TNT w marcu 2017, nowy serial „Tropiciele”.

W  marcu na kanale TNT obejrzymy nowy serial komediowy „Tropiciele”.

 

 


PROPOZYCJE PROGRAMOWE
MARZEC 2017
STARCIE LEGEND KINA
Emisja filmów w soboty od 21:00

04.03. – 21.00 Pitch Black, 23:05 Król Skorpion
11.03. – 21:00 King Kong (2005), 00:40 King Kong (1933)
18.03. – 21:00 Matrix, 23:45 Blade: Wieczny łowca
25.03. – 21:00 Człowiek demolka, 23:15 Na własną rękę
TNT zaprasza na starcie legend kina. W każdą sobotę stacja pokaże dwa filmy z udziałem kultowych bohaterów, wśród nich m.in. Człowiek demolka, Król Skorpion, Matrix i Blade – wampir, który walczy ze złem i chce ocalić ludzi przed rządami złego Deacona Frosta. Pojawi się też „King Kong” z 1933 roku i remake z 2005 pod tym samym tytułem. Widzowie będą mogli również śledzić losy strażaka z Los Angeles – Gordona Brevera (w tej roli Arnold Schwarzenegger). Bohater filmu „Na własną rękę” wyruszy w samotną podróż do Kolumbii, by odnaleźć groźnego terrorystę i pomścić śmierć żony i syna.

 

 

TROPICIELE
Premiera w niedzielę 19 marca o 20:05
Emisja w niedziele o 20:05 i 20:35

„Tropiciele” to nowość TNT. Główna bohaterka, dwudziestokilkuletnia Dory (w tej roli Alia Shawkat) prowadzi nieciekawe życie w Nowym Jorku. Kiedy dowiaduje się, że zaginęła jej koleżanka ze studiów, postanawia rozwikłać zagadkę i odnaleźć dziewczynę. W poszukiwania angażuje swojego chłopaka Drew i parę przyjaciół – Elliotta i Portię. Młodzi ludzie, chcąc odkryć prawdę, wyruszą śladem ekscentrycznych postaci i wplączą się w sieć intryg. Niejeden raz będą zmuszeni do przekroczenia granic moralności.

 

 

AGENCI NCIS
Emisja od poniedziałku do piątku o 20.00

W marcu TNT pokaże dalsze losy bohaterów serialu „Agenci NCIS”. Elitarna grupa wyszkolonych specjalistów z jednostki Naval Criminal Investigative Service spróbuje rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy, który mordował kiedyś w jednej z baz wojskowych, a teraz powrócił po latach i znów zabija. Inna ze spraw, które przyjdzie im rozwiązać, będzie dotyczyła byłego dowódcy Gibbs’a, który zdezerterował z Iraku i jest oskarżony o zabójstwo żołnierza. Jak się okaże, porucznik padł ofiarą intrygi, w którą zamieszani są urzędnicy na najwyższych szczeblach rządowych.

 

 

CIAŁO NIEPEDAGOGICZNE
Emisja w niedziele o 20:05 i 20:35

Niepoprawni nauczyciele ze szkoły w amerykańskim stanie Colorado po zmianie dyrektora cały czas próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Mimo niesprzyjających okoliczności Loren kończy pisanie swojej powieści. Chcąc zapewnić książce sukces, postanawia zatrudnić agenta, którym zostaje Billy Shoemake – historyk z punk-rockową przeszłością. W ostatnich odcinkach drugiego sezonu duże kłopoty czekają nauczyciela WF-u – Andy’ego Fairbella. Jego przyszłość w szkole staje pod znakiem zapytania.
ZAPRZYSIĘŻENI
Emisja w czwartki o 21:00 i 21:55

Rodzina Reaganów stoi na straży prawa w Nowym Jorku. Frank, Danny, Erin i Jimmy mają przed sobą kolejne trudne śledztwa. W pierwszym sezonie serialu cały departament policji zostanie zaangażowany w poszukiwania bomby podłożonej na Manhattanie, Danny’ego spróbuje rozwiązać sprawę zabójstwa portiera w nocnym klubie, a Jimmy odkryje, że jego kolega z zespołu pomaga w zatajaniu przestępstw. Jednak prawdziwe trudności dopiero przed nimi – gdy trzej groźni przestępcy zostają zwolnieni z aresztu, Reaganowie znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie.

 

 

 

WIELKIE KINO
Emisja filmu w każdą środę o 21:00

01.03. – Królestwo
08.03. – Rock’N’Rolla
15.03. – Hot Fuzz – Ostre psy
22.03. – Nieuchwytny cel
29.03. – Ostatni samuraj

Marcowe „Wielkie kino” TNT to m.in. „Nieuchwytny cel” z Jean-Claude’em Van Damme’em i dramat historyczny „Ostatni samuraj”. Fani komedii będą mogli obejrzeć „RocnRolla” i „Hot Fuzz – Ostre psy” – historię policjanta Nicholasa Angela, który zostaje oddelegowany do pracy w spokojnym miasteczku. Sielankę burzy seria tajemniczych morderstw, za którymi stoi zagadkowa postać w czarnym kapturze. Chcąc dojść do prawdy i odnaleźć zabójcę, funkcjonariusz często będzie stosował bardzo niekonwencjonalne metody pracy, zaczerpnięte wprost z filmów akcji, które ogląda z zamiłowaniem.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.