie, kariera i rozpoznawalność projektantów – tak działa ten program! Anja Rubik i tym razem poprowadzi uczestników przez trudną, usłaną krawieckimi wyzwaniami drogę, aby tylko najlepszym otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Do grona jurorów dołączy znany fotograf – Marcin Tyszka. Zmiany w jury zapowiadają dalsze transformacje w programie. Jakie? Warto oglądać „Project Runway” w środy o godzinie 21:30 w TVN.

Czternastu najlepszych aspirujących i ambitnych projektantów z całej Polski stanie do walki o zwycięstwo. Każdy z nich będzie musiał wykazać się talentem, determinacją, kreatywnością i mocnym charakterem. Najważniejsze jednak będą umiejętności krawieckie, które uczestnicy powinni mieć opanowane do perfekcji. Jurorzy nie zaakceptują fuszerek, więc walka o ich aprobatę będzie zacięta. Tym bardziej że zawodnicy dobrze wiedzą, że najważniejsze są: dobry projekt, wykonanie i prezentacja. Inspiracją mogą być dla nich projektanci z pierwszej edycji show, którzy już dziś mogą poszczycić się autorskimi kolekcjami, własnymi pokazami mody, butikami, sklepami online, publikacjami w modowych tytułach, a także współpracą z największymi gwiazdami w Polsce. Finaliści „Project Runway”

Jakub „Jacob” Bartnik, Maciej Sieradzky oraz Liliana Pryma są najlepszym dowodem na to, że „Project

Runway” to przepustka do sławy i świata mody. Tym razem nie będzie inaczej. Jurorzy – Joanna Przetakiewicz,

Marcin Tyszka i prowadząca Anja Rubik przy pomocy gości specjalnych, co odcinek, będą eliminować projektantów, którzy wykonali najmniej efektowne kreacje. A nagradzać tych, którzy byli najlepsi.

Nad przygotowaniami do pokazu będzie czuwał mentor – Tomasz Ossoliński. To on zapewni uczestnikom wsparcie, będzie ich nauczycielem i pierwszym, który oceni ich pracę. Projektantów będą również dopingować (albo pogrążać) – piękne i charakterne modelki, między innymi znane z „Top

Model” Zuza Kołodziejczyk, Marta Sędzicka oraz Michalina Strąbel. To od nich w dużej mierze będzie zależeć, jak na wybiegu zostanie zaprezentowana kreacja projektanta.

Czy dziewczyny będą nastawione na współpracę czy autopromocję?

Każdy odcinek show przyniesie niestandardowe zadania, wyzwania, nietuzinkowych gości i emocje. „Project Runway” to szansa, ale też sprawdzian. Ten, kto go zda, może liczyć na powodzenie w świecie wielkiej mody!

 

KUCHENNE REWOLUCJE

program rozrywkowy

od 5 marca, czwartki 21:30

PROWADZĄCA: Magda Gessler

Magda Gessler – ta kobieta zna receptę na sukces! Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. Przed widzami 11. sezon „Kuchennych rewolucji” – programu, który na stałe zapisał się w świadomości widzów TVN i co czwartek gromadzi wierną, głodną Magdy publiczność.

W premierowym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami.

W Bolesławcu przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica „Pod Złotym Aniołem”, a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie. Jej historia sięga XIV wieku. Od ponad 20 lat miejsce jest prowadzone przez panią Basię, której pomaga brat, kucharz amator. Niestety, złote czasy restauracji dawno minęły, od dwóch lat lokal przynosi tylko straty. Nieciekawe menu z nieśmiertelnymi obiadami dnia i pizzą nie jest w stanie zapełnić gośćmi zabytkowych sal. Stan restauracji jest tak samo krytyczny, jak wiedza pani Basi na temat kuchni…

Magda Gessler odwiedzi również Sandomierz. To tam znajduje się położona przy pięknym rynku restauracja „Cubanita”.

