Trzeci sezon serialu „Z premedytacją” w lipcu w TNT

z premedytacja 3Terry English i Hildy Mulligan powracają, by znaleźć sprawcę kolejnej głośnej zbrodni w San Francisco. Tym razem para detektywów musi rozwiązać zagadkę morderstwa gwiazdy footballu. Premiera trzeciego sezonu serialu „Z premedytacją” w czwartek 21 lipca na antenie TNT.

To już trzecia odsłona kryminalnego serialu o detektywach z policyjnego wydziału zabójstw w San Francisco. W rolach głównych niezmiennie Taye Diggs i Kathleen Robertson, a przed ich bohaterami kolejna trudna sprawa do rozwikłania. W klubie nocnym dochodzi do morderstwa, na oczach swojej dziewczyny ginie Normady Parker – gwiazda footballu. Sprawca ucieka, a dziewczyna sportowca odmawia składania zeznań. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zamordowany zostaje głównym podejrzany w tej sprawie.

 

z premedytacja 3Trzymająca w napięciu zagadka śmierci Parkera będzie miała wpływ na relacje między parą detektywów – Hildy i Terry’m. Komplikujące się stosunki z kolegą z pracy nie będą jedynym zmartwieniem Mulligan. W trzecim sezonie bohaterka będzie musiała zmierzyć się z poważną diagnozą, którą usłyszy od lekarzy. Jak wiadomość o chorobie wpłynie na życie Hildy i jej córki? Burzliwy czas nadchodzi także w życiu prokuratora. Mario Siletti bierze udział w wypadku samochodowym, którego następstwa przyniosą poważne konsekwencje dla jego kariery i małżeństwa.

Trzeci sezon serialu będzie miał dziesięć odcinków. Premiera pierwszego z nich w czwartek 21 lipca o 21.50 na kanale TNT.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.