Premiery na FOX I FOX Life w lutym 2014

Wlaking Dead 4 kont. W lutym na kanale FOX kontynuacja 4 sezonu FOX HDserialu „The Walking Dead”, nowy serial „Jeździec bez głowy” oraz 10 sezon serialu animowanego „Family Guy: Głowa rodziny”. Na kanale Fox Life nowy serial twórców kultowych już „Gotowych na wszystkoFOX LIFE„Pokojówki z Beverly Hills”, 4 sezon serialu „Ostry dyżur”. Nowe reality show produkcji Fox Life „Coś tu się kroi”, 7 już sezon reality „Żona dla milionera” oraz 6 sezon reality „Top Chef”.

PREMIERY W LUTYM NA FOX

 

THE WALKING DEAD, Sezon 4 kontynuacja

The Walking Dead, Season 4 continuation

(8 odcinków po 60 minut)

Wlaking Dead 4 kont.

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 10 LUTEGO, GODZ. 22:00

Emisja: poniedziałki, o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Oparty na stworzonym przez Roberta Kirkmana, jednym z najbardziej popularnych komiksów naszych czasów, serial The Walking Dead powraca z drugą częścią czwartego sezonu.

Serial opowiada o grupie ocalałych ludzi, w świecie opanowanym przez zombie. Tymi, którym udało się przetrwać apokalipsę, dowodzi oficer Rick Grimes, (Andrew LincolnTo właśnie miłość”).

Pierwsza część czwartego sezonu zakończyła się wojną, którą wielu bohaterów przypłaciło życiem, w tym gubernator (David Morrissey, „Kochanice króla”) oraz Hershel (Scott Wilson, „Dziewczyna moich koszmarów”), a w chaosie, który powstał w wyniku strzelaniny wielu bohaterów pogubiło swoich bliskich.

Druga część sezonu rozpoczyna się poszukiwaniem nowego schronienia, nikt już nie jest bezpieczny w więzieniu, morale wśród ocalałych jest coraz słabsze, a większość bohaterów straciło jakąkolwiek nadzieję na odnalezienie reszty grupy, tylko Carl (Chandler Riggs, „Aż po grób”) wydaje się być coraz silniejszy. W najnowszej odsłonie „The Walking Dead” pojawi się również zupełnie nowa, ekscytująca postać…

 

JEŹDZIEC BEZ GŁOWY, Sezon 1

Sleepy Hollow, Season 1 

(13 odcinków po 60 minut)

Jezdziec bez glowy

PREMIERA: SOBOTA, 8 LUTEGO, GODZ. 22:00

Emisja: soboty, o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Ichabod Crane (Tom Mison, “Jeden dzień”) zmartwychwstaje po 250 latach od swojej śmierci, aby rozwiązać zagadkę, która absorbuje ludzi aż od czasów ojców założycieli. Ale Crane nie jest jedynym, który powrócił z zza światów, wraz z nim grobowe ciemności opuścił okryty złą sławą bezgłowy jeździec, który wpada w morderczy szał terroryzując miasto. Ichabod szybko zdaje

sobie sprawę, że powstrzymanie kreatury jest dopiero początkiem strasznej rozgrywki, bowiem pozbawiony głowy kawalerzysta to zaledwie jeden z czterech, zwiastujących apokalipsę jeźdźców oraz pierwszy z wielu potężnych wrogów przed którymi Ichabod musi bronić nie tylko Senną Kotlinę, ale i cały świat.

Gdy Ichabod budzi się w 2013 roku w Sennej Kotlinie szybko przekonuje się, że miasto znacznie różni się od tego, które pamięta. W przystosowaniu się do nowego otoczenia pomaga mu młoda pani porucznik Abbie Mills (Nicole Beharie, „Wstyd”) to wraz z nią Ichabod stawi czoła złu, które czai się w miasteczku.

Wskazówki z przeszłości pomagają zrozumieć tajemnice w teraźniejszości, kiedy w odcinkach pojawiają się krótkie retrospekcje, które na moment przenoszą nas do czasów w których żył Ichabod, a dokładniej do roku 1776.