Co ją wyróżnia? Oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów i całkiem niezła kuchnia… A jednak prawie nikt tutaj nie zagląda. Na czym polega problem tego lokalu? Czy to wina kelnerek, które nie mają pojęcia o serwowanych daniach? A może kucharza, który nie lubi krytyki, a jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza?

W Pile pani Monika prowadzi pizzerię „West End”. Od kilku lat restauracja funkcjonuje coraz gorzej, a właścicielka, która boryka się z problemami osobistymi, nie ma już siły walczyć. Chce zamknąć pizzerię. Magda Gessler, którą na pomoc wezwała przyjaciółka Moniki, jest bardzo zaskoczona kompletnym brakiem wiedzy właścicielki lokalu na temat kuchni, którą obserwuje. Przepis na spaghetti bolognese niejednego Włocha przyprawiłby o zawał serca!

Czy recepta Magdy Gessler na sukces naprawdę działa? Teraz można to sprawdzić! „Kuchenne rewolucje – powroty” to program na player.pl, który skontroluje, jak dają sobie radę restauracje z programu

„Kuchenne rewolucje” miesiąc, a nawet lata po emisji odcinka z ich udziałem na antenie TVN.

Czy restauratorzy wciąż utrzymują narzucone przez Magdę Gessler standardy? Co się zmieniło w ich życiu po udziale w programie? Odpowiedzi na te pytania poszuka specjalny wysłannik wybrany przez Magdę Gessler – czyli Charlie Digenaut, finalista II edycji programu „MasterChef”. Jego poczucie smaku i determinacja pozwolą skrupulatnie przetestować „zrewolucjonizowane” miejsca.

 

 

KUBA WOJEWÓDZKI

od 3 marca wtoeki, 22:30

talk-show

„Jestem jak frank szwajcarski

– daleki od stabilizacji…”

Kuba Wojewódzki

 

DZIEŃ DOBRY TVN

PN-PT 8:00-11:00, SOB-ND 8:30-11:00

magazyn

PROWADZĄCY: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin

Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

 

ROZMOWY W TOKU

od 9 lutego PN-PT 16:00
talk-show
PROWADZĄCA: Ewa Drzyzga

 

NA JĘZYKACH

od 1 marca niedziela 22:25
magazyn
PROWADZĄCA: Agnieszka Szulim

 

EFEKT DOMINA

od 12 kwietnia niedziela 11:00
magazyn
PROWADZĄCA: Dominika Kulczyk

 

UGOTOWANI

od 9 lutego PN-CZW 20:50, ND 17:00
program rozrywkowy

 

CO ZA TYDZIEŃ

niedziela 11:00
magazyn
PROWADZĄCY: Olivier Janiak

 

 

SERIALE

 

PRAWO AGATY

OD 3 marca WTOREK 21:30

serial obyczajowy

OBSADA: Agnieszka Dygant (Agata Przybysz), Daria Widawska (Dorota Gawron), Leszek Lichota (Marek Dębski), Małgorzata Kożuchowska (Maria Okońska), Tomasz Karolak (Wojtek Gawron), Marian Opania (Andrzej Przybysz), Michał Mikołajczak (Bartek Jankowski) i inni

Agata Przybysz to już ikona serialowej rzeczywistości prawniczej. Uczciwa, charyzmatyczna, ambitna, uparta i niestrudzona w walce o innych. W nadchodzącym sezonie będzie musiała bardziej niż kiedykolwiek zająć się swoim życiem i walczyć o dobro swoje i swojej rodziny. Ta seria nie pozostawi pytań bez odpowiedzi oraz nierozstrzygniętych historii.

Agata i Marek w końcu są razem. Bez niedomówień i podtekstów. Są spełnieni i szczęśliwi, co daje Agacie zastrzyk energii do działania i podejmowania nowych wyzwań. Zachęcona przez Bartka chce rozbudować kancelarię i konkurować z największymi graczami w mieście.

Tymczasem w życiu Doroty i Wojtka nadal czuć piętno poprzednich wydarzeń. Ona nie może znaleźć pracy w Gdańsku, a on jest szykanowany w swojej firmie. Znakiem od losu jest dla nich informacja od Tulińskiego – wakat w sądzie rodzinnym w Warszawie. Dorota i Wojtek nie zwlekają z decyzją. Wracają do stolicy. Może tym razem na stałe?

