Premiery w lipcu na FOX i FOX Comedy

raport mniejszosci 1W lipcu na kanale FOX dwie nowości FOX HDserial „Raport mniejszości” oraz „Uwikłany”. Kanał FOX Comedy wyemituje: 5 sezon „Ostatni prawdziwy mężczyzna”, 4 sezon serialu „Szczęśliwy los” oraz 6 sezon serialu animowanego „Bob’s fox_comedy-blueBurger,„.

Premiery w lipcu na FOX

 

RAPORT MNIEJSZOŚĆ, sezon 1
Minority Report, Season 1
(10 odcinków po 60 minut)
raport mniejszosci 1
PREMIERA: WTOREK, 5 LIPCA, GODZ. 22:00 (jeden odcinek)
Emisja we wtorki o godz. 21:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

W lipcu na antenie FOX odbędą się premiery, które w szczególności ucieszą wielbicieli serialowych adaptacji. Już 5 lipca fani kinowego hitu Stevena Spielberga, zobaczą pierwszy odcinek „Raportu mniejszości”. Mężczyzna, który potrafi sięgać do przyszłości i policjantka niepokojona przeszłością wspólnymi siłami dążą do powstrzymania najgorszych przestępstw 2065 roku… zanim się jeszcze wydarzą.

Akcja serialu toczy się 10 lat po odejściu od systemu używanego przez organy ścigania do identyfikacji i eliminacji przestępstw – zanim zostaną popełnione. Aby system ten mógł realizować swoje zadania agencja zatrudniała trzech jasnowidzów – Dasha, Artura i Agatę, którzy byli w stanie zobaczyć wydarzenia z przyszłości.

W 2065 roku opanowanym przez nowe technologie, praworządność opiera się na sprawdzonych procesach, a nie instynktach jasnowidzów. Dash doświadczający przerażających lecz niekompletnych wizji powraca w tajemnicy, by pomóc policyjnemu detektywowi Larze Vega i nie dopuścić do morderstwa, które przewiduje. Policjantka Lara wykorzystuje jego dar, aby zapobiec tragedii.

Aby wpłynąć na bieg wydarzeń i przyszłość Ameryki para bohaterów będzie musiała zawrzeć trudne przymierze z Arturem – bratem bliźniakiem Dasha. Artur, twórca imperium, próbuje wykorzystać nadprzyrodzone moce do własnych interesów i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel – wymknie się każdemu, kto będzie chciał mu w tym przeszkodzić. Kolejnymi trudnościami, z którymi zmierzy się Lara i Dash będzie nowo mianowany szef Lary oraz przybrana siostra Artura – Agatha.

Film na bazie, którego powstał serial został nakręcony na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka – o tym samym tytule, a główną rolę w nim zagrał sam Tom Cruise.

Ale to jeszcze nie koniec literackich powiązań, imiona trzech jasnowidzów grających w serialu zaczerpnięte zostały od słynnych pisarzy powieści kryminalnych: Agathy Christie, Dashiella Hammetta i Arthura Conan Doyle’a .

Wśród obsady znajdują się aktorzy znani z filmowych i serialowych hitów. W rolę głównego bohatera Dash’a wcielił się Stark Sands („Bez Skazy”, „Sześć stóp pod ziemią”), towarzyszącą mu policjantkę Larę Vegę mistrzowsko odegrała Meagan Good znana m.in. z „Myśl jak facet„, „Piła V” i wiecznie żywego „Californication”. Pozostała dwójka serialowych jasnowidzów Agata i Artur – to nikt inny jak Laura Regan („Kości”, „Mad Men”) i Nick Zano („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Cougar Town: Miasto kocic”). Nie sposób pominąć tu również Wilmera Valderrama („Chirurdzy”, „Prada albo nic”) w roli Willa Blake’a oraz Daniela London’a („Żona idealna”, kinowa ekranizacja „Raportu mniejszości”), który zagrał Wally’ego.

Czy mimo przeszkód Lara i Dash powstrzyma zbrodnie 2065 roku? Odpowiedź już 5 lipca na kanale FOX.

