Premiery w październiku 2013 na FOX i FOX Life

WalkingDead4W październiku na FOX finałowy 5 sezon serialu “Breaking Bad”, 4 sezon “The Walking Dead” (zaledwie 19 godzin po premierze w USA), 3 sezon “American Horror Story: Sabat”, 4 sezon serialu FOX HDWhite Collar: Biały kołnierzyk” oraz 2 sezon serialu komediowego z Timem Allenem “Ostatni prawdziwy mężczyzna”. Na kanale FOX Life, 3 sezon serialu “Skandal”. Pierwszy polski talent FOX LIFEshow o projektantach mody “Projektanci na start”, który poprowadzi Aneta Kręglicka, 5 sezon reality “Bogate życie w New Jersey” oraz nowy reality show “Rosjanie jakich nie znacie”.

 

 

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX

 

THE WALKING DEAD, Sezon 4

The Walking Dead, Season 4

(16 odcinków po 60 minut)

WalkingDead4

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 14 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:00

 

Emisja w poniedziałki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Najchętniej oglądany serial w historii telewizji kablowej The Walking Dead powraca na antenę kanału FOX z czwartym sezonem.

W niezwykle wyczekiwanej kolejnej odsłonie serialu Rick (Andrew Lincoln, To właśnie miłość) i grupa rozwijającej się społeczności znajdują schronienie w więzieniu. Niestety w tym brutalnym świecie szczęście jest krótkotrwałe, ani zombie ani reszta czyhających na zewnątrz niebezpieczeństw nie mogą równać się z tym, co czeka na ocalałych w ich więziennej kryjówce. Nowe schronienie i nowy sposób życia grupy zostaną poddane ciężkiej próbie, a ich walka o przetrwanie będzie jeszcze trudniejsza niż do tej pory.

Sezon czwarty nie rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie,
w którym kończy się seria trzecia. Nie ma kalendarzy, nie wiadomo ile czasu upłynęło od ostatnich wydarzeń. Grupa Ricka liczy teraz około 50 osób, a jedyną pewną rzeczą jest fakt, iż po świecie grasuje znacznie więcej wygłodniałych zombie niż ocalałych ludzi…

Obok wielu wyróżnień The Walking Dead  uzyskało nagrodę Emmy® za wybitne osiągnięcia w dziedzinie charakteryzacji protetycznej i nominację do nagrody Złotego Globu® dla najlepszego serialu dramatycznego. Krytycy uznali go za „najbardziej trzymający w napięciu wśród seriali nadawanych we wszystkich sieciach” (Boston Herald) oraz „najwspanialszy dreszczowiec, jaki kiedykolwiek wyprodukowano dla telewizji” (Entertainment Weekly).

The Walking Dead oparte jest na wydanej przez Image Comics komiksowej serii autorstwa Roberta Kirkmana, w serialu występują: Andrew Lincoln (To właśnie miłość) Norman Reedus (Święci z Bostonu), Steven Yeun (My name is Jerry), Lauren Cohan (Wieczny student 2), Chandler Riggs (Niesłusznie skazany), Scott Wilson (Pearl Harbor), Melissa McBride (Mgła), David Morrissey (Kochanice Króla), Emily Kinney, DanaiGurira, Chad Coleman and Sonequa Martin-Green. Producentami wykonawczymi serial są Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Tom Luseand oraz Greg Nicotero.

 

BREAKING BAD , Sezon 5 kontynuacja

Breaking Bad, Season 5 cont.

(8 odcinków po 60 minut)

BreakingBad5

PREMIERA: ŚRODA, 30 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00

Emisja w środy o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Uhonorowany licznymi nagrodami, bijący rekordy popularności serial Breaking Bad pochodzi od wielokrotnie nagradzanych producentów Vince’a Gilligana (Z Archiwum X) i Marka Johnsona (Pamiętnik, Rain Man). Serial opowiada historię pozbawionego charyzmy nauczyciela chemii, który po tym jak dowiaduje się, że choruje na nieuleczalny nowotwór odkrywa w sobie nową pasję…

Walter uczy apatycznych licealistów i pracuje na pół etatu w myjni samochodowej, aby utrzymać swoją trzyosobową rodzinę: żonę Skyler, której skromne dochody pochodzą z kupna i sprzedaży przedmiotów na serwisie aukcyjnym eBay oraz cierpiącego na porażenie mózgowe siedemnastoletniego syna – Waltera Juniora. Zdając sobie sprawę, że nie posiada nic więcej poza najbliższymi, Walter staje się człowiekiem czynu, wkracza do narkotykowego świata i zaczyna prowadzić kryminalne życie, by ochronić tych których kocha.

