Serial American Horror Story: Sabat, sezon 3 na FOX w październiku

American Horror Story 3 Już 20 października 11 dni po premierze amerykańskiej, na kanale FOX obejrzymy 3 już sezon serialu grozy „American Horror Story: Sabat”.

FOX HD

 

 

 

AMERICAN HORROR STORY: SABAT, Sezon 3

American Horror Story: Coven, Season 3

(13 odcinków po 60 minut)

American Horror Story 3

PREMIERA: NIEDZIELA, 20 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:25

Emisja w niedziele o godz. 22:25

Zdobywca rekordowej ilości nominacji do nagrody Emmy, serial twórców Bez skazy i współtwórcy Glee, który definiuje pojęcie współczesnego horroru, powraca na antenę kanału FOX z najnowszym, trzecim sezonem i to już jedenaście dni po amerykańskiej premierze!

Tym razem historia toczyć się będzie równocześnie w XIX wieku oraz we współczesnym Nowym Orleanie i skupi się na wojnie trwającej pomiędzy czarownicami z Salem, a zwolennikami praktyk voodoo. W trzecim sezonie ponownie oglądać będziemy Jessicę Lange (Błękit nieba), Lily Rabe (Wszystko, co dobre), Evana Petersa (Amerykańska zbrodnia) i Sarę Pulson (Zmiana w grze) oraz zupełnie nowe aktorki: Angelle Bassett (Notorious) i Kathy Bates (Misery), które wcielą się w Marie Laveau oraz Madame LaLauri.

W trzecim sezonie Jessica Lange zagra właścicielkę szkoły, w której uczą się młode czarownice. Kathy Bates jako Marie Laveau będzie najlepszą przyjaciółką Lange, która później zmieni się w jej największego wroga. Zarówno Marie Laveau jak i Madame LaLaurie oparte są na postaciach historycznych, chociaż Angella Bassett twierdzi, że bardzo luźno. Laveau była znaną kapłanką voodoo żyjącą Nowym Orleanie w XVIII i XIX wieku, natomiast LaLaurie okryła się złą sławą masowo torturując i zabijając niewolników, za co ostatecznie została wygnana z miasta przez jego rozwścieczonych mieszkańców.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.