UWIKŁANY, sezon 1
Complications, Season 1
(10 odcinków po 60 minut)

uwiklany 1
PREMIERA: SOBOTA, 30 LIPCA, GODZ. 20:00 (jeden odcinek)
Emisja w soboty o godz. 20:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Matt Nix, autor i producent kultowego serialu „Tożsamość szpiega” powraca z nowym, pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji thrillerem „Uwikłany”.

Jest to historia doktora Johna Ellisona, lekarza z powołaniem, którego misją jest pomoc potrzebującym. Mieszkający na przedmieściach John, w rolę którego wcielił się sam Jason O’Mara znany z „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, dochodzi do siebie po niedawnej śmierci córki. Punktem wyjścia serialu jest przypadkowy udział Ellisona w strzelaninie, z której ratuje 17-letniego chłopaka. Kiedy okazuje się, że ocalony nadal jest na celowniku zabójców, lekarz postanawia uchronić go za wszelką cenę, mieszając się tym samym w wojny gangów.

Udział w strzelaninie coraz bardziej komplikuje życie zawodowe i osobiste doktora Ellisona. Zamieszany w świat przestępczy zmuszony jest działać wbrew swoim zasadom i zredefiniować swoje podejście do leczenia i pomagania innym.

U boku doktora, w roli nieodpowiedzialnej, ale zaangażowanej pielęgniarki Gretchen wystąpiła Jessica Szohr („Plotkara”), oraz Beth Riesgraf, która wcieliła się w rolę żony Ellisona Samanthy.

Czy doktorowi Ellisonowi uda się pogodzić moralne obowiązki z dobrem rodziny? Przekonacie się już 30 lipca (sobota) na kanale FOX.

 

Premiery w lipcu na FOX Comedy

OSTATNI PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, Sezon 5
Last Man Standing, Season 5
(22 odcinki po 30 minut)

ostatni prawdziwy mezcyzna 5
PREMIERA: WTOREK, 19 LIPCA, GODZ. 21:00
Emisja: wtorki od godz. 21:00 (dwa odcinki)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Tim Allen („Śnięty Mikołaj”, „Z dżungli do dżungli”) powraca jako Mike Baxter i tytułowy „Ostatni prawdziwy mężczyzna”.

W najnowszej odsłonie produkcji Mike jest świeżo po fantastycznej, dwumiesięcznej podróży – z dala od sklepu Outdoor Man – sportowego imperium dla prawdziwych mężczyzn, w którym jest Dyrektorem Marketingu. W domu główny bohater dostrzega jak wspaniale jest być z powrotem z żoną Vanessą oraz ich trzema córkami, w których role wcielają się Kaitlyn Dever („Uwiązani”), Molly Ephraim („Paranormal Activity: Naznaczeni”) oraz Amanda Fuller („Gwiazdy w oczach”). Mike zauważa również jak wiele podczas jego nieobecności wydarzyło się u jego najbliższych oraz w pracy. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości?

W tym sezonie, w serialu gościnnie pojawi się prowadzący „The Tonight Show” Jay Leno, który wystąpił w roli mechanika.

Losy Mike’a już od pierwszych odcinków spotykały się z ogromną sympatią widzów, w 2012 roku „Ostatni prawdziwy mężczyzna” został nominowany do Kryształowej Statuetki jako ulubiony nowy serial komediowy. Z kolei już w 2014 produkcja otrzymała nominację do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer.

Jakie perypetie czekają Mike’a tym razem? Odpowiedzi tylko na FOX Comedy, 19 lipca (wtorek) od 21:00.

 

BOB’S BURGER, Sezon 6
Bob’s Burger, Season 6
(19 odcinków po 30 minut)

Bob’s Burger 6
PREMIERA: PIATEK, 22 LIPCA, GODZ. 21:00
Emisja: piątki od godz. 22:00 (dwa odcinki)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Laureat Nagrody Emmy 2014 dla najlepszego programu animowanego „Bob’s Burger” powraca w mistrzowskim wykonaniu – w 6. sezonie. Doceniony przez krytyków, nominowany do dwóch nagród Emmy 2015, w tym za najlepszy program animowany oraz wybitną postać lektora (John Roberts) już od 22 lipca zagości na FOX Comedy.

