Premiery na FOX I FOX Life w styczniu 2014 cz.2

Agenci T.A.R.C.Z.Y.Jeszcze w styczniu na kanałach FOX FOX HDobejrzymy premierowo seriale: na kanale FOX  „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” oraz na kanale FOX Life premierowo serial „Twisted”.FOX LIFE

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX

 

Agenci T.A.R.C.Z.Y., Sezon 1

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Season 1

(22 odcinki po 60 minut)

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

PREMIERA: WTOREK, 28 STYCZNIA, GODZ. 21:00 I 22:00

Emisja: wtorki, o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Joss Whedon twórca kultowego już serialu „Buffy: Postrach Wampirów” oraz jednego z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów „Marvel’s The Avengers” serwuje swoim fanom jeszcze więcej przygód uwielbianych na całym świecie superbohaterów

Serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. zaczyna się dokładnie w momencie, w którym kończy się pełnometrażowa produkcja, czyli chwilę po nowojorskiej bitwie. Teraz, gdy opinia publiczna wie już o istnieniu zarówno superbohaterów jak i obcych musi stawić czoła tej nowej rzeczywistości.

Do S.H.I.E.L.D. wraca Phil Coulson (Clark Gregg, „500 dni miłości”), aby prowadzić zespół wysoko wykwalifikowanych agentów, którzy badają niesklasyfikowane i trudne do zrozumienia sprawy. Phil wraca do akcji i ma na oku tajemniczą grupę o nazwie The Rising Tide. W celu zdemaskowania nowego wroga zbiera małą, wyspecjalizowaną grupę pomocników z ogólnoświatowej organizacji ds. ścigania znanej jako T.A.R.C.Z.A. (Tajna Agencja Rozwoju Cybernetycznych Zastosowań Antyterrorystycznych).

W skład zespołu Coulsona wchodzi wyszkolony w walce i szpiegowaniu agent Grant Ward (Brett Dalton, „Lincoln: historia zamachu”) specjalistka od wschodnich sztuk walki i pilotażu agentka Melinda May (Ming – Na Wen, „Ostry dyżur”) genialny inżynier Leo Fitz (Iain De Caestecker, „Na językach”) biochemik Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge, „Shelter”) oraz haker Skye (Chloe Bennet, „Nashville”).

 

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX LIFE

TWISTED, Sezon 1

Twisted, Season 1

(21 odc. po 60 min.)

 ABC Family's "Twisted" - Season One

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 27 STYCZNIA, GODZ. 21:00 (dwuodcinkowa premiera)

Emisja: poniedziałki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Twisted” to pełna zwrotów akcji historia Danny’ego Desai (Avan Jogia, „Wyśpiewać marzenia”), charyzmatycznego szesnastolatka, który po spędzeniu pięciu lat w zakładzie poprawczym wraca do rodzinnego miasta
i natychmiast staje się wyrzutkiem. Chłopak szuka wsparcia u dwóch byłych, najlepszych przyjaciółek z dzieciństwa: Jo (Maddie Hasson,Boże, błogosław Amerykę”) i Lacey (Kylie Bunbury, „Bal maturalny”), pragnie także załagodzić napięte relacje z matką – Karen (Denise Richards, „Dzikie Żądze”), której status uległ znacznemu pogorszeniu po tym jak jej syn Danny trafił do poprawczaka, a jego ojciec zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Chłopak jest zaskoczony gdy dowiaduje się, że Jo i Lacey dorastały oddzielnie. Kiedyś nierozłączne, dzisiaj ledwo ze sobą rozmawiają. Lacey należy do grona najbardziej popularnych dzieciaków w szkole, w przeciwieństwie do wycofanej Jo, która stara się pozbyć traumy z przeszłości. Pomaga jej w tym najlepszy przyjaciel, Rico (Ashton Moio, „Pozwól mi wejść”) oraz nadopiekuńczy rodzice: Tess (Kimberly Quinn, „Śniadanie do łóżka”) i Kyle (Sam Robards, „American Beauty”). Jo postanawia dać Danny’emu druga szansę, ale pod jednym warunkiem: chłopak musi wyjawić motyw zbrodni z dzieciństwa.

Gdy w miasteczku ginie jedna z nastolatek Danny natychmiast staje się głównym podejrzanym, teraz Jo i Lacey muszą zdecydować po czyjej stronie stanąć.

Producentami „Twisted” są Gavin Polone, twórca takich seriali jak „Kochane kłopoty”, “Zombieland” czy “Pohamuj entuzjazm”, David Babcock, twórca “Braci i sióstr” oraz Adam Milch twórca „Greeka”, który jest także autorem scenariusza pilotowego odcinka „Twisted”.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.