ThunderCats nowy serial anime już wkrótce w Cartoon Network

Już od 14 maja od poniedziałku do piątku godz 16:00, będziemy mogli obejrzeć nową serię anime. Świat Thundercats”, który – UWAGA – wciąga tak, że nie można się doczekać kolejnego odcinka.

 

Którego z bohaterów widzowie polubią najbardziej? Czy będzie to lider grupy Lion-O, jego przyrodni brat Tygra, a może jednak mroczny Mumm-Ra, z którym oni walczą? Poniżej znajdują się krótkie charakterystyki głównych postaci, jednak najlepiej zobaczyć ich w akcji. Już od 14 maja w Cartoon Network!

Serial przedstawia przygody tytułowej grupy koto-podobnych bohaterów z planety Thundera, zlokalizowanej w odległej galaktyce. To porywająca opowieść o świecie targanym kryzysem, w którym tajemna nauka ściera się z zaciekłymi pojedynkami na miecze. Książe Lion-O – młody dziedzic tronu wraz ze swoimi kompanami musi odnaleźć „kamienie mocy”, które pozwolą mu pokonać mrocznego Mumm-Ra, przywódcę armii jaszczurów, która chce objąć panowanie nad Thunderą. Podczas poszukiwań artefaktów Lion-O i jego towarzysze nauczą się wielu wartościowych prawd o lojalności i honorze.

 

PREMIERA: poniedziałek 14 maja o 16:00

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 16:00  (odc. 1-13)

 

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY POZNAĆ BOHATERÓW SERIALU THUNDERCATS?

 

LION-O

To przywódca Thundercats. Lion-O jest nieustraszony i zawsze gotowy do kolejnej walki, nawet tej, która może go wpędzić w tarapaty. To właśnie on dzierży miecz Omenów – najpotężniejsza broń na Trzeciej Ziemi.

 

TYGRA

To adoptowany starszy brat Lion-O. Pod wieloma względami mogliby być bliźniakami. Tygra jest jednak zazdrosny o lidera grupy, ponieważ Lion-O ma roszczenia do tronu królewskiego. Bronią Tygry jest bat, dzieki któremu może być niewidzialny. Jest także świetnym strzelcem.

 

 

CHEETERA

Jej mistrzynią była czarownica Jaga. Dzięki temu Cheetera jest potężnym magikiem i ostatnim żyjącym Cleric. To takze najszybszy kot na planecie Thundera i ekspert w wielu sztukach walki włączając walkę za pomocą kija Kettukari.

 

PANTHRO

Panthro to najpotężniejszy generał Thundery – jest to niezwykle ciężka praca.W czasie bitwy prowadzi siejący zniszczenie Thunderczołg, ale jest świetny w walce wręcz przy pomocy nunchaku, kiedy wykazuje się ponadprzeciętną siłą.

 

WILLYKIT I WILLYKAT

Przebiegłe i zaradne sieroty Wilykat i Wilykit walczą o przetrwanie na ulicach Thundera. W pewnym momencie postanawiają dołączyć do grupy Lion-o, aby uczestniczyć w epickim starciu z Mumm-Rą,

 

MUMM-RA

Wcielenie zła – Mumm-Ra jest potężnym magiem otoczonym przez armię sługusów. Szuka dokładnie tego samego starożytnego artefaktu do Thundercats i nie zawaha się przed niczym – zniszczy wszystko i wszystkich, którzy staną mu na drodze.

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.