Nie wszyscy wierzą w opowieści rzekomo przybyłego z przeszłości mężczyzny, potężne zło i czyhające niebezpieczeństwo. Szczególnie wątpi w nie nowy szef okręgu  Abbie – kapitan Frank Irving (Orlando Jones, „Ponad wszelką wątpliwość”), gdy mężczyzna styka się z wydarzeniami, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć, niechętnie zwraca się
o pomoc do Abbie i Ichaboda.

Rozległa wiedza Ichaboda na temat historii USA w połączeniu z niezwykłą umiejętnością oceny zagrożeń Abby czyni z tej dwójki niezwykle skuteczny duet.

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, Sezon 10

Family Guy, Season 10

(21 odcinków po 30 minut)

Family Guy 10

PREMIERA: ŚRODA, 12 LUTEGO, GODZ. 22:00

Emisja we środy o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Serial animowany „Family Guy: Głowa rodziny opowiada historię uroczego niezdary – Petera Griffina (Seth MacFarlane, Ted) i jego radosnej, dziwaczej rodziny, reprezentującej zamieszkującą Nową Anglię klasę średnią. Lois (Alex Borstein, Good Night and Good Luck) to kochająca żona Petera, była miss nastolatek stanu Rhode Island, która rozstawia wszystkich po kątach, będąc równocześnie o krok od załamania nerwowego. Życie małżeństwa Griffinów jest pełne nieprzeciętnych wydarzeń, również za sprawą ich trójki dzieci: dramatyzującej szesnastolatki Meg (Mila Kunis, Czarny Łabędź), trzynastoletniego obiboka Chrisa oraz diabolicznie inteligentnego dzieciaka, jednorocznego Stewiego. Skład rodziny Griffinów zamyka pies Brian, członek Mensy, ze słabością do wytrawnego Martini i niezbyt rozgarniętych blondynek.

W nadchodzącym sezonie Griffinowie wezmą udział w zorganizowanym w rezydencji Jamesa Woodsa przyjęciu oraz zostaną uwikłani w zagadkowe morderstwo. Lois zyska pozycję lokalnego, sportowego bohatera, a Stewie zacznie pracować dla Briana w roli managera. W sezonie dziesiątym członkowie rodziny Griffinów po raz ostatni wcielą sie w bohaterów Gwiezdnych Wojen parodiując szóstą część sagi – Powrót Jedi.

Oprócz stałych członków obsady serialu zobaczymy również: Drew Barrymore, Chevy Chase’a, Dana Aykroyda, Anne Hathaway, Roberta Downey Jr., Roba Lowe, Hugh Hefnera, Willa Ferrella, Jaya Leno, Jimmy’ego Kimmela, Kiefera Sutherlanda oraz Jamesa Woodsa.

 

PREMIERY W LUTYM NA FOX Life

 

COŚ TU SIĘ KROI, Sezon 1

Something is going on here, Season 1

(12 odc. po 60 min.)

PREMIERA: PIĄTEK, 14 LUTEGO, GODZ. 21:00

Emisja: piątki o godzinie 21:00

LOKALNA PRODUKCJA FOX LIFE

Coś tu się kroi” to program, który odkrywa osobowości i zdolności kulinarne uczestników, otwierając przed nimi wiele nowych możliwości, od poznania nowych ludzi, poprzez przeżycie wspaniałej przygody, aż po znalezienie nowej miłości.

W programie miłość uczestników do jedzenia może zamienić się w prawdziwe, płomienne uczucie między nimi. Bohaterami każdego z odcinków są singiel lub singielka, którzy zgadzają się z zasadą „przez żołądek do serca” i czterech śmiałków, którzy chcą o to serce zawalczyć. W trakcie programu będą musieli poradzić sobie z różnymi wyzwaniami, będą to zarówno zadania dotyczące sztuki kulinarnej, jak i sposobu prezentacji wykonanych potraw i własnej osobowości.

Konkurujący uczestnicy są eliminowani na poszczególnych etapach rywalizacji, a w finale odcinka poszukujący bohater decyduje z kim chciałby się spotkać na romantycznej kolacji.

 

POKOJÓWKI Z BEVERLY HILLS, Sezon 1

Devious Maids, Season 1

(13 odc. po 60 min.)

