PREMIERY W CZERWCU NA FOX I FOX COMEDY

W czerwcu kanał FOX wyemituje 8 sezon serialu „Homeland”, a na kanale Fox Comedy obejrzymy nowy serial „Kochany bajzel”.

 


Pomimo trudnej sytuacji związanej z epidemią, coraz wyższe temperatury za oknem i coraz większa swoboda w przemieszczaniu sprawiają, że zaczynamy się relaksować i wyrywamy z letargu minionych miesięcy. Aby jeszcze bardziej umilić ten czas, FOX i FOX Comedy przygotowały dla swoich widzów premiery, które dostarczą wiele rozrywki i emocji oglądającym. Już 18 czerwca na FOX pojawi się ósmy sezon jednego z najbardziej cenionych przez krytyków seriali – Homeland. W czerwcu na FOX Comedy jak zwykle spora dawka humoru. Tym razem na widzów czeka serial Kochany Bajzel, który w komiczny sposób ukazuje realia życia na farmie.

 

 

Homeland, sezon 8.
Homeland, season 8
(12 odcinków po 60 min)


PREMIERA: CZWARTEK 18 CZERWCA O GODZINIE 21:05 (2 ODCINKI)
Kolejne emisje w każdy czwartek o godzinie 21:05 (2 odcinki)

TYLKO NA FOX!

 


Pięciokrotnie nagrodzony Złotymi Globami oraz ośmiokrotny zdobywca Emmy serial Homeland dobiega końca. W finałowym sezonie nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji.  Szwankująca pamięć Carrie (Claire Danes) jest głównym zmartwieniem Saula Berensona (Mandy Patinkin), który pracuje obecnie jako doradca prezydenta Ralpha Warnera (Beau Bridges) do spraw Bezpieczeństwa Narodowego.  Problemy z pamięcią Carrie stają się podstawą nieufności CIA, szczególnie po tym jak ta oblewa test na wykrywaczu kłamstw. Tymczasem nowa administracja prezydenta zamierza zakończyć „wieczną wojnę” w Afganistanie. Saul ma za zadanie zaangażować Talibów w negocjacje pokojowe i prosi Carrie o pomoc, wiedząc, że tylko ona może podołać tej misji.  Zamieszana w polityczne rozgrywki Carrie musi zmierzyć się nie tylko z realiami wojny, ale również ze swoją chorobą.  

O trudach wcielania się w postać z zaburzeniem dwubiegunowym w jednym z wywiadów opowiada Claire Danes, odtwórczyni roli Carrie:

—  Nigdy nie chciałam, żeby to zaburzenie było sztuczką lub wygodnym narzędziem fabularnym. Staram się być jak najbardziej wiarygodna. (…) Kocham grać tę postać. Miło jest grać kogoś tak inteligentnego, odważnego i niesamowicie ambitnego. Carrie bez wątpienia jest twardzielką.  

Mimo zmagań z zaburzeniem osobowości Carrie kontynuuje swoją przygodę i zostaje wysłana do Kabulu. Po powrocie do Afganistanu Carrie wyrusza na swoją ostatnią misję, w której towarzyszy jej agentka CIA Jenna Bragg (Andrea Deck), niesamowicie przypominająca z charakteru Carrie z pierwszego sezonu. Skomplikowane relacje między głównymi bohaterami, różnice kulturowe, religijne i językowe oraz kontrowersyjna polityka Stanów Zjednoczonych to tematy poruszane w tym uwielbianym przez miliony widzów na świecie serialu.  

W ósmym sezonie Homeland występują Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), Linus Roache (David Wellington), Nimrat Kaur (Nasneem Qureshi / Tasneem Qureshi), Andrea Deck (Jenna Bragg), Maury Sterling (Max Piotrowski), Cliff Chamberlain (Mike Dunne), Mohammad Bakri (Abdul Qadir G’ulom), oraz Beau Bridges (Ralph Warner).  

Co wydarzy się w ostatnim sezonie  Homeland i  jakie przeciwności losu czekają  Carrie? Odpowiedzi znajdują się na FOX już od 18 czerwca o godzinie 21:05.

 

 


CZERWCOWY DŁUGI WEEKEND Z HITAMI MARVELA NA FOX

 


Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
CZWARTEK 11 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Avengers
PIĄTEK 12 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Avengers: Czas Ultrona
SOBOTA 13 CZERWCA O GODZINIE 11:00

Inhumans
DWA ODCINKI CODZIENNIE OD CZWARTKU 11 CZERWCA DO NIEDZIELI 14 CZERWCA O GODZINIE 9:00

 

 


CZERWIEC NA FOX COMEDY

 


KOCHANY BAJZEL, sezon 1-2.
Bless this Mess, season 1-2
(6 odcinków po 30 min, 20 odcinków po 30 min)


PREMIERA: ŚRODA 3 CZERWCA O GODZINIE 19:45
Emisja: od poniedziałku do piątku od godziny 19:20 (2 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

 

 


Gdy para, która całe życie mieszkała w mieście, decyduje się przeprowadzić na wieś, możemy być pewni, że komiczne sytuacje pojawią się na każdym kroku. Szczególnie gdy jedno z nich panicznie boi się krów! Kochany bajzel to historia Rio i Mike’a, świeżo upieczonego małżeństwa z Nowego Jorku. Nieoczekiwanie Mike dostaje w spadku farmę w Nebrasce, co przewraca życie młodej pary do góry nogami. Małżeństwo decyduje się rzucić wszystko i przeprowadzić na farmę, mimo że żadne z nich nigdy nie mieszkało poza miastem. Ich wyobrażenia o spokojnym życiu na uboczu nie mają jednak nic wspólnego z realiami czekającymi na farmie. Bardzo szybko para przekonuje się, że decyzja o przeprowadzce zmieni ich życie w jeden wielki bałagan. Mimo przeciwności, decydują się jednak osiedlić na farmie i z bardzo zaniedbanego gospodarstwa stworzyć nowy dom.  

Lake Bell, która wciela się w Rio, opowiedziała, dlaczego niektórzy mieszkańcy miast, tacy jak bohaterowie serialu, decydują się na porzucenie dotychczasowego stylu życia:

— Mam marzenie o porzuceniu miasta, wielu moich przyjaciół również. Świat jest teraz szalony we wszystkich aspektach naszego społeczeństwa. Istnieje wiele bardzo kontrowersyjnych i trudnych do przełknięcia tematów, na które musimy codziennie zwracać uwagę. Marzę o odcięciu się, zwłaszcza odkąd nasze umysły są tak nierozerwalnie związane z technologią. To taka fantazja, pragnienie odłączenia się i pozostawienia wszystkiego.  

W serialu występują: Lake Bell (Rio), Dax Shepard (Mike), Pam Grier (Constance), Ed Begley Jr. (Rudy), JT Neal (Jacob), David Koechner (Beau Bowman) oraz Lennon Parham (Kay Bowman).  

O tym, jak Rio i Mike poradzą sobie z życiem na farmie, przekonamy się już 3 czerwca o godzinie 19:45 na FOX Comedy.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.