Miniserial „Zbrodnia” w AXN

ZbrodniaW październiku AXN wyemituje nowy polski miniserial „Zbrodnia”.AXN

 

 

ZBRODNIA (ZBRODNIA) (3 odc.) serial/dramat, Polska 2014, reż. Greg Zglinski, wyk. Wojciech Zielinski, Magdalena Boczarska, Radoslaw Pazura, Joanna Kulig, Dorota Kolak

Emisja od 16.10 czwartki godz. 22:00
ZbrodniaPierwsza polska produkcja AXN „Zbrodnia” to miniserial opowiadający o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Trzyodcinkowy serial zrealizowany na podstawie produkcji „Morden i Sandhamn”, która jest adaptacją szwedzkiego bestselleru „Still Waters” autorstwa Viveci Sten – kryminału łączącego zbrodnię, pożądanie i tajemnicę. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant, reżyserią zajął się Gerg Zgliński, a produkcją Opus Film.

Zbrodnia to trzyodcinkowy serial krymialny w reżyserii Grega Zglińskiego (twórcy m.in. Cała zima bez ognia, Pitbull, Paradoks, Wymyk, Londyńczycy), stworzony na podstawie bestsellerowej szwedzkiej powieści Na spokojnych wodach Viveci Sten i bijącego rekordy popularności szwedzkiego serialu Morden i Sandhamn. Opowiada o tajemnicach i niewyjaśnionych zagadkach z przeszłości mieszkańców małej rybackiej wioski. Główna bohaterka, Agnieszka Lubczyńska (w tej roli zdobywczyni Złotych Lwów Magdalena Boczarska), spędza wraz z mężem Cezarym (Radosław Pazura) urlop nad polskim morzem. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się Tomasz Nowiński (laureat Złotych Lwów Wojciech Zieliński), znajomy z przeszłości i komisarz gdyńskiej policji. Wraz posterunkową Moniką Krajewską (Joanna Kulig) zostaje przydzielony do tajemniczego śledztwa na Helu. Między Agnieszką i Tomkiem zaczyna iskrzyć, dochodzenie komplikuje się, a policjanci odkrywają kolejne elementy mrocznej układanki.

Premiera serialu Zbrodnia już w czwartek 16 października o godz. 22.00 tylko w AXN. Kolejne odcinki 23 i 30 października o godz. 22.00 w AXN.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.