Przejmujące historie w lutym w AXN

Premiera (ramake) serialu Ich pięcioro oraz filmów  Bliżej, Destrukcja, T2: Trainspotting i Psy mafii.

Aktualizacja: w lutym obejrzymy również 10 sezon serialu „Robot Chicken”, a serial „Ich pięcioro” jest remakiem z 2020 roku.

Rodzeństwo, które po tragicznej śmierci rodziców musi rozpocząć życie na własną rękę; czwórka samotnych nieznajomych zagubiona w poszukiwaniu miłości; bankier inwestycyjny, który próbuje pozbierać swoje życie po śmierci żony i wychować samotnie córkę; dalsze losy bohaterów głośnego filmu z lat 90-tych, których życie naznaczyło uzależnienie od narkotyków oraz skorumpowany świat mafii, polityki i policji. W lutym AXN pokaże historie pełne dramatów w serialu Ich pięcioro oraz filmach Bliżej, Destrukcja, T2: Trainspotting i Psy mafii.

Ich pięcioro ro remake głośnego serialu z lat 90-tych. Nowa wersja serialu opowiada historię rodzeństwa Acosta, których rodzice zostali deportowani do Meksyku. Młode pokolenie Acostów stara się odnaleźć w nowej sytuacji. W serialu poznajemy najstarszego z rodzeństwa, Emilio (Brandon Larracuente), utalentowanego muzyka, który z dnia na dzień staje się głową rodziny; bliźniaków Beto (Niko Guardado) i Lucię (Emily Tosta), która jest wzorową uczennicą; Velntinę (Elle Paris Legaspi), zaradną i wesołą dziewczynkę oraz Natalię, która jest noworodkiem. Rodzeństwo będzie musiało wspólnie pokonać wiele przeciwności losu licząc tylko na siebie. Premiera serialu Ich pięcioro w poniedziałek 8 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN.

Komediowa animacja, której twórcy drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów.

Premiera serialu Robot Chicken 10 w poniedziałek 8 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki od pon-pt około godz. 0:20 w AXN BLACK.

Film Bliżej opowiada historię czworga nieznajomych: autora nekrologów, Dana (Jude Law), wziętą fotografkę, Annę (Julia Roberts), byłą striptizerkę, Alice (Natalie Portman) oraz zamożnego dermatologa, Larry’ego (Clive Owen). Dan romansuje z Alice, potem porzuca ją dla Anny, która z kolei zdradza Larry’ego, by po jakimś czasie znów do niego wrócić. Każde z nich szuka miłości, ale za każdym razem gubi się w gąszczu kłamstw, zdrad i emocjonalnych nieporozumień. Premiera filmu Bliżej w niedzielę 14 lutego o godz. 20:00 w AXN.

W filmie Destrukcja odnoszący sukcesy bankier inwestycyjny Davis (Jake Gyllenhaal) próbuje uporać się ze śmiercią żony, którą stracił w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Pewnego dnia Davis wysyła skargę na niedziałający automat z napojami i słodyczami. W ten sposób rozpoczyna korespondencję z pracującą w firmie od automatów Karen (Naomi Watts). Premiera filmu Destrukcja w niedzielę 21 lutego o godz. 14:45 w AXN.

T2: Trainspotting to druga część kultowego filmu z lat dziewięćdziesiątych. Po 20 latach, Mark Renton (Ewan McGregor) powraca do Edynburga – jedynego miejsca, które może nazwać domem. Czekają tam na niego starzy przyjaciele: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) i Begbie (Robert Carlyle). Powrót do korzeni szybko zweryfikuje, czy Markowi rzeczywiście udało się wyrwać na dobre z przestępczego półświatka, w którym ludźmi rządzi jedynie narkotykowy głód. Premiera filmu T2: Trainspotting w niedzielę 21 lutego o godz. 22:25 w AXN.

Film Psy mafii przenosi widza do skorumpowanego świata policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii, w którym zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej. Gangsterzy i brudni gliniarze szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa mafia, na której czele stoi jej królowa – Irina Vlaslov, w której postać wciela się laureatka Oscara, Kate Winslet. Premiera filmu Psy mafii w piątek 26 lutego o godz. 23:25 w AXN.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.