TNT w październiku 2017

W październiku na kanale TNT obejrzymy dwa nowe seriale: „Z góry przepraszam”  i „Królestwo zwierząt”.

 

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE

PAŹDZIERNIK 2017

 

 

 
KRÓLESTWO ZWIERZĄT

Premiera w poniedziałek 16 października o 21:00

Emisja dwóch odcinków poniedziałki o 21:00

W październiku TNT zaprasza na premierę serialu „Królestwo zwierząt”. Produkcja jest adaptacją australijskiego filmu o tym samym tytule i opowiada  historię  17-letniego Josha Cody’ego, który stracił matkę. Chłopak trafia teraz pod opiekę swojej babki Smurf i pozostałych krewnych, którzy mieszkają w południowej Kalifornii. Rodzina, z którą główny bohater do tej pory nie utrzymywał kontaktu, jest bardzo specyficzna – jej członkowie skrywają wiele tajemnic i prowadzą dziwne interesy, nie stroniąc od kradzieży i narkotyków. Josh z trudem będzie usiłował odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

 

 

WTORKOWY BLOK KOMEDIOWY

Premiera we wtorek 10 października o 21.00

Emisja seriali we wtorki o 21:00

 

W październiku wtorkowe wieczory w TNT upłyną pod znakiem seriali komediowych. W każdy wtorek (rozpoczynając od 10 października) od godziny 21.00 na antenie emitowany będzie blok składający się z czterech odcinków serialu „Rozbici”. Widzowie będą mogli śledzić losy  rozbitków, którzy zamiast na luksusowych wakacjach w Tajlandii wylądowali na bezludnej wyspie i muszą walczyć o przetrwanie. W obliczu czających się na każdym kroku niebezpieczeństw bohaterom najbardziej będzie dokuczał….brak dostępu do Internetu i mediów społecznościowych.

 

 

Z GÓRY PRZEPRASZAM

Premiera w niedzielę 22 października o 20:05

Emisja dwóch odcinków w niedziele o 20:05

„Z góry przepraszam” to nowy serial komediowy TNT. Andrea jest matką, żoną i pisarką. Z pozoru pewna siebie i twardo stąpająca po ziemi, zmienia się diametralnie pod wpływem niecodziennych życiowych sytuacji, które szybko ujawniają jej skłonności do neurozy i wewnętrzną niedojrzałość. Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu odcinków, a w rolę głównej bohaterki wcieliła się aktorka i komiczka Andrea Savage.

 

 

 

ANGIE TRIBECA

Emisja dwóch odcinków w niedziele o  20:05

Ekscentryczna detektyw Angie Tribeca i jej niezawodny zespół z Departamentu ds. Naprawdę Odrażających Przestępstw tym razem będą ścigali złodziei organów, którzy grasują w miejskim szpitalu. W nowych odcinkach policjanci z wydziału zabójstw w Los Angeles zajmą się także sprawą śmierci grafika, a wszystkie znaki będą wskazywały na to, że mordercą jest Angie. Czy uda jej się oczyścić z zarzutów? Finał drugiego sezonu serialu komediowego „Angie Tribeca” w październiku na antenie TNT.

 

 

OSTATNI OKRĘT

Emisja w poniedziałki o 21:55

W październiku TNT wyemituje dwa ostatnie odcinki czwartego sezonu „Ostatniego okrętu”. Kapitan Tom Chandler przerwał swoją emeryturę, by uratować ludzkość przed kolejnym niebezpieczeństwem – tym razem groźny wirus zaatakował rośliny i światu grozi klęska głodu. Finał sezonu nie oznacza końca historii niezłomnej załogi niszczyciela marynarki wojennej Nathan James – stacja TNT podjęła decyzję o produkcji piątej serii „Ostatniego okrętu”.

 

 

 

WIELKIE KINO

Emisja filmów w każdą środę o 21:00

 

04.10. – American Gangster

11.10. – Starcie tytanów

18.10. – Troja

25.10. – King Kong

 

W październiku środowe „Wielkie kino” TNT rozpocznie się od emisji dramatu kryminalnego „American Gangster” w reżyserii Ridleya Scotta. Oparty na prawdziwej historii film opowiada o czarnoskórym gangsterze Franku Lucasie (w tej roli Denzel Washington), który chce zbudować w Nowym Jorku wielkie narkotykowe imperium. Na trop bohatera szybko wpada bezwzględny policjant Richie Roberts (Russell Crowe). W kolejne październikowe środy widzowie będą mogli zobaczyć „Starcie tytanów”, „Troję” i „King Konga”.
 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.