Serial „Doktor Who sezon 7”, kontynuacja od 31.03 na kanale BBC Entertainment. Dzień po premierze w Wlk. Bryt.

DOCTOR WHO: SERIES 7,  SET 1BBCENTERTAINMENT

 

BBC Entertainment zaprasza na nową serię
kultowego serialu Doktor Who!
Premiera dzień po emisji w Wielkiej Brytanii

 

14 lutego 2013: BBC Worldwide Channels informuje, że najnowsze odcinki wielkiego hitu science fiction produkcji BBC – serialu Doktor Who – będą emitowane w Polsce na antenie kanału BBC Entertainment. Premiera drugiej części siódmej serii (osiem odcinków) już w niedzielę 31 marca  o godzinie 18:00,  dzień po premierze w Wielkiej Brytanii.
Autorem scenariusza pierwszej z nowych przygód jest główny scenarzysta i producent wykonawczy serialu Steven Moffat zaś reżyserem Colm McCarthy, znany z pracy nad takimi hitami jak Przekręty czy Tajniacy. Wśród scenarzystów pracujących nad kolejnymi odcinkami warto wymienić choćby Marka Gatissa i Neila Gaimana.

Jon Farrar, Dyrektor Programowy BBC Worldwide Channels na rejon EMEA, komentuje:  Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest udostępnianie zakupionych programów na innych rynkach możliwie jak najszybciej po  premierze w Wielkiej Brytanii.  Doktor Who cieszy się wielką popularnością wśród widzów, a  mamy nadzieję, że szybszy dostęp do serialu przysporzy mu jeszcze większej widowni.

Doktor Who jest najstarszym i najdłużej emitowanym serialem science fiction na świecie.
23 listopada 2013 roku będzie świętować 50. rocznicę premiery. To jeden z wiodących globalnych brandów BBC Worldwide – oglądają go widzowie z ponad dwustu krajów, zaś jego strony na Facebooku mają aż 3 miliony fanów z całego świata.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.