MiniMini+ w marcu 2014

LalaloopsyW marcu kanał MiniMini+ wyemituje MINIMINIpremierowo serial animowany dla przedszkolaków, „Lalaloopsy”, który przedstawia perypetie uroczych szmacianych lalek.

 

„Lalaloopsy” – emisja codziennie (od 3 marca 2014 roku) o 12:40 i 17:00 w MiniMini+ i MiniMini+ HD.

W marcu br. do Polski trafi serial, który podbił serca maluchów w wielu krajach świata. Animacja „Lalaloopsy” będzie emitowana w stacji MiniMini+ (MiniiMini+ HD) codziennie o 17:00 oraz 12:40 w paśmie powtórkowym. „Lalaloopsy” to urocza bajka dla przedszkolaków, która pokazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób i każdy ma w sobie coś wartościowego – trzeba tylko umieć to dostrzec. Serial przekazuje pozytywne wartości. Maluchy przekonają się, że warto poznać kogoś zanim się go skrytykuje, inny nie znaczy gorszy, a współpraca i pomaganie innym daje wiele radości.

„Lalaloopsy” to urocza bajka dla przedszkolaków opowiada o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy na swój własny sposób i każdy ma w sobie coś wartościowego – trzeba tylko umieć to dostrzec.

Serial przedstawia perypetie uroczych szmacianych lalek, które w magiczny sposób ożywają. Każda z nich jest zupełnie inna, każda ma swój niepowtarzalny charakter i odmienne zdanie na każdy temat. Pomimo różnicy zdań, bardzo się lubią i wcale się nie kłócą. Przyjaciółki zamieszkują przedziwną, kolorową, pełną niespodzianek Lalaloopsylandię. W każdym odcinku przeżywają niezwykłe przygody, bo w Lalaloopsylandii wszystko może się zdarzyć i często zdarzają się rzeczy zupełnie niespodziewane…

Serial przekazuje pozytywne wartości. Uczy jak w kreatywny sposób rozwiązywać problemy, kolegować się pomimo różnic i być wyrozumiałym i dobrym przyjacielem. Maluchy przekonują się, że warto poznać kogoś zanim się go skrytykuje, inny nie znaczy gorszy, a współpraca i pomaganie innym daje wiele radości. Razem zawsze raźniej!

„Lalaloopsy” – emisja codziennie (od 3 marca 2014 roku) o 12:40 i 17:00 w MiniMini+ i MiniMini+ HD.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.