SCI FI Universal we wrześniu 2012 „Alphas” „Byc człowiekiem s.2” „Magazyn 13 s.3”

We wrześniu kanał pokaze nam nowy serial „Alphas” w którym piątka uzdolnionych osób rozpoczyna pracę w tajnej rządowej agencji. Drugi sezon serialu „Być człowiekiem”, oraz trzeci sezon serialu „Magzyn 13”.

 

MAGAZYN 13 sezon 3

Premiera w poniedziałek 3 września o godzinie 21:00

Gdy agenci służb specjalnych Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly) ratowali życie prezydenta, nie spodziewali się, że nagrodą za ten heroiczny wyczyn jest dostęp do najbardziej strzeżonego miejsca na ziemi – Magazynu 13. Ukryty na pustyniach Południowej Dakoty, rządowy budynek jest pilnie chroniony, bo w jego wnętrzu kryją się liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. Lattimer i Bering odpowiadają teraz za bezpieczeństwo tej kolekcji. Jednocześnie kontynuują oni poszukiwania podobnych znalezisk na terenie całego kraju.

Nowe tajemnice, nowe niebezpieczeństwa i nowe artefakty do odnalezienia. To wszystko czeka na widzów w nowych odcinkach serialu „Magazyn 13”. 3. sezon serialu pokaże kanał SciFi Universal, 3 września o godz. 21:00. 

„Magazyn 13” to obowiązkowa pozycja dla każdego fana seriali science fiction. Gdy agenci służb specjalnych Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly) ratowali życie prezydenta, nie spodziewali się, że nagrodą za ten heroiczny wyczyn jest dostęp do najbardziej strzeżonego miejsca na ziemi – Magazynu 13. Ukryty na pustyniach Południowej Dakoty, rządowy budynek jest pilnie chroniony, bo w jego wnętrzu kryją się liczne pozaziemskie obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. Lattimer            i Bering odpowiadają teraz za bezpieczeństwo tej kolekcji. Jednocześnie kontynuują oni poszukiwania podobnych znalezisk na terenie całego kraju.

 

3. sezon to jeszcze więcej przygód i jeszcze więcej przedmiotów do odnalezienia.  Pojawi się nowa postać. Steven Jinks(w tej roli kanadyjski aktor Aaron Ashmore) to kolejny członek grupy, który wspomagać będzie Lattimera i Bering. Nie zabraknie też dobrze już znanych postaci: Artie’go Nielsena (Saul Rubinek), Claudie Donnowan (Alisson Sciaglotti) i Leene (Genelle Williams). Gościnnie pojawi się znana z serialu „Star Trek: Voyager”, Jeri Ryan, która wcieli się w rolę byłej żony Pete’a. W jednym z odcinków pojawi się także niespodziewany gość..znany z serialu „Eureka”. To nie koniec atrakcji. Jak zapowiedzieli producenci serialu, w 3. sezonie na widzów czekać będzie też największy cliffhanger w historii serialu

3.sezon serialu „Magazyn 13“, 3 września o godz. 21:00. Tylko na kanale SciFi Universal.

 

BYĆ CZŁOWIEKIEM sezon 2

Sezon 2 już od 16 września niedziela godz. 22:00

Być człowiekiem: nikt nigdy nie powiedział, że to jest łatwe. Ale czy dla trójki dwudziestokilkuletnich współlokatorów – z których jedno jest wampirem, drugie wilkołakiem, a trzecie duchem – jest to w ogóle możliwe? To przerażająca, zabawna i romantyczna opowieść, której bohaterowie próbują sprawdzić, co tak naprawdę oznacza bycie człowiekiem.

Aidan był żołnierzem wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Aby uratować życie swoich ludzi, podjął dramatyczną decyzję i został wampirem. Obecnie, około 260 lat później, nadal zmaga się z chęcią ucieczki z przed swoim silnym mentorem – Bishopem.

Josh był obiecującym studentem medycyny, ale po ataku wilkołaka został przeklęty i wyklęty z własnej rodziny.

Sally była szczęśliwie zaręczona, gdy tragicznie zginęła. Teraz przyzwyczaja się do bycia duchem.

Gdy Aidan, Josh i Sally przekonują się, że ich losy są gorsze od śmierci, zdają sobie również sprawę, że istnieje coś więcej niż śmierć. Jest to życie po życiu – którego większość „normalnych” ludzi nie mogłaby sobie nawet wyobrazić.

 

ALPHAS sezon 1 już od 9 września niedziela godz. 21:00 (dwugodzinny pilot serialu)

Piatka osób o naprzyrodzonych cechach, rozpoczyna pracę w tajnej rządowej agencji. Grupę „Alphas” poprowadzi psychiatra i neurolog, doktor Rosen, który będzie uczył jak korzystać ze swoich talentów.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.