Serual „Bananowy doktor” sezon 5 w Universal Channel

bananowy doktor 5Najbardziej luksusowy lekarz amerykańskiej śmietanki powraca na ekrany Universal Channel. Premiera podwójnych odcinków piątego sezonu serialu Bananowy doktor 7 września o godz. 18.00 tylko na kanale Universal Channel.UniversalChannel

 

 

 

Bananowy doktor, sezon 5 – podwójne odcinki od 7 września (niedziele) o 18.00 tylko na Universal Channel. (13 odc,)

„The Hamptons” to kilkanaście miejscowości położonych na wyspie Long Island, dwie godziny jazdy od Nowego Jorku. To tu swoje letnie rezydencje mają Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Sarah Jessica Parker i wiele innych gwiazd. Posiadłość na piaszczystym wybrzeżu oceanu to obiekt westchnień wszystkich aspirujących nowojorczyków i jedna z najbardziej elitarnych okolic w Stanach Zjednoczonych. Właśnie tutaj trafił błyskotliwy lekarz Hank Lawson, gdy stracił prestiżową posadę w szpitalu, ale dzięki swoim umiejętnościom, szybko stał się rozchwytywanym lekarzem na telefon dla najbogatszych mieszkańców.

W piątym, niepokazywanym do tej pory w Polsce sezonie, Hank wraca do pracy w HankMedzie po sześciu tygodniach pooperacyjnej rekonwalescencji. Jeden z pierwszych przypadków, którymi musi się zająć, to pacjentka, której zdrowie niszczy… działalność dobroczynna. Tymczasem Divya, asystentka Hanka, dowiaduje się, że jest w ciąży i nie potrafi ukryć swojego zaskoczenia. HankMed ma też nowego pracownika – doktora Jeremiaha – który oferuje swą pomoc, gdy Hank ma problemy z powrotem do codziennych obowiązków. Chociaż lekarzowi początkowo wydaje się, że wrócił do pełni sił, to udział w akcji policyjnej sprawia, że mężczyzna zdaje sobie sprawę z powagi swoich dolegliwości.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.