Kiedy ostatnio widzieliśmy Waltera White’a ten wycofał się z biznesu i ukrył wielkie miliony w magazynie. Wszystko wydawało się układać perfekcyjnie, jednak przebłyski z początku piątego sezonu wskazywały, że wymizerowany (i wyglądający na uciekającego) Walt będzie świętował swoje 52. urodziny kupując wielką broń. Cranston zdradził, że kiedy zobaczymy go w nadchodzących odcinkach, Walt nie będzie spędzał czasu rozmyślając nad swoimi grzechami, ponieważ nieustannie prze do przodu. Żyje chwilą. Nie ma luksusu na oglądanie się wstecz. Jak mówi Cranston “Stara się przeżyć.” Skyler (Anna Gunn) w poprzednich odcinkach starała się trzymać dzieci z dala od Waltera z obawy przed jego rywalami, którzy mogli chcieć je zabić. Jak mówi Gunn w nowym sezonie Skyler będzie
w złym miejscu i nie będzie to dla niej dobry czas. Z kolei Lydia (Laura Fraser) będzie bardziej brutalna, zimna i wyrachowana w drugiej części sezonu. Podczas gdy w poprzednich odcinkach Lydia została zmuszona by pomóc Waltowi, Jessemu i Mike’owi z obawy przed śmiercią, teraz jest dobrowolnym uczestnikiem. Jak mówi Fraser „Lydia coraz lepiej czuje się na polu metamfetaminy.” Saul (Bob Odenkirk) zaś jest przyparty do muru.
W nowych odcinkach zobaczymy, że jest nieźle przestraszony. Już
w poprzednich odcinkach wynajął ochroniarza ale wszystko wskazuje na to, że zaczyna się dziać coraz gorzej utalentowanemu kryminalnie prawnikowi.

Nie wiadomo także czy Walt Jr. (RJ Mitte) będzie musiał zapłacić za grzechy swojego ojca. Mitte jednak przewiduje, że fanom spodoba się to co będzie się działo z granym przez niego bohaterem i uważa, że wszyscy zareagują bardzo pozytywnie na to co się wydarzy.

 

AMERICAN HORROR STORY: SABAT, Sezon 3

American Horror Story: Coven, Season 3

(13 odcinków po 60 minut)

American Horror Story 3

PREMIERA: NIEDZIELA, 20 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:25

Emisja w niedziele o godz. 22:25

Zdobywca rekordowej ilości nominacji do nagrody Emmy, serial twórców Bez skazy i współtwórcy Glee, który definiuje pojęcie współczesnego horroru, powraca na antenę kanału FOX z najnowszym, trzecim sezonem i to już jedenaście dni po amerykańskiej premierze!

Tym razem historia toczyć się będzie równocześnie w XIX wieku oraz we współczesnym Nowym Orleanie i skupi się na wojnie trwającej pomiędzy czarownicami z Salem, a zwolennikami praktyk voodoo. W trzecim sezonie ponownie oglądać będziemy Jessicę Lange (Błękit nieba), Lily Rabe (Wszystko, co dobre), Evana Petersa (Amerykańska zbrodnia) i Sarę Pulson (Zmiana w grze) oraz zupełnie nowe aktorki: Angelle Bassett (Notorious) i Kathy Bates (Misery), które wcielą się w Marie Laveau oraz Madame LaLauri.

W trzecim sezonie Jessica Lange zagra właścicielkę szkoły, w której uczą się młode czarownice. Kathy Bates jako Marie Laveau będzie najlepszą przyjaciółką Lange, która później zmieni się w jej największego wroga. Zarówno Marie Laveau jak i Madame LaLaurie oparte są na postaciach historycznych, chociaż Angella Bassett twierdzi, że bardzo luźno. Laveau była znaną kapłanką voodoo żyjącą Nowym Orleanie w XVIII i XIX wieku, natomiast LaLaurie okryła się złą sławą masowo torturując i zabijając niewolników, za co ostatecznie została wygnana z miasta przez jego rozwścieczonych mieszkańców.

