„Sherlock” sezon 2, już w tę niedzielę na kanale BBC Enterteinment

Na kanale BBC Entertainment nowy 2 sezon serialu „Sherlock” już w tę niedzielę godz. 22:00. W czerwcu zobaczymy również dwa nowe seriale premiera już w ten piątek, „Ochroniarz królowej” serial komediowy oraz  „Jak się robi olimpiadę?”. Na kanale BBC Lifestyle nowy 5 sezon reality show  „Mistrz kuchni” od poniedziałku 11 czerwca o 21:00

 

Na kanale BBC Enterteinment możemy obejrzeć również nowy 5 sezon „Kuchenne koszmary” USA z Gordonem Ramseyem, pon-czw godz. 19:00

 

BBC ENTERTEINMENT

 

„Sherlock” sezon 2 serial kryminalny Wlk. Bryt. 2012 w każdą niedzielę godz 22:00

W drugiej serii będzie jeszcze więcej zwrotów akcji. Zobaczymy opowieści o trzech najbardziej znanych sprawach Sherlocka Holmesa: Skandal w Belgravii, Psa Baskerville’ów oraz Upadek z wodospadu Reichenbach.

Irene Adler to kobieta piękna, pociągająca i szalenie niebezpieczna. Pierwsza spośród nowych spraw Sherlocka dotyczyć będzie mrocznego szantażu. Sherlock będzie musiał użyć wszystkich swych niebywałych zdolności, by przetrwać…

Zaproszenie na dzikie pustkowia Dartmoor skończy się spotkaniem z siłami nieczystymi. Nasi bohaterowie będą musieli przygotować się na walkę z iście piekielną istotą. Odwieczny wróg Sherlocka, James Moriarty, nadal czai się w mroku, szykując dla Holmesa ostateczną próbę. Zwycięzca może być tylko jeden – czyżby Sherlock trafił wreszcie na godnego siebie przeciwnika?

 

 

„Ochroniarz królowej” serial komediowy Wlk. Bryt. 2011-2012

W każdy piątek od 8 czerwca o 21:50

Serial opowiada o perypetiach kapitana Guya Hubble’a (Sir David Jason), byłego żołnierza, który służył niegdyś na Cyprze i w Irlandii Północnej. Teraz kieruje ochroną parkingów w pałacu Buckingham. Gdy udaje mu się uratować życie królowej w dniu otwarcia parlamentu, dostaje awans na osobistego ochroniarza władczyni.

Hubble podchodzi do swej nowej roli bardzo poważnie. Do tego stopnia, że zraża do siebie ambasadorów, kolegów i zwykłych obywateli. No i nieustannie prowadzi kolejne akcje ratunkowe, starając się za wszelką cenę przysłużyć rodzinie królewskiej. W rezultacie co chwila wystawa królewskich pracodawców na poważne niebezpieczeństwo – na szczęście jednak za każdym razem wszystko dobrze się kończy.

 

Jak się robi olimpiadę? serial komediowy Wlk. Bryt. 2011

W każdy piątek od 8 czerwca po 2 odc. godz. 20:00 i 20:35

Hugh Bonneville (w Wielkiej Brytanii znany z serialu Downton Abbey) przewodzi gwiazdorskiej obsadzie komedii opisującej poczynania komitetu organizacyjnego igrzysk olimpijskich w Londynie. Praca za kulisami tej wielkiej sportowej imprezy idzie pełną parą – za wszelką cenę trzeba sprawić, by olimpiada okazała się sukcesem!

Dowiemy się, jak zagospodarować halę do rozgrywek taekwondo po zakończeniu turnieju oraz co począć z górą końskiego łajna pozostawionego przez protestujących u wejścia na tor, na którym rozgrywane będą zawody. Cenna może się także okazać wskazówka, jak postępować ze sportowcami, którzy co prawda są chętni do pomocy, ale nikt ich o nią nie chce poprosić.

 

BBC LIFESTYLE

„Mistrz kuchni” Sezon 5

Od poniedziałku 11 czerwca o 21:00

Mistrz kuchni John Torode oraz znawca warzyw Gregg Wallace po raz kolejny będą szukać ludzi obdarzonych kulinarną pasją. Każdy z uczestników programu marzy o karierze w świecie gastronomii, każdy chciałby prowadzić własny lokal… Droga do sukcesu stoi otworem – trzeba „tylko” poradzić sobie w piekle, jakim jest kuchnia profesjonalnej restauracji.

Czego trzeba, by wygrać? Czy potrzebny jest talent i błyskotliwość, czy raczej precyzja, skupienie się na szczegółach i dyscyplina? Kto w tym roku zostanie Mistrzem Kuchni?

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.