Seriale „Zaprzysiężeni” sezon 4 i „Podkomisarz Brenda Johnson” sezon 7 na kanale 13 Ulica

Podkomisarz Brenda Johnson 7 Kanał 13 Ulica na początku stycznia wyemituje finałowy 7 sezon serialu „Podkomisarz Brenda Johnson” oraz 4 sezon serialu „Zaprzysiężeni”.

 

 

 

 

 

PODKOMISARZ BRENDA JOHNSON SEZON 7 – emisja we wtorki, od 7 stycznia o godz. 22:00

Finałowy 7 sezon (21 odc.)

Podkomisarz Brenda Johnson 713 Ulica zaprasza  na siódmą serię spotkań z podkomisarz Brendą Johnson, która kieruje zespołem detektywów w Los Angeles. W tym miesiącu stróże prawa zbadają podejrzane okoliczności śmierci młodej opiekunki do dzieci, która była córką jednego z detektywów. Widzowie poznają też skrzętnie ukrywany, mroczny sekret pastora. Brenda odkryje, że w związku z morderstwem Turrella Baylora wpakowała się w poważne tarapaty. Czy pani podkomisarz przyjmie szlachetną propozycję pomocy, czy znowu zastosuje swoje niekonwencjonalne metody, aby udowodnić, że ma rację?

 

ZAPRZYSIĘŻENI SEZON 4 – emisja w czwartki, od 9 stycznia o godz. 22:00

Zaprzysiezeni4Czwarta seria spotkań z rodziną Reaganów, która walczy o prawo i sprawiedliwość w Nowym Jorku. W pierwszym odcinku Jamie pozna swojego nowego partnera – Eddie’ego. Kiedy razem pojawią się na miejscu zbrodni, zginie następny policjant. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą Danny’ego w towarzystwie aktora przygotowującego się do nowego filmu. Główny podejrzany w prowadzonym przez Danny’ego i Marię śledztwie okaże się informatorem chronionym przez policję w innej sprawie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.