Trzeci sezon „Ostatniego okrętu”oraz „Objazd” – nowy serial komediowy w TNT

objazdNa antenie TNT zagości serial, który ukaże nowe spojrzenie na rodzinne wycieczki. Samochodowa wyprawa pewnej rodziny z Nowego Jorku kończy się serią szalonych i zaskakujących zdarzeń. Premiera pierwszego sezonu „Objazdu” („The Detour”) przepełnionego humorem sytuacyjnym, już 17 czerwca w TNT.

Widzowie TNT poznają dalsze losy kapitana Toma Chandlera, który wraz z załogą okrętu Nathan James walczy o ocalenie zdziesiątkowanej tajemniczą chorobą ludzkości. Emisja trzeciego sezonu „Ostatniego okrętu” 20 czerwca, dzień po amerykańskiej premierze serialu.

Aktualizacja:

Z powodu tragedii w Orlando dzisiejsza premiera nowego sezonu serialu „Ostatni okręt” zostaje przeniesiona na przyszły tydzień. Zamiast tego w tym tygodniu zostaną wyemitowane dwa ostatnie odcinki drugiego sezonu.

 

„Objazd” („The Detour”)

objazdNate (Jason Jones), Robin (Natalie Zea) oraz ich dzieci, Jared (Liam Carroll) i Delilah (Ashley Gerasimovich) fundują sobie samochodową wycieczkę na Florydę. Mająca trwać kilka dni podróż niespodziewanie się przedłuża. W skutek serii niefortunnych zdarzeń, takich jak kłopoty z samochodem, przykre dolegliwości zdrowotne czy konfrontacje z lokalnymi stróżami prawa. Okazuje się również, że Nate ucieka przed konsekwencjami popełnionego przez siebie przestępstwa.
„Objazd” to dziesięcioodcinkowy serial autorstwa małżeństwa komików – Samanthy Bee („Siostry”) i Jasona Jonesa („Pitch Perfect”). Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka podjęto decyzję o rozpoczęciu przygotowań do produkcji drugiego sezonu serii.
Premiera dwóch pierwszych odcinków „Objazdu” w piątek 17 czerwca o godz. 20:05. Emisja w każdy piątek o 20:05 w TNT. Powtórka serialu we wtorki o godz. 23:00.
Zwiastun „Objazdu”: https://youtu.be/7AbLY_dIW40
TNT: http://www.tnt-tv.pl/

 

„Ostatni okręt” sezon 3 (The Last Ship)

ostatni okretFinał drugiego sezonu „Ostatniego okrętu” zakończył się dramatycznym wydarzeniem – postrzelono dr Rachel Scott, badaczkę pomagającą walczyć z wirusem. Prezydent Michener dowiedział się, że chiński przywódca nielegalnie przetrzymuje lek na wyniszczającą ludzkość chorobę, więc w nowych odcinkach zaniepokojona załoga kapitana Toma Chandlera wyrusza do Azji. Tymczasem pojawia się pogłoska o nowej mutacji śmiercionośnego wirusa, gnębiącej mieszkańców Japonii. Czy bohaterom uda się powstrzymać rozprzestrzenianie choroby?
„Ostatni okręt” to serial na kanwie popularnej powieści Williama Brinkleya, stworzonej w czasach „zimnej wojny”. Załoga niszczyciela amerykańskiej marynarki wojennej, USS Nathan James, jako jedna z nielicznych przeżywa tajemniczą epidemię. Większość populacji ludzkiej nie żyje. Załoga pod przywództwem kapitana Toma Chandlera musi zmierzyć się z nową rzeczywistością i podjąć próbę wynalezienia leku, który zapobiegnie całkowitemu wyginięciu ludzkości. W rolach głównych występują: Eric Dane („Chirurdzy”), Rhona Mitra („Underworld: Bunt Lykanów”), Mark Moses (Mad Men) i Adam Baldwin („Dzień Niepodległości”).
Światowa, dwugodzinna premiera trzeciego sezonu odbędzie się 19 czerwca. Polscy fani serialu będą mogli obejrzeć nowe odcinki już 20 czerwca o 23:00 na kanale TNT. Emisja w każdy poniedziałek o 23:00.
Zwiastun: https://youtu.be/7AbLY_dIW40
TNT: http://www.tnt-tv.pl/

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.