Pokojowki z Beverly Hills

PREMIERA: NIEDZIELA, 16 LUTEGO, GODZ. 22:00

Emisja: niedziele o godzinie 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Uwaga, chować brudy! Pokojówki z Beverly Hills idą zaprowadzić porządek…

Twórcy kultowych już „Gotowych na wszystkoEva Longoria, Marc Cherry
i Sabrina Winda prezentują swój kolejny hit.

Morderstwa i nieustanny chaos to stali goście najbardziej zamożnych kalifornijskich rezydencji. Wojna klas jeszcze nigdy nie była tak zabawna
i sprośna, zwłaszcza, że zdeterminowany personel jest równie mądry, dowcipny i oburzający co jego diabelscy pracodawcy. Kto posiada brudy, ten posiada władzę, a zanim skończy się pierwszy sezon wiele z nich ujrzy światło dzienne.

Serial skupia się na życiu zgranej grupy pokojówek, które związane są ze sobą nie tylko ze względu na swoją pracę, ale również latynoskie pochodzenie. Kobiety wspólnie przeżywają zarówno rodzinne dramaty jak i osobiste wzloty i upadki. Rosie (Dania Ramirez, „Herosi”) pokojówka i niańka zaabsorbowanej sobą pary aktorów – Peri (Mariana Klavena, „Czysta Krew”) i Spence’a Westmorów (Grant Show, „Dziewczyna  z sąsiedztwa:), jest wdową, która po śmierci męża pozostawiła swojego syna w Meksyku. Aspirująca piosenkarka, Carmen (Roselyn Sanchez, „Ryzykant”) żyje nadzieją, iż mężczyzna u którego pracuje, gwiazda pop – Alejandro (Matt Cedeno, „Dni naszego życia”) pomoże rozpocząć jej estradową karierę. Niestety nie wie, że jego lojalna gosposia i jednocześnie jej szefowa – Odessa (Melinda Paige Hamilton, „Mad Men”) jest gotowa na wiele by do tego nie dopuścić. Zoila (Judy Reyes, “Hoży Doktorzy”) opiekuje się domem emocjonalnie niestabilnej, zamożnej kobiety – Genevieve Delatour (Susan Lucci, ”All my children”). Razem z Zoilą pracuje jej córka Valentina (Edy Ganem, „Dark Crossing”), która podkochuje się w przystojnym synu Genevieve – Remim (Drew VanAcker, „Słodkie kłamstewka”).

W pierwszym sezonie serialu główne bohaterki wspierają się wzajemnie po brutalnym morderstwie ich przyjaciółki Flory (Paula Garces, ”Kryminalne Zagadki Miami”), tragicznie zmarłej pokojówki, której życie skończyło się w domu jej pracodawców – Evelyn (Rebecca Wysocki „Pollock”) i Adriana Powellów (Tom Irwin, „Ocalić Grace”), podczas jednego z największych wydarzeń towarzyskich roku. Tymczasem nowozatrudniona Marisol (Anna Ortiz, „Brzydula Betty”) zostaje wynajęta do posprzątania domu Taylor (Brianna Brown, „Wpadka”) i Michaela Stappordów (Brett Cullen, „Mroczny rycerz powstaje”), pary nowożeńców ze skomplikowaną historią miłosną. Marisol ma ukryte motywy i zrobi wszystko by dowiedzieć się prawdy, gdy ktoś kogo kocha zostaje uwikłany w sprawę zabójstwa Flory.

 

OSTRY DYŻUR, Sezon 4

ER, Season 4

(22 odc. po 60 min.)

Ostry dyzur 4

PREMIERA: WTOREK, 11 LUTEGO, GODZ. 20:05

Emisja: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05

Stworzony przez autora bestsellerów Michaela Crichtona („Jurajski Park”) serial „Ostry dyżur”, to opowieść o zdeterminowanych pracownikach szpitala County General, którzy pomimo własnych problemów starają się jak najlepiej pomagać co chwilę pojawiającym się na przepełnionym oddziale ratunkowym pacjentom.

Czwarty sezon serialu to jeszcze więcej dramatów i zapierających dech
w piersiach akcji ratowniczych.

