Seriale „Przeznaczeni” (Star-Crossed) oraz „Od zmierzchu do świtu” w AXN Spin

AXNSPINPrzeznaczeniKanał AXN Spin w październiku wyemituje nowy serial „Przeznaczeni” (Star-Crossed) oraz Od zmierzchu do świtu

 

 

Od zmierzchu do świtu” (FROM DUSK TILL DAWN) serial/horror, USA 2014, 23 min., wyk. D.J. COTRONA, ZANE HOLTZ (10 odc.)

Emisja w AXN Spin od 24.10 piątki 2 odc. godz 22:00 i 23:00, kolejne emisje po 1 odc, godz 22:00 (13 odc.)

Emisja w AXN Black od 23.10 czwartki 2 odc. godz 23:00 i 00:00, kolejne emisje po 1 odc, godz 00:00
FROM DUSK TILL DAWN„From Dusk Till Dawn: The Series” to amerykański serial dla miłośników horrorów wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza. Jest częścią filmowej sagi przeznaczonej bezpośrednio dla użytkowników kina domowego, opartą na komiksie i kultowej produkcji kinowej „Od zmierzchu do świtu”. Serial opowiada więcej o losach braci Gecko, Setha i Richiego, rodziny Fullerów oraz Santanico Pandemonium. „From Dusk Till Dawn: The Series” zadebiutowało 11 marca 2014 roku na stworzonym przez Rodrigueza kanale telewizyjnym El Rey.

 

„Przeznaczeni „(STAR-CROSSED) serial/dramat, USA 2013, wyk. Matt Lanter, Aimee Teegarden

Emisja od 8.10 środy godz. 21:00 (13 odc.)

Przeznaczeni„Star-Crossed” to amerykański serial science fiction stworzony przez Meredith Averill. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości, w roku 2024. Kolejne odcinki skupiają się na romansie pomiędzy pochodzącą z Ziemi dziewczyną a chłopakiem z innej planety oraz na przygodach sześciu innych obcych uczęszczających do zwykłego, podmiejskiego liceum. Wydarzenia toczą się w fikcyjnym miasteczku Edendale w Luizjanie.

 

YEARS OF LIVING DANGEROUSLY (YEARS OF LIVING DANGEROUSLY) serial dokumentalny, USA 2014, wyk. Harrison Ford (9 odc.)

Emisja od 14.10 wtorki, godz 21:00
„Years of Living Dangerously” to 9-częściowy serial dokumentalny, którego tematem są zmiany klimatyczne. W każdym z odcinków biorą udział celebryci oraz dziennikarze, którzy angażowali się wcześniej w działalność na rzecz środowiska. Nasi reporterzy będą podróżowali po różnych zakątkach świata dotkniętych efektem globalnego ocieplenia, aby przeprowadzić wywiady zarówno z ekspertami, jak i zwykłymi ludźmi, i dowiedzieć się, jakie skutki przynoszą zmiany klimatu.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.