TNT listopadzie 2017

W listopadzie kanał TNT wyemituje nowy 2 sezon serialu „Dobre zachowanie” oraz 4 sezon serialu „Partnerki”.

 

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE

LISTOPAD 2017

 

 

DOBRE ZACHOWANIE

Premiera w poniedziałek 20 listopada o 21:00

Emisja dwóch odcinków w poniedziałki o 21:00

W listopadzie na antenie TNT premiera drugiego sezonu serialu „Dobre zachowanie”. Letty udaje się w końcu osiągnąć to, na czym najbardziej jej zależało i uzyskać prawo do pełnej opieki nad swoim synem. Od teraz, razem z Javierem będą chcieli zapewnić chłopcu jak najbardziej normalne warunki do życia, jednak szybko okaże się, że to dużo trudniejsze niż myśleli. Ciągła ucieczka przed FBI i dopadające ich co chwilę demony przeszłości z pewnością nie ułatwią im tego zadania. Poza grającą główną rolę Michelle Dockery, w drugim sezonie na ekranie ponownie pojawi się również Juan Diego Boto, który wciela się w rolę Javiera. Gościnnie jako agentka FBI wystąpi Ann Dowd.

 

 

 
PARTNERKI

Premiera we poniedziałek 27 listopada o 23:00

Emisja dwóch odcinków w poniedziałki o 23:00

Detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles powracają do TNT. Choć w pracy kierują się zupełnie innymi zasadami, w życiu prywatnym łączy je wielka przyjaźń. Kobiety spróbują tym razem rozwikłać zagadkę morderstwa senatora i tajemnicę śmierci dziennikarza śledczego, którego ciało znaleziono na plaży. W nowych odcinkach prywatne życie bohaterek zacznie bardzo przenikać do sfery zawodowej – biologiczny ojciec Maury zostanie zamordowany, a w wydziale narkotyków pojawi się nowy szef, którego z Jane łączy wspólna przeszłość. Premiera czwartego sezonu serialu „Partnerki” w listopadzie na antenie TNT.

 

 

FILMOWE WEEKENDY

Emisja filmów w każdy weekend od 25 listopada

25 listopada w TNT wystartuje cykl „Filmowe weekendy”. W każdą sobotę i niedzielę stacja wyemituje najlepsze produkcje największych hollywoodzkich wytwórni. Wśród propozycji widzowie znajdą m.in.: „Miasto aniołów” „Lepiej późno niż później”, „Evana Wszechmogącego” czy „Siedem”. Nie zabraknie również opartego na opowiadaniu Stephena Kinga filmu „Skazani na Shawshank”, który przestawia historię bankiera niesłusznie skazanego na dożywocie.

 

 

 

KRÓLESTWO ZWIERZĄT

Emisja dwóch odcinków w poniedziałki o 21:00

W listopadzie na antenie TNT finał pierwszego sezonu „Królestwa zwierząt”. W ostatnich odcinkach serii Smurf uda się w tajemniczą podróż, aby zamknąć kilka kłopotliwych tematów z przeszłości. W czasie jej nieobecności synowie zorganizują w domu kolejną wielką imprezę. Rodzinny gang zaplanuje też największą kradzież w swojej historii – będą chcieli przejąć gotówkę z transportu, który przejedzie przez Camp Pendleton.

 

 

 

Z GÓRY PRZEPRASZAM

Emisja w dwóch odcinków w niedziele o 20:00

Andrea próbuje być jednocześnie świetną mamą i pracować jako pisarka, jednak szybko okazuje się, że pogodzenie tych dwóch sfer życia jest wyjątkowo trudne. Dodatkowo kobieta zaczyna się zastanawiać nad tym, w jakiej kondycji jest jej związek. Aby zapobiec kryzysowi, razem z Mike’m postanawiają kupić poradnik dla par i stosować się do zasad, które znajdą w książce. Główna bohaterka spróbuje też pomóc swojej przyjaciółce, która po rozwodzie chce znów zacząć chodzić na randki.

 

 

WTORKOWY BLOK KOMEDIOWY

Emisja we wtorki od 21.00

„Wtorkowy blok komediowy” to cztery odcinki pełnych humoru seriali. W listopadzie widzowie będą mogli zobaczyć w ramach tego bloku „Rozbitych” oraz śledzić losy detektyw Angie Tribeci. Ekscentryczna policjantka oraz jej niezawodny zespół z Departamentu ds. Naprawdę Odrażających Przestępstw, nie spoczną, dopóki nie poznają prawdy. Przyjdzie im m.in. rozwiązać zagadkę samobójstwa piekarzy oraz znaleźć mordercę brzuchomówcy.

 

 

WIELKIE KINO

Emisja filmów w każdą środę o 21:00

 

01.11. Egzekutor

08.11. Tylko strzelaj

15.11. Constantine

22.11. Siedem

29.11. Adwokat diabła

 

W listopadowym „Wielkim kinie” TNT stawia na dramaty i filmy akcji. Na widzów czekają m.in. „Adwokat diabła” i film „Siedem”. Dla fanów mocnych wrażeń przygotowano „Tylko strzelaj”, „Egzekutora” i „Constantine” –produkcję opartą na motywach komiksu „Hellblazer”. Główny bohater – Johne Constantine (w tej roli Keanu Reeves) jest egzorcystą, który po nieudanej próbie samobójczej próbuje wybawić się z wiecznego potępienia.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.