Siły specjalne AXN

Premiera nowych sezonów seriali: S.W.A.T. – jednostka specjalna, Seal Team, Poza czasem i Nocna zmiana w AXN oraz The Royals w AXN White.


Oddział antyterrorystów ratujący ludzkie życie na ulicach miast, siły specjalne amerykańskich wojsk na misjach w najniebezpieczniejszych zakątkach świata, byli medycy wojskowi na ostrym dyżurze szpitala w San Antonio, agenci próbujący uratować przyszłość ludzkości podróżując w czasie oraz królowa matka walcząca o swoją rodzinę w sieci intryg na współczesnym brytyjskim dworze. Maj na kanałach AXN to nowe sezony seriali z prawdziwymi bohaterami: S.W.A.T. – jednostka specjalna, Seal Team, Poza czasem, Nocna zmiana oraz The Royals.

Serial S.W.A.T. – jednostka specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W drugim sezonie widzowie zobaczą dalszy ciąg wydarzeń z ostatniego odcinka pierwszej serii, kiedy sierżant Daniel Hondo odsunął od obowiązków oficera Jima Streeta za niepodporządkowanie się rozkazom. Teraz Street planuje zemstę. W drugim sezonie poznamy też lepiej kapitan Jessicę Cortez. Premiera serialu S.W.A.T. – jednostka specjalna w poniedziałek 13 maja o godz. 21.00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21.00 w AXN.

Produkcja SEAL Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy SEAL biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który chce zostać stałym członkiem oddziału; Mandy Ellis, analityczka CIA (Central Intelligence Agency), której życiowym celem jest walka z terroryzmem, oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie Jason powraca jako dowódca oddziału i będzie musiał zmierzyć się z brakiem zaufania oraz nowymi członkami zespołu. Premiera 2. sezonu serialu SEAL Team w poniedziałek 13 maja o godz. 21.55. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21.55 w AXN.

Nocna zmiana śledzi losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndrome PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii, Scottem Clemmensem (Scott Wolf) i administratorem szpitala, Michaelem Ragosa (Freddy Rodriguez). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi – Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). Premiera serialu Nocna zmiana we wtorek 14 maja o godz. 22.50. Kolejne odcinki we wtorki o 22.50 w AXN.

W serialu Poza czasem bezwzględny przestępca, Garcia Flynn (w tej roli znany z Ostrego Dyżuru Goran Višnjić) kradnie wehikuł czasu, aby zmienić przeszłość i zniszczyć Amerykę. W pogoń za nim ruszają żołnierz Wyatt (Matt Lanter), naukowiec Rufus (Malcolm Barrett) i profesor historii Lucy (Abigail Spencer). Wykorzystując prototyp skradzionej maszyny podróżują w czasie, aby zatrzymać nadchodzącą apokalipsę. W drugim sezonie trójka bohaterów znajdzie się na francuskich polach bitwy w czasie I Wojny Światowej i zrekrutuje do pomocy samą Marię Skłodowską-Curie. Premiera 2. sezonu serialu Poza czasem w niedzielę 26 maja od godz. 15.00. Kolejne odcinki w niedziele od 15.00 w AXN.

The Royals to fikcyjna historia współczesnej brytyjskiej rodziny królewskiej. Głowa rodziny, Helena (Elisabet Hurley) musi na co dzień mierzyć się z wewnętrznymi problemami rodziny, będąc pod lupą mediów i poddanych. Jej młodsze dzieci, bliźniacy książę Liam i księżniczka Eleanor, oddają się hedonistycznym rozrywkom, wiedząc, że ich starszy brat Robert zostanie przyszłym królem Anglii. Gdy Robert zostaje zabity, następcą tronu zostaje Liam, który musi sprostać nowej roli. W nowym sezonie serialu nie zabraknie kolejnych dworskich intryg i zaskakujących powrotów zza grobu… Premiera 3. sezonu serialu The Royals w środę 1 maja o godz. 19:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 19:05 w AXN White.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.