Premiery w listopadzie 2014 w AXN White i AXN Black

outlanderNowe seriale „Outlander”, „Biała królowa”, „Falco”  i czwarty sezon „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” już od listopada na kanałach AXN White i AXN Black

AXN_WhiteAXN_Black

 

 

Z początkiem miesiąca widzowie kanałów AXN White i Black wyruszą w serialową wędrówkę przez epoki. 3 listopada w AXN White premiera serialu Outlander – osadzonej w latach 40-tych XX i XVIII wieku opowieści o miłości nie znającej granic czasu ani przestrzeni. 13 listopada w AXN White swoją premierę będzie miał serial Biała królowa, w którym walkę o tron XV-wiecznej Anglii stoczą zwaśnione rody Yorków i Lancasterów.

Z kolei 4 listopada w serialu sensacyjnym Falco, AXN Black przeniesie widzów do teraźniejszości wraz z francuskim porucznikiem, który budzi się po dwudziestu latach śpiączki i wstępuje ponownie w szeregi policji. Od 6 listopada rusza kolejny 4 sezon serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak.

 

Premiera serialu Outlander w poniedziałek 3 listopada o godz. 21:05, kolejne odcinki

w poniedziałki o godz. 21:05 tylko w AXN White. (16 odc.)

outlanderOutlander to amerykańska produkcja kostiumowa, będąca połączeniem dramatu, romansu i science-fiction, która powstała na podstawie bestsellerowej serii Obca autorstwa Diany Gabaldon. Akcja serialu dzieje się równolegle w dwóch epokach: w latach

40-tych XX i XVIII wieku. Brytyjska sanitariuszka Claire Randall (w tej roli Caitriona Balfe) po pięciu latach wojny w końcu odnajduje swojego męża Franka (Tobias Menzies). Podczas powtórnego miesiąca miodowego, niespodziewanie przenosi się do 1743 roku, w samo serce szkocko-angielskiego konfliktu. Asymilacja Claire w nowym otoczeniu, którego tłem są burzliwe losy Wielkiej Brytanii, nie jest łatwa. Przybyszka z przyszłości zostaje oskarżona o szpiegostwo i szarlataństwo, a nastepnie zmuszona do poślubienia młodego szkockiego wojownika, Jamiego Frasera (Sam Heughan). Uczucia Claire zostają rozdarte pomiędzy dwóch całkowicie innych mężczyzn, w dwóch różnych światach.

 

 Premiera serialu Falco we wtorek 4 listopada o godz. 23:05, kolejne odcinki we wtorki o godz. 23:05 tylko w AXN Black.

falcoFalco to francuski serial sensacyjny o poruczniku Aleksandre Falco (w tej roli Sagamore Stévenin, znany z Najlepsi z najlepszych, Jutro wychodzę za mąż czy Coco Chanel z Shirley MacLaine), który po dwóch dekadach śpiączki, powraca w szeregi policji.

W 1991 początkujący oficer, żonaty mężczyzna i młody ojciec, zostaje podczas akcji postrzelony w głowę i zapada w śpiączkę. Kiedy budzi się 22 lata później, nie tylko czasy,

ale i realia, do których przychodzi mu się dostosować, się zmieniły. Jego rodzina ułożyła sobie życie na nowo, a jemu przyjdzie pracować pod dowództwem swojego byłego partnera, a obecnie komisarza, Jean-Paula Ménarda (Arno Chevrier). Na domiar tego, wszystkie sprawy, które rozwiązuje posterunek, konsultowane są z prawnikiem brygady, Philippe Chéronem (Franck Monsigny). Ten okazuje się być nowym partnerem byłej żony Falco, Carole (Mathilde Lebrequier) i ojczymem już ponad 20-letniej córki, Pauline (Marie Béraud).

 

Premiera serialu Biała królowa w czwartek 13 listopada o godz. 21:05, kolejne odcinki w czwartki o godz. 21:05 tylko w AXN White. (10 odc.)

biala krolowaBiała królowa to brytyjski dramat kostiumowy, oparty na serii powieści historycznych Philippy Gregor. Akcja serialu rozpoczyna się w momencie poprzedzającym epokę Tudorów, w trakcie bratobójczych walk, zwanych w historii Anglii Wojną Dwóch Róż. Dwa zwaśnione rody, Yorkowie i Lancasterowie, rywalizują w nieustępliwej walce o tron

XV-wiecznej Anglii. Za pomocą manipulacji Lorda Warwicka (w tej roli James Frain) królem Anglii zostaje Edward IV z Yorków (Max Irons). Młody władca szybko zakochuje się w pięknej wdowie, Elżbiecie Woodville (Rebecca Ferguson) i po niecałym miesiącu bierze ją w sekrecie za żonę. Gdy plan wpływów Warwicka na Edwarda wymyka się spod kontroli, na arenę walk królewskiego dworu wchodzi Lady Margaret Beaufort (Amanda Hale). Doradca Yorków przechodzi na stronę wrogiego obozu, a Beaufort snuje plany, które w przyszłości mają doprowadzić jej syna Henryka Tudora (Oscar Kennedy) na tron.

 

Premiera 4 sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” w czwartek 6 listopada o godz. 22:05, kolejne odcinki w czwartki o godz. 22:05 tylko w AXN Black. (12 odc.)

teen wolf 4Nastolatek Scott McCall (Tyler Posey) pewnego dnia zyskuje nadnaturalne umiejętności. Wszystko za sprawą wilkołaka. Na skutek ugryzienia bestii przejmuje jej cechy. Okazuje się, że zyskuje także nowych wrogów. Przed widzami czwarta seria niezwykłych przygód nastoletniego wilkołaka.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.