Tymczasem w życiu Bartka szykują się nie lada kłopoty. Będzie zmuszony walczyć o swojego syna Franka. Justyna zaplanowała bez jego wiedzy wyjazd z dzieckiem do Brukseli. Bartek w walce o zatrzymanie chłopca w Polsce zyska niespodziewanego sojusznika. Osobę, której nigdy wcześniej by o to nie podejrzewał. Czy jego intencje okażą się uczciwe?

W nadchodzącej serii „Prawa Agaty” najważniejsza będzie rodzina. To wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia, a także problemy i smutek. Siódma seria będzie najmocniejsza,najszczersza i najbardziej emocjonalna.

 

 

NA WSPÓLNEJ

pon – czw 21:15

serial obyczajowy

OBSADA: Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław

Hryniewicz (Włodzimierz Zięba), Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska), Łukasz Konopka (Krzysztof Smolny), Joanna Jabłczyńska (Marta Konarska), Kazimierz Mazur (Kamil Hoffer), Małgorzata Socha (Zuza Hoffer), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Ilona Wrońska (Kinga Brzozowska), Robert Kudelski (Michał Brzozowski), Adam Fidusiewicz (Maks Brzozowski) i inni

12 lat na antenie TVN. Ponad 2000 odcinków. Widownia licząca blisko 3 miliony. Mnóstwo znanych i uwielbianych aktorów. Specjalne epizody z udziałem gwiazd i natężenie emocjonujących wątków, jakich jeszcze w tym serialu nie było… W wiosennych odcinkach „Na Wspólnej” widzowie będą świadkami miłosnych uniesień pomiędzy Martą i Olafem oraz Ewą i Radkiem, a także narodzin

Wiktora – dziecka Maksa i Zdybickiej. Przekonamy się również, kto z obsady „Na Wspólnej” „ma talent” i jak w roli aktorów poradzą sobie Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Marta jest na poważnym, życiowym zakręcie. Usiłuje uporać się ze swoim problemem alkoholowym i robi wszystko, żeby odzyskać zaufanie najbliższych. Olaf (Maciej Brzoska) – który niedawno pojawił się w jej życiu – jest gotów zrobić dla niej wszystko! On również ma na swoim koncie trudną przeszłość i, podobnie jak Marta, potraktował sport jako sposób na uporanie się z problemami. Dzięki Olafowi Konarska stopniowo odzyskuje spokój i odnajduje nową pasję…

Swojego nowego partnera poznaje z synem i przyprowadza na spotkanie z Filipem i przyjaciółmi.

W nowych odcinkach sercowych wątpliwości nie ustrzeże się Ewa Hofferowa. Oddycha z ulgą, gdy jej sąsiad Radek – cały i zdrowy – wraca z wyprawy w Himalaje. Spotkanie z nim całkowicie zmieni dotychczasowe życie Ewy.

Wielkich zmian możemy spodziewać się również u Hofferów. Odzyskanie opieki nad Ulą kosztowało ich wiele nerwów.

Oboje bardzo przeżyli to, że choroba Zuzy została wyciągnięta na widok publiczny. Przetrwali trudne rozprawy sądowe i demonstracje przeciwników idei, że nosiciele wirusa HIV mają prawo do adopcji. W nowych odcinkach

Zuzę i Kamila czeka kolejna próba… W szpitalu Hoffera pojawia się przebojowa i atrakcyjna doktor Lis (Agnieszka Warchulska). Nowa pani kardiochirurg robi na Kamilu oszałamiające wrażenie…

Duże emocje także u Maksa – na świat przyjdzie dziecko jego i Zdybickiej. Ale wiele czasu upłynie, zanim

Brzozowski weźmie na ręce swojego synka…

Basia przez przypadek poznaje Łucję i tak wychodzi na jaw, że Daniel wszystkich okłamał! Smolny,

który jako jedyny zna całą prawdę o tej dziewczynie, jest wściekły na Daniela.

