Serial „666 Park Avenue” na kanale 13 ulica

666 Park Avenue

Kanał 13 ulica (o niedawna 13th Street Universal) już 25 września wyemituje nowy serial grozy „666 Park Avenue”, w którym występują m.in. znany z Zagubionych Terry O’Quinn oraz Vanessa Williams z Gotowych na wszystko.

 

„666 Park Avenue” serial grozy USA 2012-2013

emisja od 25 września w środy godz. 22:00 (13 odc.)

występują: Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan, Mercedes Masöhn, Helena Mattsson, Vanessa Williams

666 Park Avenue

Pod złowieszczym adresem 666 Park Avenue kryje się wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Tu mogą ziścić się nawet najskrytsze pragnienia. Bardzo szybko przekonuje się o tym para ze Środkowego Zachodu – Jane Veen i Henry Martin. Młodzi ludzie przybywają do Nowego Jorku, by zrealizować swoje pasje i poznać życie w wielkiej metropolii. Obejmują stanowisko zarządców historycznej rezydencji Drake, która należy do Olivii i Gavina Doran. Jane i Henry bardzo szybko zaskarbiają sobie sympatię i zaprzyjaźniają się z przemiłym małżeństwem. Po pewnym czasie przekonają się jednak, że z pozoru czarujący właściciele, kryją mroczne tajemnice, a za murami historycznego budynku czai się zło.

„666 Park Avenue” to serial w gwiazdorskiej obsadzie. W rolę pięknej i eleganckiej Olivii Doran wcieliła się gwiazda „Gotowych na wszystko” Vanessa Williams. Tajemniczego i diabolicznego Gavina zagrał zaś aktor „Zagubionych” i „Hawaii 5.0” Terry O’Quinn.Towarzyszą im Rachael Taylor („Chirurdzy”, „Aniołki Charliego”) oraz Dave Annable („Bracia i siostry”), którzy wcielają się w role Jane i Henry’ego. Na małym ekranie pojawią się również m.in. Robert Buckley („Pogoda na miłość”), Samantha Logan („Plotkara”), czy Mercedes Masohn („The Finder”).

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.