Rozrywka bez granic w AXN

Premiera seriali Carter i Seal Team  oraz seria filmów z uniwersum Marvela: Iron Man i Kapitan Ameryka  w kwietniu w AXN.

W kwietniu AXN zapewni widzom rozrywkę bez granic. 9 kwietnia stacja wyemituje premierę serialu kryminalnego z przymrużeniem oka, Carter. W nowej produkcji SPT Networks Jerry O’Connell wciela się w hollywodzkiego gwiazdora, który wraca do rodzinnego miasteczka i zostaje detektywem. 12 kwietnia widzowie wyruszą w niebezpieczne misje wojskowe razem z bohaterami serialu Seal Team, w którym grupą najlepszych komandosów świata dowodzi gwiazdor serialu Kości, David Boreanaz. AXN przygotował też serię filmów o superbohaterach – w kwietniowe weekendy widzowie mogą zobaczyć produkcje z uniwersum Marvela: Iron Man i Kapitan Ameryka.

 

 

Carter to serial o losach telewizyjnego gwiazdora Harleya Cartera (Jerry O´Connell), który gra detektywa w popularnym amerykańskim serialu. Po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym aktor postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Kanadzie. W Bishop wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Nawiązuje współpracę z dawnymi przyjaciółmi: policjantką i weteranką Sam Shaw i właścicielem kawiarni w przyczepie, Dave’em Leigh. Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch kultur – pełnego przepychu Hollywood i sennego Bishop. Harley Carter zaskakująco umiejętnie wykorzystuje swą telewizyjną wiedzę w prawdziwym życiu i rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Próbuje także rozwikłać sprawę zniknięcia swojej matki sprzed 25 lat. Premiera serialu Carter w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

 

 

Produkcja Seal Team pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy Seal biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który chce zostać stałym członkiem oddziału; Mandy Ellis, analityczka CIA, której życiowym celem jest walka z terroryzmem, oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. Premiera serialu Seal Team w środę 11 kwietnia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

 

 

Iron Man to seria filmów o superbohaterze o tym samym imieniu na podstawie komiksów Marvela. Bogaty geniusz, właściciel firmy zbrojeniowej i playboy, Tony Stark (Robert Downey Jr.), zostaje ciężko ranny podczas porwania w Afganistanie przez organizację Dziesięć Pierścieni. W niewoli potajemnie buduje miniaturową wersję źródła energii, zwanego reaktorem łukowym, oraz specjalną zbroję, która ma pomóc mu w ucieczce. Po odzyskaniu wolności Tony decyduje, że jego firma nie będzie już zajmować się produkcją broni, a on sam ulepsza swoją zbroję, aby stać się Iron Manem i walczyć ze złem. Jego pierwszym przeciwnikiem zostaje przyjaciel jego ojca i dyrektor firmy należącej do Tony’ego, Obadiah Stane (Jeff Bridges). Mężczyzna potajemnie sprzedaje broń wyprodukowaną przez Stark Industries organizacjom terrorystycznym. W drugiej części filmu Tony Stark odmawia współpracy z rządem Stanów Zjednoczonych, który chce przejąć technologię Iron Man. Musi również stanąć do walki z rosyjskim uczonym, Ivanem Vanko, który chce się zemścić na rodzinie Starków, a żeby osiągnąć swój cel połączył siły z biznesowym rywalem Tony’ego, Justinem Hammerem (Sam Rockwell). W ostatniej części filmu Iron Man zmierzy się z organizacją terrorystyczną kierowaną przez tajemniczego Mandaryna (Guy Pearce).
Premiera filmu Iron Man w sobotę 21 kwietnia o 19:35 w AXN
Premiera filmu Iron Man 2 w sobotę 28 kwietnia o 19:30 w AXN
Premiera filmu Iron Man 3 we wtorek 1 maja o 21:00 w AXN

Kapitan Ameryka to seria filmów pokazujących historię Steve’a Rogersa (Chris Evans), chorowitego chłopaka z Brooklynu, który zostaje poddany programowi „Super żołnierz” i staje się super bohaterem o imieniu Kapitan Ameryk”. Akcja pierwszej części filmu, Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, rozgrywa się w 1942 roku. Steve musi zmierzyć się z Red Skullem (Hugo Weaving), prawą ręką Hitlera i liderem  organizacji Hydra, którego celem jest wykorzystanie tajemniczego artefaktu o nazwie Tesseract do zdobycia energetycznej dominacji na świecie. W kontynuacji filmu, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Rogers łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson) i Falconem (Anthony Mackie). Razem odkrywają spisek w T.A.R.C.Z.Y. i muszą się walczyć z tajemniczym zabójcą, Zimowym Żołnierzem (Sebastian Stan).
Premiera filmu Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie w niedzielę 22 kwietnia o 19:30 w AXN
Premiera filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz w sobotę 29 kwietnia o 19:20 w AXN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.