„Tropiciele” sezon 2 w lutym na kanale TNT

Drugi sezon „Tropicieli” już od 20 lutego w TNT.

 

„Tropiciele” – serial, który polecał sam Stephen King, powraca na antenę TNT 20 lutego. Po tragicznym finale pierwszej serii, Dory i jej przyjaciele spróbują wrócić do normalnego życia. Jednak szybko okaże się, że to trudniejsze, niż przypuszczali.

 

Paczka detektywów-amatorów musi jak naszybciej zatrzeć ślady tragedii, która wydarzyła się w finale pierwszego sezonu i spróbować za wszelką cenę wrócić do normalnego życia. Jednak wyrzuty sumienia nie pozwalają im zapomnieć o tym, co się stało. W dodatku na horyzoncie pojawia się policjantka Joy, której obecność jeszcze bardziej skomplikuje sytuację.
Drugi sezon „Tropicieli” składa się z dziesięciu odcinków. W rolach głównych ponownie pojawią się Alia Shawkat, John Reynolds, Meredith Hagner i John Early. Premiera we wtorek 20 lutego o godz. 21.00 na antenie TNT. W tym dniu zostaną wyemitowane cztery odcinki serialu, podobnie 27 lutego. Z kolei na dwa ostatnie epizody stacja zaprasza widzów 6 marca.
Tymczasem pierwszy sezon serialu, do którego oglądania zachęcał sam Stephen King, jest już dostępny w serwisach internetowych. Produkcję mogą oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat w serwisie Cyfrowy Polsat GO (pakiet FILMY I SERIALE), subskrybenci IPLI (pakiet IPLA FILMY I SERIALE) i sieci Plus poprzez IPLĘ (pakiet IPLA PLUS), UPC (w serwisie UPC NA ŻĄDANIE), Orange i PLAY NOW (pakiet PODSTAWOWY). Jest on również emitowany we wtorki o 21:00 na antenie TNT.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.