Michał podejmuje męską decyzję – zamierza spełnić swoje marzenie związane ze śpiewaniem. Po kilku incydentalnych występach na weselach decyduje się na poważny krok… Zamierza iść na casting do „Mam Talent!”. Michałowi dopisuje szczęście, bo Kinga rozpoczyna właśnie współpracę reklamową z Marcinem Prokopem. Czy znany dziennikarz pomoże Brzozowskiemu zawojować polską scenę muzyczną?

 

 

SZPITAL

od 9 lutego, pon-pt 18:00

serial

OBSADA: Maciej Słota (dr Piotr Wójtowicz), Radek Osmalak (dr Eryk Wajman), Krzysztof Wnuk (dr Michał Morawski), Tomasz Augustynowicz (dr Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (dr Anna Nowicka), Kaja Sosnowska (dr Dominika Gajda), Elżbieta Wójcik (pielęgniarka oddziałowa Elżbieta Sułowska)

Poważne i nagłe choroby często idą w parze ze skomplikowanymi i poruszającymi historiami pacjentów.

Lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego doskonale o tym wiedzą. W kolejnym sezonie załoga „Szpitala” zmierzy się z zaskakującymi wyzwaniami, nie tylko medycznymi.

Trudno wyobrazić sobie miejsce, w którym możemy być świadkami tak wielu emocji, jak na szpitalnym oddziale ratunkowym. Tym bardziej że stan zdrowia wpływa nie tylko na samopoczucie człowieka, ale również na jego życiowe wybory. Ten oddział to miejsce, gdzie lekarze muszą podejmować szybkie i trudne decyzje, bo stawka jest najwyższa z możliwych – ludzkie życie. Tak wygląda praca ekipy krakowskiego „Szpitala”. W tym sezonie ponownie stoczą niejeden bój o zdrowie i życie pacjentów.

Dla zespołu doktora Piotra Wójtowicza diagnozowanie zagadkowych przypadków i natychmiastowa pomoc w nawet najcięższych sytuacjach to codzienność. Nierzadko jednak lekarze będą musieli nie tylko udzielić medycznej pomocy, ale także zaangażować się w problemy osobiste pacjentów.

Na oddziale SOR znajdą się ludzie, którzy trafili tu w ciężkim stanie. Przeprowadzanie błyskawicznych akcji ratunkowych będzie wymagało od personelu opanowania i profesjonalizmu. Pojawią się nietypowe i zagadkowe przypadki, które trzeba będzie szybko rozwikłać, aby rozpocząć leczenie. Personel będzie też musiał zmierzyć się z epidemią śmiertelnego wirusa. Priorytetem stanie się zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko pacjentom szpitala, ale też pracownikom placówki.

Błyskawiczne akcje ratunkowe, nietypowe wypadki i zawiłe ludzkie historie – to wszystko już w wiosennej odsłonie „Szpitala”.

 

SZKOŁA

od 9 lutego, pon-pt 15:00

serial

OBSADA: Tadeusz Łomnicki (Stanisław Chlebowski), Maria Meyer (Maria Borkowska), Sabina Głuch (Jolanta Żabińska), Aleksandra Żurecka (Anna Turczyn), Wolfgang Hofer (Dominik Huber), Patrice Nieckowski (Patrice Nieckowski), Jan Mancewicz (Zbigniew Małek), Dorota Godzic (Teresa Kremer), Rafał Kosecki (Andrzej Lesicki), Jagoda Pietruszkówna (Alicja Stańko), Joanna Litwin-Widera (Barbara Gruszka), Karol Wolski (Piotr Gądek), Konrad Pondo (Tomasz Dudziak) i inni

Szkoła to nie tylko miejsce, gdzie młodzież zdobywa wiedzę, ale przede wszystkim centrum życia towarzyskiego nastolatków. W czasie gdy kształtują się ich charaktery, w okresie nastoletniego buntu młodzież zmaga się z wieloma emocjami i problemami, które często mają wpływ na ich dalsze życie. O tym, jacy są i co im doskwiera, co fascynuje, a co martwi i jak w tym świecie odnajdują się dorośli zobaczymy w nowym sezonie serialu „Szkoła”.