 

WHITE COLLAR: BIAŁY KOŁNIERZYK , Sezon 4

White Collar, Season 4

(16 odcinków po 60 minut)

Bialy Kolnierzyk 4

PREMIERA: WTOREK, 15 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00

Emisja we wtorki od godz. 21:00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Sezon czwarty serialu White Collar: Biały kołnierzyk rozpoczyna się dokładnie w miejscu w którym zakończył się sezon poprzedni, czyli w momencie gdy Neal Caffrey (Matt Bomer, Magic Mike) po uwolnieniu się z więziennej bransoletki znika w przeddzień swojego przesłuchania. Jak mocno ucierpi na tym jego wyjątkowa współpraca z konsultantem FBI agentem Peterem Burkiem? (Tim DeKay, Dorwać Smarta)

Neal i Mozzie (Willie Garson, Seks w Wielkim mieście) żyją w błogiej nieświadomości nie zdając sobie sprawy z tego, że Peter stara się ich odnaleźć zanim zrobi to bezlitosny agent (gościnnie Mehki Phifer, Ósma mila), pragnący za wszelką cenę dostarczyć uciekinierów do domu.

W tym sezonie Peter będzie po raz pierwszy zmagał się z problemami
w swojej nieskazitelnej do tej pory karierze, stawiając czoła zawieszeniu oraz ewentualnemu przeniesieniu. Po raz pierwszy również widzowie zagłębią się w historię rodziny Neala poznając motywację bohatera, która sprawiła, iż obrał życie oszusta.

 

OSTATNI PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, Sezon 2

Last Man Standing, Season 2

(18 odcinków po 30 minut)

Otatni Prawdziwy Mezczyzna

PREMIERA:, ŚRODA, 23 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 14:20

Emisja poniedziałek – czwartek od godz. 14:20 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Weteran telewizji Tim Allen znany z ról w takich produkcjach jak Pan Złota Rączka, Śnięty Mikołaj czy Gang dzikich wieprzy powraca na kanał FOX jako Mike Baxter w drugim sezonie serialu Ostatni prawdziwy mężczyzna.

Kiedy żona Mike’a – Vanessa (Nancy Travis, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów) dostaje awans, Mike musi zająć się zdominowanym przez kobiety domem. Przyzwyczajone przez lata do porad i wskazówek wychowawczych udzielanych przez matkę, trzy córki Mike’a nie są przygotowane na otrzymywanie ich od staromodnego i porywczego ojca.

W drugim sezonie Kristin – dwudziestotrzyletnia córka Mieke’a i samotna matka Boyda bardziej liczy się ze zdaniem ojca. Osiemnastoletnia Mandy (Molly Ephraim, Paranormal Activity 2) w dalszym ciągu kontynuuje bycie rodzinną divą i królową dramatu, pakując się w romantyczne kłopoty, gdy zaczyna interesować się byłym chłopakiem starszej siostry. Czternastoletnia Eve (Kaitlyn Dever, Zła kobieta) próbuje porzucić swoją dotychczasową rolę chłopczycy i ulubienicy tatusia

Kiedy Mike nie walczy o swoją męskość w domu, pracuje w firmie sprzedającej akcesoria dla prawdziwych twardzieli Outdoor Man: miejsce w którym można kupić broń, suszone mięso czy leżankę w kolorach kamuflażu, wszystko pod jednym przepełnionym testosteronem dachem. Szef Mike’a – Ed Alzate (Hector Elizondo, Sylwester w Nowym Jorku) uznał, że prezentowanie oferty handlowej w formie drukowanego magazynu jest już przestarzałą formą i przydzielił mu zadanie rozbudowania strony internetowej. Z pomocą swojego podwładnego – Kyle’a, dla którego Mike jest mentorem, mężczyzna prowadzi wideobloga Outdoor Man, który pozwala mu nie tylko na prezentowanie oferty sklepu, ale także na wyrażanie opinii związanych z jego największą obawą – „Co się stało z prawdziwymi mężczyznami w XXI wieku?”.

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX LIFE

SKANDAL, Sezon 3

Scandal, Season 3

(22 odc. po 60 min.)

