STYCZEŃ NA FOX I FOX COMEDY

Nowy rok tuż za rogiem, a wraz z nim premiery na FOX i FOX Comedy. Już od stycznia będziemy mogli zagłębić się w dwunasty sezon Zabójczych Umysłów na FOX oraz śledzić nowe przygody rodzinki Griffinów z Family Guy: Głowa Rodziny na FOX Comedy. Ponadto FOX rozgrzeje nas w zimne wieczory serialem Magnum: Detektyw z Hawajów 2. Dla tych, którzy w pierwszy dzień stycznia będą odpoczywać po szaleństwach sylwestrowej nocy, FOX przygotował maraton filmowy: Green Lantern, Hellboy, Gniew Tytanów, Constantine, Kill Bill vol.2 oraz Prestiż. To nie koniec niespodzianek, bo już 6 stycznia czeka na nas kolejny maraton! Artur, Armagedon, Wodny Świat, Blade: Wieczny Łowca II, Blade: Mroczna Trójca oraz Egzorcysta.

MAGNUM: DETEKTYW Z HAWAJÓW 2
MAGNUM P.I. 2
(2O odcinków po 60 min)

PREMIERA: CZWARTEK 16 STYCZNIA O GODZ. 21:05
Emisja: w czwartki o 21:05
TYLKO NA FOX!

Najlepszy prywatny detektyw na Hawajach powraca do sprawy w pełnym akcji serialu Magnum: Detektyw z Hawajów 2. W nowym sezonie Thomas Magnum podejmuje serię ekscytujących i wymagających wyzwań z pomocą swoich zaufanych przyjaciół, w tym budzącą grozę byłą agentką MI6, Juliet Higgins, i weteranami wojskowymi, Orville’em „Rickiem” Wrightem i Theodore’em „TC” Calvinem. W tym sezonie dowiemy się, czy Higgins zaakceptuje propozycję Magnuma, aby stać się jego partnerką w pracy detektywa. W międzyczasie Magnum zajmuje się zaginioną kobietą, która była świadkiem morderstwa jej szefa podczas napadu na bank. Ponadto Rick podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej kariery. Drobny złodziejaszek Jin poprosi Magnuma o pomoc kiedy na telefon, który ukradł przychodzi bardzo podejrzana wiadomość. W nowym sezonie Magnum będzie miał mnóstwo nowych zadań.
Widzowie będą mogli również podziwiać piękny krajobraz Hawajów, o czym wspomniała Perdita Weeks:
– Codziennie kręcimy w innym miejscu, a  w studiu nagrywamy tylko dwa razy w tygodniu. Tak więc nawet jazda do pracy jest po prostu spektakularna. To przepiękne miejsce.
W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak: Jay Hernandez, Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill, Tim Kang oraz Amy Hill. Serial jest dziełem Petera M. Lenkova i Erica Guggenheima, którzy powrócili jako producenci wykonawczy dla Magnum: Detektyw z Hawajów 2 wraz z Justinem Linem, Johnem Davisem, Johnem Foxem i Danielle Woodrow.
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 pojawi się premierowo na kanale FOX już 16 stycznia o godz. 21:05! Emisja kolejnych odcinków w czwartki o 21:05.

ZABÓJCZE UMYSŁY 12
CRIMINAL MINDS 12
(22 odcinki po 60 min.)

PREMIERA: WTOREK 7 STYCZNIA O GODZ. 20:10
Emisja: od poniedziałku do piątku o 20:10

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znów w akcji. W 12. sezonie Zabójczych Umysłów Derek Morgan i reszta zespołu znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się między innymi z szaleńcem, który traci panowanie nad sobą i zabija trzy osoby. W jednym z odcinków dowiemy się więcej na temat życia prywatnego Davida Rossiego, ponieważ akcja będzie się działa w jego rodzinnym Commack.
W gwiazdorskiej obsadzie serialu występują między innymi: Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook oraz Joe Mantegna.
Przygody Dereka Morgana i jego zespołu można śledzić już od 7 stycznia od godz. 20:10. Emisja kolejnych odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 (po 1 odcinku).

FILMOWE MARATONY NA FOX

1 STYCZNIA

Green Lantern

ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 14:00
Hellboy
ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 16:15
Gniew Tytanów
ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 18:35
Constantine
ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 20:30
Kill Bill vol.2
ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 22:50
Prestiż
ŚRODA 1 STYCZNIA O GODZ. 01:30
6 STYCZNIA
Artur
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 12:30
Armagedon
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 14:40
Wodny Świat
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 17:40
Blade: Wieczny Łowca II
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 20:20
Blade: Mroczna Trójca
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 22:40
Egzorcysta
PONIEDZIAŁEK 6 STYCZNIA O GODZ. 00:50

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX COMEDY

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY 19
FAMILY GUY 19
(20 odcinków po 30 min.)

PREMIERA: SOBOTA 18 STYCZNIA O 22:00 (4 odcinki)
Emisja: w soboty od 22:00 (4 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Przewrotna komedia animowana, która prezentuje codzienne perypetie pewnej rodziny z charakterystycznym dla siebie humorem i brakiem jakichkolwiek świętości. W dziewiętnastym sezonie Family Guy: Głowa rodziny dom rodzinny Griffinów zostanie doszczętnie spalony z Chrisem w środku! Żeby ukoić nerwy, rodzina rusza w ekskluzywny rejs, który jednak nie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Meg znajdzie miłość, aczkolwiek nie na długo. Czeka na nas wiele niespodzianek, a wszystkie w stylu serialu Family Guy: Głowa rodziny.
Premiera dziewiętnastego sezonu Family Guy: Głowa rodziny już 18 stycznia o godz. 22:00! Emisja kolejnych odcinków w soboty od 22:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “STYCZEŃ NA FOX I FOX COMEDY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.