Droga do dorosłości często jest wyboista i z wieloma zakrętami, ale każdy z nas kiedyś musiał ją przebyć. I choć zmieniają się czasy, nastają różne mody i każdy człowiek jest inny, to potrzeby nastolatków pozostają takie same – pragnienie miłości, bezpieczeństwa, przynależności i akceptacji. To wszystko ma ogromne znaczenie w procesie kształtowania charakterów młodych ludzi. To, co przeżywają i z czym zmagają się na co dzień, możemy podglądać dzięki serialowi „Szkoła”.

Nowe odcinki, tak jak i dotychczasowe, z pewnością dostarczą widzom wielu pretekstów do szczerej rozmowy.

Dowiemy się z nich m.in. do czego mogą doprowadzić surowe zakazy dorosłych, upartych w swoich przekonaniach i głuchych na argumenty dzieci. Przekonamy się, jak wielkie znaczenie w życiu nastolatków ma poczucie, że rodzice chcą być częścią ich świata. Zobaczymy, jak świetnie sprawdza się układ, w którym nauczyciele i uczniowie nawzajem się inspirują. Poznamy historie nastolatków szukających wzorców do naśladowania, niekoniecznie tam, gdzie należy to robić. A także tych, którzy pod wpływem emocji i strachu o mały włos popełniliby błąd, który nieodwracalnie zmieniłby ich życie… Na szczęście uczniowie szkoły prowadzonej przez dyrektora Chlebowskiego mają obok siebie wspaniałych opiekunów i świetnych obserwatorów, którzy potrafią towarzyszyć im w drodze do dorosłości.

Już wiosną zobaczymy, jak wiele tajemnic kryją szkolne korytarze. A dzięki młodym bohaterom „Szkoły” przypomnimy sobie, że błędy warto popełniać choćby po to, by móc się na nich uczyć i wyciągać wnioski.

 

UKRYTA PRAWDA

od 9 lutego, pon-pt 17:00

serial

W najnowszym sezonie „Ukrytej prawdy” bohaterowie zmierzą się z wydarzeniami z przeszłości i nieujawnionymi uczuciami. Skrzętnie ukrywane sekrety, trudne wydarzenia sprzed lat, tłumione emocje w końcu ujrzą światło dzienne.

Krzysiek od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami naraz, utrzymując ten fakt w tajemnicy.

Z czasem postanawia jednak zakończyć związek z jedną z nich i zacząć układać sobie życie z drugą partnerką. Okazuje się jednak, że rozstanie nie jest tak proste, jak mu się początkowo wydawało.

W trudnej sytuacji znajduje się również Alicja – mama dwunastoletniego Kacpra – która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Ma romans z Jakubem, który przekonuje ją, aby się rozwiodła. Kobieta uzależniona ekonomicznie od męża tyrana boi się wykonać ostateczny krok. Tymczasem prawda wychodzi na jaw i małżonek Alicji wpada w szał. Grozi kobiecie odebraniem jej praw do opieki nad dzieckiem.

Inna historia to opowieść o niespełna trzydziestoletniej Kasi i jej mężu, którzy mają poważne problemy finansowe.

Chcąc poprawić sytuację materialną, dziewczyna decyduje się zatrudnić jako tancerka w klubie go-go. Podczas pracy rozpoznaje ją kolega męża, który zaczyna szantażować Kasię. Dziewczyna postanawia wyjawić mężowi prawdę.

Sekrety skrywa również bardzo wierząca Dominika, która za kilka tygodni ma wziąć ślub. Jej narzeczony, który przy dziewczynie wreszcie się ustatkował, odkrywa, że Dominika go oszukuje. Okazuje się, że dużą część wolnego czasu spędza ona w domu spokojnej starości. Dodatkowo w jej życiu pojawia się tajemnicza kobieta. Chłopak postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę.

 

FAKTY, UWAGA i SUPERWIZJER

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.