Premiery FOX i FOXLife w czerwcu 2013 „Jednostka”, „Cień Anioła 2”, „Pierwszy rok po ślubie”, „Cougar Town: Miasto kocic 4”

Jednostka

W czerwcu kanał FOX wyemituje FOX HDnowy serial akcji „Jednostka”. Kanał FOX Life wyemituje drugi sezon serialu z Jessicą Albą „Cień anioła” oraz FOX LIFErelity show „Pierwszy rok po ślubie” w którym będziemy śledzić przez rok życie czterech świeżo upieczonych małżeństw.

Aktualizacja: Na kanale Fox Life obejrzymy również 4 sezon serialu „Cougar Town: Miasto kocic”

PREMIERY W CZERWCU NA FOX

 

JEDNOSTKA, Sezon 1

The Unit, Season 1

(13 odcinków po 60 minut)

Jednostka

PREMIERA: SOBOTA, 15 CZERWCA, GODZ. 22:00

Emisja w soboty o godz. 22:00

 

Jednostka to niezwykle trzymająca w napięciu produkcja, skupiająca się na ściśle tajnym, najbardziej elitarnym oddziale komandosów armii USA, powszechnie znanym jako Delta Force. Serial opowiada o losach należących do jednostki żołnierzy, ich misjach oraz o tym jak służba w operacyjnym oddziale sił specjalnych wpływa na życie jego członków oraz ich rodzin.

Pełna akcji, intryg i szpiegostwa seria stworzona została przez jednego z ulubieńców krytyków Davida Mameta (Dom Gry, Hannibal). Pierwszy, trzynastoodcinkowy sezon przedstawia sylwetki bohaterów, członków oddziału, którzy oficjalnie albo nie istnieją albo figurują jako zwykli szeregowcy. Prowadzona przez weterana Jonasa Balnea (Dennis Haysbert, 24 godziny) jednostka zajmuje się walką z terroryzmem, misjami ratunkowymi i morderstwami, a każde ze swoich zadań wykonuje szybko, skutecznie i dyskretnie.

 

FOX LIFE

 

PIERWSZY ROK PO ŚLUBIE, Sezon 1

Newlyweds: First year, Season 1

(pierwszy odc. 90 min., 7 odc. po 60 min.)

PierwszyrokpoSlubie

PREMIERA: PIĄTEK, 14 CZERWCA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godz. 21:00 (2 odcinki)

Program wnikliwie zgłębia życie czterech świeżo upieczonych małżeństw
i dokumentuje ich najbardziej osobiste momenty z pierwszego roku wspólnego życia. Nominowana do nagrody Emmy oraz Oscara, twórczyni niezwykłych dokumentów Lauren Lazin (Tupac: Zmartwychwstanie, I’m Still Here: Real Diaries of Young People Who Lived During the Holocaust) w ośmioodcinkowej serii ukazuje każdą z par od momentu zaślubin aż po pierwszą rocznicę złożenia przysięgi.

W czasach, w których 50% małżeństw kończy sie rozwodem, widzowie będą śledzić losy czterech, różnorodnych par. Chociaż ich ścieżki nigdy się nie skrzyżowały, historia każdej z nich posiada wiele wspólnych wątków, które pozwolą nam poznać wyzwania życia małżeńskiego. Walka z bezpłodnością, wspólne finanse i różnice kulturowe to tylko niektóre z problemów z którymi mierzą się bohaterowie programu. Jak wiele jest w stanie wytrzymać miłość
i której z par uda się przetrwać pierwszy rok małżeństwa?

 

COUGAR TOWN: MIASTO KOCIC, Sezon 4

Cougar Town, Season 4

(15 odc. po 30 min.)

Cougar Town

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 17 CZERWCA, GODZ. 22:00

Emisja w poniedziałek o godz. 22:00 (2 odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Z bohaterami „Cougar Town: Miasto kocic” nie można się nudzić. Rodzina
i przyjaciele Jules Cobb (nominowana za tę rolę do Złotego Globu Courteney Cox, Przyjaciele) z odrobiną dysfunkcji i mnóstwem wina wspierają się wzajemnie czyniąc z nawet największych życiowych porażek zabawne doświadczenia. Jules jest matką 21-letniego Travisa (Dan Byrd, Wzgórza mają oczy), która niedawno ponownie wyszła za mąż, nie przeszkadza jej to jednak w utrzymywaniu bliskich kontaktów z byłym mężem Bobbym (Brian Van Holt, Helikopter w ogniu), należącym do grona jej najbliższych przyjaciół. Paczkę Jules tworzą również sąsiadka i powierniczka – Ellie (Christa Miller, Choży doktorzy, Drew Carey Show), jej mąż – Andy (Ian Gomez, Moje wielkie greckie wesele) Grayson (Josh Hopkins, Ally McBeal, Bracia i siostry), który z sąsiada awansował na małżonka Jules, a także jej ulubienica, imprezowiczka Laurie (Busy Philipps, Jezioro marzeń). Chociaż Jules i jej przyjaciele młodzieńcze lata dawno mają za sobą, to często okazuje się, że najbardziej dojrzałym z całej, wesołej gromady jest jej syn Travis.

W czwartym sezonie serialu Jules i Grayson próbują dostosować się do życia małżeńskiego, Ellie planuje powrót do pracy, podobnie jak Bobby, który również wraca tyle, że do randkowania. Do grupy przyjaciół pragnie dołączyć wścibski sąsiad Tom (Bob Clendein, Stary, gdzie moja bryka), który zrobi wszystko co w jego mocy, aby stać się częścią załogi. Podobnie jak w poprzednich sezonach bohaterowie będą zmagać się z ważnymi kwestiami życiowymi takimi jak rozważania nad cudzołóstwem gdy mężczyzna zdradza swoją żonę z sex robotem czy nad tym jak wielkiej odwagi potrzeba do trzymania kończyny w błotnistej dziurze w celu złapania suma gołymi rękami.

 

 

CIEŃ ANIOŁA, Sezon 2

Dark Angel, Season 2

(21 odc. po 60 min.)

CienAniola2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 10 CZERWCA, GODZ. 20:00

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00

Stworzony przez Jamesa Camerona (Titanic, Avatar) i Charlesa H. Eglee (The Walking Dead, Dexter) Cień anioła to futurystyczna wersja “Ściganego”. Serial opowiada historię Max Guevara (Jessica Alba, Sin City – Miasto grzechu, Maczeta), która jako dziecko wraz z kilkorgiem przyjaciół uciekła z laboratorium wojskowego, gdzie tworzeni są genetycznie ulepszeni żołnierze. Dziewczyna dzięki kociej mutacji ma wyostrzone zmysły: doskonale widzi w ciemności, a jej ruchy są szybkie i bezszelestne. Nadnaturalne zdolności pomagają jej w ucieczce przed Lydeckerem, człowiekiem odpowiedzialnym za eksperyment, oraz pozwalają przetrwać w niebezpiecznej i skorumpowanej Ameryce, która od czasu ataku terrorystycznego spadła pod względem ekonomicznym do poziomu krajów Trzeciego Świata

Życie Max diametralnie zmienia się gdy spotyka Logana Cale’a, buntownika sprzeciwiającego się obecnemu systemowi. Mężczyzna pomaga jej
w poszukiwaniu dawnych znajomych w zamian za dostęp do informacji, których sam nie może uzyskać.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.