„Robot Chicken” 8, „Piękna i bestia” 4 oraz „Blindspot: Mapa zbrodni” na kanałach AXN w grudniu 2016

robot-chicken-8W grudniu kanał AXN Spin wyemituje finałowy 4 sezon serialu „Piękna i bestia”. Kanał AXN Black wyemituje 8 sezon serialu animowanego „Robot Chicken”, na kanale AXN obejrzymy serial „Blindspot: Mapa zbrodni”.

AXN_2015

 

Tatuaż mapą zbrodni
Premiera serialu Blindspot: Mapa zbrodni już 5 grudnia o godz. 22:00 w AXN
BLINDSPOTZnaleziona w centrum Nowego Jorku kobieta z amnezją staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Świeże tatuaże pokrywające jej ciało są mapą wskazówek prowadzących do rozwiązania tajemnicy jej tożsamości i tropem dla FBI. W roli głównej znana z ekranizacji komiksów Marvela Thor, Jaimie Alexander. Pierwszy odcinek serialu Blindspot: Mapa zbrodni już 5 grudnia o godz. 22:00 w AXN.

 

 

AXN BLACK

ROBOT CHICKEN VIII (ROBOT CHICKEN VIII) serial animowany, USA 2015, (21 odc.) w AXN Black

emisja od 14 grudnia 2016, w środy po 2 odc. około godz. 23:55 i 00:10
robot-chicken-8„Robot Chicken” to komediowa animacja wykonana techniką poklatkową. Twórcy serialu bezustannie drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów. Jednym z bardziej znanych motywów jest pokazanie postaci fantastycznych w zupełnie realistycznym otoczeniu.

 

AXN SPIN

PIĘKNA I BESTIA IV (BEAUTY AND THE BEAST IV) serial/dramat, USA 2016, (15), wyk. Kristin Kreuk (13 odc.) w AXN Spin

emisja od 4 grudnia 2016 w niedziele po 2 odc. około godz. 17:00 i 18:00

piekna-i-bestia-4Czwarty sezon amerykańskiego serialu telewizyjnego luźno opartego na produkcji stacji CBS z 1987 roku o tym samym tytule. Główną bohaterką jest Catherine Chandler, która w dzieciństwie została uratowana przed oprawcami jej matki przez tytułową bestię. Bestią jest Vincent, były żołnierz, który wbrew temu, co o nim mówią, bynajmniej nie zginął w trakcie służby wojskowej. Catherine stara się dowiedzieć, kim mężczyzna naprawdę jest, a między dwójką bohaterów zaczyna się rodzić uczucie.

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.