Skandal 3

PREMIERA: WTOREK, 22 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00 i 22:00

Emisja we wtorki (od 29 października) o godz. 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Trzeci sezon serialu autorstwa Shondy Rhimes – twórczyni kultowego „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” – „Skandal” powraca na FOX Life już niecałe 4 tygodnie po premierze amerykańskiej. Kiedy grana przez Kerry Washington Olivia Pope wraca do pracy w trzecim sezonie ma to miejsce zaledwie 22 minuty po wydarzeniach, które rozegrały się w finałowym odcinku drugiego sezonu, co oznacza, że zagadka kto ujawnił, iż najlepsza ekspertka od zarządzania kryzysowego w Waszyngtonie jest kochanką prezydenta Fitzgeralda Granta nadal będzie zaprzątała umysły wszystkich. W ostatnich minutach poprzedniego sezonu widzowie poznali także ojca Olivii, którym okazał się Rowan (Joe Morton) – szef tajnego programu CIA – B-613. Jak mówi Washington w nowym sezonie poznamy wiele szokujących faktów z przeszłości Olivii. Z kolei twórczyni serialu Shonda Rhimes ujawnia, że już w premierowym odcinku poznamy kto wydał Olivię i to będzie trampoliną dla dalszych wydarzeń rozgrywających się w pierwszej części trzeciego sezonu. Czy była to Mellie (Bellamy Young) – żona prezydenta, która może zyskać najwięcej na ujawnieniu Olivii jako kochanki Fritza, a może Cyrus, który już nie raz pokazał, że potrafi grać na dwa fronty, jeżeli w grę wchodzi ochrona prezydenta.

Do stałej obsady serialu dołączy Scott Foley, który wciela się w Jake’a – tajemniczego wojskowego, pracującego na zlecenie prezydenta. Jego postać pojawiła się w drugiej połowie poprzedniego sezonu.

W „Skandalu” autorka zagłębia się za kulisy pracy hipnotyzującej ekspertki od wizerunku i zarządzania kryzysowego – Olivii Pope (Kerry Washington), której pierwowzór istnieje naprawdę i jest współtwórczynią serialu. Judy Smith – znana
w USA specjalistka od zarządzania kryzysowego, była zastępcą rzecznika prasowego Prezydenta George’a H.W. Busha i jej prawdziwa historia stała się inspiracją do napisania tego serialu.

Skandal” śledzi losy Olivii Pope, która była doradcą prezydenta USA ds. mediów
i pewnego dnia postanawia porzucić posadę w Białym Domu by otworzyć własną firmę specjalizującą się w doradztwie kryzysowym. Pragnie zacząć nowy rozdział
w życiu i dokonać zmian nie tylko w sferze zawodowej ale i osobistej. Okazuje się jednak, że nie może zupełnie odciąć się od przeszłości. Olivii udaje się zgromadzić zespół ekspertów, który pójdzie za nią na koniec świata i zrobi dosłownie wszystko, by ocalić czyjąś reputację, włącznie z Harrisonem Wrightem (Columbus Short), zręcznym prawnikiem; Huckiem (Guillermo Diaz), niezwykłym hakerem; detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield), oraz Quinn Perkins (Katie Lowes) najmłodszą członkinią ekipy… która boi się Olivii.

Poprzedni szef Olivii, prezydent Fitzgerald Grant (Tony Goldwyn) i szef jego sztabu, Cyrus (Jeff Perry), są zawsze blisko. Nie tylko jej klienci skrywają sekrety. Co ciekawe Olivia musi wykorzystywać swoje umiejętności także we własnej sprawie…

 

 

PROJEKTANCI NA START, Sezon 1

(12 odc. po 60 min.)Projektanci Na Start

PREMIERA: ŚRODA, 30 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:00

Emisja w środy o godzinie 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Projektanci na start  to pierwszy polski talent show o projektantach mody. Utalentowani projektanci aspirujący do bycia na czele wielkiego świata fashion będą tworzyć kreacje pod okiem ekspertów z branży. Jurorzy ocenią nie tylko ich talent i umiejętność projektowania, ale również inne kompetencje niezbędne do bycia wiodącym projektantem. Wyjadą do Łodzi, serca polskiej mody, gdzie nauczą się pracować w zespole, tworzyć sesje zdjęciowe, a nawet organizować autorskie pokazy mody. Zwycięzca programu stanie się jednym z najbardziej cenionych projektantów mody w Polsce. Już w kwietniu zaprezentuje swoją kolekcję na Designer Avenue podczas 10. edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi, podpisze kontrakt z Mostrami.pl – nowoczesnym sklepem internetowym z ofertą najlepszych polskich projektantów oraz pojawi się ze swoimi projektami na łamach magazynu InStyle.

