Serial „Wrogie niebo” sezon 2 w Scifi Universal od 10 kwietnia

WrogieNiebo2Serial „Wrogie niebo” w którym garstka ludzi musi SCIFI UNIVERSALstawić czoła inwazji Obcych na Ziemię, powraca z drugim sezonem na kanale Scifi Universal, emisja od 10.04 w środy, godz 22:00.

 

 

 

 

emisja od 10.04 w środy, godz 22:00

„Wrogie niebo” sezon 2 (Falling Skies), serial SF Kanada/USA 2012

Obsada: Noah Wyle, Moon Bloodgood, Drew Roy, Connor Jessup, Maxim Knight, Seychelle Gabriel, Peter Shinkoda

Ruch oporu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Na antenę Scifi Universal powraca serial „Wrogie niebo”, przy którym palce maczał sam Steven Spielberg. Co ciekawe, krytycy są zgodni: drugi sezon jest jeszcze lepszy od pierwszej serii! Co na Was czeka?

Trzy miesiące po tym, jak Tom Mason (Noah wyle), były wykładowca historii i jeden z przywódców ruchu oporu, oddał się w ręce wroga za wolność swojego syna, nieoczekiwania wraca on do grupy. Oczywiście, oprócz początkowego szoku i radości, jego powrót wywołuje zrozumiałe obawy wśród jego towarzyszy broni. Pada fundamentalne pytanie: czy wolno zaufać liderowi?

Prześladowany przez senne koszmary, Tom wkrótce sam zaczyna podejrzewać, że kosmici przejęli kontrolę nad jego umysłem. Zapowiada się naprawdę interesująco!

Falling skies, polski tytuł „Wrogie niebo” to historia zwykłych ludzi, w niezwykłej sytuacji, którzy dzięki wytrwałości, zaangażowaniu oraz odwadze stają się bohaterami. W następstwie zmasowanego ataku Obcych świat pogrąża się w totalnym chaosie. Sześć miesięcy po inwazji, garstka ocalałych ludzi zbiera się na ruinach dawnego świata, by walczyć o przetrwanie ludzkości. Chronieni przez żołnierzy, starają się przeżyć kolejny dzień i zorganizować powstanie przeciwko obcej władzy. Natura okupantów i ich zamierzenia pozostają niewyjaśnione.

Garstka ludzi musi stawić czoła Obcym, których inwazja zabija większość. Muszą także pokonać własne słabości i ograniczenia, odrzucić uprzedzenia i wypracować plan działania i walk o przetrwanie ludzkiej rasy. Jak zachować człowieczeństwo w obliczu wszechobecnego zniszczenia? Jak przywrócić ludzkości prawo do zamieszkania Ziemi, która jest w jej posiadaniu od tysięcy lat? Kiedy ludzie walczą o przetrwanie, zamieniają się w dzikie bestie i stają przeciwko sobie. Do głosu dochodzą najniższe instynkty. Czy w tym chaosie i atmosferze nieustannego zagrożenia jest wciąż miejsce na chwile pełne radości? Czy jest szansa na miłość, przyjaźń i szczęście? Ocalali ludzie są w mniejszości, otoczeni przez wrogie siły, lecz czy to wystarczy, by stłamsić ich poczucie wartości, solidarności i braterstwa?

Drugi sezon liczy 10 odcinków, 3 sezon dopiero będzie emitowany w USA

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.