Reality show PlayStation® GT Academy w AXN Black

GT_Academy_2013Premiera europejskiej edycji reality AXN_Blackshow PlayStation® GT Academy 2013 z polskimi uczestnikami już we wtorek 11 marca w AXN Black. Wśród uczestników europejskiej edycji z 2013 r., którą zobaczą widzowie AXN Black, znajdują się także dwaj zawodnicy z Polski – Paweł Ledwoń i Jacek Górlicki

Premiera dwóch pierwszych odcinków reality show PlayStation® GT Academy 2013 już we wtorek 11 marca o godz. 18.00, kolejne odcinki we wtorki 18 marca o godz. 18.00 i 25 marca o godz. 18.35 w AXN Black.

Ryk silników, zawrotne tempo i adrenalina będą towarzyszyć widzom AXN Black podczas nowego reality show PlayStation® GT Academy 2013. Program przedstawia zmagania miłośników gry Gran Turismo w wyścigach samochodowych, organizowanych na najsłynniejszych torach świata, takich jak legendarny Silverstone w Wielkiej Brytanii. Stawką jest tytuł mistrza i miejsce w jednym z czołowych zespołów wyścigowych. Kolejne etapy tej rywalizacji będzie można oglądać już od wtorku 11 marca o godz. w AXN Black.

W reality show PlayStation® GT Academy 2013 widzowie poznają 16 miłośników gry Gran Turismo, marzących o karierze profesjonalnego kierowcy wyścigowego. Zanim znaleźli się w tej elitarnej grupie, musieli wykazać się umiejętnościami na wirtualnym torze w grze video, eliminując ponad 750 tys. graczy z całej Europy. W kolejnych odcinkach śmiałkowie rywalizują ze sobą, ścigając się i pokonując tory przeszkód w realnym świecie. Realizując kolejne zadania, muszą wykazać się siłą, wytrzymałością, trzeźwością umysłu i umiejętnościami kierowcy wyścigowego. Do dyspozycji mają nie tylko różne typy aut wyścigowych, ale także gokarty, wyścigówki z odkrytym dachem, a nawet samochody elektryczne. Każdy odcinek programu eliminuje najsłabszych zawodników, aż do momentu wielkiego finału na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii.

Rozgrywki PlayStation® GT Academy organizowane są od 2008 r. Dotychczas odbyły się na trzech kontynentach: Ameryce Północnej, Europie oraz Azji. Wśród uczestników europejskiej edycji z 2013 r., którą zobaczą widzowie AXN Black, znajdują się także dwaj zawodnicy z Polski – Paweł Ledwoń i Jacek Górlicki. Gra Gran Turismo 6 to niewiarygodnie realistyczny symulator jazdy dostępny wyłącznie na PlayStation 3.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.