Serial „Maski szpiega” sezon 2 na kanale FOX

maski szpiega 2Już 10 grudnia kanał FOX wyemituje 2 sezon serialu kryminalnego „Maski szpiega”.

FOX HD

 

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX

MASKI SZPIEGA, Sezon 2
Legends, Season 2
(10 odcinków po 60 minut)

maski szpiega 2

PREMIERA: CZWARTEK, 10 GRUDNIA, GODZ. 22:00

Emisja w czwartki o godz. 22:00

Na szklane ekrany powraca z drugim sezonem szpiegowski serial „Maski szpiega”. W tym trzymającym w napięciu sensacyjnym dramacie, główną rolę gra Sean Bean (znany m.in. z serialu „Gra o tron” oraz filmu „Władca pierścieni: Drużyna pierścienia”, laureat nagrody Emmy oraz Stowarzyszenia Aktorów Filmowych).
W serialu aktor wciela się w rolę tajnego agenta FBI – Martina Oduma, pracującego dla wydziału ściśle tajnych operacji (DCO). Mężczyzna posiada niezwykłą umiejętność przejmowania cudzych tożsamości i przeistaczania się
w różne osoby, w zależności od wykonywanego zadania. Gdy pewien nieznajomy sugeruje, że Odum nie jest tym, za kogo się uważa, agent zaczyna kwestionować własną tożsamość.

Kiedy widzowie po raz ostatni podziwiali aktorski wachlarz możliwości Seana Beana, a co za tym idzie, także arsenał alternatywnych tożsamości genialnego Oduma, bohater o mały włos nie podzielił losów większości postaci, w które wcielał się ten amerykański gwiazdor. Odum z ledwością uniknął śmierci. Być może także dlatego, że jego fani zorganizowali w social mediach wiralową akcję #DontKillSeanBean!

W drugim sezonie akcja „Masek szpiega” przenosi się do Europy, do której Odum udaje się, podążając za jedyną wskazówką dotyczącą jego przeszłości. Dzięki niej, być może, odnajdzie prawdziwą tożsamość i dowie się kim tak naprawdę jest. Europejskie lokacje (plan zdjęciowy m.in. w Londynie i Pradze) to nie jedyna zmiana w serialu. Nowy producent wykonawczy Ken Biller zapowiedział, że dotychczasowa struktura serialu, oparta na pomyśle przedstawienia jednej tożsamości Oduma w jednym odcinku, również ulegnie zmianie. W drugim sezonie serial koncentruje się wokół jednej „przejętej osobowości” Martina Oduma. Zabieg ten pozwolił twórcom serialu wniknąć głębiej w psychologiczne skutki nieustających przemian agenta. Poszukiwanie odpowiedzi doprowadza bohatera do odkrycia wielu faktów
z przeszłości, o których, być może, lepiej byłoby nie wiedzieć…

Kolejną nowością w „Maskach szpiega” są nieobecne do tej pory postaci. W drugim sezonie serialu pojawią się m.in. czeska pani detektyw Gabrielle Miskova – w tej roli zobaczymy Winter Ave Zoli („Synowie Anarchii”). Kelly Overton (znana m.in. z roli kobiety-wilkołaka w serialu „Czysta krew”) wcieli się w postać bezkompromisowej oficer CIA Niny Brenner. Jako młodziutka Kate Crowford, córka czeczeńskiej pary, wystąpi laureatka nagrody IFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej w dramacie telewizyjnym za „Upadek” – Aisling Franciosi. Do obsady dołączy także Steve Kazee („Niepokorni”) jako Curtis Ballard, ścigany przez demony przeszłości agent FBI oraz Ralph Brown („Egorcysta: Początek”, „Śmiertelna głębia”) jako emerytowany szpieg erton wciela się w rolę Niny Brenner, ocficeree)an tożsaości.a Petrovicha rosyjeskiego zapowiada, że dotychczasowa strTerrence Grave.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.