Doktor Greene (Anthony Edwards, „Top Gun”) wciąż nie może otrząsnąć się z traumy po pobiciu. Ponieważ z dnia na dzień staje się coraz bardziej nieobliczalny jego była żona każe wziąć mu się w garść, w przeciwnym razie straci prawa do odwiedzin. Relacja Douga (George Clooney, „Od zmierzchu do świtu”) i Carol (Julianna Margulies, „Rodzina Soprano”) przechodzi w nową fazę, po tym jak kobieta robi dla niego miejsce w swojej szafie. Carter (Noah While, „Biały Oleander”) musi od nowa zacząć swoją rezydenturę, a do zespołu chirurgów dołącza nowa osoba, brytyjska specjalistka od urazów dr Elizabeth Corday (Alex Kingstone, „Doktor Who”)

„Ostry dyżur” został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym 22 statuetkami Emmy oraz czterema nagrodami Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

 

ŻONA DLA MILIONERA, Sezon 7

The Milionaire Matchmaker, Season 7

(18 odc. po 60 min.)

The Millionaire Matchmaker - Season 7

PREMIERA: NIEDZIELA, 23 LUTEGO, GODZ. 18:00 (dwuodcinkowa premiera)

Emisja: niedziela o godzinie 18:00 (po dwa odcinki)

 

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Miłosny biznes Patti rozkwita w nowym, położonym w Marina Del Ray biurze. Ale nie tylko lokum uległo zmianie, najsławniejsza swatka postanowiła również wymienić swój zespół sercowych specjalistów. Siódmy sezon popularnego programu pełen jest nieznanych, świeżych twarzy. Justin Bird, Marisa Saks oraz David Cruz to nowi asystenci Patti, których zadaniem jest urozmaicenie klubu milionerów oraz przekazanie swojej unikalnej wiedzy klientom. Tak jak w poprzednich sezonach klientela miłosnej guru jest niezwykle zróżnicowana i tak oto tym razem poznamy najlepszego przyjaciela Kim Kardashian – Jonathana Chebana, brata zmarłego aktora, Patricka Swayze – Dona Swayze czy znanego z talent show „Top Chef” Stefana Richtera. W siódmej odsłonie programu Patti pracuje zarówno nad ustabilizowaniem swojej ciągle powiększającej się firmy jak i nad relacjami ze swoim chłopakiem – Davidem Krausse. Czy teraz gdy para żyje pod jednym dachem uda im się rozwiązać problemy komunikacyjne?

 

TOP CHEF, Sezon 6

TOP CHEF, Season 6

(16 odc. po 60 min.)

PREMIERA: SOBOTA, 8 LUTEGO, GODZ. 14:15 (dwuodcinkowa premiera)

 Top Chef US 6

Emisja: soboty o godzinie 14:15 (po dwa odcinki)

Program „Top Chef” łączy w sobie sztukę gotowania z fascynującą rywalizacją na najwyższym, światowym poziomie.

Autorka książek kucharskich, aktorka i gospodyni programu – Padma Lakshmi po raz kolejny zasiądzie za jurorskim stołem, a obok niej miejsce zajmą: przewodniczący jury Tom Colicchio, słynna postać w kulinarnym świecie, szef i właściciel Craft Restaurants znajdujących się m. in. w Nowym Jorku, Los Angeles i Las Vegas, Gail Simmons z magazynu Food & Wine,  a także Toby Young, kulinarny krytyk i autor światowego bestsellera „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi?”, na którym oparty jest kinowy hit o tym samym tytule. W każdym odcinku na stających do rywalizacji uczestników czekają dwa wyzwania. Pierwsze, sprawdza podstawowe zdolności do bycia szefem kuchni, drugie, poddaje próbie ich wszechstronność oraz pomysłowość, które weryfikowane są za pomocą kulinarnych wyzwań: sporządzenia egzotycznych potraw czy przygotowania cateringu dla niezwykle wymagających klientów. Postawione przez jurorów zadania nie tylko sprawdzają zdolności w kuchni, ale również umiejętność zarządzania zespołem czy rozeznanie w kwestiach managerskich. Kandydaci do tytułu Top Chef poddani są niezwykle stresującej rywalizacji. Co tydzień, ten, kto najgorzej wypadnie podczas zadań poproszony zostanie o spakowanie swoich noży i opuszczenie programu

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.