Prowadzącą program jest modelka – Marcelina Zawadzka. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją u boku Mike’a Tysona w reklamie napoju Black. W 2011 roku Marcelina została uznana za najpiękniejszą Polkę zdobywając koronę Miss Polonia, ale jak sama twierdzi ma większe i poważniejsze ambicje.

Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej, ekspertce od strategii komunikacji marek, która od dwudziestu lat prowadzi własną agencję reklamową, będącą także ikoną stylu i muzą projektantów. Jedynym mężczyzną w jury będzie Marek Straszewski, jeden z najzdolniejszych fotografów w Polsce, który ma na koncie liczne sesje dla polskich i zagranicznych magazynów. Trzecią jurorką została Mona Kinal, współzałożycielka i fashion director największego, nowoczesnego sklepu internetowego mostrami.pl, który sprzedaje kolekcje ponad 100 najlepszych polskich projektantów.

 

 

ROSJANIE JAKICH NIE ZNACIE, Sezon 1

Meet The Russians, Season 1

(9 odc. po 60 min.)

Rosjanie Jakich Nie Znacie

PREMIERA: PIĄTEK, 11 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00

Emisja w piątki o godzinie 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO NA FOX Life!

W październiku FOX Life zaprasza widzów do wnętrza niezwykłego, opływającego luksusem, przepychem, ekskluzywnymi przyjęciami i prywatnymi odrzutowcami świata za sprawą programu Rosjanie jakich nie znacie. Ta niesamowita, kręcona na żywo seria zapewnia uprzywilejowany dostęp do wspaniałej krainy bogatych Rosjan, Ukraińców i innych post – Sowietów mieszkających w Londynie.

Szacuje się, iż dzisiaj w Londynie mieszka 300 tysięcy Rosjan, w tym wielu niezwykle bogatych. Program zabiera widzów do samego serca fascynującego świata, o którego istnieniu wiedzieliśmy od dawna, ale jeszcze nigdy nie mogliśmy przyjrzeć mu się z bliska.

Poznamy niezwykłe historie życia, m.in. nieprzyzwoicie bogatego finansisty, który stał się zapalonym kolekcjonerem sztuki, rosyjskiej „Victorii Beckham” i jej męża piłkarza oraz ich rodaczki – supermodelki. Rosjanie jakich nie znacie będzie również towarzyszyć ukraińskiej gwieździe pop i byłej Mrs World – Kamaliyi oraz jej mężowi, miliarderowi Zahoorowi.

Każdy odcinek skupia się na innych aspektach ich niesamowitego świata, od mody po życie rodzinne. Rosjanie stali się częścią brytyjskiego społeczeństwa, a program Rosjanie jakich nie znacie ukazuje ich przejście do angielskiej klasy wyższej jednocześnie prezentując rosyjski stosunek do sukcesu i bogactwa.

 

BOGATE ŻYCIE W NEW JERSEY, Sezon 5

The Real Housewives of New Jersey , Season 5

(16 odc. po 60 min.)

Bogate Zycie W New Jersey 5

PREMIERA: PIĄTEK, 11 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godzinie 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO NA FOX Life!

Niezwykle popularna seria, pełna wielkich domów, wielkich fryzur, wielkich pieniędzy i równie wielkich dramatów powraca na antenę FOX Life z nowym, piątym już sezonem. Witajcie w New Jersey, miejscu, które zamieszkują najbardziej zamożne panie oraz ich rodziny. Program prezentuje wystawny styl życia i konflikty między kobietami, które wierzą, że za pieniądze można kupić nie tylko wszystko, ale i wszystkich.

W piątej odsłonie serii Teresa Giudice, Melissa Gorga, Jacqueline Laurita, Caroline Manzo i Kathy Wakile muszą zmierzyć się ze zniszczeniami tymi dosłownymi – po huraganie Sandy, który zmiótł z powierzchni ziemi wiele budynków, w tym niektóre z domów należące do bohaterek programu oraz przenośnymi – rujnującymi ich familijne szczęście. Poczucie odbudowy tak mocno wpływa na Teresę, iż kobieta zamierza wznieść się ponad trwające w jej rodzinie dramaty. Tę samą ścieżkę obiera również Melissa. Z kolei Jacquelinie próbuje poradzić sobie z autyzmem syna, Caroline pozbyć reputacji tyrana, a Kathy wyjść z cienia męża.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.