Serial opowiada o wzlotach i upadkach Boba, który z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wielkie plany, jednak jego rodzina nie daje sobie rady
z zarządzaniem interesem. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się aby ponowne otwarcie restauracji przyniosło sukces.

Doskonałym uzupełnieniem postaci Boba, któremu głosu użyczył H. Jon Benjami („Family Guy”, „Archer”), jest jego coraz bardziej popularna rodzina Belcher. W jej skład wchodzi jego urocza i muzykalna żona Linda (John Roberts), ich najstarsza i niezaradna córka Tina (Dan Mintz), głupkowaty i kapryśny Gene (Eugene Mirman) oraz sprytna i przebiegła, najmłodsza córka Louise (Kristen Schaal, „Last Man On Earth”).

W nadchodzącym 6. sezonie wyemitowany zostanie jubileuszowy – setny odcinek serialu. Ale to nie koniec niespodzianek, w najbliższym czasie na ekranach telewizorów Tina zdemoluje swoją szkołą, rodzeństwo Belcher otworzy fałszywą kancelarię prawną, rodzina poprowadzi dochodzenie w nawiedzonym domu oraz zostanie odkryta tajemnica chłopaka ciotki Gayle .

W tym sezonie swojego głosu do serialu gościnnie użyczyli m.in. Jenny Slate („Elwin i wiewiórki 3”, „Obvious Child”), Billy Eichner („Jess i chłopaki”), Steve Buscemi („Armageddon”, „Zakazane Imperium”), Wanda Sykes („Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów”, „Sposób na teściową”), Henry Winkler („Krzyk”), Tim Meadows („Jack i Jill”, „Wredne dziewczyny”) Keegan-Michael Key („Zanim odejdą wody”), Jordan Peele („Poznaj naszą rodzinkę”) , Zach Galifianakis („Birdman”, „Kac Vegas”, „Kac Vegas w Bangkoku”) i Megan Mullally („Królowie Lata”).

Czy tym razem Bob i jego rodzina odniosą sukces i jakie przygody spotkają ich po drodze? Premiera już 22 lipca o godz. 21.

 

SZCZĘŚLIWY LOS, Sezon 4
Winners & Losers, Season 4
(26 odcinków po 60 minut)

szczesliwy los 4
PREMIERA: CZWARTEK, 14 LIPCA, GODZ. 5:40
Emisja: poniedziałek-piątek od godz. 5:40 (jeden odcinek)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Podobno pieniądze szczęcia nie dają, ale czy ta zasada dotyczy również serialowych bohaterów FOX Comedy?

Już 14 lipca, na polskie ekrany powraca „Szczęśliwy Los”. Serial opowiada o 4 przyjaciółkach Bec, Jenny , Frances i Sophie, które znają się od liceum. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami kiedy kupują los na loterii. Czy kupon naprawdę odmieni ich życie, a dzięki pieniądzom odnajdą szczęście?

W 4. sezonie Bec (Zoe Tuckwell-Smith) postanawia się ustatkować. Młoda kobieta stawiając czoła przeciwnościom losu w końcu bierze ślub z miłością swojego życia. Z kolei serialowa Frances (Virginia Gay) z powodzeniem otwiera własną firmę, by zrozumieć, że nie musi być singielką, aby odnieść sukces. Sophie (Melanie Vallejo, „Power Rangers: Mistyczna moc”) godzi się ze śmiercią narzeczonego, dzięki czemu jej życie wkracza na właściwy tor. Z kolei Jenny, w której rolę wcieliła się Mellissa Bergland, znana m.in. z „10 Terrorystów”, dojrzała i stała się pewną siebie kobietą.

Przyjaciółki w końcu zaczynają brać z życia pełnymi garściami i czują, że „wygrały” ten czas. 4. sezon jest bezpośrednią kontynuacją 3., życie Jenny , BEC , Sophie, Frances i Sam toczy się dalej – dwa miesiące po tym, jak Frances odkrywa, że jest w ciąży.

Jak przyjaciółki odnajdą się w roli ciotek i co czeka ciężarną Frances? Odpowiedzi tylko w FOX Comedy, od poniedziałku do piątku od godz. 5:40 (od 14 lipca).

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

4 myśli w temacie “Premiery w lipcu na FOX i FOX Comedy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.